Hledat

Ubytování

Ubytování město Turín

Ve městě Turín (Itálie) máme celkem 1863 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Turín

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Turín

Country old stone house immerse in nature

10

Country old stone house immerse in nature

UbytováníCountry old stone house immerse in nature. Okouzlující starý kamenný dům obklopený přírodou se nachází v obci Lequio Berria v regionu Piemont a nabízí balkon a výhled na hory. Ubytování Country old stone house immerse in nature se nachází ve městě Turín (Itálie - Piemont).

Ca’Bianca , where you can find your relax!

10

Ca’Bianca , where you can find your relax!

UbytováníCa’Bianca , where you can find your relax!. Ca'Bianca se nachází v Montà v regionu Piemont, kde si můžete odpočinout! Má terasu. Nabízí balkon a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Ca’Bianca , where you can find your relax! se nachází ve městě Turín (Itálie - Piemont).

Appartamento Porta Susa 2

10

Appartamento Porta Susa 2

UbytováníAppartamento Porta Susa 2. Appartamento Porta se nachází 1,4 km od univerzity Politecnico di Torino a 200 metrů od vlakového nádraží Porta Susa v Turíně. Ubytování Appartamento Porta Susa 2 se nachází ve městě Turín (Itálie - Piemont).

LA CASA DI MONICA E LUCIANO

10

LA CASA DI MONICA E LUCIANO

Ubytování (Prázdninový dům) LA CASA DI MONICA E LUCIANO. LA CASA DI MONICA E LUCIANO se nachází v Brisinu a nabízí zahradu. Nabízí bezplatné Wi-Fi a terasu. Prázdninový dům má 2 koupelny a obývací pokoj. Ubytování LA CASA DI MONICA E LUCIANO se nachází ve městě Turín (Itálie - Piemont).

Le Langhe Oltre La Siepe 8

10

Le Langhe Oltre La Siepe 8

Ubytování (Vila) Le Langhe Oltre La Siepe 8. Le Langhe Oltre La Siepe 8 se nachází v Castagnole Lanze a nabízí zahradu, sezónní venkovní bazén a výhled do zahrady. Ubytování Le Langhe Oltre La Siepe 8 se nachází ve městě Turín (Itálie - Piemont).

Domus Urbana

10

Domus Urbana

Ubytování (Bed and breakfast) Domus Urbana. Domus Urbana se nachází 2,4 km od Mole Antonelliana a nabízí zahradu a klimatizované pokoje s balkonem a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Domus Urbana se nachází ve městě Turín (Itálie - Piemont).

Sotto la torre

10

Sotto la torre

Ubytování (Apartmán) Sotto la torre. Featuring air-conditioned accommodation with a terrace, Sotto la torre is located in Costigliole dʼAsti. Ubytování Sotto la torre se nachází ve městě (Itálie - Piemont).

Maison du Mathilda

10

Maison du Mathilda

UbytováníMaison du Mathilda. Maison du Mathilda se nachází v Santo Stefano Roero, 45 km od turínské výstaviště a 48 km od vlakového nádraží Porta Nuova. Nabízí výhled do zahrady. Ubytování Maison du Mathilda se nachází ve městě Turín (Itálie - Piemont).

B&B Ameglia

10

B&B Ameglia

Ubytování (Bed and breakfast) B&B Ameglia. B&B Ameglia se nachází v Garessiu v regionu Piemont a nabízí zahradu. Tento bed and breakfast má výhled na hory a je vzdálený 47 km od Varazze. Ubytování B&B Ameglia se nachází ve městě Turín (Itálie - Piemont).

Cascina Curairone

10

Cascina Curairone

Ubytování (Apartmán) Cascina Curairone. Cascina Curairone se nachází v Bossolasco a nabízí bezplatné půjčení jízdních kol, zahradu a terasu. 25 km od Alby. Ubytování Cascina Curairone se nachází ve městě Turín (Itálie - Piemont).

Castello di Montalero

9,9

Castello di Montalero

Ubytování (Privát) Castello di Montalero. Castello di Montalero se nachází v obci Odalengo Piccolo a nabízí bazén, sdílený lounge, zahradu, výhled do zahrady a ubytování s bezplatným Wi-Fi. Ubytování Castello di Montalero se nachází ve městě Turín (Itálie - Piemont).

Casa Morena

9,8

Casa Morena

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Morena. Casa Morena se nachází v Premii. Ubytování má TV a balkon. K dispozici je plně vybavená kuchyň s myčkou nádobí a mikrovlnnou troubou. Ubytování Casa Morena se nachází ve městě Turín (Itálie - Piemont).

Il bosco delle torte

9,8

Il bosco delle torte

Ubytování (Bed and breakfast) Il bosco delle torte. Il bosco delle torte se nachází ve městě Castellinaldo a nabízí výhled do zahrady, sdílený lounge a zahradu. Ubytování Il bosco delle torte se nachází ve městě Turín (Itálie - Piemont).

Il Tuo Posto Strategico

9,8

Il Tuo Posto Strategico

Ubytování (Apartmán) Il Tuo Posto Strategico. Tento apartmán se nachází 800 metrů od centra Turína a vlakového nádraží a stanice metra Porta Nuova a nabízí moderní nábytek a výhled do klidného dvora. Ubytování Il Tuo Posto Strategico se nachází ve městě Turín (Itálie - Piemont).

In the Heart of Turin

9,8

In the Heart of Turin

Ubytování (Apartmán) In the Heart of Turin. In the Heart of Turin nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi v Turíně, 1,2 km od Mole Antonelliana, 3,4 km od Polytechnické univerzity a 6 km od turínské... Ubytování In the Heart of Turin se nachází ve městě Turín (Itálie - Piemont).

Teresa Belvedere

9,7

Teresa Belvedere

Ubytování (Apartmány) Teresa Belvedere. Teresa Belvedere se nachází ve městě Castellinaldo, 49 km od Alessandrie, a nabízí terasu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Teresa Belvedere se nachází ve městě (Itálie - Piemont).

Tobia's Home

9,7

Tobia's Home

UbytováníTobia's Home. Tobia's Home se nachází v Roddinu. Klimatizovaný apartmán má 1 ložnici, obývací pokoj, plně vybavenou kuchyň se sporákem a kávovarem a 1 koupelnu s bidetem... Ubytování Tobia's Home se nachází ve městě Turín (Itálie - Piemont).

Kimimoel House

9,7

Kimimoel House

Ubytování (Apartmány) Kimimoel House. Kimimoel House se nachází v Turíně v regionu Piemont a nabízí balkon. Na místě je soukromé parkoviště. Ubytování Kimimoel House se nachází ve městě Turín (Itálie - Piemont).

Casa del Roseto

9,7

Casa del Roseto

Ubytování (Bed and breakfast) Casa del Roseto. Casa del Roseto se nachází ve vinařské oblasti Barbera nedaleko Belveglia a je obklopen vinicemi a malebnými zahradami v anglickém stylu. Ubytování Casa del Roseto se nachází ve městě Turín (Itálie - Piemont).

Villa in Precollina

9,7

Villa in Precollina

UbytováníVilla in Precollina. Villa in Precollina se nachází asi 3 km od vlakového nádraží Porta Nuova a nabízí ubytování s balkonem a výhledem do zahrady. Ubytování Villa in Precollina se nachází ve městě Turín (Itálie - Piemont).

VILLA CHIOVENDA Residenza d'Epoca

9,7

VILLA CHIOVENDA Residenza d'Epoca

Ubytování (Bed and breakfast) VILLA CHIOVENDA Residenza d'Epoca. VILLA CHIOVENDA Residenza d'Epoca se nachází v obci Premosello Chiovenda a nabízí výhled do zahrady, bezplatné půjčení jízdních kol, sezónní venkovní... Ubytování VILLA CHIOVENDA Residenza d'Epoca se nachází ve městě (Itálie - Piemont).

La Casa Gialla

9,6

La Casa Gialla

Ubytování (Apartmány) La Casa Gialla. Set in Monforte dʼAlba in the Piedmont region, La Casa Gialla offers accommodation with free WiFi and free private parking. Ubytování La Casa Gialla se nachází ve městě Turín (Itálie - Piemont).

Agriturismo "Le Giustizie"

9,6

Agriturismo "Le Giustizie"

UbytováníAgriturismo "Le Giustizie". Agriturismo "Le Giustizie" se nachází v Agliano Terme a nabízí ubytování se sezónním venkovním bazénem, bezplatným Wi-Fi, zahradou a terasou. Ubytování Agriturismo "Le Giustizie" se nachází ve městě Turín (Itálie - Piemont).

Le Porte di Marzo

9,6

Le Porte di Marzo

Ubytování (Apartmán) Le Porte di Marzo. Le Porte di Marzo se nachází přímo v centru Turína, kousek od Mole Antonelliana a stanice metra Porta Nuova. Ubytování Le Porte di Marzo se nachází ve městě Turín (Itálie - Piemont).

Casa Clemente in Cit Turin

9,5

Casa Clemente in Cit Turin

Ubytování (Apartmán) Casa Clemente in Cit Turin. Casa Clemente in Cit Turin se nachází v turínské čtvrti San Donato - Campidoglio a nabízí klimatizaci, balkon a výhled na město. Ubytování Casa Clemente in Cit Turin se nachází ve městě Turín (Itálie - Piemont).

Loft Santa Giulia

9,5

Loft Santa Giulia

Ubytování (Prázdninový dům) Loft Santa Giulia. Loft Santa Giulia se nachází v Turíně, 600 metrů od Mole Antonelliana a 5 km od Polytechnické univerzity. Ubytování Loft Santa Giulia se nachází ve městě Turín (Itálie - Piemont).

Maison Rêve Torino Centro

9,5

Maison Rêve Torino Centro

Ubytování (Bed and breakfast) Maison Rêve Torino Centro. Maison Rêve Torino Centro se nachází v Turíně, 1,6 km od Polytechnické univerzity, a nabízí sdílený lounge a klimatizované pokoje s balkonem a bezplatným... Ubytování Maison Rêve Torino Centro se nachází ve městě Turín (Itálie - Piemont).

Il mio Gelso

9,5

Il mio Gelso

Ubytování (Bed and breakfast) Il mio Gelso. Il mio Gelso se nachází 28 km od stanice metra Lingotto a nabízí bezplatné půjčení jízdních kol, bar a klimatizované pokoje s terasou a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Il mio Gelso se nachází ve městě Turín (Itálie - Piemont).

Orizzonte Calmo

9,5

Orizzonte Calmo

Ubytování (Apartmány) Orizzonte Calmo. Orizzonte Calmo se nachází v obci Borghetto Di Borbera a nabízí zahradu, gril, bezplatné Wi-Fi a výhled na hory. 46 km od Arenzana. Ubytování Orizzonte Calmo se nachází ve městě Turín (Itálie - Piemont).

B&B Casa Nizza

9,5

B&B Casa Nizza

UbytováníB&B Casa Nizza. B&B Casa Nizza se nachází ve čtvrti Porta Nuova Station v Turíně, 1,6 km od univerzity Politecnico di Torino. Ubytování B&B Casa Nizza se nachází ve městě Turín (Itálie - Piemont).

Casa Rattazzi

9,5

Casa Rattazzi

Ubytování (Apartmán) Casa Rattazzi. Casa Rattazzi se nachází asi 2,8 km od Mole Antonelliana a nabízí ubytování s balkonem, rychlovarnou konvicí a výhledem na město. Ubytování Casa Rattazzi se nachází ve městě Turín (Itálie - Piemont).

Appartamento Golfo di Solcio

9,5

Appartamento Golfo di Solcio

Ubytování (Apartmán) Appartamento Golfo di Solcio. Appartamento Golfo di Solcio se nachází v obci Lesa. Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Appartamento Golfo di Solcio se nachází ve městě Turín (Itálie - Piemont).

Alle Volte Torino

9,5

Alle Volte Torino

Ubytování (Apartmán) Alle Volte Torino. Alle Volte Torino má ideální polohu v centru Turína a nabízí balkon, klimatizaci, bezplatné Wi-Fi a TV s plochou obrazovkou. Ubytování Alle Volte Torino se nachází ve městě Turín (Itálie - Piemont).

Apartment Silvia

9,5

Apartment Silvia

Ubytování (Apartmán) Apartment Silvia. Apartment Silvia se nachází v Turíně v regionu Piemont a nabízí balkon. Ubytování Apartment Silvia se nachází ve městě Turín (Itálie - Piemont).

Appartamento Borgo Aurora

9,5

Appartamento Borgo Aurora

UbytováníAppartamento Borgo Aurora. Appartamento Borgo Aurora se nachází v Turíně, 2,6 km od vlakového nádraží Porta Susa a 3,5 km od vlakového nádraží Porta Nuova. Ubytování Appartamento Borgo Aurora se nachází ve městě Turín (Itálie - Piemont).

il monolocale

9,5

il monolocale

Ubytování (Apartmány) il monolocale. Il monolocale se nachází v Turíně, 5,9 km od Mole Antonelliana a 7,1 km od vlakového nádraží Porta Susa. Ubytování il monolocale se nachází ve městě Turín (Itálie - Piemont).

Dôme Carlo Alberto

9,5

Dôme Carlo Alberto

Ubytování (Apartmán) Dôme Carlo Alberto. Dôme Carlo Alberto se nachází v Turíně, 1,9 km od Mole Antonelliana a 2,5 km od Politecnico di Torino. Nabízí bezplatné Wi-Fi, zahradu a klimatizaci. Ubytování Dôme Carlo Alberto se nachází ve městě Turín (Itálie - Piemont).

Pedrotti29

9,5

Pedrotti29

UbytováníPedrotti29. Pedrotti29 se nachází v Turíně, 1,8 km od Mole Antonelliana a 3,2 km od vlakového nádraží Porta Susa, a nabízí klimatizaci. Ubytování Pedrotti29 se nachází ve městě Turín (Itálie - Piemont).

Trilocale Parco del Valentino

9,5

Trilocale Parco del Valentino

Ubytování (Apartmán) Trilocale Parco del Valentino. Nabízí sdílený lounge a bezplatné Wi-Fi. Trilocale Parco del Valentino se nachází v turínské čtvrti San Salvario Valentino, 3,4 km od turínské výstaviště. Ubytování Trilocale Parco del Valentino se nachází ve městě (Itálie - Piemont).

Mansarda Palatina

9,4

Mansarda Palatina

Ubytování (Apartmán) Mansarda Palatina. Mansarda Palatina se nachází v Turíně, 1,2 km od Mole Antonelliana a 1,4 km od stanice metra Porta Nuova. Ubytování Mansarda Palatina se nachází ve městě Turín (Itálie - Piemont).

Il Giardino del Borgo

9,4

Il Giardino del Borgo

Ubytování (Bed and breakfast) Il Giardino del Borgo. Il Giardino del Borgo se nachází v Turíně, 3,8 km od stanice metra Porta Susa a 3,9 km od vlakového nádraží Porta Susa, a nabízí ubytování s bezplatným... Ubytování Il Giardino del Borgo se nachází ve městě Turín (Itálie - Piemont).

Da Nonna Vera

9,4

Da Nonna Vera

Ubytování (Bed and breakfast) Da Nonna Vera. Da Nonna Vera se nachází v Turíně v Piemontu a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplaceným soukromým parkovištěm. Ubytování Da Nonna Vera se nachází ve městě Turín (Itálie - Piemont).

TorinoToStay Apartments

9,4

TorinoToStay Apartments

Ubytování (Apartmány) TorinoToStay Apartments. TorinoToStay Apartments nabízí ubytování v Turíně, 900 metrů od Egyptského muzea. Ve všech prostorách je zdarma dostupné Wi-Fi. Ubytování TorinoToStay Apartments se nachází ve městě (Itálie - Piemont).

Bianca Apartment

9,4

Bianca Apartment

UbytováníBianca Apartment. Bianca Apartment se nachází v Turíně, necelý 1 km od vlakového nádraží Porta Nuova a 11 minut chůze od stanice metra Porta Nuova, a nabízí výhled na město. Ubytování Bianca Apartment se nachází ve městě Turín (Itálie - Piemont).

Santi apartment in the heart of Turin

9,4

Santi apartment in the heart of Turin

UbytováníSanti apartment in the heart of Turin. Santi apartment in the heart of Turin se nachází v centru Turína, necelý 1 km od vlakového nádraží Porta Susa a 1,8 km od stanice metra Porta Nuova, a... Ubytování Santi apartment in the heart of Turin se nachází ve městě Turín (Itálie - Piemont).

Sole Apartment

9,4

Sole Apartment

UbytováníSole Apartment. Sole Apartment nabízí ubytování s výhledem na město v Turíně, necelý 1 km od vlakového nádraží Porta Nuova a 11 minut chůze od stanice metra Porta Nuova. Ubytování Sole Apartment se nachází ve městě Turín (Itálie - Piemont).

B&B Petit

9,4

B&B Petit

Ubytování (Bed and breakfast) B&B Petit. B&B Petit se nachází v obci Sauze d'Oulx. Jedná se o rodinný penzion v rustikálním stylu s dětským hřištěm a saunou. Ubytování B&B Petit se nachází ve městě Turín (Itálie - Piemont).

Casa Floriana Castello

9,4

Casa Floriana Castello

Ubytování (Apartmán) Casa Floriana Castello. Casa Floriana Castello se nachází v centru Turína, kousek od stanice metra Porta Nuova a vlakového nádraží Porta Nuova. Ubytování Casa Floriana Castello se nachází ve městě Turín (Itálie - Piemont).

Il Giardinetto

9,4

Il Giardinetto

Ubytování (Apartmány) Il Giardinetto. Il Giardinetto se nachází ve Verbanii, 14 km od Borromejských ostrovů, a nabízí výhled na hory, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Il Giardinetto se nachází ve městě Turín (Itálie - Piemont).

Letizia Home

9,4

Letizia Home

Ubytování (Apartmán) Letizia Home. Letizia Home se nachází v Turíně, 1 km od Mole Antonelliana a 2,6 km od vlakového nádraží Porta Nuova. Nabízí bezplatné Wi-Fi, sdílený lounge a... Ubytování Letizia Home se nachází ve městě Turín (Itálie - Piemont).

Un Soffice Nido Nel Cuore Di Torino

9,4

Un Soffice Nido Nel Cuore Di Torino

Ubytování (Apartmán) Un Soffice Nido Nel Cuore Di Torino. UN SOFFICE NIDO NEL KUORE DI TORINO nabízí ubytování v Turíně, 1,2 km od Egyptského muzea a 800 metrů od vlakového nádraží Porta Susa. Ubytování Un Soffice Nido Nel Cuore Di Torino se nachází ve městě (Itálie - Piemont).

Ubytování ve městě Turín

Město Turín se nachází na území země Itálie. Momentálně pro vás evidujeme celkem 1863 hotelů a ubytování ve městě Turín.