Hledat

Ubytování

Ubytování město Florencie

Ve městě Florencie (Itálie) máme celkem 5510 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Florencie

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Florencie

Bicchi Belvedere Scarlino

10

Bicchi Belvedere Scarlino

Ubytování (Apartmán) Bicchi Belvedere Scarlino. Bicchi Belvedere Scarlino se nachází ve Scarlinu v Toskánsku a nabízí balkon a výhled na město. 17 km od Punta Ala. Ubytování Bicchi Belvedere Scarlino se nachází ve městě Florencie (Itálie - Toskánsko).

Dimora di Sofia

10

Dimora di Sofia

UbytováníDimora di Sofia. Dimora di Sofia se nachází v Sieně a nabízí klimatizované ubytování s terasou. Ubytování Dimora di Sofia se nachází ve městě Florencie (Itálie - Toskánsko).

Apartments Florence - Cimatori Balcony

10

Apartments Florence - Cimatori Balcony

UbytováníApartments Florence - Cimatori Balcony. Offering free WiFi, Apartments Florence - Cimatori Balcony is situated in the centre of Florence within 100 metres of Piazza della Signoria and 300 metres... Ubytování Apartments Florence - Cimatori Balcony se nachází ve městě Florencie (Itálie - Toskánsko).

Duomo Vigna Nuova

10

Duomo Vigna Nuova

Ubytování (Apartmán) Duomo Vigna Nuova. Duomo Vigna Nuova se nachází v centru Florencie, kousek od paláce Strozzi a kostela Santa Maria Novella. Ubytování Duomo Vigna Nuova se nachází ve městě Florencie (Itálie - Toskánsko).

Sant'Ambrogio Apartment

10

Sant'Ambrogio Apartment

Ubytování (Apartmán) Sant'Ambrogio Apartment. Ve florentské čtvrti San Marco - Santissima Annunziata, v blízkosti trhu Sant'Ambrogio, Sant'Ambrogio Apartment má bezplatné Wi-Fi a pračku. Ubytování Sant'Ambrogio Apartment se nachází ve městě (Itálie - Toskánsko).

Jungle suite mood behind Piazza Signoria

10

Jungle suite mood behind Piazza Signoria

UbytováníJungle suite mood behind Piazza Signoria. Jungle suite mood behind Piazza Signoria se nachází v centru Florencie, 200 metrů od náměstí Piazza della Signoria a 300 metrů od katedrály Santa Maria del... Ubytování Jungle suite mood behind Piazza Signoria se nachází ve městě Florencie (Itálie - Toskánsko).

Colors House On The Beach

10

Colors House On The Beach

UbytováníColors House On The Beach. Colors House On The Beach se nachází v Calambrone, 300 metrů od pláže Calambrone, 1,7 km od pláže Tirrenia a 8,6 km od přístavu Livorno. Ubytování Colors House On The Beach se nachází ve městě Florencie (Itálie - Toskánsko).

Santa Maria Novella modern apartment

10

Santa Maria Novella modern apartment

UbytováníSanta Maria Novella modern apartment. Santa Maria Novella modern apartment se nachází v centru Florencie, 500 metrů od paláce Strozzi a 400 metrů od kostela Santa Maria Novella. Ubytování Santa Maria Novella modern apartment se nachází ve městě Florencie (Itálie - Toskánsko).

Apartments Florence San Marco Suite

10

Apartments Florence San Marco Suite

Ubytování (Apartmán) Apartments Florence San Marco Suite. Apartments Florence San Marco Suite se nachází ve Florencii, 400 metrů od kostela sv. Ubytování Apartments Florence San Marco Suite se nachází ve městě Florencie (Itálie - Toskánsko).

La Zia Marisa

10

La Zia Marisa

Ubytování (Apartmán) La Zia Marisa. La Zia MARISA se nachází asi 2,8 km od lázní Terme di Montepulciano a nabízí ubytování s terasou, kávovarem a výhledem do zahrady. Ubytování La Zia Marisa se nachází ve městě Florencie (Itálie - Toskánsko).

An amazing apartment in Oltrarno

10

An amazing apartment in Oltrarno

Ubytování (Apartmán) An amazing apartment in Oltrarno. Úžasný apartmán Oltrarno se nachází v centru Florencie, kousek od paláce Strozzi a paláce Pitti. Ubytování An amazing apartment in Oltrarno se nachází ve městě Florencie (Itálie - Toskánsko).

Bellavista Lux Ground Floor Apt

10

Bellavista Lux Ground Floor Apt

Ubytování (Apartmán) Bellavista Lux Ground Floor Apt. Bellavista Lux Ground Floor Apt se nachází v centru Florencie, kousek od Santa Maria Novella a kongresového centra Fortezza da Basso. Ubytování Bellavista Lux Ground Floor Apt se nachází ve městě Florencie (Itálie - Toskánsko).

Villa Victor 100mt From Sea

10

Villa Victor 100mt From Sea

Ubytování (Vila) Villa Victor 100mt From Sea. Villa Victor 100mt From Sea se nachází v Marina di Massa, 2,1 km od pláže Forte dei Marmi a 5 km od nákupního centra Mare Monti, a nabízí zahradu a terasu. Ubytování Villa Victor 100mt From Sea se nachází ve městě (Itálie - Toskánsko).

San Giovanni 1

10

San Giovanni 1

Ubytování (Apartmány) San Giovanni 1. San Giovanni 1 se nachází přímo v centru Florencie, kousek od paláce Strozzi a kostela Santa Maria Novella. Ubytování San Giovanni 1 se nachází ve městě (Itálie - Toskánsko).

Holiday home Fragola, Capezzano Pianore

10

Holiday home Fragola, Capezzano Pianore

UbytováníHoliday home Fragola, Capezzano Pianore. Holiday home Fragola, Capezzano Pianore se nachází v Pise, 27 km od katedrály a náměstí Piazza dei Miracoli, a nabízí bezplatné Wi-Fi a terasu. Ubytování Holiday home Fragola, Capezzano Pianore se nachází ve městě Florencie (Itálie - Toskánsko).

Old Village Linda - Tra Lunigiana & Cinque Terre

10

Old Village Linda - Tra Lunigiana & Cinque Terre

UbytováníOld Village Linda - Tra Lunigiana & Cinque Terre. Old Village Linda - Tra Lunigiana & Cinque Terre se nachází v obci Comano, 37 km od hradu sv. Jiří a 44 km od kongresového centra Carrara. Ubytování Old Village Linda - Tra Lunigiana & Cinque Terre se nachází ve městě Florencie (Itálie - Toskánsko).

Pamela Apartment

10

Pamela Apartment

Ubytování (Apartmán) Pamela Apartment. Pamela Apartment se nachází v centru Florencie, kousek od katedrály Santa Maria del Fiore a náměstí Piazza del Duomo di Firenze. Ubytování Pamela Apartment se nachází ve městě Florencie (Itálie - Toskánsko).

Buonincontro Apartment

10

Buonincontro Apartment

Ubytování (Prázdninový dům) Buonincontro Apartment. Buonincontro Apartment se nachází ve Florencii, 2,9 km od hlavního nádraží Mercato Centrale, 3,3 km od náměstí Piazza del Duomo di Firenze a 3,3 km od... Ubytování Buonincontro Apartment se nachází ve městě Florencie (Itálie - Toskánsko).

Villa Benedetto

10

Villa Benedetto

Ubytování (Vila) Villa Benedetto. Villa Benedetto se nachází ve Stradě a nabízí ubytování se soukromým bazénem a výhledem do zahrady. Ubytování Villa Benedetto se nachází ve městě (Itálie - Toskánsko).

Casale Stabbiatelli

10

Casale Stabbiatelli

UbytováníCasale Stabbiatelli. Casale Stabbiatelli se nachází v Montenero, 30 km od hory Amiata, 41 km od obce Bagno Vignoni a 44 km od obce Bagni San Filippo. Ubytování Casale Stabbiatelli se nachází ve městě Florencie (Itálie - Toskánsko).

Capponi apartment

10

Capponi apartment

Ubytování (Apartmán) Capponi apartment. Apartmán Capponi se nachází přímo v centru Florencie, nedaleko kostela sv. Marka a galerie Accademia. Ubytování Capponi apartment se nachází ve městě Florencie (Itálie - Toskánsko).

Tipico casolare toscano Tenuta della Selva

10

Tipico casolare toscano Tenuta della Selva

Ubytování (Apartmány) Tipico casolare toscano Tenuta della Selva. Located 5 km far from city center of Ville di Corsano, Tipico casolare toscano Tenuta della Selva is in the middle of the wood and can be reached via 3 km... Ubytování Tipico casolare toscano Tenuta della Selva se nachází ve městě (Itálie - Toskánsko).

Il Boschetto

10

Il Boschetto

UbytováníIl Boschetto. Il Boschetto se nachází v Le Grazie a nabízí ubytování se soukromým bazénem. Nabízí balkon, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Il Boschetto se nachází ve městě Florencie (Itálie - Toskánsko).

I Tre camini

9,9

I Tre camini

Ubytování (Apartmán) I Tre camini. I Tre camini se nachází v Montieri. Apartmán má výhled do zahrady a je vzdálený 31 km od města Follonica. Ubytování I Tre camini se nachází ve městě Florencie (Itálie - Toskánsko).

Penthouse Le Terrazze Duomo view

9,9

Penthouse Le Terrazze Duomo view

Ubytování (Apartmán) Penthouse Le Terrazze Duomo view. Private Penthouse Apartment Le Terrazze Duomo view se nachází ve Florencii, 600 metrů od galerie Accademia a méně než 200 metrů od katedrály Santa Maria... Ubytování Penthouse Le Terrazze Duomo view se nachází ve městě Florencie (Itálie - Toskánsko).

Unione Charme

9,9

Unione Charme

Ubytování (Apartmán) Unione Charme. Unione Charme nabízí ubytování ve Florencii, 300 metrů od paláce Strozzi. Ve všech prostorách je zdarma dostupné Wi-Fi. Ubytování Unione Charme se nachází ve městě (Itálie - Toskánsko).

Opera D'Arte Apartment City Center

9,9

Opera D'Arte Apartment City Center

Ubytování (Apartmán) Opera D'Arte Apartment City Center. Opera D'Arte Apartment City Center se nachází přímo v centru Florencie, kousek od kostela Santa Maria Novella a paláce Strozzi. Ubytování Opera D'Arte Apartment City Center se nachází ve městě Florencie (Itálie - Toskánsko).

B-Happy Villa's

9,9

B-Happy Villa's

Ubytování (Vila) B-Happy Villa's. B-Happy Villa's se nachází v Buti a nabízí bezplatné Wi-Fi a výhled na hory. 16 km od Pisy. Vila má 3 ložnice a 3 koupelny s bidetem a fénem. Ubytování B-Happy Villa's se nachází ve městě Florencie (Itálie - Toskánsko).

Green Escape Guesthouse with Pool in Villa

9,9

Green Escape Guesthouse with Pool in Villa

UbytováníGreen Escape Guesthouse with Pool in Villa. Green Escape Guesthouse with Pool in Villa se nachází ve florentské čtvrti Campo Di Marte a nabízí klimatizaci, terasu a výhled do vnitřního dvora. Ubytování Green Escape Guesthouse with Pool in Villa se nachází ve městě Florencie (Itálie - Toskánsko).

L orto di Nasta

9,9

L orto di Nasta

Ubytování (Prázdninový dům) L orto di Nasta. Set in Castiglione dʼOrcia, 32 km from Mount Amiata and 5. Ubytování L orto di Nasta se nachází ve městě Florencie (Itálie - Toskánsko).

Dépendance Machiavelli - Apartment and Wine

9,9

Dépendance Machiavelli - Apartment and Wine

Ubytování (Apartmán) Dépendance Machiavelli - Apartment and Wine. Tento apartmán se nachází ve Florencii, 400 metrů od kostela Santa Maria Novella, a nabízí bezplatné Wi-Fi. 600 metrů od paláce Strozzi. Ubytování Dépendance Machiavelli - Apartment and Wine se nachází ve městě Florencie (Itálie - Toskánsko).

Godi Fiorenza Suite

9,9

Godi Fiorenza Suite

Ubytování (Apartmán) Godi Fiorenza Suite. Godi Fiorenza Suite se nachází ve Florencii, 3,1 km od pevnosti Fortezza da Basso, a nabízí bezplatné Wi-Fi a programy Netflix. Ubytování Godi Fiorenza Suite se nachází ve městě Florencie (Itálie - Toskánsko).

Pian dei Giullari Suite

9,8

Pian dei Giullari Suite

Ubytování (Apartmán) Pian dei Giullari Suite. Pian dei Giullari Suite se nachází ve Florencii, 1,7 km od paláce Pitti. Most Ponte Vecchio je vzdálený 1,9 km. Ubytování Pian dei Giullari Suite se nachází ve městě Florencie (Itálie - Toskánsko).

La Casina Del Canneto

9,8

La Casina Del Canneto

Ubytování (Apartmán) La Casina Del Canneto. 48 km od Florencie a 34 km od Sieny. Easy Reserve Limited - La Casina Del Canneto nabízí ubytování v Pergine Valdarno. K dispozici je také patio. Ubytování La Casina Del Canneto se nachází ve městě Florencie (Itálie - Toskánsko).

Casa Campuccio -Appartamento Campuccio1 e Appartamento Campuccio 2

9,8

Casa Campuccio -Appartamento Campuccio1 e Appartamento Campuccio 2

Ubytování (Apartmány) Casa Campuccio -Appartamento Campuccio1 e Appartamento Campuccio 2. Casa Campuccio - Appartamento se nachází ve Florencii, v blízkosti paláce Pitti, paláce Strozzi a Santa Maria Novella. Ubytování Casa Campuccio -Appartamento Campuccio1 e Appartamento Campuccio 2 se nachází ve městě Florencie (Itálie - Toskánsko).

Rustico degli Ulivi

9,8

Rustico degli Ulivi

Ubytování (Prázdninový dům) Rustico degli Ulivi. Rustico degli se nachází pouhých 26 km od kongresového centra Carrara. Ulivi se nachází ve Vallecchii a nabízí sdílený lounge, zahradu a sdílenou kuchyň. Ubytování Rustico degli Ulivi se nachází ve městě (Itálie - Toskánsko).

Podere 239

9,8

Podere 239

UbytováníPodere 239. Podere 239 se nachází přibližně 26 km od termálních pramenů Cascate del Mulino a nabízí ubytování s balkonem, kávovarem a výhledem do zahrady. Ubytování Podere 239 se nachází ve městě Florencie (Itálie - Toskánsko).

LoveTheRoof SpectacularTerrace&View - LoveTheApartments

9,8

LoveTheRoof SpectacularTerrace&View - LoveTheApartments

Ubytování (Apartmán) LoveTheRoof SpectacularTerrace&View - LoveTheApartments. LoveTheRoof SpectacularTerrace&View nabízí ubytování ve Florencii. Ubytování LoveTheRoof SpectacularTerrace&View - LoveTheApartments se nachází ve městě Florencie (Itálie - Toskánsko).

Conte Canacci

9,8

Conte Canacci

Ubytování (Apartmán) Conte Canacci. Tento klimatizovaný apartmán se nachází ve Florencii a nabízí bezplatné Wi-Fi. 300 metrů od kostela Santa Maria Novella. Ubytování Conte Canacci se nachází ve městě Florencie (Itálie - Toskánsko).

Casa Del Vescovo

9,8

Casa Del Vescovo

Ubytování (Apartmán) Casa Del Vescovo. Casa Del Vescovo se nachází ve Florencii, 5 minut chůze od paláce Pitti a mostu Ponte Vecchio. Má klimatizaci, bezplatné Wi-Fi, zahradu a terasu. Ubytování Casa Del Vescovo se nachází ve městě Florencie (Itálie - Toskánsko).

Florence Liona Apartments

9,8

Florence Liona Apartments

Ubytování (Apartmány) Florence Liona Apartments. Florence Liona Apartmenrs nabízí ubytování ve Florencii, 1,1 km od kláštera San Marco a 1,6 km od pevnosti Fortezza da Basso. Ubytování Florence Liona Apartments se nachází ve městě Florencie (Itálie - Toskánsko).

Poggiosole

9,8

Poggiosole

Ubytování (Prázdninové domy) Poggiosole. Ubytování v Tavarnelle in Val di Pesa v Toskánsku a Piazza Matteotti Poggiosole se nachází 16 km od Poggiosole a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi,... Ubytování Poggiosole se nachází ve městě Florencie (Itálie - Toskánsko).

Casa in Chiana

9,8

Casa in Chiana

Ubytování (Apartmán) Casa in Chiana. Casa in Chiana se nachází v obci Torrita di Siena a nabízí bezplatné půjčení jízdních kol, zahradu, Wi-Fi zdarma a výhled na město. Ubytování Casa in Chiana se nachází ve městě Florencie (Itálie - Toskánsko).

Velona's Jungle Luxury Suites

9,8

Velona's Jungle Luxury Suites

Ubytování (Bed and breakfast) Velona's Jungle Luxury Suites. Velona's Jungle Luxury Suites se nachází v centru Florencie a nabízí klimatizované pokoje a bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách. Ubytování Velona's Jungle Luxury Suites se nachází ve městě (Itálie - Toskánsko).

La Tana del Bianconiglio

9,8

La Tana del Bianconiglio

UbytováníLa Tana del Bianconiglio. La Tana del Bianconiglio se nachází v srdci údolí Orcia, 20 minut jízdy od Pienzy, a nabízí apartmány umístěné ve zrekonstruovaném statku s bazénem... Ubytování La Tana del Bianconiglio se nachází ve městě Florencie (Itálie - Toskánsko).

B&B Villa Il Poggiolino

9,8

B&B Villa Il Poggiolino

Ubytování (Bed and breakfast) B&B Villa Il Poggiolino. B&B Il Poggiolino se nachází v obci Molino del Piano, 25 minut jízdy od historického centra Florencie, je obklopený toskánskými kopci a nabízí ubytování se... Ubytování B&B Villa Il Poggiolino se nachází ve městě Florencie (Itálie - Toskánsko).

My Chocolate Spa

9,7

My Chocolate Spa

Ubytování (Apartmán) My Chocolate Spa. My Chocolate Spa se nachází v Capoloně a nabízí vířivku. Poskytuje výhled do zahrady a je vzdálen 47 km od Città di Castello. Ubytování My Chocolate Spa se nachází ve městě Florencie (Itálie - Toskánsko).

MAGNOLIA TUSCANY HOUSE WITH POOL Agriturismo Poppiena

9,7

MAGNOLIA TUSCANY HOUSE WITH POOL Agriturismo Poppiena

Ubytování (Prázdninový dům) MAGNOLIA TUSCANY HOUSE WITH POOL Agriturismo Poppiena. MAGNOLIA TUSCANY HOUSE WITH POOL Agriturismo Poppiena se nachází v Pratovecchiu v Toskánsku a nabízí terasu a výhled do zahrady. 50 km od Florencie. Ubytování MAGNOLIA TUSCANY HOUSE WITH POOL Agriturismo Poppiena se nachází ve městě Florencie (Itálie - Toskánsko).

Opera Florence Apartments

9,7

Opera Florence Apartments

Ubytování (Apartmán) Opera Florence Apartments. Opera Florence Apartments se nachází ve Florencii, 300 metrů od baziliky Santa Croce a 7 minut chůze od náměstí Piazza della Signoria a Palazzo Vecchio, a... Ubytování Opera Florence Apartments se nachází ve městě Florencie (Itálie - Toskánsko).

Alloggio romantico con idromassaggio e vista panoramica

9,7

Alloggio romantico con idromassaggio e vista panoramica

Ubytování (Apartmán) Alloggio romantico con idromassaggio e vista panoramica. Alloggio romantico con idromassaggio e vista panoramica se nachází v Montecatini Terme, 5 km od lázní Terme Excelsior a 6 km od lázní Terme Tettuccio. Ubytování Alloggio romantico con idromassaggio e vista panoramica se nachází ve městě Florencie (Itálie - Toskánsko).

Appartamento Porta San Frediano

9,7

Appartamento Porta San Frediano

Ubytování (Apartmán) Appartamento Porta San Frediano. Ubytování se nachází ve Florencii, 1,3 km od paláce Strozzi a 1,4 km od kostela Santa Maria Novella. Ubytování Appartamento Porta San Frediano se nachází ve městě Florencie (Itálie - Toskánsko).

Ubytování ve městě Florencie

Město Florencie se nachází na území země Itálie. Momentálně pro vás evidujeme celkem 5510 hotelů a ubytování ve městě Florencie.