Hledat

Ubytování

Ubytování město Volterra

Ve městě Volterra (Itálie) máme celkem 201 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Volterra

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Volterra

Podere La Casetta - Intera casa - Piscina privata

10

Podere La Casetta - Intera casa - Piscina privata

UbytováníPodere La Casetta - Intera casa - Piscina privata. Podere La Casetta - Intera casa - Piscina privata se nachází ve městě Volterra a nabízí klimatizované ubytování s vlastním bazénem, výhledem do zahrady a... Ubytování Podere La Casetta - Intera casa - Piscina privata se nachází ve městě Volterra (Itálie - Toskánsko).

Villanovia Country House

10

Villanovia Country House

UbytováníVillanovia Country House. Villanovia Country House se nachází v toskánských kopcích a nabízí zařízenou zahradu s venkovním bazénem a grilem. Ubytování Villanovia Country House se nachází ve městě Volterra (Itálie - Toskánsko).

Il Guernico appartamenti

10

Il Guernico appartamenti

UbytováníIl Guernico appartamenti. Il Guernico appartamenti se nachází ve městě Volterra, 49 km od vlakového nádraží Siena, a nabízí terasu. Ubytování Il Guernico appartamenti se nachází ve městě Volterra (Itálie - Toskánsko).

Amazing apartment in Volterra with WiFi and 1 Bedrooms

10

Amazing apartment in Volterra with WiFi and 1 Bedrooms

UbytováníAmazing apartment in Volterra with WiFi and 1 Bedrooms. Amazing apartment in Volterra with WiFi and 1 Bedrooms se nachází ve městě Volterra. Tento apartmán má zahradu a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Amazing apartment in Volterra with WiFi and 1 Bedrooms se nachází ve městě Volterra (Itálie - Toskánsko).

Attractive Holiday Home in Volterra with Swimming Pool

10

Attractive Holiday Home in Volterra with Swimming Pool

Ubytování (Prázdninový dům) Attractive Holiday Home in Volterra with Swimming Pool. Attractive Holiday Home in Volterra with Swimming Pool se nachází ve městě Volterra. Castiglioncello leží 34 km daleko. Ubytování Attractive Holiday Home in Volterra with Swimming Pool se nachází ve městě Volterra (Itálie - Toskánsko).

Casa Vista della Roccia

10

Casa Vista della Roccia

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Vista della Roccia. Casa Vista della Roccia se nachází ve městě Volterra, pouhých 50 km od náměstí Piazza del Campo, a nabízí sezónní venkovní bazén, sdílený lounge a sdílenou... Ubytování Casa Vista della Roccia se nachází ve městě Volterra (Itálie - Toskánsko).

Antica Colombaia

10

Antica Colombaia

UbytováníAntica Colombaia. Antica Colombaia se nachází ve městě Volterra v Toskánsku a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplaceným soukromým parkovištěm. Ubytování Antica Colombaia se nachází ve městě Volterra (Itálie - Toskánsko).

Beautiful Home In Volterra With Outdoor Swimming Pool, 4 Bedrooms And Wifi

10

Beautiful Home In Volterra With Outdoor Swimming Pool, 4 Bedrooms And Wifi

UbytováníBeautiful Home In Volterra With Outdoor Swimming Pool, 4 Bedrooms And Wifi. Krásný domov 4 Bedrooms And Wifi se nachází ve městě Montaperti a nabízí venkovní bazén. Ubytování Beautiful Home In Volterra With Outdoor Swimming Pool, 4 Bedrooms And Wifi se nachází ve městě Volterra (Itálie - Toskánsko).

Casa di Coraggio

10

Casa di Coraggio

UbytováníCasa di Coraggio. Casa di Coraggio se nachází ve městě Volterra, 42 km od vesnice Acqua, a nabízí ubytování s klimatizací. Ubytování Casa di Coraggio se nachází ve městě Volterra (Itálie - Toskánsko).

La Fonte al Prete

10

La Fonte al Prete

Ubytování (Prázdninový dům) La Fonte al Prete. La Fonte al Prete se nachází ve městě Volterra v Toskánsku a nabízí zahradu. Marina di Cecina je vzdálená 32 km. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování La Fonte al Prete se nachází ve městě Volterra (Itálie - Toskánsko).

Locazione Turistica Podere Cafaggiolo-3

10

Locazione Turistica Podere Cafaggiolo-3

Ubytování (Apartmán) Locazione Turistica Podere Cafaggiolo-3. Locazione Turistica Podere Cafaggiolo-3 se nachází ve městě Volterra. Nabízí zahradu a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Locazione Turistica Podere Cafaggiolo-3 se nachází ve městě Volterra (Itálie - Toskánsko).

La Terminella

10

La Terminella

UbytováníLa Terminella. La Terminella nabízí ubytování se sezónním venkovním bazénem, zahradou a terasou, asi 44 km od Acqua Village. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování La Terminella se nachází ve městě Volterra (Itálie - Toskánsko).

Apartment L'allumiere by Interhome

10

Apartment L'allumiere by Interhome

UbytováníApartment L'allumiere by Interhome. Apartment L'allumiere by Interhome se nachází ve městě Volterra, 47 km od náměstí Piazza del Campo a 45 km od vlakového nádraží Siena. Ubytování Apartment L'allumiere by Interhome se nachází ve městě Volterra (Itálie - Toskánsko).

Residenza Porta all'Arco

10

Residenza Porta all'Arco

Ubytování (Apartmány) Residenza Porta all'Arco. Residenza Porta all'Arco se nachází asi 41 km od vesnice Acqua a nabízí výhled na město a sdílený lounge. Ubytování Residenza Porta all'Arco se nachází ve městě Volterra (Itálie - Toskánsko).

Locazione Turistica Le Pergole

10

Locazione Turistica Le Pergole

Ubytování (Prázdninový dům) Locazione Turistica Le Pergole. Locazione Turistica Le Pergole se nachází ve městě Volterra a nabízí ubytování s terasou a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Locazione Turistica Le Pergole se nachází ve městě Volterra (Itálie - Toskánsko).

Agriturismo Casa al Povero

9,9

Agriturismo Casa al Povero

Ubytování (Farma) Agriturismo Casa al Povero. Agriturismo Casa al Povero se nachází ve městě Volterra a nabízí restauraci, venkovní bazén a sdílený lounge. Ubytování Agriturismo Casa al Povero se nachází ve městě Volterra (Itálie - Toskánsko).

Podere Campiano

9,8

Podere Campiano

UbytováníPodere Campiano. Podere Campiano se nachází ve městě Volterra v Toskánsku a nabízí ubytování s bezplatným soukromým parkovištěm a přístupem do veřejných lázní. Ubytování Podere Campiano se nachází ve městě Volterra (Itálie - Toskánsko).

Loft Bellavista Volterra

9,7

Loft Bellavista Volterra

Ubytování (Apartmán) Loft Bellavista Volterra. Loft Bellavista Volterra se nachází ve městě Volterra. Poskytuje výhled na moře a je vzdálen 31 km od Marina di Cecina. Ubytování Loft Bellavista Volterra se nachází ve městě Volterra (Itálie - Toskánsko).

Fontesettimena

9,7

Fontesettimena

Ubytování (Farma) Fontesettimena. Fontesettimena se nachází ve městě Volterra a nabízí zahradu a gril. Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Fontesettimena se nachází ve městě Volterra (Itálie - Toskánsko).

Numero 10

9,7

Numero 10

Ubytování (Prázdninový dům) Numero 10. Numero 10 se nachází ve městě Volterra. 43 km od San Vincenza. Ubytování Numero 10 se nachází ve městě Volterra (Itálie - Toskánsko).

Il Fornello

9,6

Il Fornello

Ubytování (Farma) Il Fornello. Il Fornello se nachází ve městě Volterra. Tato farma má zahradu a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Il Fornello se nachází ve městě Volterra (Itálie - Toskánsko).

Villa Gemelli

9,6

Villa Gemelli

Ubytování (Prázdninový dům) Villa Gemelli. Villa Gemelli se nachází ve městě Volterra a nabízí sezónní venkovní bazén, sdílený lounge, zahradu, bezplatné Wi-Fi a výhled do zahrady. Ubytování Villa Gemelli se nachází ve městě (Itálie - Toskánsko).

Casa Zeno

9,6

Casa Zeno

UbytováníCasa Zeno. Casa Zeno se nachází ve městě Volterra. Apartmán s bezplatným Wi-Fi, soukromým parkovištěm a možností check-inu a check-outu. Ubytování Casa Zeno se nachází ve městě Volterra (Itálie - Toskánsko).

Locazione Turistica Podere Cafaggiolo-2

9,5

Locazione Turistica Podere Cafaggiolo-2

Ubytování (Prázdninový dům) Locazione Turistica Podere Cafaggiolo-2. Locazione Turistica Podere Cafaggiolo-2 se nachází ve městě Volterra v Toskánsku a nabízí terasu. 37 km od letoviska Marina di Cecina. Ubytování Locazione Turistica Podere Cafaggiolo-2 se nachází ve městě Volterra (Itálie - Toskánsko).

Stylish Gem, Panoramic Terrace, Perfect Location!

9,5

Stylish Gem, Panoramic Terrace, Perfect Location!

UbytováníStylish Gem, Panoramic Terrace, Perfect Location!. Stylish Gem, Panoramic Terrace, Perfect Location, Volterra in the Tuscany region! Má balkon. Ubytování Stylish Gem, Panoramic Terrace, Perfect Location! se nachází ve městě Volterra (Itálie - Toskánsko).

Agriturismo Poggio Ridulfo

9,5

Agriturismo Poggio Ridulfo

Ubytování (Farma) Agriturismo Poggio Ridulfo. Agriturismo Poggio Ridulfo se nachází ve městě Volterra, 49 km od náměstí Piazza del Campo, a nabízí výhled do zahrady, bezplatné Wi-Fi a neplacené... Ubytování Agriturismo Poggio Ridulfo se nachází ve městě Volterra (Itálie - Toskánsko).

Attico Il Magnifico Volterra

9,5

Attico Il Magnifico Volterra

UbytováníAttico Il Magnifico Volterra. Attico Il Magnifico Volterra se nachází ve městě Volterra, 40 km od vesnice Acqua, a nabízí ubytování se zahradou, bezplatným Wi-Fi, nepřetržitě otevřenou... Ubytování Attico Il Magnifico Volterra se nachází ve městě Volterra (Itálie - Toskánsko).

Benvenuti da Linda e David

9,5

Benvenuti da Linda e David

UbytováníBenvenuti da Linda e David. Benvenuti da Linda e David se nachází ve městě Volterra. Ve všech prostorách je zdarma dostupné Wi-Fi. Ubytování Benvenuti da Linda e David se nachází ve městě Volterra (Itálie - Toskánsko).

Locazione Turistica Casolare Ser Chelino

9,5

Locazione Turistica Casolare Ser Chelino

Ubytování (Prázdninový dům) Locazione Turistica Casolare Ser Chelino. Locazione Turistica Casolare Ser Chelino se nachází ve městě Volterra. 30 km od letoviska Marina di Cecina. Na místě je soukromé neplacené parkoviště. Ubytování Locazione Turistica Casolare Ser Chelino se nachází ve městě Volterra (Itálie - Toskánsko).

VILLA CANTUCCI

9,5

VILLA CANTUCCI

Ubytování (Vila) VILLA CANTUCCI. VILLA CANTUCCI se nachází ve městě Volterra a nabízí ubytování se soukromým bazénem, terasou a výhledem na bazén. Ubytování VILLA CANTUCCI se nachází ve městě (Itálie - Toskánsko).

Borgo Pignano

9,4

Borgo Pignano

Ubytování (Farma) Borgo Pignano. Borgo Pignano se nachází uprostřed kopců v okolí města Volterra. Ubytování Borgo Pignano se nachází ve městě Volterra (Itálie - Toskánsko).

SUNRISE APPARTAMENTO

9,4

SUNRISE APPARTAMENTO

UbytováníSUNRISE APPARTAMENTO. SUNRISE APPARTAMENTO se nachází ve městě Volterra a nabízí ubytování s balkonem. Ubytování je vzdálené 40 km od vesnice Acqua a nabízí bezplatné Wi-Fi. Ubytování SUNRISE APPARTAMENTO se nachází ve městě Volterra (Itálie - Toskánsko).

Residenza Storica Palazzo Ricciarelli

9,4

Residenza Storica Palazzo Ricciarelli

Ubytování (Vila) Residenza Storica Palazzo Ricciarelli. Residenza Storica Palazzo Ricciarelli se nachází ve městě Volterra a nabízí bezplatné Wi-Fi a výhled na město. Ubytování Residenza Storica Palazzo Ricciarelli se nachází ve městě Volterra (Itálie - Toskánsko).

Il Sogno di Annalisa Suite

9,4

Il Sogno di Annalisa Suite

Ubytování (Penzion) Il Sogno di Annalisa Suite. Il Sogno di Annalisa Suite se nachází ve městě Volterra v Toskánsku, 40 km od vesnice Acqua, a nabízí lázeňské a wellness centrum. Ubytování Il Sogno di Annalisa Suite se nachází ve městě Volterra (Itálie - Toskánsko).

Agriturismo Pretenzano

9,4

Agriturismo Pretenzano

Ubytování (Farma) Agriturismo Pretenzano. Agriturismo Pretenzano se nachází na toskánském venkově s výhledem na Volterru a vyrábí olivový olej a víno. Tato rodinná farma má také zahradu a terasu. Ubytování Agriturismo Pretenzano se nachází ve městě Volterra (Itálie - Toskánsko).

Casa Vacanze Santa Cristina

9,4

Casa Vacanze Santa Cristina

Ubytování (Prázdninové domy) Casa Vacanze Santa Cristina. Casa Vacanze Santa Cristina se nachází ve městě Volterra a nabízí sezónní venkovní bazén, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Casa Vacanze Santa Cristina se nachází ve městě Volterra (Itálie - Toskánsko).

Appartamento vacanze

9,3

Appartamento vacanze

UbytováníAppartamento vacanze. Appartamento vacanze se nachází ve městě Volterra, 44 km od vesnice Acqua. Nabízí balkon, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Appartamento vacanze se nachází ve městě Volterra (Itálie - Toskánsko).

La casa in giardino

9,3

La casa in giardino

Ubytování (Penzion) La casa in giardino. La casa in giardino se nachází ve městě Volterra, 39 km od Acqua Village. Ubytování La casa in giardino se nachází ve městě Volterra (Itálie - Toskánsko).

Casa Mosaico

9,3

Casa Mosaico

Ubytování (Penzion) Casa Mosaico. Casa Mosaico se nachází ve městě Volterra, 40 km od vesnice Acqua a 49 km od vlakového nádraží Siena. Pokoje jsou vybavené rychlovarnou konvicí. Ubytování Casa Mosaico se nachází ve městě Volterra (Itálie - Toskánsko).

Agriturismo Escaia

9,3

Agriturismo Escaia

Ubytování (Farma) Agriturismo Escaia. Escaia je klidnou a klidnou oázou asi 25 minut jízdy autem od Volterry a San Gimignana. Ubytování Agriturismo Escaia se nachází ve městě Volterra (Itálie - Toskánsko).

Podere Ripi

9,3

Podere Ripi

Ubytování (Apartmány) Podere Ripi. Podere Ripi se nachází v Ulignanu a nabízí ubytování s venkovním bazénem, grilem a zahradou. Ubytování Podere Ripi se nachází ve městě Volterra (Itálie - Toskánsko).

Podere Casallorto

9,3

Podere Casallorto

UbytováníPodere Casallorto. Podere Casallorto se nachází 39 km od vesnice Acqua a nabízí ubytování se zahradou a výhledem do zahrady. Ubytování Podere Casallorto se nachází ve městě Volterra (Itálie - Toskánsko).

Agriturismo Santa Bruna

9,3

Agriturismo Santa Bruna

UbytováníAgriturismo Santa Bruna. Agriturismo Santa Bruna se nachází v obci Pignano, pouhých 42 km od náměstí Piazza del Campo, a nabízí zahradu, nepřetržitě otevřenou recepci a bezplatné... Ubytování Agriturismo Santa Bruna se nachází ve městě Volterra (Itálie - Toskánsko).

Penthouse Terrazza dei Sarti

9,3

Penthouse Terrazza dei Sarti

UbytováníPenthouse Terrazza dei Sarti. Penthouse Terrazza dei Sarti se nachází ve městě Volterra, 41 km od vesnice Acqua, a nabízí ubytování s grilem, bezplatným Wi-Fi a službou concierge. Ubytování Penthouse Terrazza dei Sarti se nachází ve městě Volterra (Itálie - Toskánsko).

Casale Giulia

9,3

Casale Giulia

Ubytování (Farma) Casale Giulia. Casale Giulia se nachází ve městě Volterra a nabízí sezónní venkovní bazén, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Casale Giulia se nachází ve městě Volterra (Itálie - Toskánsko).

Agriturismo San Leone

9,3

Agriturismo San Leone

Ubytování (Farma) Agriturismo San Leone. Agriturismo San Leone se nachází ve městě Volterra a nabízí ubytování se soukromým bazénem, soukromým parkovištěm a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Agriturismo San Leone se nachází ve městě Volterra (Itálie - Toskánsko).

I Tre Casali

9,3

I Tre Casali

Ubytování (Apartmány) I Tre Casali. I Tre Casali se nachází ve městě Volterra, 27 km od přístavu Marina di Cecina, a nabízí sezónní venkovní bazén a bezplatné Wi-Fi. Ubytování I Tre Casali se nachází ve městě Volterra (Itálie - Toskánsko).

Agriturismo La Quiete

9,3

Agriturismo La Quiete

UbytováníAgriturismo La Quiete. Agriturismo La Quiete se nachází ve městě Volterra a nabízí ubytování s terasou nebo balkonem, bezplatným Wi-Fi, TV s plochou obrazovkou, bazénem s... Ubytování Agriturismo La Quiete se nachází ve městě Volterra (Itálie - Toskánsko).

Podere La Terminella

9,2

Podere La Terminella

Ubytování (Bed and breakfast) Podere La Terminella. Podere La Terminella se nachází ve městě Volterra a nabízí zahradu, celoroční venkovní bazén a výhled na bazén. 44 km od San Vincenza. Ubytování Podere La Terminella se nachází ve městě Volterra (Itálie - Toskánsko).

Molino del prato

9,2

Molino del prato

Ubytování (Apartmány) Molino del prato. Molino del prato se nachází ve městě Volterra a nabízí sezónní venkovní bazén, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Molino del prato se nachází ve městě Volterra (Itálie - Toskánsko).

appartamento Casa Mosaico

9,2

appartamento Casa Mosaico

Ubytováníappartamento Casa Mosaico. Appartamento Casa Mosaico nabízí ubytování ve městě Volterra, 49 km od vlakového nádraží Siena. Ubytování appartamento Casa Mosaico se nachází ve městě Volterra (Itálie - Toskánsko).

Ubytování ve městě Volterra

Město Volterra se nachází na území země Itálie. Momentálně pro vás evidujeme celkem 201 hotelů a ubytování ve městě Volterra.