Hledat

Ubytování

Ubytování město Bardonecchia

Ve městě Bardonecchia (Itálie) máme celkem 90 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Bardonecchia

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Bardonecchia

Appartamento Treize - Affitti Brevi Italia

10

Appartamento Treize - Affitti Brevi Italia

Ubytování (Apartmán) Appartamento Treize - Affitti Brevi Italia. Ubytování se nachází v Bardonecchii, 1,3 km od lanovky Campo Smith a 2,5 km od Bardonecchie. Ubytování Appartamento Treize - Affitti Brevi Italia se nachází ve městě Bardonecchia (Itálie - Piemont).

IL BUON RIFUGIO-A good refuge

10

IL BUON RIFUGIO-A good refuge

Ubytování (Apartmán) IL BUON RIFUGIO-A good refuge. IL BUON RIFUGIO-A good refuge se nachází asi 2,4 km od Bardonecchia a nabízí ubytování s terasou, rychlovarnou konvicí a výhledem do zahrady. Ubytování IL BUON RIFUGIO-A good refuge se nachází ve městě Bardonecchia (Itálie - Piemont).

Appartamento Les Cimes

10

Appartamento Les Cimes

UbytováníAppartamento Les Cimes. Appartamento Les Cimes se nachází v Bardonecchii, 37 km od Sestriere Colle a kaple Saint-Pierre d'Extravache. Nabízí bar a výhled na hory. Ubytování Appartamento Les Cimes se nachází ve městě Bardonecchia (Itálie - Piemont).

La Maison - Il Riparo del Cervo

10

La Maison - Il Riparo del Cervo

Ubytování (Apartmány) La Maison - Il Riparo del Cervo. La Maison s výhledem na město - Il Riparo del Cervo nabízí ubytování s balkonem a kávovarem, asi 38 km od Sestriere Colle. Ubytování La Maison - Il Riparo del Cervo se nachází ve městě Bardonecchia (Itálie - Piemont).

Appartamento La Sequoia - Affitti Brevi Italia

10

Appartamento La Sequoia - Affitti Brevi Italia

UbytováníAppartamento La Sequoia - Affitti Brevi Italia. Appartamento La Sequoia - Affitti Brevi Italia se nachází v Bardonecchii, 18 km od Sauze d'Oulx Jouvenceaux, 37 km od Sestriere Colle a 38 km od kaple... Ubytování Appartamento La Sequoia - Affitti Brevi Italia se nachází ve městě Bardonecchia (Itálie - Piemont).

La Maison. La Roccia dello Stambecco

9,8

La Maison. La Roccia dello Stambecco

UbytováníLa Maison. La Roccia dello Stambecco. La Maison se nachází v Bardonecchii, 38 km od kaple Saint-Pierre d'Extravache a 1,9 km od vlakového nádraží Bardonecchia. Ubytování La Maison. La Roccia dello Stambecco se nachází ve městě Bardonecchia (Itálie - Piemont).

Appartamento Melezet 80 - Affitti Brevi Italia

9,7

Appartamento Melezet 80 - Affitti Brevi Italia

UbytováníAppartamento Melezet 80 - Affitti Brevi Italia. Appartamento Melezet 80 - Affitti Brevi Italia se nachází v Bardonecchii, 20 km od Sauze d'Oulx Jouvenceaux a 39 km od Sestriere Colle. Ubytování Appartamento Melezet 80 - Affitti Brevi Italia se nachází ve městě Bardonecchia (Itálie - Piemont).

In centro , ma a due passi dal bosco

9,7

In centro , ma a due passi dal bosco

Ubytování (Apartmán) In centro , ma a due passi dal bosco. In centro, ma a due passi dal bosco se nachází v Bardonecchii, 17 km od Sauze d'Oulx Jouvenceaux a 37 km od Sestriere Colle. Ubytování In centro , ma a due passi dal bosco se nachází ve městě Bardonecchia (Itálie - Piemont).

Appartamento Eugenia - Affitti Brevi Italia

9,7

Appartamento Eugenia - Affitti Brevi Italia

Ubytování (Apartmán) Appartamento Eugenia - Affitti Brevi Italia. Appartamento Eugenia - Affitti Brevi Italia se nachází v Bardonecchii, necelý 1 km od lanovky Campo Smith, a nabízí bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé... Ubytování Appartamento Eugenia - Affitti Brevi Italia se nachází ve městě Bardonecchia (Itálie - Piemont).

Luxury Apartment with View

9,6

Luxury Apartment with View

Ubytování (Apartmán) Luxury Apartment with View. Luxury Apartment with View se nachází asi 37 km od obce Sestriere Colle a nabízí ubytování s terasou, rychlovarnou konvicí a výhledem na řeku. Ubytování Luxury Apartment with View se nachází ve městě Bardonecchia (Itálie - Piemont).

Bardonecchia Holidays

9,6

Bardonecchia Holidays

Ubytování (Apartmán) Bardonecchia Holidays. Bardonecchia Holidays se nachází v Bardonecchii. V okolí se můžete věnovat lyžování. Ubytování Bardonecchia Holidays se nachází ve městě Bardonecchia (Itálie - Piemont).

White House Ski & Relax - Happy.Rentals

9,6

White House Ski & Relax - Happy.Rentals

UbytováníWhite House Ski & Relax - Happy.Rentals. White House Ski & Relax - Happy.Rentals se nachází v Bardonecchii, 38 km od kaple Saint-Pierre d'Extravache, 1 km od vlakového nádraží Bardonecchia a 1,1... Ubytování White House Ski & Relax - Happy.Rentals se nachází ve městě Bardonecchia (Itálie - Piemont).

Wooden House “Campo Smith”

9,5

Wooden House “Campo Smith”

Ubytování (Apartmán) Wooden House “Campo Smith”. Wooden House “Campo Smith” se nachází v Bardonecchii, jen 1,3 km od Bardonecchie. Nabízí bezplatné Wi-Fi a výhled na hory. Ubytování Wooden House “Campo Smith” se nachází ve městě (Itálie - Piemont).

Les Arnauds

9,5

Les Arnauds

UbytováníLes Arnauds. Les Arnauds se nachází v Bardonecchii, pouhých 38 km od Sestriere Colle, a nabízí zahradu, terasu a bezplatnou kyvadlovou dopravu. Ubytování Les Arnauds se nachází ve městě Bardonecchia (Itálie - Piemont).

LOVING HOME

9,5

LOVING HOME

Ubytování (Apartmány) LOVING HOME. LOVING HOME se nachází asi 2,3 km od Bardonecchie a nabízí ubytování s balkonem, kávovarem a výhledem do zahrady. Ubytování LOVING HOME se nachází ve městě Bardonecchia (Itálie - Piemont).

SARA'S

9,5

SARA'S

Ubytování (Apartmán) SARA'S. SARA'S se nachází v Bardonecchii, 17 km od Sauze d'Oulx Jouvenceaux a 36 km od Sestriere Colle. Ubytování SARA'S se nachází ve městě (Itálie - Piemont).

La Maison. Il Nido dell'Aquila

9,5

La Maison. Il Nido dell'Aquila

UbytováníLa Maison. Il Nido dell'Aquila. La Maison se může pochlubit výhledem do zahrady. Il Nido dell'Aquila nabízí ubytování s terasou a balkonem, asi 38 km od kaple Saint-Pierre d'Extravache. Ubytování La Maison. Il Nido dell'Aquila se nachází ve městě Bardonecchia (Itálie - Piemont).

Casaborgovecchio Larice

9,4

Casaborgovecchio Larice

Ubytování (Apartmán) Casaborgovecchio Larice. Casaborgovecchio Larice se nachází v Bardonecchii, 18 km od Sauze d'Oulx Jouvenceaux, 37 km od Sestriere Colle a 38 km od kaple Saint-Pierre d'Extravache. Ubytování Casaborgovecchio Larice se nachází ve městě Bardonecchia (Itálie - Piemont).

Rebecca's House few steps from ski

9,4

Rebecca's House few steps from ski

Ubytování (Apartmán) Rebecca's House few steps from ski. Rebecca's House se nachází jen pár kroků od lyžařského střediska Bardonecchia, 21 km od Sauze d'Oulx Jouvenceaux, 41 km od Sestriere Colle a 41 km od kaple... Ubytování Rebecca's House few steps from ski se nachází ve městě Bardonecchia (Itálie - Piemont).

Appartamento Frejus - Affitti Bevi Italia

9,3

Appartamento Frejus - Affitti Bevi Italia

UbytováníAppartamento Frejus - Affitti Bevi Italia. Nachází se 37 km od Sestriere Colle, 37 km od kaple Saint-Pierre d'Extravache a 400 metrů od vlakového nádraží Bardonecchia. Ubytování Appartamento Frejus - Affitti Bevi Italia se nachází ve městě Bardonecchia (Itálie - Piemont).

La casa dei nonni (centralissimo trilocale)

9,3

La casa dei nonni (centralissimo trilocale)

UbytováníLa casa dei nonni (centralissimo trilocale). La casa dei nonni (centralissimo trilocale) se nachází v Bardonecchii, 17 km od Sauze d'Oulx Jouvenceaux, 36 km od Sestriere Colle a 37 km od kaple... Ubytování La casa dei nonni (centralissimo trilocale) se nachází ve městě (Itálie - Piemont).

Casaborgovecchio Abete Rosso-Sauna

9,3

Casaborgovecchio Abete Rosso-Sauna

Ubytování (Apartmán) Casaborgovecchio Abete Rosso-Sauna. Casaborgovecchio Abete Rosso-Sauna se nachází v Bardonecchii, 1,2 km od lanovky Campo Smith a 2,4 km od Bardonecchia. Nabízí bezplatné Wi-Fi. Ubytování Casaborgovecchio Abete Rosso-Sauna se nachází ve městě Bardonecchia (Itálie - Piemont).

Elegante trilocale con garage, terrazzo e vista montagne

9,2

Elegante trilocale con garage, terrazzo e vista montagne

Ubytování (Apartmán) Elegante trilocale con garage, terrazzo e vista montagne. Elegante trilocale con garage, terrazzo e vista montagne se nachází v Bardonecchii, 1,8 km od lanovky Campo Smith a 1 km od vlakového nádraží Bardonecchia. Ubytování Elegante trilocale con garage, terrazzo e vista montagne se nachází ve městě Bardonecchia (Itálie - Piemont).

Appartamento La Pigna - Affitti Brevi Italia

9,2

Appartamento La Pigna - Affitti Brevi Italia

Ubytování (Apartmán) Appartamento La Pigna - Affitti Brevi Italia. Appartamento La Pigna - Affitti Brevi Italia se nachází v Bardonecchii, jen 1,1 km od lanovky Campo Smith. Ubytování Appartamento La Pigna - Affitti Brevi Italia se nachází ve městě Bardonecchia (Itálie - Piemont).

Appartamento del sole

9,2

Appartamento del sole

Ubytování (Apartmán) Appartamento del sole. Appartamento del sole se nachází asi 400 metrů od lanovky Campo Smith a nabízí výhled do zahrady, restauraci, bar a zahradu. K dispozici je také balkon. Ubytování Appartamento del sole se nachází ve městě Bardonecchia (Itálie - Piemont).

La tana di Stefy

9,2

La tana di Stefy

UbytováníLa tana di Stefy. La tana di Stefy se nachází v Bardonecchii, 37 km od Sestriere Colle a 38 km od kaple Saint-Pierre d'Extravache. Nabízí zahradu a výhled do zahrady. Ubytování La tana di Stefy se nachází ve městě Bardonecchia (Itálie - Piemont).

Residence Les Lacs

9,1

Residence Les Lacs

Ubytování (Aparthotel) Residence Les Lacs. Residence Les Lacs nabízí praktické a pohodlné apartmány v centru Bardonecchia. Ubytování Residence Les Lacs se nachází ve městě Bardonecchia (Itálie - Piemont).

Baite 10-11

9,1

Baite 10-11

Ubytování (Horské chaty) Baite 10-11. Baite 10-11 se nachází 22 km od Sauze d'Oulx Jouvenceaux. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Baite 10-11 se nachází ve městě Bardonecchia (Itálie - Piemont).

Baita La Ciaburna 250Mt From Sky Slopes - Happy Rentals

9

Baita La Ciaburna 250Mt From Sky Slopes - Happy Rentals

Ubytování (Apartmány) Baita La Ciaburna 250Mt From Sky Slopes - Happy Rentals. Baita La Ciaburna 250Mt se nachází v Bardonecchii, 20 km od Sauze d'Oulx Jouvenceaux a 40 km od Sestriere Colle. Ubytování Baita La Ciaburna 250Mt From Sky Slopes - Happy Rentals se nachází ve městě Bardonecchia (Itálie - Piemont).

Bardonecchia Mountain Holiday Apartment

9

Bardonecchia Mountain Holiday Apartment

Ubytování (Apartmány) Bardonecchia Mountain Holiday Apartment. Ubytování se nachází v Bardonecchii, 18 km od Sauze d'Oulx Jouvenceaux, 37 km od Sestriere Colle a 37 km od kaple Saint-Pierre d'Extravache. Ubytování Bardonecchia Mountain Holiday Apartment se nachází ve městě Bardonecchia (Itálie - Piemont).

[Paradiso di Montagna sulle piste da sci]

9

[Paradiso di Montagna sulle piste da sci]

Ubytování[Paradiso di Montagna sulle piste da sci]. [Paradiso di Montagna sulle piste da sci] nabízí ubytování s balkonem a kávovarem, asi 38 km od kaple Saint-Pierre d'Extravache. 38 km od Sestriere Colle. Ubytování [Paradiso di Montagna sulle piste da sci] se nachází ve městě Bardonecchia (Itálie - Piemont).

Gina's Home - Appartamento nel cuore di Bardonecchia

9

Gina's Home - Appartamento nel cuore di Bardonecchia

Ubytování (Apartmány) Gina's Home - Appartamento nel cuore di Bardonecchia. Gina's Home - Appartamento nel cuore di Bardonecchia se nachází v Bardonecchii, 18 km od Sauze d'Oulx Jouvenceaux, 37 km od Sestriere Colle a 38 km od... Ubytování Gina's Home - Appartamento nel cuore di Bardonecchia se nachází ve městě Bardonecchia (Itálie - Piemont).

Cianfuran 2

9

Cianfuran 2

Ubytování (Apartmán) Cianfuran 2. Cianfuran 2 se nachází v Bardonecchii, 7 km od lanovky Campo Smith a 8 km od Bardonecchie. Nabízí restauraci a výhled na hory. Ubytování Cianfuran 2 se nachází ve městě Bardonecchia (Itálie - Piemont).

Appartamento Smith Nebbiolo - Affitti Brevi Italia

9

Appartamento Smith Nebbiolo - Affitti Brevi Italia

UbytováníAppartamento Smith Nebbiolo - Affitti Brevi Italia. Appartamento Smith Nebbiolo - Affitti Brevi Italia se nachází v Bardonecchii, 37 km od Sestriere Colle, 38 km od kaple Saint-Pierre d'Extravache a pár... Ubytování Appartamento Smith Nebbiolo - Affitti Brevi Italia se nachází ve městě Bardonecchia (Itálie - Piemont).

Case Verdi

9

Case Verdi

UbytováníCase Verdi. Case Verdi se nachází v Bardonecchii, 36 km od Sestriere Colle a 37 km od kaple Saint-Pierre d'Extravache. Nabízí ubytování s posezením. Ubytování Case Verdi se nachází ve městě Bardonecchia (Itálie - Piemont).

Bellissimo bilocale con giardino

9

Bellissimo bilocale con giardino

Ubytování (Apartmán) Bellissimo bilocale con giardino. Bellissimo bilocale con giardino nabízí ubytování s výhledem do zahrady v Bardonecchii, necelý 1 km od lanovky Campo Smith a 2,1 km od Bardonecchie. Ubytování Bellissimo bilocale con giardino se nachází ve městě Bardonecchia (Itálie - Piemont).

Bardonecchia Central Studio Apartment - Frejus Palace

9

Bardonecchia Central Studio Apartment - Frejus Palace

Ubytování (Apartmán) Bardonecchia Central Studio Apartment - Frejus Palace. Bardonecchia Central Studio Apartment - Frejus Palace se nachází v Bardonecchii, v blízkosti vlakového nádraží Bardonecchia a 18 km od Sauze d'Oulx... Ubytování Bardonecchia Central Studio Apartment - Frejus Palace se nachází ve městě Bardonecchia (Itálie - Piemont).

Appartamento Smith Grignolino - Affitti Brevi Italia

8,9

Appartamento Smith Grignolino - Affitti Brevi Italia

Ubytování (Apartmán) Appartamento Smith Grignolino - Affitti Brevi Italia. Ubytování se nachází 18 km od Sauze d'Oulx Jouvenceaux, 37 km od Sestriere Colle a 38 km od kaple Saint-Pierre d'Extravache. Ubytování Appartamento Smith Grignolino - Affitti Brevi Italia se nachází ve městě Bardonecchia (Itálie - Piemont).

Appartamento Winter Garden - Solo Affitti Brevi

8,9

Appartamento Winter Garden - Solo Affitti Brevi

Ubytování (Apartmán) Appartamento Winter Garden - Solo Affitti Brevi. Appartamento Winter Garden - Solo Affitti Brevi se nachází v Bardonecchii, 1,2 km od lanovky Campo Smith a 2,5 km od Bardonecchie. Ubytování Appartamento Winter Garden - Solo Affitti Brevi se nachází ve městě Bardonecchia (Itálie - Piemont).

Relax in montagna

8,9

Relax in montagna

UbytováníRelax in montagna. Relax in montagna nabízí ubytování s výhledem na hory, zahradou a balkonem, asi 18 km od Sauze d'Oulx Jouvenceaux. Ubytování Relax in montagna se nachází ve městě Bardonecchia (Itálie - Piemont).

San Francesco Teleo Vacanze

8,9

San Francesco Teleo Vacanze

Ubytování (Apartmán) San Francesco Teleo Vacanze. San Francesco Teleo Vacanze se nachází v Bardonecchii, 1 km od lanovky Campo Smith a 2,5 km od Bardonecchie. V okolí se můžete věnovat lyžování. Ubytování San Francesco Teleo Vacanze se nachází ve městě (Itálie - Piemont).

Appartamento Smith Ruché - Solo Affitti Brevi

8,9

Appartamento Smith Ruché - Solo Affitti Brevi

Ubytování (Apartmán) Appartamento Smith Ruché - Solo Affitti Brevi. Appartamento Smith Ruché - Solo Affitti Brevi se nachází v Bardonecchii, pouhých 80 metrů od lanovky Campo Smith, a nabízí ubytování s výhledem do zahrady,... Ubytování Appartamento Smith Ruché - Solo Affitti Brevi se nachází ve městě Bardonecchia (Itálie - Piemont).

Residence La Tana del Ghiro

8,8

Residence La Tana del Ghiro

Ubytování (Aparthotel) Residence La Tana del Ghiro. La Tana del Ghiro Residence nabízí plně vybavené apartmány s možností vlastního stravování a nachází se v historickém centru Bardonecchia, asi 1 km od... Ubytování Residence La Tana del Ghiro se nachází ve městě Bardonecchia (Itálie - Piemont).

Pochi passi dalle piste di Les Arnaud

8,8

Pochi passi dalle piste di Les Arnaud

Ubytování (Prázdninový dům) Pochi passi dalle piste di Les Arnaud. Pochi passi dalle piste di Les Arnaud se nachází v Bardonecchii, 19 km od Sauze d'Oulx Jouvenceaux, 38 km od Sestriere Colle a 39 km od kaple Saint-Pierre... Ubytování Pochi passi dalle piste di Les Arnaud se nachází ve městě Bardonecchia (Itálie - Piemont).

La Marmotta Campo Smith On The Ski Slope - Happy Rentals

8,8

La Marmotta Campo Smith On The Ski Slope - Happy Rentals

Ubytování (Apartmány) La Marmotta Campo Smith On The Ski Slope - Happy Rentals. La Marmotta Campo Smith On The Ski Slope - Happy Rentals nabízí ubytování s výhledem na hory v Bardonecchii, 18 km od Sauze d'Oulx Jouvenceaux a 37 km od... Ubytování La Marmotta Campo Smith On The Ski Slope - Happy Rentals se nachází ve městě Bardonecchia (Itálie - Piemont).

Aparthotel Cianfuran Residence

8,8

Aparthotel Cianfuran Residence

UbytováníAparthotel Cianfuran Residence. Aparthotel Cianfuran Residence se nachází v Bardonecchii v Piemontu a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplaceným soukromým parkovištěm. Ubytování Aparthotel Cianfuran Residence se nachází ve městě Bardonecchia (Itálie - Piemont).

Pensione Bianca

8,7

Pensione Bianca

Ubytování (Bed and breakfast) Pensione Bianca. Pensione Bianca se nachází na nejzápadnějším cípu regionu Piemont v Bardonecchii, 10 minut jízdy od francouzských hranic. Ubytování Pensione Bianca se nachází ve městě Bardonecchia (Itálie - Piemont).

Appartamento Smith Dolcetto - Affitti Brevi Italia

8,7

Appartamento Smith Dolcetto - Affitti Brevi Italia

UbytováníAppartamento Smith Dolcetto - Affitti Brevi Italia. Appartamento Smith Dolcetto - Affitti Brevi Italia se nachází v Bardonecchii, 37 km od Sestriere Colle, 38 km od kaple Saint-Pierre d'Extravache a 80 metrů... Ubytování Appartamento Smith Dolcetto - Affitti Brevi Italia se nachází ve městě Bardonecchia (Itálie - Piemont).

Grangia in borgo antico

8,7

Grangia in borgo antico

UbytováníGrangia in borgo antico. Grangia in borgo antico se nachází v Bardonecchii, 21 km od Sauze d'Oulx Jouvenceaux a 40 km od Sestriere Colle. Ubytování Grangia in borgo antico se nachází ve městě Bardonecchia (Itálie - Piemont).

Scoiattolo

8,7

Scoiattolo

Ubytování (Apartmán) Scoiattolo. Scoiattolo se nachází v Bardonecchii a nabízí terasu, bezplatné Wi-Fi a výhled na hory. Nabízí zahradu a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Scoiattolo se nachází ve městě (Itálie - Piemont).

Il Nido Nella Pineta - Happy Rentals

8,7

Il Nido Nella Pineta - Happy Rentals

Ubytování (Apartmán) Il Nido Nella Pineta - Happy Rentals. Il Nido Nella Pineta - Happy Rentals nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi v Bardonecchii, 700 metrů od lanovky Campo Smith a 2 km od Bardonecchie. Ubytování Il Nido Nella Pineta - Happy Rentals se nachází ve městě Bardonecchia (Itálie - Piemont).

Ubytování ve městě Bardonecchia

Město Bardonecchia se nachází na území země Itálie. Momentálně pro vás evidujeme celkem 90 hotelů a ubytování ve městě Bardonecchia.