Hledat

Ubytování

Piemont

V regionu Piemont (Itálie) máme celkem 10064 hotelů a ubytování.

Pro region Piemont doporučujeme se ubytovat v těchto městech: Turín (1863), Stresa (323), Cannobio (214), Alba (202), Baveno (180), Asti (138), Sauze dʼOulx (129), Ghiffa (101), Bardonecchia (90), Cuneo (88). Tato města stojí za to navštívit a stravit v nich svou dovolenou.

Nejlepší ubytování v hotelech regionu Piemont

Nejlepší ubytování v hotelech regionu Piemont

Appartamento Bellavista

10

Appartamento Bellavista

Ubytování (Apartmán) Appartamento Bellavista. Appartamento Bellavista se nachází v Mezzenilu a nabízí zahradu a terasu. 35 km od Cogne. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Appartamento Bellavista se nachází ve městě Mezzenile (Itálie - Piemont).

APPARTAMENTO SANTA RITA e FIAT FCA : 7’ da Ospedale MOLINETTE/ POLITECNICO/ PALAalpitour/ CENTRO CITTA’ in TRAM n.10 sotto casa (Fermata Corso Cosenza banca UNicredit )

10

APPARTAMENTO SANTA RITA e FIAT FCA : 7’ da Ospedale MOLINETTE/ POLITECNICO/ PALAalpitour/ CENTRO CITTA’ in TRAM n.10 sotto casa (Fermata Corso Cosenza banca UNicredit )

Ubytování (Apartmán) APPARTAMENTO SANTA RITA e FIAT FCA : 7’ da Ospedale MOLINETTE/ POLITECNICO/ PALAalpitour/ CENTRO CITTA’ in TRAM n.10 sotto casa (Fermata Corso Cosenza banca UNicredit ). APPARTAMENTO SANTA RITA se nachází v turínské čtvrti Santa Rita. e FIAT FCA: 7' da Ospedale MOLINETTE/ POLITECNICO/ PALAalpitour/ CENTRO CITTA' in TRAM n. Ubytování APPARTAMENTO SANTA RITA e FIAT FCA : 7’ da Ospedale MOLINETTE/ POLITECNICO/ PALAalpitour/ CENTRO CITTA’ in TRAM n.10 sotto casa (Fermata Corso Cosenza banca UNicredit ) se nachází ve městě SantʼAmbrogio di Torino (Itálie - Piemont).

ALTIDO Charming Apt for 3 with Big Green Garden, in Ponzone

10

ALTIDO Charming Apt for 3 with Big Green Garden, in Ponzone

Ubytování (Apartmán) ALTIDO Charming Apt for 3 with Big Green Garden, in Ponzone. ALTIDO Charming Apt for 3 with Big Green Garden se nachází v Ponzone a nabízí zahradu, bezplatné Wi-Fi a výhled na hory. 47 km od Finale Ligure. Ubytování ALTIDO Charming Apt for 3 with Big Green Garden, in Ponzone se nachází ve městě Ponzone (Itálie - Piemont).

ATTICO STUPENDO

10

ATTICO STUPENDO

Ubytování (Apartmány) ATTICO STUPENDO. ATTICO STUPENDO se nachází v historickém centru Turína, nedaleko vlakového nádraží Porta Susa. Nabízí terasu, bezplatné Wi-Fi a pračku. Ubytování ATTICO STUPENDO se nachází ve městě SantʼAmbrogio di Torino (Itálie - Piemont).

Appartamento Tre Palme

10

Appartamento Tre Palme

Ubytování (Apartmán) Appartamento Tre Palme. Boasting lake views, Appartamento Tre Palme offers accommodation with a seasonal outdoor swimming pool and a balcony, around 17 km from Piazza Grande... Ubytování Appartamento Tre Palme se nachází ve městě Cannobio (Itálie - Piemont).

Appartamento Treize - Affitti Brevi Italia

10

Appartamento Treize - Affitti Brevi Italia

Ubytování (Apartmán) Appartamento Treize - Affitti Brevi Italia. Ubytování se nachází v Bardonecchii, 1,3 km od lanovky Campo Smith a 2,5 km od Bardonecchie. Ubytování Appartamento Treize - Affitti Brevi Italia se nachází ve městě Bardonecchia (Itálie - Piemont).

Agriturismo Cascina Olivetta

10

Agriturismo Cascina Olivetta

Ubytování (Farma) Agriturismo Cascina Olivetta. Agriturismo Cascina Olivetta nabízí ubytování na kopcích oblasti Monferrato v Moncalvu. Sídlí ve zrekonstruované stodole a má zahradu a sluneční terasu. Ubytování Agriturismo Cascina Olivetta se nachází ve městě Moncalvo (Itálie - Piemont).

casa banana

10

casa banana

Ubytování (Apartmán) casa banana. Casa banana se nachází v Castinu a nabízí sdílený lounge, zahradu a gril. Nabízí bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování casa banana se nachází ve městě Castino (Itálie - Piemont).

Casa Bellavista

10

Casa Bellavista

Ubytování (Apartmány) Casa Bellavista. Casa Bellavista se nachází v oblasti Neive v Piemontu a nabízí balkon a výhled do zahrady. Tento apartmán má zahradu a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Casa Bellavista se nachází ve městě Neive (Itálie - Piemont).

Ca' Ginet

10

Ca' Ginet

Ubytování (Bed and breakfast) Ca' Ginet. Ca' Ginet se nachází v Cravanzaně v Piemontu a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplaceným soukromým parkovištěm. Ubytování Ca' Ginet se nachází ve městě Cravanzana (Itálie - Piemont).

Casa Agnelli - vicino Pala Alpitour

10

Casa Agnelli - vicino Pala Alpitour

Ubytování (Apartmány) Casa Agnelli - vicino Pala Alpitour. Casa Agnelli - vicino Pala Alpitour se nachází v Turíně v regionu Piemont a nabízí balkon. Ubytování Casa Agnelli - vicino Pala Alpitour se nachází ve městě SantʼAmbrogio di Torino (Itálie - Piemont).

Appartamento Topo

10

Appartamento Topo

Ubytování (Apartmány) Appartamento Topo. Appartamento Topo se nachází v Traregu v regionu Piemont a nabízí balkon. Apartmán je vzdálený 37 km od Borromejských ostrovů. Ubytování Appartamento Topo se nachází ve městě Trarego (Itálie - Piemont).

Casa di Roberto by Wonderful Italy

10

Casa di Roberto by Wonderful Italy

Ubytování (Apartmány) Casa di Roberto by Wonderful Italy. Casa di Roberto by Wonderful Italy nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi v Turíně, 1,2 km od stanice metra Lingotto, 1,2 km od turínské výstaviště a 5,6 km... Ubytování Casa di Roberto by Wonderful Italy se nachází ve městě SantʼAmbrogio di Torino (Itálie - Piemont).

Cascina Pela

10

Cascina Pela

Ubytování (Apartmány) Cascina Pela. Cascina Pela se nachází v Castagnole Lanze a nabízí klimatizované ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Cascina Pela se nachází ve městě Castagnole Lanze (Itálie - Piemont).

Cascina GianTino suite Cantina Adults Only

10

Cascina GianTino suite Cantina Adults Only

Ubytování (Bed and breakfast) Cascina GianTino suite Cantina Adults Only. Cascina GianTino Suite La Cantina se nachází v obci Vigliano d'Asti v regionu Piemont a nabízí terasu. Ubytování Cascina GianTino suite Cantina Adults Only se nachází ve městě Montegrosso dʼAsti (Itálie - Piemont).

Casafiò Grotta

10

Casafiò Grotta

Ubytování (Apartmán) Casafiò Grotta. CasaFiò Grotta se nachází 36 km od Cortile della Maddalena a nabízí ubytování s terasou, rychlovarnou konvicí a výhledem do zahrady. Ubytování Casafiò Grotta se nachází ve městě Cassinasco (Itálie - Piemont).

Casa Irma

10

Casa Irma

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Irma. Casa Irma se nachází v Cannobio v regionu Piemont a nabízí zahradu. 42 km od Stresy. Na místě je soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Casa Irma se nachází ve městě (Itálie - Piemont).

Casa Fresia

10

Casa Fresia

Ubytování (Apartmán) Casa Fresia. Casa Fresia se nachází v Turíně, 1,3 km od Mole Antonelliana a 2,3 km od vlakového nádraží Porta Nuova. Ubytování Casa Fresia se nachází ve městě SantʼAmbrogio di Torino (Itálie - Piemont).

Cascina Villa - Casa di campagna tra le nocciole

10

Cascina Villa - Casa di campagna tra le nocciole

Ubytování (Apartmány) Cascina Villa - Casa di campagna tra le nocciole. Cascina Villa - Casa se nachází v Levicích v Piemontu. di campagna tra le nocciole má terasu a výhled do zahrady. Ubytování Cascina Villa - Casa di campagna tra le nocciole se nachází ve městě Levice (Itálie - Piemont).

La Casa del Glicine

10

La Casa del Glicine

Ubytování (Prázdninové domy) La Casa del Glicine. La Casa del Glicine se nachází v Torre Canavese v Piemontu a nabízí terasu a výhled do zahrady. 41 km od Saint Vincent. Ubytování La Casa del Glicine se nachází ve městě Torre Canavese (Itálie - Piemont).

La Casa Blu

10

La Casa Blu

Ubytování (Apartmán) La Casa Blu. Apartmán La Casa Blu se nachází v obci Montegrosso d'Asti a nabízí zahradu s venkovním bazénem. 22 km od Alby. Ubytování La Casa Blu se nachází ve městě Montegrosso dʼAsti (Itálie - Piemont).

Fraiteve Suite

10

Fraiteve Suite

Ubytování (Apartmány) Fraiteve Suite. Fraiteve Suite s výhledem na hory nabízí ubytování s terasou a rychlovarnou konvicí, asi 29 km od Sestriere Colle. Ubytování Fraiteve Suite se nachází ve městě Sauze dʼOulx (Itálie - Piemont).

Il Giardino di Mai Exclusive B&b

10

Il Giardino di Mai Exclusive B&b

Ubytování (Bed and breakfast) Il Giardino di Mai Exclusive B&b. Il Giardino di Mai Exclusive B&b se nachází v Montabone a nabízí zahradu, tenisový kurt a terasu. 29 km od Alby. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Il Giardino di Mai Exclusive B&b se nachází ve městě Montabone (Itálie - Piemont).

Hotel Sport Cafe

10

Hotel Sport Cafe

Ubytování (Bed and breakfast) Hotel Sport Cafe. Located in Sauze dʼOulx in the Piedmont region with Sauze d'Oulx Jouvenceaux nearby, Hotel Sport Cafe provides accommodation with free private parking. Ubytování Hotel Sport Cafe se nachází ve městě Sauze dʼOulx (Itálie - Piemont).

Il Caso di Michael e Katia

10

Il Caso di Michael e Katia

Ubytování (Prázdninové domy) Il Caso di Michael e Katia. Il Caso se nachází ve městě Prazzo v regionu Piemont. Apartmán di Michael e Katia má balkon. Ubytování Il Caso di Michael e Katia se nachází ve městě Prazzo (Itálie - Piemont).

IL BUON RIFUGIO-A good refuge

10

IL BUON RIFUGIO-A good refuge

Ubytování (Apartmán) IL BUON RIFUGIO-A good refuge. IL BUON RIFUGIO-A good refuge se nachází asi 2,4 km od Bardonecchia a nabízí ubytování s terasou, rychlovarnou konvicí a výhledem do zahrady. Ubytování IL BUON RIFUGIO-A good refuge se nachází ve městě Bardonecchia (Itálie - Piemont).

GEHOUSE

10

GEHOUSE

Ubytování (Apartmány) GEHOUSE. GEHOUSE se nachází v obci Craveggia v regionu Piemont a nabízí balkon. Ubytování GEHOUSE se nachází ve městě Craveggia (Itálie - Piemont).

Gioberti

10

Gioberti

Ubytování (Apartmány) Gioberti. Gioberti se nachází v Casale Monferrato, 42 km od vlakového nádraží Vigevano, necelý 1 km od Giardini della Difesa a 12 minut chůze od Casale Monferrato, a... Ubytování Gioberti se nachází ve městě Casale Monferrato (Itálie - Piemont).

Piano B ~ La Morra

10

Piano B ~ La Morra

Ubytování (Apartmány) Piano B ~ La Morra. Piano B ~ La Morra se nachází v La Morra. K dispozici je bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Piano B ~ La Morra se nachází ve městě La Morra (Itálie - Piemont).

Paloma House

10

Paloma House

Ubytování (Apartmány) Paloma House. Paloma House se nachází v Asti v regionu Piemont a nabízí zahradu. 33 km od Alessandrie. Ubytování Paloma House se nachází ve městě Asti (Itálie - Piemont).

Rifugio escursionistico ex-scuola Grassi, Bubbio

10

Rifugio escursionistico ex-scuola Grassi, Bubbio

Ubytování (Hostel) Rifugio escursionistico ex-scuola Grassi, Bubbio. Rifugio escursionistico ex-scuola Grassi, Bubbio se nachází v Bubbio, 2,9 km od Bubbio, a nabízí ubytování se sdíleným loungem, bezplatným soukromým... Ubytování Rifugio escursionistico ex-scuola Grassi, Bubbio se nachází ve městě Bubbio (Itálie - Piemont).

Pop Apartment near Pala Alpitour

10

Pop Apartment near Pala Alpitour

Ubytování (Apartmány) Pop Apartment near Pala Alpitour. Pop Apartment near Pala Alpitour se nachází v Turíně, 3,1 km od Polytechnické univerzity a 3,7 km od stanice metra Porta Susa, a nabízí výhled na město. Ubytování Pop Apartment near Pala Alpitour se nachází ve městě SantʼAmbrogio di Torino (Itálie - Piemont).

MyVilla B&B

10

MyVilla B&B

Ubytování (Bed and breakfast) MyVilla B&B. MyVilla B&B se nachází v Palazzo Canavese a nabízí bazén, sdílený lounge, zahradu, výhled do zahrady a ubytování s bezplatným Wi-Fi. Ubytování MyVilla B&B se nachází ve městě Palazzo Canavese (Itálie - Piemont).

Musa Premium Apartment - [200mt Stazione Lingotto]

10

Musa Premium Apartment - [200mt Stazione Lingotto]

Ubytování (Apartmány) Musa Premium Apartment - [200mt Stazione Lingotto]. Musa Premium Apartment - [200mt Stazione Lingotto] se nachází v Turíně, 1,7 km od stanice metra Lingotto a výstaviště, a nabízí bezplatné Wi-Fi, restauraci... Ubytování Musa Premium Apartment - [200mt Stazione Lingotto] se nachází ve městě SantʼAmbrogio di Torino (Itálie - Piemont).

NEW! Cozy Attic Apt few steps from Porta Nuova

10

NEW! Cozy Attic Apt few steps from Porta Nuova

Ubytování (Apartmány) NEW! Cozy Attic Apt few steps from Porta Nuova. V turínské čtvrti Crocetta, v blízkosti stanice metra Porta Nuova, NEW! Útulné podkroví Apt few steps from Porta Nuova nabízí bezplatné Wi-Fi a pračku. Ubytování NEW! Cozy Attic Apt few steps from Porta Nuova se nachází ve městě SantʼAmbrogio di Torino (Itálie - Piemont).

Lussuoso appartamento nella magia del lago d'Orta

10

Lussuoso appartamento nella magia del lago d'Orta

Ubytování (Apartmány) Lussuoso appartamento nella magia del lago d'Orta. Lussuoso appartamento nella magia del lago d'Orta se nachází v obci Orta San Giulio, 200 metrů od lyžařského vleku Sacro Monte di Orta a 1,1 km od ostrova... Ubytování Lussuoso appartamento nella magia del lago d'Orta se nachází ve městě Orta San Giulio (Itálie - Piemont).

Locazione Turistica La Rovere

10

Locazione Turistica La Rovere

Ubytování (Prázdninový dům) Locazione Turistica La Rovere. Locazione turistica se nachází v Cossano Belbo v regionu Piemont a nabízí terasu. Ubytování Locazione Turistica La Rovere se nachází ve městě Cossano Belbo (Itálie - Piemont).

Locazione Turistica General Massena - NAZ111

10

Locazione Turistica General Massena - NAZ111

Ubytování (Prázdninový dům) Locazione Turistica General Massena - NAZ111. Locazione Turistica General Massena - NAZ111 se nachází v Bene Vagienně v regionu Piemont a nabízí zahradu. Ubytování Locazione Turistica General Massena - NAZ111 se nachází ve městě Bene Vagienna (Itálie - Piemont).

Oasi del Monferrato - appartamento rosso

10

Oasi del Monferrato - appartamento rosso

Ubytování (Apartmány) Oasi del Monferrato - appartamento rosso. Oasi del Monferrato - appartamento rosso se nachází v Mombercelli, nedaleko Mombercelli a 3,2 km od Vinchia. Ubytování Oasi del Monferrato - appartamento rosso se nachází ve městě Mombercelli (Itálie - Piemont).

La finestra su Cherasco

10

La finestra su Cherasco

Ubytování (Apartmány) La finestra su Cherasco. La finestra su Cherasco se nachází v Cherascu. Nabízí bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování La finestra su Cherasco se nachází ve městě Cherasco (Itálie - Piemont).

La Dimora di Nonno Piero

10

La Dimora di Nonno Piero

Ubytování (Apartmány) La Dimora di Nonno Piero. La Dimora se nachází ve městě Manta, 35 km od Pinerolo Palaghiaccio. di Nonno Piero nabízí ubytování s klimatizací. 700 metrů od hradu Castello della... Ubytování La Dimora di Nonno Piero se nachází ve městě Manta (Itálie - Piemont).

La Selva Incantevole Appartamento

10

La Selva Incantevole Appartamento

Ubytování (Apartmány) La Selva Incantevole Appartamento. La Selva Incantevole Appartamento se nachází v obci Colazza, 20 km od Borromejských ostrovů a 48 km od Monastero di Torba. Ubytování La Selva Incantevole Appartamento se nachází ve městě Colazza (Itálie - Piemont).

La ca dla Luciana

10

La ca dla Luciana

Ubytování (Prázdninové domy) La ca dla Luciana. La ca dla Luciana se nachází v Murisengu a nabízí ubytování s terasou a bezplatným Wi-Fi. Tento prázdninový dům má zahradu a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování La ca dla Luciana se nachází ve městě Murisengo (Itálie - Piemont).

King House

10

King House

Ubytování (Apartmány) King House. Viale King se nachází v Nichelinu, 7,2 km od stanice metra Lingotto a 7,8 km od turínské výstaviště. Nabízí bezplatné Wi-Fi, zahradu a klimatizaci. Ubytování King House se nachází ve městě Nichelino (Itálie - Piemont).

Locazione Turistica Ca' Sarun

10

Locazione Turistica Ca' Sarun

Ubytování (Prázdninový dům) Locazione Turistica Ca' Sarun. Locazione Turistica Ca' Sarun se nachází v obci Santo Stefano Belbo v regionu Piemont a nabízí zahradu. 45 km od Alessandrie. Ubytování Locazione Turistica Ca' Sarun se nachází ve městě Santo Stefano Belbo (Itálie - Piemont).

La Piazza - Appartamenti Vacanza

10

La Piazza - Appartamenti Vacanza

Ubytování (Apartmány) La Piazza - Appartamenti Vacanza. La Piazza - Appartamenti Vacanza se nachází v Murazzanu, 42 km od Spotorna, a nabízí terasu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování La Piazza - Appartamenti Vacanza se nachází ve městě Murazzano (Itálie - Piemont).

il Venegoni a Intra

10

il Venegoni a Intra

Ubytování (Apartmány) il Venegoni a Intra. Il Venegoni a Intra nabízí ubytování v Intře, 37 km od náměstí Piazza Grande Locarno a golfového klubu Patriziale Ascona. Na místě je soukromé parkoviště. Ubytování il Venegoni a Intra se nachází ve městě Intra (Itálie - Piemont).

Mameli Suite

10

Mameli Suite

Ubytování (Apartmán) Mameli Suite. Mameli Suite se nachází v Casale Monferrato a nabízí restauraci, terasu, bezplatné Wi-Fi a výhled na město. 25 km od Vercelli. Ubytování Mameli Suite se nachází ve městě Casale Monferrato (Itálie - Piemont).

Roxi Villette Valle Vigezzo

10

Roxi Villette Valle Vigezzo

Ubytování (Apartmány) Roxi Villette Valle Vigezzo. Hotel stojí 27 km od golfového klubu Patriziale Ascona a náměstí Piazza Grande Locarno. Ubytování Roxi Villette Valle Vigezzo se nachází ve městě (Itálie - Piemont).

SEVEN HOUSE

10

SEVEN HOUSE

Ubytování (Apartmány) SEVEN HOUSE. SEVEN HOUSE nabízí ubytování v Bra, 39 km od hradu Castello della Manta. Ubytování SEVEN HOUSE se nachází ve městě Bra (Itálie - Piemont).

THE VIEW in the Langhe Unesco Barolo Area

10

THE VIEW in the Langhe Unesco Barolo Area

Ubytování (Apartmány) THE VIEW in the Langhe Unesco Barolo Area. THE VIEW in the Langhe Unesco Barolo Area se nachází ve městě Verduno v regionu Piemont a nabízí terasu a výhled na hory. 34 km od Asti. Ubytování THE VIEW in the Langhe Unesco Barolo Area se nachází ve městě (Itálie - Piemont).

Ubytování v městech regionu Piemont

Ubytování v městech regionu Piemont