Hledat

Ubytování

Ubytování město San Gimignano

Ve městě San Gimignano (Itálie) máme celkem 372 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě San Gimignano

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě San Gimignano

Casa Dina

10

Casa Dina

UbytováníCasa Dina. Casa Dina se nachází 37 km od náměstí Piazza del Campo a náměstí Piazza Matteotti a nabízí bezplatné Wi-Fi a terasu. K dispozici je také balkon. Ubytování Casa Dina se nachází ve městě San Gimignano (Itálie - Toskánsko).

Luca's home

10

Luca's home

Ubytování (Apartmány) Luca's home. Luca's home nabízí ubytování v San Gimignanu, 36 km od náměstí Piazza del Campo a 50 km od paláce Pitti. Ubytování Luca's home se nachází ve městě San Gimignano (Itálie - Toskánsko).

The secret nest in San Gimignano

10

The secret nest in San Gimignano

UbytováníThe secret nest in San Gimignano. The secret nest in San Gimignano se nachází v centru San Gimignana, 39 km od náměstí Piazza del Campo a náměstí Piazza Matteotti, a nabízí bezplatné Wi-Fi... Ubytování The secret nest in San Gimignano se nachází ve městě San Gimignano (Itálie - Toskánsko).

Ricciolo 4

10

Ricciolo 4

Ubytování (Vila) Ricciolo 4. Ricciolo 4 se nachází 4 km od náměstí Piazza Cisterna a nabízí výhled do zahrady, sezónní venkovní bazén, zahradu a gril. Ubytování Ricciolo 4 se nachází ve městě San Gimignano (Itálie - Toskánsko).

Villa La Francigena

10

Villa La Francigena

Ubytování (Vila) Villa La Francigena. Villa La Francigena se nachází asi 7 km od náměstí Piazza Cisterna a nabízí výhled do zahrady, sezónní venkovní bazén a terasu. Ubytování Villa La Francigena se nachází ve městě (Itálie - Toskánsko).

The Lafferty's retreat

10

The Lafferty's retreat

UbytováníThe Lafferty's retreat. The Lafferty's Retreat se nachází v San Gimignanu, 38 km od náměstí Piazza Matteotti, a nabízí bezplatné půjčení jízdních kol. Ubytování The Lafferty's retreat se nachází ve městě San Gimignano (Itálie - Toskánsko).

Appartamento San Benedetto

10

Appartamento San Benedetto

UbytováníAppartamento San Benedetto. Appartamento San Benedetto se nachází v San Gimignanu, 37 km od náměstí Piazza Matteotti a 41 km od náměstí Piazza del Campo. Ubytování Appartamento San Benedetto se nachází ve městě San Gimignano (Itálie - Toskánsko).

IL PODERINO - LUSSUOSO CASOLARE DI DESIGN

10

IL PODERINO - LUSSUOSO CASOLARE DI DESIGN

Ubytování (Vily) IL PODERINO - LUSSUOSO CASOLARE DI DESIGN. IL PODERINO - LUSSUOSO CASOLARE DI DESIGN se nachází 33 km od náměstí Piazza del Campo a nabízí ubytování se zahradou, patiem a výhledem do zahrady. Ubytování IL PODERINO - LUSSUOSO CASOLARE DI DESIGN se nachází ve městě San Gimignano (Itálie - Toskánsko).

Agriturismo Poggio Rotondo

10

Agriturismo Poggio Rotondo

UbytováníAgriturismo Poggio Rotondo. Agriturismo Poggio Rotondo se nachází v San Gimignanu, pouhých 34 km od náměstí Piazza del Campo, a nabízí zahradu, gril a celodenní bezpečnostní službu. Ubytování Agriturismo Poggio Rotondo se nachází ve městě San Gimignano (Itálie - Toskánsko).

Huge Country House in San Gimignano

10

Huge Country House in San Gimignano

Ubytování (Vila) Huge Country House in San Gimignano. Obrovský venkovský dům se nachází v San Gimignanu, asi 1,6 km od náměstí Piazza Cisterna, a nabízí ubytování s balkonem a výhledem na město. Ubytování Huge Country House in San Gimignano se nachází ve městě San Gimignano (Itálie - Toskánsko).

Casa Margheri

10

Casa Margheri

UbytováníCasa Margheri. Casa Margheri se nachází v San Gimignanu a nabízí bezplatné Wi-Fi a výhled do zahrady. Nabízí terasu a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Casa Margheri se nachází ve městě San Gimignano (Itálie - Toskánsko).

Agriturismo Il Segreto di Pietrafitta

9,9

Agriturismo Il Segreto di Pietrafitta

Ubytování (Farma) Agriturismo Il Segreto di Pietrafitta. This enchanting 15th century property, nestled in the rolling hills of Tuscany, offers an exceptional view of the surrounding countryside and San... Ubytování Agriturismo Il Segreto di Pietrafitta se nachází ve městě San Gimignano (Itálie - Toskánsko).

Il Palagione

9,8

Il Palagione

UbytováníIl Palagione. Il Palagione se nachází v San Gimignanu, 10 km od San Gimignana 1300. Nabízí klimatizované pokoje a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Il Palagione se nachází ve městě San Gimignano (Itálie - Toskánsko).

Agriturismo Villino del Grillo

9,7

Agriturismo Villino del Grillo

Ubytování (Farma) Agriturismo Villino del Grillo. Villino del Grillo se nachází na toskánském venkově, mezi vinicemi a olivovými háji. Ubytování Agriturismo Villino del Grillo se nachází ve městě San Gimignano (Itálie - Toskánsko).

Podere Le Grotte

9,7

Podere Le Grotte

Ubytování (Venkovský dům) Podere Le Grotte. Podere Le Grotte se nachází 4 km od San Gimignana a nabízí bazén v prostorné zahradě. Nabízí bezplatné Wi-Fi a ubytování v rustikálním stylu. Ubytování Podere Le Grotte se nachází ve městě San Gimignano (Itálie - Toskánsko).

Casa nel centro storico

9,7

Casa nel centro storico

UbytováníCasa nel centro storico. Casa nel centro storico se nachází v centru San Gimignana, 37 km od náměstí Piazza del Campo a náměstí Piazza Matteotti, a nabízí bezplatné Wi-Fi, terasu a... Ubytování Casa nel centro storico se nachází ve městě San Gimignano (Itálie - Toskánsko).

Villa Boccaccio

9,7

Villa Boccaccio

Ubytování (Apartmány) Villa Boccaccio. Villa Boccaccio se nachází v obci San Gimignano v Toskánsku a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, neplaceným soukromým parkovištěm a vířivkou. Ubytování Villa Boccaccio se nachází ve městě (Itálie - Toskánsko).

Casale di Valle Mora

9,7

Casale di Valle Mora

UbytováníCasale di Valle Mora. Located in San Gimignano and only 43 km from Piazza del Campo, Casale di Valle Mora provides accommodation with garden views, free WiFi and free private... Ubytování Casale di Valle Mora se nachází ve městě San Gimignano (Itálie - Toskánsko).

Torre Salvucci Medieval Tower Experience

9,7

Torre Salvucci Medieval Tower Experience

Ubytování (Apartmán) Torre Salvucci Medieval Tower Experience. Torre Salvucci Medieval Tower Experience se nachází v centru města San Gimignano. Ubytování se nachází ve věži z 12. Ubytování Torre Salvucci Medieval Tower Experience se nachází ve městě (Itálie - Toskánsko).

Vecchio Fienile Strada Provinciale 127 per Ulignano

9,7

Vecchio Fienile Strada Provinciale 127 per Ulignano

Ubytování (Apartmány) Vecchio Fienile Strada Provinciale 127 per Ulignano. Vecchio Fienile Strada Provinciale 127 per Ulignano se nachází v obci San Gimignano v Toskánsku, 38 km od náměstí Piazza Matteotti. Ubytování Vecchio Fienile Strada Provinciale 127 per Ulignano se nachází ve městě (Itálie - Toskánsko).

Podere la Campagnola

9,6

Podere la Campagnola

Ubytování (Prázdninový dům) Podere la Campagnola. Prázdninový dům Podere la Campagnola se zahradou se nachází v San Gimignanu, 5 minut jízdy od centra města. Nabízí bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Podere la Campagnola se nachází ve městě San Gimignano (Itálie - Toskánsko).

TWIN TOWER - unica al mondo - unique in the world

9,6

TWIN TOWER - unica al mondo - unique in the world

Ubytování (Apartmán) TWIN TOWER - unica al mondo - unique in the world. TWIN TOWER - unica al mondo - unique in the world se nachází asi 39 km od náměstí Piazza del Campo a nabízí ubytování s balkonem a kávovarem. Ubytování TWIN TOWER - unica al mondo - unique in the world se nachází ve městě (Itálie - Toskánsko).

Isalfredo apartment

9,6

Isalfredo apartment

UbytováníIsalfredo apartment. Isalfredo apartment se nachází 8 km od centra San Gimignana. K dispozici je klimatizace a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Isalfredo apartment se nachází ve městě San Gimignano (Itálie - Toskánsko).

B&B Il Fienile San Gimignano

9,6

B&B Il Fienile San Gimignano

UbytováníB&B Il Fienile San Gimignano. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, klimatizací a TV s plochou obrazovkou, B&B Il Fienile San Gimignano se nachází 37 km od náměstí Piazza del Campo a... Ubytování B&B Il Fienile San Gimignano se nachází ve městě San Gimignano (Itálie - Toskánsko).

Casa Natura

9,6

Casa Natura

UbytováníCasa Natura. Casa Natura se nachází v San Gimignanu, 39 km od náměstí Piazza del Campo a 49 km od paláce Pitti. Ubytování Casa Natura se nachází ve městě San Gimignano (Itálie - Toskánsko).

Podere Bellavista

9,6

Podere Bellavista

Ubytování (Venkovský dům) Podere Bellavista. Rodinný podnik Podere Bellavista je starý zrenovovaný venkovský dům obklopený vinicemi a olivovými háji. Ubytování Podere Bellavista se nachází ve městě San Gimignano (Itálie - Toskánsko).

Appartamento Sandrucci

9,6

Appartamento Sandrucci

Ubytování (Apartmán) Appartamento Sandrucci. Appartamento Sandrucci se nachází v San Gimignanu, 37 km od náměstí Piazza Matteotti a 38 km od náměstí Piazza del Campo. Ubytování Appartamento Sandrucci se nachází ve městě San Gimignano (Itálie - Toskánsko).

Terra d'Ombra Bed&Breakfast

9,6

Terra d'Ombra Bed&Breakfast

UbytováníTerra d'Ombra Bed&Breakfast. Terra d'Ombra Bed&Breakfast se nachází v San Gimignanu, 200 metrů od centra a 37 km od náměstí Piazza del Campo. Ubytování Terra d'Ombra Bed&Breakfast se nachází ve městě San Gimignano (Itálie - Toskánsko).

Il Fienile

9,6

Il Fienile

UbytováníIl Fienile. Il Fienile se nachází v San Gimignanu, 3,9 km od centra města a 3,3 km od náměstí Piazza Cisterna. Tento prázdninový dům nabízí terasu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Il Fienile se nachází ve městě San Gimignano (Itálie - Toskánsko).

Casa Femi

9,6

Casa Femi

UbytováníCasa Femi. Casa Femi se nachází v centru San Gimignana, 37 km od náměstí Piazza del Campo a náměstí Piazza Matteotti, a nabízí bezplatné Wi-Fi a klimatizaci. Ubytování Casa Femi se nachází ve městě San Gimignano (Itálie - Toskánsko).

Casa Vacanze Senesi

9,6

Casa Vacanze Senesi

Ubytování (Apartmány) Casa Vacanze Senesi. Casa Vacanze Senesi se nachází v obci San Gimignano v Toskánsku, 2,7 km od náměstí Piazza Cisterna. Ubytování Casa Vacanze Senesi se nachází ve městě San Gimignano (Itálie - Toskánsko).

Antico Casolare

9,6

Antico Casolare

Ubytování (Farma) Antico Casolare. Antico Casolare se nachází 100 metrů od centra San Gimignana a nabízí bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách a zařízenou zahradu. Ubytování Antico Casolare se nachází ve městě San Gimignano (Itálie - Toskánsko).

Podere Sant'Elena

9,6

Podere Sant'Elena

Ubytování (Venkovský dům) Podere Sant'Elena. Podere Sant'Elena je kompletně zrekonstruovaný koloniální dům s originálními toskánskými architektonickými prvky. Ubytování Podere Sant'Elena se nachází ve městě San Gimignano (Itálie - Toskánsko).

Locanda dei Logi

9,6

Locanda dei Logi

Ubytování (Farma) Locanda dei Logi. Locanda dei Logi se nachází v San Gimignanu a nabízí bezplatné Wi-Fi, venkovní bazén, bar a sdílený lounge. Ubytování Locanda dei Logi se nachází ve městě San Gimignano (Itálie - Toskánsko).

Zafferano Rooftop Terrace Tower House

9,6

Zafferano Rooftop Terrace Tower House

Ubytování (Apartmány) Zafferano Rooftop Terrace Tower House. Zafferano Rooftop Terrace Tower House se nachází v San Gimignanu, 40 metrů od náměstí Piazza Cisterna. Hosté mohou využívat plně vybavenou kuchyň. Ubytování Zafferano Rooftop Terrace Tower House se nachází ve městě San Gimignano (Itálie - Toskánsko).

Appartamento AVA nell'antica dimora di Fulignano

9,6

Appartamento AVA nell'antica dimora di Fulignano

Ubytování (Apartmány) Appartamento AVA nell'antica dimora di Fulignano. Appartamento AVA nell'antica dimora di Fulignano nabízí ubytování se sezónním venkovním bazénem a bezplatným Wi-Fi v San Gimignanu, 8,7 km od San Gimignano... Ubytování Appartamento AVA nell'antica dimora di Fulignano se nachází ve městě San Gimignano (Itálie - Toskánsko).

Fabio Apartments San Gimignano

9,6

Fabio Apartments San Gimignano

Ubytování (Apartmány) Fabio Apartments San Gimignano. Fabio Apartments San Gimignano se nachází v samém srdci středověkého města San Gimignano a nabízí apartmány s možností vlastního stravování, klimatizací a... Ubytování Fabio Apartments San Gimignano se nachází ve městě San Gimignano (Itálie - Toskánsko).

Tenuta Guardastelle - Agriturismo and vineyard

9,6

Tenuta Guardastelle - Agriturismo and vineyard

Ubytování (Farma) Tenuta Guardastelle - Agriturismo and vineyard. Tenuta Guardastelle - Agriturismo and vineyard se nachází v San Gimignanu a nabízí bazén, sdílený lounge, zahradu, výhled do zahrady a ubytování s... Ubytování Tenuta Guardastelle - Agriturismo and vineyard se nachází ve městě (Itálie - Toskánsko).

Casa Glicine - San Gimignano

9,6

Casa Glicine - San Gimignano

UbytováníCasa Glicine - San Gimignano. Casa Glicine - San Gimignano se nachází přímo v centru San Gimignana a nabízí výhled do zahrady a zahradu. Ubytování Casa Glicine - San Gimignano se nachází ve městě San Gimignano (Itálie - Toskánsko).

Capanna 1826

9,5

Capanna 1826

Ubytování (Farma) Capanna 1826. Capanna 1826 se nachází v San Gimignanu a nabízí bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách. Na místě je soukromé neplacené parkoviště. Ubytování Capanna 1826 se nachází ve městě San Gimignano (Itálie - Toskánsko).

La Macina - Towers View

9,5

La Macina - Towers View

Ubytování (Apartmán) La Macina - Towers View. La Macina - Towers View se nachází v San Gimignanu, 3,8 km od náměstí Piazza Cisterna. Nabízí sezónní venkovní bazén a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování La Macina - Towers View se nachází ve městě San Gimignano (Itálie - Toskánsko).

Home sweet home

9,5

Home sweet home

Ubytování (Apartmán) Home sweet home. Home sweet home se nachází v centru San Gimignana, 37 km od náměstí Piazza del Campo a náměstí Piazza Matteotti, a nabízí bezplatné Wi-Fi. Ubytování Home sweet home se nachází ve městě San Gimignano (Itálie - Toskánsko).

Le Torri San Gimignano Apartments

9,5

Le Torri San Gimignano Apartments

Ubytování (Apartmán) Le Torri San Gimignano Apartments. Le Torri San Gimignano Apartments se nachází v centru San Gimignana, 200 metrů od náměstí Piazza Cisterna, a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a výhledem... Ubytování Le Torri San Gimignano Apartments se nachází ve městě San Gimignano (Itálie - Toskánsko).

San Domenico Central Apt

9,5

San Domenico Central Apt

Ubytování (Apartmán) San Domenico Central Apt. San Domenico Central Apt se nachází v San Gimignanu, 39 km od náměstí Piazza del Campo a náměstí Piazza Matteotti, a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a... Ubytování San Domenico Central Apt se nachází ve městě (Itálie - Toskánsko).

Casa SaMa

9,5

Casa SaMa

Ubytování (Apartmán) Casa SaMa. Casa SaMa se nachází v San Gimignanu, jen 3,9 km od náměstí Piazza Cisterna. Nabízí sezónní venkovní bazén, zahradu a sdílenou kuchyň. Ubytování Casa SaMa se nachází ve městě San Gimignano (Itálie - Toskánsko).

B&B La Cornice

9,5

B&B La Cornice

Ubytování (Bed and breakfast) B&B La Cornice. B&B La Cornice se nachází 38 km od náměstí Piazza Matteotti a nabízí sdílený lounge, zahradu a ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi. Ubytování B&B La Cornice se nachází ve městě San Gimignano (Itálie - Toskánsko).

La Piazzetta

9,5

La Piazzetta

Ubytování (Farma) La Piazzetta. La Piazzetta se nachází v bývalém šlechtickém domě uprostřed velkého pozemku v San Gimignanu a nabízí bezplatný venkovní bazén. Ubytování La Piazzetta se nachází ve městě San Gimignano (Itálie - Toskánsko).

Locazione Turistica Vedi Torre

9,5

Locazione Turistica Vedi Torre

Ubytování (Prázdninový dům) Locazione Turistica Vedi Torre. Locazione Turistica Vedi Torre se nachází v obci San Gimignano v Toskánsku a nabízí zahradu. 14 km od náměstí Piazza Cisterna. Ubytování Locazione Turistica Vedi Torre se nachází ve městě San Gimignano (Itálie - Toskánsko).

Villa Remignoli

9,5

Villa Remignoli

Ubytování (Vila) Villa Remignoli. Villa Remignoli se nachází asi 15 km od náměstí Piazza Cisterna a nabízí výhled do zahrady, sezónní venkovní bazén a balkon. Ubytování Villa Remignoli se nachází ve městě (Itálie - Toskánsko).

Podere Remignoli

9,5

Podere Remignoli

UbytováníPodere Remignoli. Podere Remignoli se nachází v San Gimignanu, 7 km od muzea San Gimignano 1300, a nabízí zahradu, sezónní venkovní bazén, gril a bezplatné Wi-Fi ve všech... Ubytování Podere Remignoli se nachází ve městě San Gimignano (Itálie - Toskánsko).

La Ripa - Appartamento I Ghiri

9,5

La Ripa - Appartamento I Ghiri

Ubytování (Prázdninové domy) La Ripa - Appartamento I Ghiri. La Ripa - Appartamento I Ghiri se nachází v San Gimignanu a nabízí venkovní bazén a výhled do zahrady. 34 km od náměstí Piazza Matteotti. Ubytování La Ripa - Appartamento I Ghiri se nachází ve městě San Gimignano (Itálie - Toskánsko).

Ubytování ve městě San Gimignano

Město San Gimignano se nachází na území země Itálie. Momentálně pro vás evidujeme celkem 372 hotelů a ubytování ve městě San Gimignano.