Hledat

Ubytování

Ubytování město Lucca

Ve městě Lucca (Itálie) máme celkem 1108 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Lucca

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Lucca

Casa della Luce Luxury

10

Casa della Luce Luxury

Ubytování (Apartmány) Casa della Luce Luxury. Casa della Luce Luxury se nachází přímo v centru Luccy, 20 km od Šikmé věže a katedrály v Pise. Ubytování Casa della Luce Luxury se nachází ve městě Lucca (Itálie - Toskánsko).

B&B Naturista e Spa mondosospeso

10

B&B Naturista e Spa mondosospeso

Ubytování (Bed and breakfast) B&B Naturista e Spa mondosospeso. B&B Naturista e Spa mondosospeso se nachází ve městě Lucca a nabízí restauraci, bar, zahradu, bezplatné Wi-Fi a výhled na řeku. Ubytování B&B Naturista e Spa mondosospeso se nachází ve městě Lucca (Itálie - Toskánsko).

Le Antiche Mura

10

Le Antiche Mura

Ubytování (Apartmány) Le Antiche Mura. Le Antiche Mura se nachází ve městě Lucca, pouhých 400 metrů od věže Guinigi a náměstí Piazza dell'Anfiteatro, a nabízí bezplatné Wi-Fi a výhled na město. Ubytování Le Antiche Mura se nachází ve městě Lucca (Itálie - Toskánsko).

centro storico con posto auto gratuito

10

centro storico con posto auto gratuito

Ubytovánícentro storico con posto auto gratuito. Centro storico con posto auto gratuito se nachází v centru města Lucca, 21 km od katedrály v Pise a 22 km od náměstí Piazza dei Miracoli. Ubytování centro storico con posto auto gratuito se nachází ve městě Lucca (Itálie - Toskánsko).

Villa Casetta

10

Villa Casetta

UbytováníVilla Casetta. Villa Casetta se nachází ve městě Lucca, 24 km od katedrály a náměstí Piazza dei Miracoli, a nabízí sezónní venkovní bazén a výhled na hory. Ubytování Villa Casetta se nachází ve městě Lucca (Itálie - Toskánsko).

Villa Zara

10

Villa Zara

UbytováníVilla Zara. Villa Zara se nachází v Lucce, 23 km od Šikmé věže a katedrály v Pise. Ubytování Villa Zara se nachází ve městě Lucca (Itálie - Toskánsko).

{ White Garden } -Comfort, Parking & Wi-Fi-

10

{ White Garden } -Comfort, Parking & Wi-Fi-

Ubytování{ White Garden } -Comfort, Parking & Wi-Fi-. Located in Lucca and only 21 km from Leaning Tower of Pisa, { White Garden } -Comfort, Parking & Wi-Fi- provides accommodation with garden views, free WiFi... Ubytování { White Garden } -Comfort, Parking & Wi-Fi- se nachází ve městě Lucca (Itálie - Toskánsko).

Apartment in Lucca/Toskana 23961

10

Apartment in Lucca/Toskana 23961

Ubytování (Apartmán) Apartment in Lucca/Toskana 23961. Apartment in Lucca/Toskana 23961 se nachází ve městě San Cassiano a Moriano, 23 km od katedrály v Pise, 24 km od náměstí Piazza dei Miracoli a 29 km od... Ubytování Apartment in Lucca/Toskana 23961 se nachází ve městě Lucca (Itálie - Toskánsko).

Casa da Alice

10

Casa da Alice

Ubytování (Prázdninový dům) Casa da Alice. Casa da Alice se nachází v Lucce, 23 km od katedrály v Pise a 24 km od náměstí Piazza dei Miracoli. Nabízí sezónní venkovní bazén a výhled do zahrady. Ubytování Casa da Alice se nachází ve městě Lucca (Itálie - Toskánsko).

Casa Amedeo

10

Casa Amedeo

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Amedeo. Casa Amedeo se nachází ve městě Lucca a nabízí venkovní bazén a výhled na bazén. Ubytování Casa Amedeo se nachází ve městě Lucca (Itálie - Toskánsko).

Galli Tassi 60

10

Galli Tassi 60

Ubytování (Apartmány) Galli Tassi 60. Galli Tassi 60 se nachází ve čtvrti Lucca Centro Storico, nedaleko San Michele ve městě Foro, a nabízí bezplatné Wi-Fi a pračku. Ubytování Galli Tassi 60 se nachází ve městě Lucca (Itálie - Toskánsko).

LUXURY - Elegante appartamento nel cuore di Lucca

10

LUXURY - Elegante appartamento nel cuore di Lucca

Ubytování (Apartmán) LUXURY - Elegante appartamento nel cuore di Lucca. LUXURY - Elegante appartamento nel cuore se nachází přímo v centru Luccy, v krátké vzdálenosti od Piazza Napoleone a San Michele ve Foru. Ubytování LUXURY - Elegante appartamento nel cuore di Lucca se nachází ve městě Lucca (Itálie - Toskánsko).

Sibilla Luxury Flat in center town

10

Sibilla Luxury Flat in center town

UbytováníSibilla Luxury Flat in center town. Sibilla Luxury Flat in center town se nachází v centru města Lucca, 20 km od Šikmé věže a 21 km od katedrály v Pise, a nabízí bezplatné Wi-Fi. Ubytování Sibilla Luxury Flat in center town se nachází ve městě Lucca (Itálie - Toskánsko).

Residenza al Pavone Luxury with Terrace

10

Residenza al Pavone Luxury with Terrace

UbytováníResidenza al Pavone Luxury with Terrace. Residenza al Pavone Luxury with Terrace se nachází v centru města Lucca a má terasu. Ubytování Residenza al Pavone Luxury with Terrace se nachází ve městě Lucca (Itálie - Toskánsko).

Via Vittorio Emanuele 60

10

Via Vittorio Emanuele 60

UbytováníVia Vittorio Emanuele 60. Via Vittorio Emanuele 60 se nachází na ideálním místě v centru města Lucca a nabízí terasu, klimatizaci, bezplatné Wi-Fi a TV s plochou obrazovkou. Ubytování Via Vittorio Emanuele 60 se nachází ve městě Lucca (Itálie - Toskánsko).

CASA MANSI ROOMS AND HOSPITALITY

10

CASA MANSI ROOMS AND HOSPITALITY

UbytováníCASA MANSI ROOMS AND HOSPITALITY. CASA MANSI ROOMS AND HOSPITALITY se nachází asi 22 km od katedrály v Pise. Nabízí výhled do zahrady, zahradu, sdílený lounge a restauraci. Ubytování CASA MANSI ROOMS AND HOSPITALITY se nachází ve městě Lucca (Itálie - Toskánsko).

Casa Mirella, central smart GROUND FLOOR apartment inside Lucca

10

Casa Mirella, central smart GROUND FLOOR apartment inside Lucca

UbytováníCasa Mirella, central smart GROUND FLOOR apartment inside Lucca. Casa Mirella, central smart GROUND FLOOR apartment inside Lucca se nachází v centru města Lucca, 19 km od Šikmé věže a katedrály v Pise. Ubytování Casa Mirella, central smart GROUND FLOOR apartment inside Lucca se nachází ve městě Lucca (Itálie - Toskánsko).

Grande Appartamento per gruppi e famiglie in centro storico a Lucca con terrazza e AC

10

Grande Appartamento per gruppi e famiglie in centro storico a Lucca con terrazza e AC

UbytováníGrande Appartamento per gruppi e famiglie in centro storico a Lucca con terrazza e AC. Grande Appartamento per gruppi e famiglie in centro storico má ideální polohu přímo v centru města Lucca. Ubytování Grande Appartamento per gruppi e famiglie in centro storico a Lucca con terrazza e AC se nachází ve městě Lucca (Itálie - Toskánsko).

Alle Casine

10

Alle Casine

UbytováníAlle Casine. Well set in the centre of Lucca, Alle Casine offers a balcony. This apartment is 19 km from Leaning Tower of Pisa and 19 km from Pisa Cathedral. Ubytování Alle Casine se nachází ve městě Lucca (Itálie - Toskánsko).

Il Chiassetto Cozy Apartment in Center town

10

Il Chiassetto Cozy Apartment in Center town

UbytováníIl Chiassetto Cozy Apartment in Center town. Il Chiassetto Cozy Apartment in Center town se nachází v centru města Lucca, kousek od San Michele ve Foru a náměstí Piazza Napoleone. Ubytování Il Chiassetto Cozy Apartment in Center town se nachází ve městě Lucca (Itálie - Toskánsko).

L'appartamento di Francesca

10

L'appartamento di Francesca

UbytováníL'appartamento di Francesca. L'appartamento di Francesca se nachází ve městě Lucca a nabízí sezónní venkovní bazén, zahradu, terasu, bezplatné Wi-Fi a výhled na bazén. Ubytování L'appartamento di Francesca se nachází ve městě Lucca (Itálie - Toskánsko).

Orchidea Bianca, a 2 Bedrooms 2 Bathrooms Understated Luxury with a Welcoming Ambience

10

Orchidea Bianca, a 2 Bedrooms 2 Bathrooms Understated Luxury with a Welcoming Ambience

UbytováníOrchidea Bianca, a 2 Bedrooms 2 Bathrooms Understated Luxury with a Welcoming Ambience. Nachází se v srdci Luccy, v krátké vzdálenosti od Guinigi Tower a Piazza dell'Anfiteatro, Orchidea Bianca má 2 ložnice, 2 koupelny, bezplatné Wi-Fi,... Ubytování Orchidea Bianca, a 2 Bedrooms 2 Bathrooms Understated Luxury with a Welcoming Ambience se nachází ve městě Lucca (Itálie - Toskánsko).

Deluxe Lucca Historic Center Apartment

10

Deluxe Lucca Historic Center Apartment

Ubytování (Apartmán) Deluxe Lucca Historic Center Apartment. Deluxe Lucca Historic Center Apartment se nachází v centru Luccy, kousek od náměstí Piazza dell'Anfiteatro a věže Guinigi. Ubytování Deluxe Lucca Historic Center Apartment se nachází ve městě Lucca (Itálie - Toskánsko).

La casa di Allegra

10

La casa di Allegra

Ubytování (Apartmán) La casa di Allegra. La casa di Allegra se nachází ve městě Lucca, 200 metrů od věže Guinigi, a nabízí terasu, zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování La casa di Allegra se nachází ve městě Lucca (Itálie - Toskánsko).

La Corticella

10

La Corticella

Ubytování (Apartmány) La Corticella. La Corticella se nachází ve městě Lucca, 200 metrů od náměstí Piazza Napoleone a 400 metrů od San Michele in Foro. Ubytování La Corticella se nachází ve městě Lucca (Itálie - Toskánsko).

Casa MiRo

10

Casa MiRo

Ubytování (Apartmány) Casa MiRo. Casa MiRo se nachází v centru města Lucca, pouhých 100 metrů od San Michele in Foro a 300 metrů od náměstí Piazza dell'Anfiteatro, a nabízí bezplatné Wi-Fi... Ubytování Casa MiRo se nachází ve městě Lucca (Itálie - Toskánsko).

Palazzo Froussard B&B and Living

10

Palazzo Froussard B&B and Living

Ubytování (Bed and breakfast) Palazzo Froussard B&B and Living. Palazzo Froussard B&B and Living se nachází 20 km od Šikmé věže v Pise a nabízí ubytování s klimatizací a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Palazzo Froussard B&B and Living se nachází ve městě Lucca (Itálie - Toskánsko).

Palazzo Orsucci Apartment

10

Palazzo Orsucci Apartment

Ubytování (Apartmán) Palazzo Orsucci Apartment. Palazzo Orsucci Apartment se nachází ve čtvrti Lucca Centro Storico v blízkosti věže Guinigi a nabízí bezplatné Wi-Fi a pračku. Ubytování Palazzo Orsucci Apartment se nachází ve městě Lucca (Itálie - Toskánsko).

casa al colle

10

casa al colle

Ubytování (Prázdninový dům) casa al colle. Casa al colle se nachází ve městě Lucca, 5 km od vily Marlia Reale, 10 km od náměstí Piazza dell'Anfiteatro a 11 km od věže Guinigi, a nabízí sezónní... Ubytování casa al colle se nachází ve městě Lucca (Itálie - Toskánsko).

VILLA FARFALLA & GUESTHOUSE - The world unique property with an openable roof

10

VILLA FARFALLA & GUESTHOUSE - The world unique property with an openable roof

UbytováníVILLA FARFALLA & GUESTHOUSE - The world unique property with an openable roof. VILLA FARFALLA & GUESTHOUSE - The world unique property with an openable roof se nachází ve městě Lucca a nabízí venkovní bazén, fitness centrum, zahradu,... Ubytování VILLA FARFALLA & GUESTHOUSE - The world unique property with an openable roof se nachází ve městě Lucca (Itálie - Toskánsko).

Villa Bassotta, a Charming Cottage

10

Villa Bassotta, a Charming Cottage

UbytováníVilla Bassotta, a Charming Cottage. Villa Bassotta, a Charming Cottage se nachází v Lucce, 15 km od Šikmé věže a katedrály v Pise. Nabízí bezplatné Wi-Fi, zahradu a klimatizaci. Ubytování Villa Bassotta, a Charming Cottage se nachází ve městě Lucca (Itálie - Toskánsko).

L olivo

10

L olivo

UbytováníL olivo. L olivo se nachází v Lucce, pouhých 16 km od katedrály v Pise. Nabízí ubytování s výhledem do zahrady, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování L olivo se nachází ve městě Lucca (Itálie - Toskánsko).

Fienile Ristrutturato XIV secolo

10

Fienile Ristrutturato XIV secolo

UbytováníFienile Ristrutturato XIV secolo. Fienile Ristrutturato XIV secolo se nachází ve městě Lucca, 17 km od Šikmé věže a katedrály v Pise. Nabízí gril a výhled na bazén. Ubytování Fienile Ristrutturato XIV secolo se nachází ve městě Lucca (Itálie - Toskánsko).

Appartamento Le Cornici

10

Appartamento Le Cornici

UbytováníAppartamento Le Cornici. Appartamento Le Cornici se nachází ve městě Lucca. Každé ráno se zde podává italská snídaně. Ubytování Appartamento Le Cornici se nachází ve městě Lucca (Itálie - Toskánsko).

Agriturismo Villa Sardini

10

Agriturismo Villa Sardini

UbytováníAgriturismo Villa Sardini. Agriturismo Villa Sardini se nachází 24 km od katedrály v Pise a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplaceným soukromým parkovištěm. Ubytování Agriturismo Villa Sardini se nachází ve městě Lucca (Itálie - Toskánsko).

Casa Edgar, elegant and classy first floor apartment

10

Casa Edgar, elegant and classy first floor apartment

UbytováníCasa Edgar, elegant and classy first floor apartment. Casa Edgar, elegantní a elegantní apartmán v 1. patře se nachází v centru Luccy, kousek od San Michele ve Foru a náměstí Piazza dell'Anfiteatro. Ubytování Casa Edgar, elegant and classy first floor apartment se nachází ve městě Lucca (Itálie - Toskánsko).

*NEW ATTIC*-Lucca CityCenter-Balcony-Netflix

10

*NEW ATTIC*-Lucca CityCenter-Balcony-Netflix

Ubytování*NEW ATTIC*-Lucca CityCenter-Balcony-Netflix. *NEW ATTIC*-Lucca CityCenter-Balcony-Netflix se nachází v Lucce, 20 km od Šikmé věže v Pise. Ubytování *NEW ATTIC*-Lucca CityCenter-Balcony-Netflix se nachází ve městě Lucca (Itálie - Toskánsko).

Macennere

10

Macennere

Ubytování (Vila) Macennere. Samostatně stojící vila Macennere se nachází ve městě Lucca a nabízí soukromý bazén. Věž Guinigi je vzdálená 8 km. Součástí apartmánu je kuchyň. Ubytování Macennere se nachází ve městě Lucca (Itálie - Toskánsko).

Appartamento a 500 mt da Porta Elisa di Lucca

10

Appartamento a 500 mt da Porta Elisa di Lucca

Ubytování (Apartmány) Appartamento a 500 mt da Porta Elisa di Lucca. Appartamento a 500 mt da Porta Elisa di Lucca se nachází ve městě Lucca, pouhých 1,4 km od náměstí Piazza dell'Anfiteatro a 1,4 km od věže Guinigi, a... Ubytování Appartamento a 500 mt da Porta Elisa di Lucca se nachází ve městě Lucca (Itálie - Toskánsko).

Aromatic Green House

10

Aromatic Green House

Ubytování (Apartmán) Aromatic Green House. Aromatic Green House se nachází ve městě Lucca a nabízí bezplatné Wi-Fi a výhled na město. Ubytování Aromatic Green House se nachází ve městě Lucca (Itálie - Toskánsko).

Villa Clara

10

Villa Clara

Ubytování (Vila) Villa Clara. Set in S.Concordio Villa Clara se nachází 10 minut jízdy od Luccy a nabízí venkovní bazén. Ubytování Villa Clara se nachází ve městě (Itálie - Toskánsko).

Casa Marcobando

10

Casa Marcobando

UbytováníCasa Marcobando. Casa Marcobando se nachází ve městě Lucca, 21 km od katedrály v Pise a 22 km od náměstí Piazza dei Miracoli. Ubytování Casa Marcobando se nachází ve městě Lucca (Itálie - Toskánsko).

Casa sui Tetti

10

Casa sui Tetti

UbytováníCasa sui Tetti. Casa sui Tetti se nachází v centru města Lucca a má terasu. Ubytování Casa sui Tetti se nachází ve městě Lucca (Itálie - Toskánsko).

Casabeppe

10

Casabeppe

UbytováníCasabeppe. Casabeppe se nachází v Lucce, 22 km od katedrály a náměstí Piazza dei Miracoli, a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, klimatizací, sezónním venkovním... Ubytování Casabeppe se nachází ve městě Lucca (Itálie - Toskánsko).

[Lucca Old Town] *Stellario* Free Netflix Wi-fi

10

[Lucca Old Town] *Stellario* Free Netflix Wi-fi

Ubytování[Lucca Old Town] *Stellario* Free Netflix Wi-fi. Přímo v centru města Lucca, v krátké vzdálenosti od Guinigi Tower a Piazza dell'Anfiteatro, [Lucca Staré Město] *Stellario* Bezplatné Wi-Fi Netflix nabízí... Ubytování [Lucca Old Town] *Stellario* Free Netflix Wi-fi se nachází ve městě Lucca (Itálie - Toskánsko).

Terrazza Napoleone - Affitti Brevi Italia

10

Terrazza Napoleone - Affitti Brevi Italia

UbytováníTerrazza Napoleone - Affitti Brevi Italia. Located in the centre of Lucca, 19 km from Leaning Tower of Pisa and 19 km from Pisa Cathedral, Terrazza Napoleone - Affitti Brevi Italia offers free WiFi. Ubytování Terrazza Napoleone - Affitti Brevi Italia se nachází ve městě Lucca (Itálie - Toskánsko).

Casa Designer Modern 1st Floor Apartment with Terrace

10

Casa Designer Modern 1st Floor Apartment with Terrace

UbytováníCasa Designer Modern 1st Floor Apartment with Terrace. Casa Designer Modern 1st Floor Apartment with Terrace se nachází přímo v centru Luccy, kousek od náměstí Piazza dell'Anfiteatro a věže Guinigi. Ubytování Casa Designer Modern 1st Floor Apartment with Terrace se nachází ve městě Lucca (Itálie - Toskánsko).

Augusto House

10

Augusto House

UbytováníAugusto House. Augusto House nabízí ubytování s výhledem na město v Lucce, 17 km od Šikmé věže a katedrály. Ubytování Augusto House se nachází ve městě Lucca (Itálie - Toskánsko).

Grand Universe La Residenza

10

Grand Universe La Residenza

UbytováníGrand Universe La Residenza. Grand Universe La Residenza se nachází v Lucce, 19 km od Šikmé věže v Pise a 500 metrů od centra města. Ubytování Grand Universe La Residenza se nachází ve městě Lucca (Itálie - Toskánsko).

MonnaLisa

10

MonnaLisa

Ubytování (Apartmán) MonnaLisa. MonnaLisa se nachází ve čtvrti Lucca Centro Storico ve městě Lucca, 200 metrů od kostela San Michele in Foro, 200 metrů od náměstí Piazza Napoleone a 500... Ubytování MonnaLisa se nachází ve městě Lucca (Itálie - Toskánsko).

Antica limonaia ristrutturata vicino al centro

10

Antica limonaia ristrutturata vicino al centro

Ubytování (Vily) Antica limonaia ristrutturata vicino al centro. Antica limonaia ristrutturata vicino al centro se nachází ve městě Lucca, 1,7 km od věže Guinigi a 1,8 km od ostrova San Michele in Foro, a nabízí zahradu... Ubytování Antica limonaia ristrutturata vicino al centro se nachází ve městě Lucca (Itálie - Toskánsko).

Ubytování ve městě Lucca

Město Lucca se nachází na území země Itálie. Momentálně pro vás evidujeme celkem 1108 hotelů a ubytování ve městě Lucca.