Hledat

Ubytování

Ubytování město Arezzo

Ve městě Arezzo (Itálie) máme celkem 323 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Arezzo

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Arezzo

2 bedrooms appartement with wifi at Arezzo

10

2 bedrooms appartement with wifi at Arezzo

Ubytování (Apartmán) 2 bedrooms appartement with wifi at Arezzo. 2 bedrooms appartement with wifi at Arezzo se nachází v Arezzu, pouhých 500 metrů od náměstí Piazza Grande, a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi. Ubytování 2 bedrooms appartement with wifi at Arezzo se nachází ve městě Arezzo (Itálie - Toskánsko).

Ritzy Villa on a Wine Estate in Arezzo with Pool

10

Ritzy Villa on a Wine Estate in Arezzo with Pool

Ubytování (Vila) Ritzy Villa on a Wine Estate in Arezzo with Pool. Ritzy Villa on a Wine Estate in Arezzo with Pool se nachází v Arezzu a nabízí ubytování se soukromým bazénem a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Ritzy Villa on a Wine Estate in Arezzo with Pool se nachází ve městě Arezzo (Itálie - Toskánsko).

Torre Di Vignale

10

Torre Di Vignale

Ubytování (Vila) Torre Di Vignale. Torre Di Vignale se nachází v Palazzo del Pero a nabízí venkovní bazén. Ubytování zahrnuje posezení. Ubytování Torre Di Vignale se nachází ve městě (Itálie - Toskánsko).

Villa Quattro Mori

10

Villa Quattro Mori

Ubytování (Vila) Villa Quattro Mori. Villa Quattro Mori se nachází v Arezzu, v blízkosti Chiassa Superiore a 7,9 km od náměstí Piazza Grande. Ubytování Villa Quattro Mori se nachází ve městě (Itálie - Toskánsko).

Parulia Country House - Gea

10

Parulia Country House - Gea

UbytováníParulia Country House - Gea. Parulia Country House - Gea se nachází pouhých 21 km od náměstí Piazza Grande v Arezzu a nabízí ubytování s terasou, zahradou a venkovním bazénem. Ubytování Parulia Country House - Gea se nachází ve městě Arezzo (Itálie - Toskánsko).

Villa San Filippo

10

Villa San Filippo

UbytováníVilla San Filippo. Villa San Filippo se nachází v Arezzu a nabízí zahradu, sdílený lounge, terasu, bezplatné Wi-Fi a výhled do zahrady. Ubytování Villa San Filippo se nachází ve městě Arezzo (Itálie - Toskánsko).

CASA CARLOTTA Casa Vacanze

10

CASA CARLOTTA Casa Vacanze

UbytováníCASA CARLOTTA Casa Vacanze. CASA CARLOTTA Casa Vacanze se nachází asi 49 km od hradu Castello di Meleto a nabízí ubytování s terasou, rychlovarnou konvicí a výhledem do zahrady. Ubytování CASA CARLOTTA Casa Vacanze se nachází ve městě Arezzo (Itálie - Toskánsko).

Awesome Home In Arezzo With Outdoor Swimming Pool, Wifi And 5 Bedrooms

10

Awesome Home In Arezzo With Outdoor Swimming Pool, Wifi And 5 Bedrooms

UbytováníAwesome Home In Arezzo With Outdoor Swimming Pool, Wifi And 5 Bedrooms. Úžasný domov Wifi And 5 Bedrooms se nachází v Arezzu a nabízí venkovní bazén. Nabízí terasu a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Awesome Home In Arezzo With Outdoor Swimming Pool, Wifi And 5 Bedrooms se nachází ve městě Arezzo (Itálie - Toskánsko).

Sassaia11

10

Sassaia11

Ubytování (Prázdninové domy) Sassaia11. Sassaia11 se nachází v Arezzu a nabízí ubytování se soukromým bazénem, terasou a výhledem do zahrady. Ubytování Sassaia11 se nachází ve městě (Itálie - Toskánsko).

Villa Agazzi

10

Villa Agazzi

Ubytování (Vila) Villa Agazzi. Villa Agazzi se nachází v San Zenu, 8,9 km od náměstí Piazza Grande, a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, klimatizací a sezónním venkovním bazénem. Ubytování Villa Agazzi se nachází ve městě (Itálie - Toskánsko).

Vista sulle Poste Arezzo Centro

10

Vista sulle Poste Arezzo Centro

UbytováníVista sulle Poste Arezzo Centro. Vista sulle Poste Arezzo Centro se nachází asi 600 metrů od náměstí Piazza Grande a nabízí ubytování s terasou, balkonem a výhledem na město. Ubytování Vista sulle Poste Arezzo Centro se nachází ve městě Arezzo (Itálie - Toskánsko).

Ludyta House in centro Arezzo

10

Ludyta House in centro Arezzo

UbytováníLudyta House in centro Arezzo. Ludyta House in centro Arezzo se nachází v Arezzu, 600 metrů od náměstí Piazza Grande, a nabízí ubytování s klimatizací. Ubytování Ludyta House in centro Arezzo se nachází ve městě Arezzo (Itálie - Toskánsko).

Locanda Bellavita - The Antique Kitchen

10

Locanda Bellavita - The Antique Kitchen

UbytováníLocanda Bellavita - The Antique Kitchen. Locanda Bellavita - The Antique Kitchen se nachází v Arezzu, pouhých 700 metrů od náměstí Piazza Grande, a nabízí bar a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Locanda Bellavita - The Antique Kitchen se nachází ve městě Arezzo (Itálie - Toskánsko).

Il Nido Di Mary Romantic Apartment - Happy Rentals

10

Il Nido Di Mary Romantic Apartment - Happy Rentals

UbytováníIl Nido Di Mary Romantic Apartment - Happy Rentals. Il Nido Di Mary Romantic Apartment - Happy Rentals se nachází v Arezzu, pouhých 40 km od lázní Terme di Montepulciano, a nabízí ubytování s terasou a... Ubytování Il Nido Di Mary Romantic Apartment - Happy Rentals se nachází ve městě Arezzo (Itálie - Toskánsko).

OBERDAN HOUSE

10

OBERDAN HOUSE

UbytováníOBERDAN HOUSE. OBERDAN HOUSE se nachází v Arezzu nedaleko náměstí Piazza Grande. Nabízí výhled na město a bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách. Ubytování OBERDAN HOUSE se nachází ve městě Arezzo (Itálie - Toskánsko).

CASA PANDORA

10

CASA PANDORA

Ubytování (Apartmány) CASA PANDORA. CASA PANDORA se nachází v Arezzu, pouhých 3,9 km od náměstí Piazza Grande, a nabízí ubytování s restaurací, zahradou, terasou a bezplatným Wi-Fi. Ubytování CASA PANDORA se nachází ve městě Arezzo (Itálie - Toskánsko).

Platinum Apartment

10

Platinum Apartment

UbytováníPlatinum Apartment. Platinum Apartment se nachází v Arezzu. Nabízí terasu a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Platinum Apartment se nachází ve městě Arezzo (Itálie - Toskánsko).

Piazza Grade Boutique Apartment

10

Piazza Grade Boutique Apartment

UbytováníPiazza Grade Boutique Apartment. Piazza Grade Boutique Apartment nabízí ubytování v Arezzu, 100 metrů od náměstí Piazza Grande. Nabízí výhled na město a bezplatné Wi-Fi ve všech... Ubytování Piazza Grade Boutique Apartment se nachází ve městě Arezzo (Itálie - Toskánsko).

La selva

10

La selva

Ubytování (Apartmány) La selva. La selva se nachází v Arezzu a nabízí klimatizované ubytování s terasou. Nabízí zahradu a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování La selva se nachází ve městě Arezzo (Itálie - Toskánsko).

Il Marinocchio Di Malatesti I

10

Il Marinocchio Di Malatesti I

Ubytování (Prázdninový dům) Il Marinocchio Di Malatesti I. Il Marinocchio Di Malatesti I se nachází v Arezzu. Na náměstí Piazza Grande je to 8,5 km. Na místě je soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Il Marinocchio Di Malatesti I se nachází ve městě Arezzo (Itálie - Toskánsko).

Agriturismo Antecchia

10

Agriturismo Antecchia

UbytováníAgriturismo Antecchia. Agriturismo Antecchia se nachází asi 10 km od náměstí Piazza Grande a nabízí výhled na hory, sdílený lounge, terasu a restauraci. Ubytování Agriturismo Antecchia se nachází ve městě Arezzo (Itálie - Toskánsko).

Appartamento Villa Medici Donnini

10

Appartamento Villa Medici Donnini

Ubytování (Apartmány) Appartamento Villa Medici Donnini. Appartamento Villa Medici Donnini se nachází v Arezzu v Toskánsku a nabízí terasu a výhled do zahrady. Nabízí zahradu a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Appartamento Villa Medici Donnini se nachází ve městě Arezzo (Itálie - Toskánsko).

Casa Fiordino - 5 Bedroom Villa with Private Pool and Optional Self-Contained Barn

10

Casa Fiordino - 5 Bedroom Villa with Private Pool and Optional Self-Contained Barn

Ubytování (Vily) Casa Fiordino - 5 Bedroom Villa with Private Pool and Optional Self-Contained Barn. Casa Fiordino - 5 Bedroom Villa with Private Pool and Optional Self-Contained Barn se nachází asi 32 km od náměstí Piazza Grande. Ubytování Casa Fiordino - 5 Bedroom Villa with Private Pool and Optional Self-Contained Barn se nachází ve městě Arezzo (Itálie - Toskánsko).

Villalta 18&2

10

Villalta 18&2

Ubytování (Vila) Villalta 18&2. Villalta 18&2 se nachází v Arezzu, 1,8 km od náměstí Piazza Grande, a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, klimatizací a zahradou. Ubytování Villalta 18&2 se nachází ve městě (Itálie - Toskánsko).

Villa Pianelli

10

Villa Pianelli

Ubytování (Prázdninový dům) Villa Pianelli. Villa Pianelli se nachází v Arezzu a nabízí terasu s výhledem do zahrady a na město, sezónní venkovní bazén, wellness centrum a saunu. Ubytování Villa Pianelli se nachází ve městě (Itálie - Toskánsko).

vistaduomo

10

vistaduomo

Ubytování (Vila) vistaduomo. Vistaduomo se nachází v Arezzu, 3,2 km od náměstí Piazza Grande, a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, klimatizací a sezónním venkovním bazénem. Ubytování vistaduomo se nachází ve městě (Itálie - Toskánsko).

Casa Le Rose

10

Casa Le Rose

UbytováníCasa Le Rose. Casa Le Rose se nachází v Arezzu, 12 km od náměstí Piazza Grande a 46 km od lázní Terme di Montepulciano. Ubytování Casa Le Rose se nachází ve městě Arezzo (Itálie - Toskánsko).

Villa Chimera White with private pool - Happy Rentals

10

Villa Chimera White with private pool - Happy Rentals

UbytováníVilla Chimera White with private pool - Happy Rentals. Villa Chimera White with private pool - Happy Rentals se nachází v Arezzu a nabízí terasu. Nabízí sezónní venkovní bazén a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Villa Chimera White with private pool - Happy Rentals se nachází ve městě Arezzo (Itálie - Toskánsko).

Ristoro67

10

Ristoro67

UbytováníRistoro67. Ristoro67 se nachází v Arezzu. Na náměstí Piazza Grande je to 1,1 km a ve všech prostorách je zdarma dostupné Wi-Fi. Ubytování Ristoro67 se nachází ve městě Arezzo (Itálie - Toskánsko).

E-glamping/Blue Saphir Tent

9,9

E-glamping/Blue Saphir Tent

Ubytování (Luxusní stan) E-glamping/Blue Saphir Tent. E-glamping/Blue Saphir Tent nabízí ubytování s výhledem na bazén, venkovním bazénem a terasou, asi 8,5 km od náměstí Piazza Grande. Ubytování E-glamping/Blue Saphir Tent se nachází ve městě Arezzo (Itálie - Toskánsko).

Podere Fontanino

9,9

Podere Fontanino

Ubytování (Farma) Podere Fontanino. Podere Fontanino se nachází v Arezzu v Toskánsku, 5 km od náměstí Piazza Grande. Ubytování Podere Fontanino se nachází ve městě Arezzo (Itálie - Toskánsko).

Il borgo di Gaville

9,9

Il borgo di Gaville

Ubytování (Apartmán) Il borgo di Gaville. Il borgo di Gaville nabízí ubytování se zahradou a výhledem na město, asi 3,2 km od náměstí Piazza Grande. Ubytování Il borgo di Gaville se nachází ve městě Arezzo (Itálie - Toskánsko).

Agriturismo Sant' Andrea

9,9

Agriturismo Sant' Andrea

Ubytování (Farma) Agriturismo Sant' Andrea. Agriturismo Sant 'Andrea se nachází v obci Policiano, 3,5 km od jezdeckého centra Arezzo. Ubytování Agriturismo Sant' Andrea se nachází ve městě Arezzo (Itálie - Toskánsko).

Appartamento Mariapaola

9,8

Appartamento Mariapaola

Ubytování (Apartmán) Appartamento Mariapaola. Appartamento Mariapaola nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi v Arezzu, 700 metrů od náměstí Piazza Grande. Ubytování Appartamento Mariapaola se nachází ve městě Arezzo (Itálie - Toskánsko).

Fioraia5 Dimora

9,8

Fioraia5 Dimora

Ubytování (Apartmán) Fioraia5 Dimora. Fioraia5 Dimora se nachází v Arezzu, 200 metrů od náměstí Piazza Grande, a nabízí ubytování se zahradou, bezplatným Wi-Fi a nepřetržitě otevřenou recepcí. Ubytování Fioraia5 Dimora se nachází ve městě Arezzo (Itálie - Toskánsko).

Antico Borgo Frosini

9,8

Antico Borgo Frosini

Ubytování (Vily) Antico Borgo Frosini. Antico Borgo Frosini se nachází v klidné oblasti, 5 km od centra města Arezzo. Má zahradu s venkovním bazénem a grilem. Ubytování Antico Borgo Frosini se nachází ve městě Arezzo (Itálie - Toskánsko).

Le Casette di Viola

9,8

Le Casette di Viola

Ubytování (Prázdninový dům) Le Casette di Viola. Le Casette di Viola se nachází v Arezzu, 5 km od náměstí Piazza Grande, a nabízí klimatizované ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Le Casette di Viola se nachází ve městě Arezzo (Itálie - Toskánsko).

Le Rime di Campagna

9,8

Le Rime di Campagna

Ubytování (Vila) Le Rime di Campagna. Le Rime di Campagna se nachází 4,2 km od náměstí Piazza Grande a nabízí výhled do zahrady a sdílený lounge. Ubytování Le Rime di Campagna se nachází ve městě Arezzo (Itálie - Toskánsko).

Parulia Country House

9,8

Parulia Country House

UbytováníParulia Country House. Parulia Country House se nachází v Arezzu a nabízí ubytování s terasou nebo balkonem, bezplatným Wi-Fi, TV s plochou obrazovkou, zahradou a barem. Ubytování Parulia Country House se nachází ve městě Arezzo (Itálie - Toskánsko).

Casa Buonconte

9,8

Casa Buonconte

UbytováníCasa Buonconte. Casa Buonconte se nachází asi 4,4 km od náměstí Piazza Grande a nabízí ubytování s patiem, rychlovarnou konvicí a výhledem do vnitřního dvora. Ubytování Casa Buonconte se nachází ve městě Arezzo (Itálie - Toskánsko).

Villa Casale Federica

9,8

Villa Casale Federica

Ubytování (Vila) Villa Casale Federica. Villa Casale Federica se nachází v Arezzu a nabízí ubytování se soukromým bazénem a bezplatným Wi-Fi. Na náměstí Piazza Grande je to 18 km. Ubytování Villa Casale Federica se nachází ve městě (Itálie - Toskánsko).

La Volta su Arezzo

9,7

La Volta su Arezzo

Ubytování (Apartmán) La Volta su Arezzo. La Volta su Arezzo se nachází v Arezzu, 300 metrů od katedrály San Donato. Ve všech prostorách je zdarma dostupné Wi-Fi. Ubytování La Volta su Arezzo se nachází ve městě Arezzo (Itálie - Toskánsko).

La Taverna Fra Le Colline

9,7

La Taverna Fra Le Colline

Ubytování (Apartmán) La Taverna Fra Le Colline. La Taverna Fra Le Colline se nachází v Arezzu a nabízí bezplatné půjčení jízdních kol, sezónní venkovní bazén, zahradu, Wi-Fi zdarma a výhled na bazén. Ubytování La Taverna Fra Le Colline se nachází ve městě Arezzo (Itálie - Toskánsko).

Le Grazie - Arezzo Apartments

9,7

Le Grazie - Arezzo Apartments

Ubytování (Apartmány) Le Grazie - Arezzo Apartments. Le Grazie - Arezzo Apartments se nachází v Arezzu v Toskánsku a nabízí zahradu. 2,9 km od náměstí Piazza Grande. Ubytování Le Grazie - Arezzo Apartments se nachází ve městě Arezzo (Itálie - Toskánsko).

Aurora88 Apartments

9,7

Aurora88 Apartments

Ubytování (Apartmány) Aurora88 Apartments. Aurora88 Apartments in Arezzo nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, 100 metrů od náměstí Piazza Grande. Ubytování Aurora88 Apartments se nachází ve městě Arezzo (Itálie - Toskánsko).

Casa Vacanze Centro Fiere

9,7

Casa Vacanze Centro Fiere

Ubytování (Apartmán) Casa Vacanze Centro Fiere. Casa Vacanze Centro Fiere se nachází v Arezzu, 3,9 km od náměstí Piazza Grande, a nabízí ubytování s klimatizací. Ubytování Casa Vacanze Centro Fiere se nachází ve městě Arezzo (Itálie - Toskánsko).

CHIAROMANNI SUITE

9,7

CHIAROMANNI SUITE

Ubytování (Apartmány) CHIAROMANNI SUITE. CHIAROMANNI SUITE se nachází v Arezzu, 300 metrů od náměstí Piazza Grande, a nabízí bezplatné Wi-Fi a výhled na město. Ubytování CHIAROMANNI SUITE se nachází ve městě Arezzo (Itálie - Toskánsko).

Cleo’s home

9,7

Cleo’s home

Ubytování (Apartmán) Cleo’s home. S výhledem do zahrady, Cleo’s home nabízí ubytování se zahradou a terasou, asi 2,8 km od náměstí Piazza Grande. Nabízí Wi-Fi zdarma a balkon. Ubytování Cleo’s home se nachází ve městě Arezzo (Itálie - Toskánsko).

LA FIABA DEL CARTAZUCCHERO Possibilità di self check-in

9,7

LA FIABA DEL CARTAZUCCHERO Possibilità di self check-in

Ubytování (Penzion) LA FIABA DEL CARTAZUCCHERO Possibilità di self check-in. LA FIABA DEL CARTAZUCCHERO Possibilità di self check-in se nachází v Arezzu, 500 metrů od náměstí Piazza Grande. Ubytování LA FIABA DEL CARTAZUCCHERO Possibilità di self check-in se nachází ve městě Arezzo (Itálie - Toskánsko).

Terrazza di Mario

9,7

Terrazza di Mario

UbytováníTerrazza di Mario. Terrazza di Mario se nachází v Arezzu a nabízí klimatizované ubytování s terasou. Nachází se 1,8 km od náměstí Piazza Grande a má výtah. Ubytování Terrazza di Mario se nachází ve městě Arezzo (Itálie - Toskánsko).

Agriturismo con piscina in Toscana, Tribbiano

9,7

Agriturismo con piscina in Toscana, Tribbiano

UbytováníAgriturismo con piscina in Toscana, Tribbiano. Agriturismo con piscina in Toscana se nachází v Arezzu, 8,9 km od náměstí Piazza Grande, a nabízí výhled na hory. Ubytování Agriturismo con piscina in Toscana, Tribbiano se nachází ve městě Arezzo (Itálie - Toskánsko).

Ubytování ve městě Arezzo

Město Arezzo se nachází na území země Itálie. Momentálně pro vás evidujeme celkem 323 hotelů a ubytování ve městě Arezzo.