Hledat

Ubytování

Ubytování město Cannobio

Ve městě Cannobio (Itálie) máme celkem 214 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Cannobio

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Cannobio

Appartamento Tre Palme

10

Appartamento Tre Palme

Ubytování (Apartmán) Appartamento Tre Palme. Boasting lake views, Appartamento Tre Palme offers accommodation with a seasonal outdoor swimming pool and a balcony, around 17 km from Piazza Grande... Ubytování Appartamento Tre Palme se nachází ve městě Cannobio (Itálie - Piemont).

Plaza Apartment

10

Plaza Apartment

UbytováníPlaza Apartment. Plaza Apartment se nachází v Cannobio, 18 km od golfového klubu Patriziale Ascona a 37 km od Borromejských ostrovů. Ubytování Plaza Apartment se nachází ve městě Cannobio (Itálie - Piemont).

Casa Aurora

10

Casa Aurora

Ubytování (Apartmán) Casa Aurora. Casa Aurora se nachází v Cannobio v regionu Piemont a nabízí terasu. 38 km od Stresy. Na místě je soukromé parkoviště. Ubytování Casa Aurora se nachází ve městě Cannobio (Itálie - Piemont).

Residenza Il Gabbiano 3

10

Residenza Il Gabbiano 3

UbytováníResidenza Il Gabbiano 3. Residenza Il Gabbiano 3 se nachází v Cannobio v regionu Piemont a nabízí balkon a výhled na jezero. Nabízí výhled na hory a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Residenza Il Gabbiano 3 se nachází ve městě Cannobio (Itálie - Piemont).

Solivonatural B&B

9,9

Solivonatural B&B

UbytováníSolivonatural B&B. Solivonatural B&B se nachází v Cannobio, 18 km od náměstí Piazza Grande Locarno a golfového klubu Patriziale Ascona. Nabízí zahradu a výhled na jezero. Ubytování Solivonatural B&B se nachází ve městě Cannobio (Itálie - Piemont).

Casa Cristina

9,8

Casa Cristina

UbytováníCasa Cristina. Casa Cristina se nachází v Cannobio, pouhých 17 km od náměstí Piazza Grande Locarno, a nabízí ubytování s výhledem na jezero, bezplatné Wi-Fi a neplacené... Ubytování Casa Cristina se nachází ve městě Cannobio (Itálie - Piemont).

Antico Borgo B&B

9,6

Antico Borgo B&B

Ubytování (Bed and breakfast) Antico Borgo B&B. Antico Borgo B&B se nachází na pěší zóně v historickém centru města Cannobio, 21 km od Lugana. Nabízí sdílený lounge a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Antico Borgo B&B se nachází ve městě Cannobio (Itálie - Piemont).

Villa Palmira Kinderfreies Hotel

9,6

Villa Palmira Kinderfreies Hotel

UbytováníVilla Palmira Kinderfreies Hotel. Tato vila z 19. století se nachází 200 metrů od pláže Cannobio oceněné modrou vlajkou u jezera Maggiore. Ubytování Villa Palmira Kinderfreies Hotel se nachází ve městě Cannobio (Itálie - Piemont).

Piccola Oasi

9,6

Piccola Oasi

Ubytování (Apartmán) Piccola Oasi. Piccola Oasi se nachází v Cannobio a nabízí ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi. Nabízí výhled do zahrady a je vzdálen 40 km od Stresy. Ubytování Piccola Oasi se nachází ve městě Cannobio (Itálie - Piemont).

Casa Petrolli

9,6

Casa Petrolli

Ubytování (Apartmán) Casa Petrolli. Casa Petrolli se nachází v Cannobio v regionu Piemont a nabízí terasu. Ubytování Casa Petrolli se nachází ve městě Cannobio (Itálie - Piemont).

Rivalago

9,6

Rivalago

UbytováníRivalago. Rivalago se nachází 18 km od náměstí Piazza Grande Locarno a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplaceným soukromým parkovištěm. Ubytování Rivalago se nachází ve městě Cannobio (Itálie - Piemont).

B&B Lago Maggiore

9,6

B&B Lago Maggiore

UbytováníB&B Lago Maggiore. B&B Lago Maggiore se nachází na klidném místě, 500 metrů od břehu jezera a centra města Cannobio, a nabízí výhled na jezero Maggiore. Ubytování B&B Lago Maggiore se nachází ve městě Cannobio (Itálie - Piemont).

Casa Muffin

9,5

Casa Muffin

Ubytování (Apartmány) Casa Muffin. Casa Muffin se nachází 18 km od náměstí Piazza Grande Locarno a nabízí zahradu a ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Casa Muffin se nachází ve městě Cannobio (Itálie - Piemont).

Appartamento San Ambrogio

9,5

Appartamento San Ambrogio

Ubytování (Apartmán) Appartamento San Ambrogio. Appartamento San Ambrogio se nachází v Cannobio. Ubytování je vzdálené 38 km od Stresy a hosté mohou využívat bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Appartamento San Ambrogio se nachází ve městě Cannobio (Itálie - Piemont).

Casa Miranda

9,5

Casa Miranda

UbytováníCasa Miranda. Casa Miranda se nachází v Cannobio, 17 km od náměstí Piazza Grande Locarno, 17 km od golfového klubu Patriziale Ascona a 36 km od Borromejských ostrovů. Ubytování Casa Miranda se nachází ve městě Cannobio (Itálie - Piemont).

B&B Villa Dei Pini

9,5

B&B Villa Dei Pini

Ubytování (Bed and breakfast) B&B Villa Dei Pini. Locanda Dei Pini sídlí ve zrekonstruované historické vile, 2 km od břehu jezera Maggiore v Cannobio. Ubytování B&B Villa Dei Pini se nachází ve městě Cannobio (Itálie - Piemont).

Villa Costantina Apartments

9,5

Villa Costantina Apartments

Ubytování (Aparthotel) Villa Costantina Apartments. Villa Costantina Apartments se nachází jen pár kroků od břehu jezera Maggiore a nabízí výběr pokojů a apartmánů. Ubytování Villa Costantina Apartments se nachází ve městě (Itálie - Piemont).

Hotel Pironi

9,4

Hotel Pironi

Ubytování (Hotel) Hotel Pironi. Hotel Pironi sídlí v budově z 15. století v Cannobio, 150 metrů od břehu jezera Maggiore. Ubytování Hotel Pironi se nachází ve městě Cannobio (Itálie - Piemont).

DIMORA SCURONE

9,4

DIMORA SCURONE

Ubytování (Penzion) DIMORA SCURONE. DIMORA SCURONE se nachází v Cannobio a nabízí ubytování pouze pro dospělé, bar a zahradu. Ubytování DIMORA SCURONE se nachází ve městě Cannobio (Itálie - Piemont).

Park Hotel Villa Belvedere

9,4

Park Hotel Villa Belvedere

UbytováníPark Hotel Villa Belvedere. Park Hotel Villa Belvedere se nachází ve městě Cannobio a nabízí venkovní bazén a bezplatné půjčení jízdních kol. Wi-Fi je dostupné zdarma. Ubytování Park Hotel Villa Belvedere se nachází ve městě Cannobio (Itálie - Piemont).

Spiaggia Amore - Appartamenti Vacanza Vista Lago

9,4

Spiaggia Amore - Appartamenti Vacanza Vista Lago

UbytováníSpiaggia Amore - Appartamenti Vacanza Vista Lago. Spiaggia Amore - Appartamenti Vacanza Vista Lago se nachází v Cannobio, 18 km od náměstí Piazza Grande Locarno, a nabízí výhled na jezero, bezplatné Wi-Fi... Ubytování Spiaggia Amore - Appartamenti Vacanza Vista Lago se nachází ve městě Cannobio (Itálie - Piemont).

Casa Ponte Ballerino

9,4

Casa Ponte Ballerino

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Ponte Ballerino. Casa Ponte Ballerino se nachází v Cannobio a nabízí zahradu a terasu. Ubytování Casa Ponte Ballerino se nachází ve městě Cannobio (Itálie - Piemont).

Casa Terrazzo Panoramico

9,4

Casa Terrazzo Panoramico

UbytováníCasa Terrazzo Panoramico. Casa Terrazzo Panoramico se nachází v Cannobio a nabízí bezplatné Wi-Fi a výhled do zahrady. Nabízí zahradu a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Casa Terrazzo Panoramico se nachází ve městě Cannobio (Itálie - Piemont).

Villa Maria Apartments

9,4

Villa Maria Apartments

UbytováníVilla Maria Apartments. Villa Maria Apartments se nachází v Cannobio, jen pár kroků od břehu jezera Maggiore. Do Locarna dojedete autem za 20 minut. Ubytování Villa Maria Apartments se nachází ve městě Cannobio (Itálie - Piemont).

Alessia Home

9,3

Alessia Home

Ubytování (Apartmány) Alessia Home. Alessia Home se nachází v Cannobio, 48,1 km od Lugana, a nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Alessia Home se nachází ve městě Cannobio (Itálie - Piemont).

Casa Alice

9,3

Casa Alice

Ubytování (Apartmán) Casa Alice. Casa Alice se nachází v Cannobio v regionu Piemont a nabízí balkon a výhled na město. 21 km od Lugana. Nabízí bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Casa Alice se nachází ve městě Cannobio (Itálie - Piemont).

Residenza Il Gabbiano 2 - panoramic rooms

9,3

Residenza Il Gabbiano 2 - panoramic rooms

Ubytování (Apartmán) Residenza Il Gabbiano 2 - panoramic rooms. Residenza Il Gabbiano 2 - panoramatické pokoje se nachází v Cannobio v regionu Piemont a nabízí balkon a výhled na město. Lugano je vzdálené 20 km. Ubytování Residenza Il Gabbiano 2 - panoramic rooms se nachází ve městě Cannobio (Itálie - Piemont).

B&B Azalea

9,3

B&B Azalea

Ubytování (Bed and breakfast) B&B Azalea. B&B Azalea nabízí pokoje v rustikálním stylu v Cannobio, 1 km od promenády u jezera Maggiore. Ubytování B&B Azalea se nachází ve městě Cannobio (Itálie - Piemont).

Ca Meison

9,3

Ca Meison

Ubytování (Bed and breakfast) Ca Meison. Ca Meison se nachází v Cannobio a nabízí výhled do zahrady, bar, sdílený lounge, zahradu, soukromou pláž a terasu. Ubytování Ca Meison se nachází ve městě Cannobio (Itálie - Piemont).

Appartamento Little World

9,2

Appartamento Little World

Ubytování (Apartmán) Appartamento Little World. Appartamento Little World se nachází v Cannobio a nabízí restauraci. Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Appartamento Little World se nachází ve městě Cannobio (Itálie - Piemont).

Verdelago

9,2

Verdelago

UbytováníVerdelago. Verdelago se nachází v Cannobio, 17 km od náměstí Piazza Grande Locarno a golfového klubu Patriziale Ascona, a nabízí výhled do zahrady. Ubytování Verdelago se nachází ve městě Cannobio (Itálie - Piemont).

B&B 21

9,2

B&B 21

Ubytování (Bed and breakfast) B&B 21. B&B 21 se nachází v Cannobio, 17 km od náměstí Piazza Grande Locarno. Nabízí výhled na hory, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování B&B 21 se nachází ve městě Cannobio (Itálie - Piemont).

Hotel Casa Arizzoli

9,2

Hotel Casa Arizzoli

Ubytování (Hotel) Hotel Casa Arizzoli. Set 200 metres from Lake Maggiore, Casa Arizzoli offers a restaurant and en suite rooms with free WiFi and LCD TVs. Ubytování Hotel Casa Arizzoli se nachází ve městě Cannobio (Itálie - Piemont).

Casa Andrea

9,2

Casa Andrea

Ubytování (Apartmán) Casa Andrea. Casa Andrea se nachází v Cannobio a nabízí bezplatné půjčení jízdních kol, zahradu a gril. 40 km od Stresy. Ubytování Casa Andrea se nachází ve městě Cannobio (Itálie - Piemont).

Casaria da Adry

9,2

Casaria da Adry

Ubytování (Apartmány) Casaria da Adry. Casaria da Adry se nachází v Cannobio, 18 km od golfového klubu Patriziale Ascona a 38 km od Borromejských ostrovů. Nabízí bezplatné Wi-Fi. Ubytování Casaria da Adry se nachází ve městě Cannobio (Itálie - Piemont).

Cartiera

9,2

Cartiera

Ubytování (Apartmán) Cartiera. Cartiera se nachází v Cannobbiu, 800 metrů od jezera Maggiore, a nabízí ubytování s terasou a bezplatným Wi-Fi. K dispozici je také vířivka. Ubytování Cartiera se nachází ve městě Cannobio (Itálie - Piemont).

Mansarda Amore

9,1

Mansarda Amore

UbytováníMansarda Amore. Mansarda Amore se nachází v Cannobio, 18 km od náměstí Piazza Grande Locarno, 18 km od golfového klubu Patriziale Ascona a 36 km od Borromejských ostrovů. Ubytování Mansarda Amore se nachází ve městě Cannobio (Itálie - Piemont).

Casa Erica

9,1

Casa Erica

Ubytování (Apartmány) Casa Erica. Casa Erica se nachází v Cannobio, 43 km od Stresy, a nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Na místě je soukromé parkoviště. Ubytování Casa Erica se nachází ve městě Cannobio (Itálie - Piemont).

Appartamento Victoria

9,1

Appartamento Victoria

Ubytování (Apartmány) Appartamento Victoria. Appartamento Victoria se nachází v Cannobio, 17 km od náměstí Piazza Grande Locarno a golfového klubu Patriziale Ascona, a nabízí výhled na hory. Ubytování Appartamento Victoria se nachází ve městě Cannobio (Itálie - Piemont).

eden

9,1

eden

Ubytováníeden. Eden se nachází v Cannobio, pouhých 18 km od náměstí Piazza Grande Locarno, a nabízí ubytování s výhledem na hory, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé... Ubytování eden se nachází ve městě Cannobio (Itálie - Piemont).

La Maison Des Lions APPARTAMENTI VACANZE

9,1

La Maison Des Lions APPARTAMENTI VACANZE

Ubytování (Apartmány) La Maison Des Lions APPARTAMENTI VACANZE. La Maison Des Lions APPARTAMENTI VACANZE se nachází v Cannobio, 18 km od náměstí Piazza Grande Locarno a golfového klubu Patriziale Ascona. Ubytování La Maison Des Lions APPARTAMENTI VACANZE se nachází ve městě Cannobio (Itálie - Piemont).

Casa Oscar

9,1

Casa Oscar

Ubytování (Apartmán) Casa Oscar. Casa Oscar se nachází v Cannobio. 38 km od Stresy. Apartmán má 2 ložnice, TV s plochou obrazovkou, vybavenou kuchyň s myčkou nádobí a mikrovlnnou troubou,... Ubytování Casa Oscar se nachází ve městě Cannobio (Itálie - Piemont).

Azalea Appartamenti

9,1

Azalea Appartamenti

Ubytování (Apartmány) Azalea Appartamenti. Azalea Appartamenti se nachází v Cannobio, 17 km od náměstí Piazza Grande Locarno, a nabízí výhled do zahrady, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé... Ubytování Azalea Appartamenti se nachází ve městě Cannobio (Itálie - Piemont).

Giardino delle Ortensie

9,1

Giardino delle Ortensie

UbytováníGiardino delle Ortensie. Giardino delle Ortensie nabízí bezplatné Wi-Fi a výhled do zahrady. Ubytování se nachází v Cannobio. Nabízí zahradu a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Giardino delle Ortensie se nachází ve městě Cannobio (Itálie - Piemont).

Casa La Corte

9,1

Casa La Corte

UbytováníCasa La Corte. Casa La Corte se nachází v Cannobio, 18 km od náměstí Piazza Grande Locarno a golfového klubu Patriziale Ascona. Nabízí výhled do vnitřního dvora. Ubytování Casa La Corte se nachází ve městě Cannobio (Itálie - Piemont).

B&B Magnolia

9

B&B Magnolia

Ubytování (Bed and breakfast) B&B Magnolia. B&B Magnolia se nachází 17 km od náměstí Piazza Grande Locarno a nabízí ubytování se zahradou, terasou a sdílenou kuchyní. Ubytování B&B Magnolia se nachází ve městě Cannobio (Itálie - Piemont).

Casa Neva

9

Casa Neva

UbytováníCasa Neva. Casa Neva se nachází v Cannobio, 17 km od náměstí Piazza Grande Locarno a golfového klubu Patriziale Ascona. Nabízí zahradu a výhled na řeku. Ubytování Casa Neva se nachází ve městě Cannobio (Itálie - Piemont).

Casa Mimosa

9

Casa Mimosa

Ubytování (Apartmány) Casa Mimosa. Casa Mimosa se nachází v Cannobio, pouhých 17 km od náměstí Piazza Grande Locarno. Ubytování Casa Mimosa se nachází ve městě Cannobio (Itálie - Piemont).

Solivo Farm

9

Solivo Farm

Ubytování (Prázdninový dům) Solivo Farm. Solivo Farm se nachází v Cannobio a nabízí zahradu, gril, terasu, bezplatné Wi-Fi a výhled do zahrady. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Solivo Farm se nachází ve městě (Itálie - Piemont).

Casa Reseghina - WelcHome

9

Casa Reseghina - WelcHome

UbytováníCasa Reseghina - WelcHome. Casa Reseghina - WelcHome se nachází v Cannobio, 18 km od náměstí Piazza Grande Locarno, golfového klubu Patriziale Ascona a 36 km od Borromejských... Ubytování Casa Reseghina - WelcHome se nachází ve městě Cannobio (Itálie - Piemont).

Appartamento Duplex Sofia

9

Appartamento Duplex Sofia

UbytováníAppartamento Duplex Sofia. Appartamento Duplex Sofia se nachází přibližně 18 km od náměstí Piazza Grande Locarno a nabízí ubytování s balkonem, kávovarem a výhledem na hory. Ubytování Appartamento Duplex Sofia se nachází ve městě Cannobio (Itálie - Piemont).

Ubytování ve městě Cannobio

Město Cannobio se nachází na území země Itálie. Momentálně pro vás evidujeme celkem 214 hotelů a ubytování ve městě Cannobio.