Hledat

Ubytování

Ubytování město Baveno

Ve městě Baveno (Itálie) máme celkem 180 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Baveno

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Baveno

Artelago Boutique

10

Artelago Boutique

UbytováníArtelago Boutique. Artelago Boutique se nachází v Bavenu, 4,2 km od Borromejských ostrovů, a nabízí výhled na jezero. Ubytování Artelago Boutique se nachází ve městě Baveno (Itálie - Piemont).

Luxury Villa Olga in Stresa

10

Luxury Villa Olga in Stresa

UbytováníLuxury Villa Olga in Stresa. Luxury Villa Olga in Stresa se nachází v Bavenu, 1,2 km od Borromejských ostrovů, a nabízí sezónní venkovní bazén a terasu. Ubytování Luxury Villa Olga in Stresa se nachází ve městě Baveno (Itálie - Piemont).

Artelago-Suite-vista lago

9,8

Artelago-Suite-vista lago

Ubytování (Apartmány) Artelago-Suite-vista lago. Artelago-Suite-vista lago se nachází 5 minut jízdy od centra Bavena a 7 km od Stresy. Nabízí výhled na jezero Maggiore. Ubytování Artelago-Suite-vista lago se nachází ve městě Baveno (Itálie - Piemont).

Holiday apartment Il giardino di Elena

9,7

Holiday apartment Il giardino di Elena

Ubytování (Apartmány) Holiday apartment Il giardino di Elena. Holiday apartment se nachází v obci Baveno v regionu Piemont. Il giardino di Elena má zahradu. 36 km od Lugana. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Holiday apartment Il giardino di Elena se nachází ve městě Baveno (Itálie - Piemont).

Appartamento Golfo Borromeo 1 Baveno

9,7

Appartamento Golfo Borromeo 1 Baveno

Ubytování (Apartmán) Appartamento Golfo Borromeo 1 Baveno. Appartamento Golfo Borromeo 1 Baveno nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi v Bavenu, 4,1 km od Borromejských ostrovů, 49 km od náměstí Piazza Grande Locarno... Ubytování Appartamento Golfo Borromeo 1 Baveno se nachází ve městě Baveno (Itálie - Piemont).

Agrifoglio

9,7

Agrifoglio

Ubytování (Apartmány) Agrifoglio. Agrifoglio se nachází ve městě Baveno, 800 metrů od břehu jezera Maggiore a 6 minut jízdy od přírodní rezervace Fondo Toce. Ubytování Agrifoglio se nachází ve městě Baveno (Itálie - Piemont).

Artelago-Vistalago

9,6

Artelago-Vistalago

Ubytování (Apartmán) Artelago-Vistalago. VistaLago se nachází v Bavenu a nabízí ubytování s terasou. Ubytování bylo postaveno v roce 2010 a nabízí ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Artelago-Vistalago se nachází ve městě Baveno (Itálie - Piemont).

LaPanoramica

9,6

LaPanoramica

Ubytování (Apartmán) LaPanoramica. LaPanoramica se nachází v Bavenu, 3,9 km od Borromejských ostrovů, a nabízí ubytování s klimatizací. Ubytování LaPanoramica se nachází ve městě Baveno (Itálie - Piemont).

L'Acero Home

9,6

L'Acero Home

Ubytování (Apartmán) L'Acero Home. L'Acero Home se nachází v Bavenu a nabízí bezplatné Wi-Fi a výhled na hory. 36 km od Lugana. Ubytování L'Acero Home se nachází ve městě Baveno (Itálie - Piemont).

Castello Ripa Baveno

9,6

Castello Ripa Baveno

Ubytování (Apartmán) Castello Ripa Baveno. Castello Ripa Baveno nabízí ubytování s výhledem na jezero v Bavenu, 2,3 km od Mottarone. Hosté mohou využívat plně vybavenou kuchyň. Ubytování Castello Ripa Baveno se nachází ve městě Baveno (Itálie - Piemont).

Appartamenti Golfo Borromeo 3 e 4 Baveno

9,6

Appartamenti Golfo Borromeo 3 e 4 Baveno

Ubytování (Apartmány) Appartamenti Golfo Borromeo 3 e 4 Baveno. Appartamenti Golfo Borromeo 3 e 4 Baveno se nachází v Bavenu, 37 km od Lugana, a nabízí terasu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Appartamenti Golfo Borromeo 3 e 4 Baveno se nachází ve městě Baveno (Itálie - Piemont).

Le Terrazze Baveno

9,5

Le Terrazze Baveno

Ubytování (Apartmán) Le Terrazze Baveno. Le Terrazze Baveno se nachází v obci Baveno v Piemontu a nabízí terasu a výhled do zahrady. Klimatizované ubytování je vzdálené 49 km od Saas-Fee. Ubytování Le Terrazze Baveno se nachází ve městě Baveno (Itálie - Piemont).

Madame Canard

9,5

Madame Canard

UbytováníMadame Canard. Madame Canard se nachází v Bavenu, 3,8 km od Borromejských ostrovů, a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, klimatizací a terasou. Ubytování Madame Canard se nachází ve městě Baveno (Itálie - Piemont).

Artelago-Blu -vista lago

9,5

Artelago-Blu -vista lago

Ubytování (Apartmán) Artelago-Blu -vista lago. Artelago-Blu studio lake view se nachází v Bavenu a nabízí bezplatné Wi-Fi a výhled na jezero. 32 km od Morcote. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Artelago-Blu -vista lago se nachází ve městě Baveno (Itálie - Piemont).

Villa Sofia

9,5

Villa Sofia

Ubytování (Apartmány) Villa Sofia. Villa Sofia se nachází v obci Baveno v Piemontu, 4,8 km od Borromejských ostrovů. Ubytování Villa Sofia se nachází ve městě (Itálie - Piemont).

Artelago-Silver-vista lago

9,4

Artelago-Silver-vista lago

Ubytování (Apartmán) Artelago-Silver-vista lago. Artelago-Silver Apartment Amazing lake view se nachází v obci Baveno v regionu Piemont a nabízí terasu. Ubytování Artelago-Silver-vista lago se nachází ve městě Baveno (Itálie - Piemont).

Casa Betty

9,4

Casa Betty

Ubytování (Apartmán) Casa Betty. Casa Betty se nachází v obci Baveno v regionu Piemont a nabízí balkon a výhled na jezero. Nabízí zahradu a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Casa Betty se nachází ve městě Baveno (Itálie - Piemont).

B&B Casa del Lago

9,4

B&B Casa del Lago

UbytováníB&B Casa del Lago. B&B Casa del Lago se nachází v Bavenu, jen pár kroků od jezera Baveno, 36 km od Lugana a 46 km od Coma. Vlakové nádraží je vzdálené 800 metrů. Ubytování B&B Casa del Lago se nachází ve městě Baveno (Itálie - Piemont).

B&B Il Feriolo

9,4

B&B Il Feriolo

UbytováníB&B Il Feriolo. B&B Il Feriolo se nachází ve městě Baveno v regionu Piemont, jen pár kroků od břehu jezera Maggiore. Nabízí sluneční terasu a výhled na jezero. Ubytování B&B Il Feriolo se nachází ve městě Baveno (Itálie - Piemont).

Apartments Mihaela 2

9,3

Apartments Mihaela 2

Ubytování (Apartmán) Apartments Mihaela 2. Apartments Mihaela 2 se nachází v Bavenu, 3,5 km od Borromejských ostrovů a 50 km od náměstí Piazza Grande Locarno. V okolí se můžete věnovat rybaření. Ubytování Apartments Mihaela 2 se nachází ve městě Baveno (Itálie - Piemont).

Maison de la Gare

9,3

Maison de la Gare

UbytováníMaison de la Gare. Maison de la Gare se nachází v Bavenu, 3,5 km od Borromejských ostrovů a 50 km od náměstí Piazza Grande Locarno, a nabízí výhled na město. Ubytování Maison de la Gare se nachází ve městě Baveno (Itálie - Piemont).

Appartamento feriolo Margherita

9,3

Appartamento feriolo Margherita

UbytováníAppartamento feriolo Margherita. Appartamento feriolo Margherita se nachází v obci Baveno a nabízí soukromý bazén. Nabízí balkon, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Appartamento feriolo Margherita se nachází ve městě Baveno (Itálie - Piemont).

Petalo Bianco 100mt from lake

9,3

Petalo Bianco 100mt from lake

Ubytování (Apartmán) Petalo Bianco 100mt from lake. Petalo Bianco 100mt from lake se nachází v Bavenu. Do Brissaga je to 28 km. Na místě je soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Petalo Bianco 100mt from lake se nachází ve městě Baveno (Itálie - Piemont).

Il Portico

9,3

Il Portico

Ubytování (Apartmány) Il Portico. Il Portico se nachází v Bavenu, 5,9 km od Borromejských ostrovů, a nabízí výhled na jezero, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Il Portico se nachází ve městě Baveno (Itálie - Piemont).

Aurum

9,3

Aurum

Ubytování (Apartmán) Aurum. Aurum se nachází v Bavenu a nabízí bezplatné půjčení jízdních kol. Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Aurum se nachází ve městě Baveno (Itálie - Piemont).

Lari Baveno

9,3

Lari Baveno

Ubytování (Apartmán) Lari Baveno. Lari Baveno se nachází v Bavenu, 3,4 km od Borromejských ostrovů a 50 km od náměstí Piazza Grande Locarno, a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi,... Ubytování Lari Baveno se nachází ve městě Baveno (Itálie - Piemont).

The Cottage on the Lake

9,3

The Cottage on the Lake

Ubytování (Vila) The Cottage on the Lake. Tato vila se nachází v Bavenu a nabízí terasu s výhledem na jezero. Nabízí bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování The Cottage on the Lake se nachází ve městě (Itálie - Piemont).

MagicView Baveno apartment with garden and lake view

9,3

MagicView Baveno apartment with garden and lake view

UbytováníMagicView Baveno apartment with garden and lake view. MagicView Baveno apartment with garden and lake view se nachází asi 3,9 km od Borromejských ostrovů a nabízí ubytování s terasou, rychlovarnou konvicí a... Ubytování MagicView Baveno apartment with garden and lake view se nachází ve městě Baveno (Itálie - Piemont).

Stone on the lake

9,3

Stone on the lake

UbytováníStone on the lake. Stone on the lake se nachází v Bavenu a nabízí terasu, bezplatné Wi-Fi a výhled na jezero. Nabízí zahradu a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Stone on the lake se nachází ve městě Baveno (Itálie - Piemont).

Relax house Baveno

9,2

Relax house Baveno

Ubytování (Apartmán) Relax house Baveno. Relax house Baveno se nachází v Bavenu a nabízí soukromý bazén, kuchyň a výhled na jezero. Nabízí sezónní venkovní bazén a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Relax house Baveno se nachází ve městě Baveno (Itálie - Piemont).

La Casetta di Baveno

9,2

La Casetta di Baveno

UbytováníLa Casetta di Baveno. La Casetta di Baveno nabízí ubytování v Bavenu, 49 km od náměstí Piazza Grande Locarno a 49 km od golfového klubu Patriziale Ascona. Ubytování La Casetta di Baveno se nachází ve městě Baveno (Itálie - Piemont).

Baveno Hills | Lakeview apartments

9,2

Baveno Hills | Lakeview apartments

Ubytování (Apartmány) Baveno Hills | Lakeview apartments. Baveno Hills | Lakeview apartments se nachází 1 km od jezera Maggiore a nabízí ubytování s kuchyní. Nabízí výhled na jezero a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Baveno Hills | Lakeview apartments se nachází ve městě Baveno (Itálie - Piemont).

Sunset in Baveno

9,2

Sunset in Baveno

Ubytování (Apartmán) Sunset in Baveno. Sunset in Baveno se nachází v Bavenu, 3,4 km od Borromejských ostrovů, 50 km od náměstí Piazza Grande Locarno a 50 km od golfového klubu Patriziale Ascona. Ubytování Sunset in Baveno se nachází ve městě (Itálie - Piemont).

Ca' d'Alfonso

9,2

Ca' d'Alfonso

UbytováníCa' d'Alfonso. Ca' d'Alfonso se nachází v Bavenu, 7 km od Borromejských ostrovů a 47 km od náměstí Piazza Grande Locarno. V okolí se můžete věnovat pěší turistice. Ubytování Ca' d'Alfonso se nachází ve městě Baveno (Itálie - Piemont).

Affittacamere Ristorante Amélie

9,2

Affittacamere Ristorante Amélie

Ubytování (Penzion) Affittacamere Ristorante Amélie. Affittacamere Ristorante Amélie se nachází v Bavenu, 4,5 km od Borromejských ostrovů, a nabízí bar, sdílený lounge a výhled na jezero. Ubytování Affittacamere Ristorante Amélie se nachází ve městě Baveno (Itálie - Piemont).

Palm on the lake

9,2

Palm on the lake

UbytováníPalm on the lake. Palm on the lake se nachází v Bavenu a nabízí bezplatné Wi-Fi a výhled na jezero. Nabízí zahradu a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Palm on the lake se nachází ve městě Baveno (Itálie - Piemont).

Locanda Nelia Guest House

9,2

Locanda Nelia Guest House

UbytováníLocanda Nelia Guest House. Locanda Nelia Guest House se nachází v Bavenu, 3 km od Borromejských ostrovů, a nabízí sdílený lounge a výhled na město. Ubytování Locanda Nelia Guest House se nachází ve městě Baveno (Itálie - Piemont).

Appartamento Caretto

9,2

Appartamento Caretto

UbytováníAppartamento Caretto. Appartamento Caretto se nachází v Bavenu, pouhých 50 metrů od břehu jezera Maggiore a 10 minut jízdy od Stresy. Výhled směřuje na jezero. Ubytování Appartamento Caretto se nachází ve městě Baveno (Itálie - Piemont).

Artelago -Rose-vista lago

9,1

Artelago -Rose-vista lago

Ubytování (Apartmán) Artelago -Rose-vista lago. Artelago -Rose-vista lago se nachází v Bavenu, jen 4,2 km od Borromejských ostrovů. Ubytování Artelago -Rose-vista lago se nachází ve městě Baveno (Itálie - Piemont).

CASA EVE

9,1

CASA EVE

Ubytování (Prázdninový dům) CASA EVE. CASA EVE se nachází v Bavenu, 2,5 km od Borromejských ostrovů. V okolí se můžete věnovat pěší turistice, rybaření a dalším aktivitám. Ubytování CASA EVE se nachází ve městě Baveno (Itálie - Piemont).

Danilo Apartments

9,1

Danilo Apartments

Ubytování (Prázdninové domy) Danilo Apartments. Danilo Apartments se nachází v Bavenu, 8 km od Stresy, a nabízí terasu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Danilo Apartments se nachází ve městě Baveno (Itálie - Piemont).

LA CASA GIALLA

9,1

LA CASA GIALLA

Ubytování (Apartmán) LA CASA GIALLA. LA CASA GIALLA se nachází v Bavenu, 21 km od Mottarone. K dispozici je také balkon. Ubytování LA CASA GIALLA se nachází ve městě Baveno (Itálie - Piemont).

Armonie del Lago

9,1

Armonie del Lago

UbytováníArmonie del Lago. Armonie del Lago se nachází v Bavenu a nabízí sezónní venkovní bazén, zahradu, gril, bezplatné Wi-Fi a výhled na hory. Ubytování Armonie del Lago se nachází ve městě Baveno (Itálie - Piemont).

Dream Baveno

9,1

Dream Baveno

Ubytování (Apartmány) Dream Baveno. Dream Baveno se nachází v Bavenu, 3,1 km od Borromejských ostrovů a 50 km od náměstí Piazza Grande Locarno. Nabízí výhled na jezero a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Dream Baveno se nachází ve městě Baveno (Itálie - Piemont).

Lago Maggiore Bay

9,1

Lago Maggiore Bay

UbytováníLago Maggiore Bay. Lago Maggiore Bay se nachází v obci Baveno v regionu Piemont a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplaceným soukromým parkovištěm. Ubytování Lago Maggiore Bay se nachází ve městě Baveno (Itálie - Piemont).

Apartments Mihaela

9,1

Apartments Mihaela

Ubytování (Apartmán) Apartments Mihaela. Apartments Mihaela se nachází v Bavenu a nabízí zahradu a terasu. Do Stresy je to 8 km. Ubytování Apartments Mihaela se nachází ve městě Baveno (Itálie - Piemont).

Maravilla - By Impero House

9,1

Maravilla - By Impero House

UbytováníMaravilla - By Impero House. Maravilla - By Impero House se nachází asi 3,9 km od Borromejských ostrovů a nabízí ubytování s terasou, balkonem a výhledem na město. Ubytování Maravilla - By Impero House se nachází ve městě Baveno (Itálie - Piemont).

Casa Parisi Lago Maggiore

9

Casa Parisi Lago Maggiore

UbytováníCasa Parisi Lago Maggiore. Casa Parisi Lago Maggiore se nachází v Bavenu. Hosté mohou využívat plně vybavenou kuchyň a terasu. Ubytování Casa Parisi Lago Maggiore se nachází ve městě Baveno (Itálie - Piemont).

Apartment La Quiete

9

Apartment La Quiete

Ubytování (Apartmán) Apartment La Quiete. Apartment La Quiete se nachází v obci Baveno v regionu Piemont a nabízí zahradu. Ubytování Apartment La Quiete se nachází ve městě Baveno (Itálie - Piemont).

Cozy Mansion near Lake in Baveno Italy

9

Cozy Mansion near Lake in Baveno Italy

Ubytování (Prázdninový dům) Cozy Mansion near Lake in Baveno Italy. Cozy Mansion near Lake se nachází v Baveno Italy a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, 3 km od Borromejských ostrovů, 50 km od náměstí Piazza Grande... Ubytování Cozy Mansion near Lake in Baveno Italy se nachází ve městě Baveno (Itálie - Piemont).

Casa Silvy

9

Casa Silvy

Ubytování (Apartmán) Casa Silvy. Casa Silvy se nachází v Bavenu a nabízí ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi. 36 km od Lugana. Ubytování Casa Silvy se nachází ve městě Baveno (Itálie - Piemont).

Ubytování ve městě Baveno

Město Baveno se nachází na území země Itálie. Momentálně pro vás evidujeme celkem 180 hotelů a ubytování ve městě Baveno.