Hledat

Ubytování

Ubytování město Alba

Ve městě Alba (Itálie) máme celkem 202 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Alba

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Alba

CASA MORETTA

10

CASA MORETTA

UbytováníCASA MORETTA. CASA MORETTA se nachází v Albě a nabízí gril. Apartmán s bezplatným Wi-Fi, úschovnou zavazadel a neplaceným soukromým parkovištěm. Ubytování CASA MORETTA se nachází ve městě Alba (Itálie - Piemont).

ALBA SERENA APPARTAMENTI

10

ALBA SERENA APPARTAMENTI

Ubytování (Apartmány) ALBA SERENA APPARTAMENTI. ALBA SERENA APPARTAMENTI se nachází v Albě v regionu Piemont a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplaceným soukromým parkovištěm. Ubytování ALBA SERENA APPARTAMENTI se nachází ve městě Alba (Itálie - Piemont).

Spacious Langhe Vacation Family House With Large Garden - Nocciolina

10

Spacious Langhe Vacation Family House With Large Garden - Nocciolina

UbytováníSpacious Langhe Vacation Family House With Large Garden - Nocciolina. Prostorný rodinný dům Langhe Vacation s Large Garden - Nocciolina se nachází v Bossolasco a nabízí sezónní venkovní bazén, terasu a bar. Ubytování Spacious Langhe Vacation Family House With Large Garden - Nocciolina se nachází ve městě Alba (Itálie - Piemont).

Casa Quinterni

10

Casa Quinterni

UbytováníCasa Quinterni. Casa Quinterni se nachází v Albě a nabízí sezónní venkovní bazén, zahradu, terasu a bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách. Ubytování Casa Quinterni se nachází ve městě Alba (Itálie - Piemont).

Appartamento Borgo Rane

10

Appartamento Borgo Rane

Ubytování (Apartmány) Appartamento Borgo Rane. Appartamento Borgo Rane se nachází v Albě a nabízí ubytování s terasou a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Appartamento Borgo Rane se nachází ve městě Alba (Itálie - Piemont).

[Vintage Soul] Appartamento in centro Alba.

10

[Vintage Soul] Appartamento in centro Alba.

Ubytování (Apartmány) [Vintage Soul] Appartamento in centro Alba.. Appartamento in centro Alba se nachází ve městě Alba, [Vintage Soul]. Nabízí ubytování s terasou a bezplatným Wi-Fi. Ubytování [Vintage Soul] Appartamento in centro Alba. se nachází ve městě (Itálie - Piemont).

Smart Work, Free Parking Casa di Lusso ad Alba

10

Smart Work, Free Parking Casa di Lusso ad Alba

UbytováníSmart Work, Free Parking Casa di Lusso ad Alba. Nachází se v Alba, 49 km od golfového klubu I Ciliegi, [Bezplatné parkování, Smart Work] Casa di Lusso ad Alba má obývací pokoj s TV s plochou obrazovkou. Ubytování Smart Work, Free Parking Casa di Lusso ad Alba se nachází ve městě Alba (Itálie - Piemont).

Appartamento Dalia nel centro storico

10

Appartamento Dalia nel centro storico

UbytováníAppartamento Dalia nel centro storico. Appartamento Dalia nel centro storico se nachází v Albě. Nabízí balkon, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Appartamento Dalia nel centro storico se nachází ve městě Alba (Itálie - Piemont).

Serendipity - apartment Adhara -

10

Serendipity - apartment Adhara -

UbytováníSerendipity - apartment Adhara -. Serendipity -appartamento Adhara- 3 letti matrimoniali - 3 bagni - posto auto - se nachází v Albě a nabízí terasu. Ubytování Serendipity - apartment Adhara - se nachází ve městě Alba (Itálie - Piemont).

A casa di Carolina

10

A casa di Carolina

Ubytování (Apartmány) A casa di Carolina. A casa di Carolina se nachází v Albě v regionu Piemont a nabízí balkon. Ubytování A casa di Carolina se nachází ve městě Alba (Itálie - Piemont).

Due dei Mille. Incantevole casa in centro ad Alba

10

Due dei Mille. Incantevole casa in centro ad Alba

UbytováníDue dei Mille. Incantevole casa in centro ad Alba. Due dei Mille. Incantevole casa in centro ad Alba se nachází ve městě Alba. Ve všech prostorách je zdarma dostupné Wi-Fi. Ubytování Due dei Mille. Incantevole casa in centro ad Alba se nachází ve městě Alba (Itálie - Piemont).

Casa Agnese

9,9

Casa Agnese

Ubytování (Bed and breakfast) Casa Agnese. Casa Agnese se nachází v historickém centru města Alba a nabízí bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Casa Agnese se nachází ve městě Alba (Itálie - Piemont).

Villa Bellavista Alba, B&B

9,9

Villa Bellavista Alba, B&B

Ubytování (Bed and breakfast) Villa Bellavista Alba, B&B. Villa Bellavista Alba, B&B se nachází v Albě a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, klimatizací a přístupem do zahrady s terasou. Ubytování Villa Bellavista Alba, B&B se nachází ve městě (Itálie - Piemont).

Agriturismo La Cascina di Carlotta

9,8

Agriturismo La Cascina di Carlotta

Ubytování (Venkovský dům) Agriturismo La Cascina di Carlotta. Agriturismo La Cascina di Carlotta se nachází na klidném místě v kopcích Langhe v Piemontu a nabízí apartmány a pokoje s bezplatným Wi-Fi a parkováním. Ubytování Agriturismo La Cascina di Carlotta se nachází ve městě Alba (Itálie - Piemont).

La trifula bianca apts.

9,8

La trifula bianca apts.

Ubytování (Apartmány) La trifula bianca apts.. La trifula bianca apts se nachází 49 km od Turína a 35 km od Acqui Terme. Tento apartmán nabízí možnost ubytování s domácími mazlíčky v Albě. Ubytování La trifula bianca apts. se nachází ve městě Alba (Itálie - Piemont).

Rossini15

9,8

Rossini15

Ubytování (Apartmán) Rossini15. Rossini15 se nachází v Albě a nabízí terasu. Nabízí bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Rossini15 se nachází ve městě (Itálie - Piemont).

Cà Rosas - Appartamento Alba

9,8

Cà Rosas - Appartamento Alba

UbytováníCà Rosas - Appartamento Alba. Cà Rosas - Appartamento Alba se nachází v Albě a nabízí klimatizované ubytování s balkonem. Nabízí terasu, neplacené soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Cà Rosas - Appartamento Alba se nachází ve městě Alba (Itálie - Piemont).

conterosso3

9,8

conterosso3

Ubytování (Penzion) conterosso3. Apartmán conterosso3 se nachází v Albě a nabízí terasu. Nabízí restauraci, pokojovou službu, úschovu zavazadel a bezplatné Wi-Fi. Ubytování conterosso3 se nachází ve městě Alba (Itálie - Piemont).

Casa da Gio', incantevole, nel cuore di Alba, con posto auto gratuito.

9,8

Casa da Gio', incantevole, nel cuore di Alba, con posto auto gratuito.

Ubytování (Apartmán) Casa da Gio', incantevole, nel cuore di Alba, con posto auto gratuito.. Casa da Gio', incantevole, nel cuore di Alba, con posto auto gratuito. Nachází se v Albě. Nabízí bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Casa da Gio', incantevole, nel cuore di Alba, con posto auto gratuito. se nachází ve městě Alba (Itálie - Piemont).

Casa Soave B&B

9,8

Casa Soave B&B

Ubytování (Bed and breakfast) Casa Soave B&B. Casa Soave B&B se nachází necelý 1 km od Cortile della Maddalena a nabízí bar, sdílený lounge a nepřetržitě otevřenou recepci. Ubytování Casa Soave B&B se nachází ve městě Alba (Itálie - Piemont).

casa Torre Sineo, medieval tower

9,8

casa Torre Sineo, medieval tower

Ubytování (Apartmán) casa Torre Sineo, medieval tower. Casa Torre Sineo, středověká věž se nachází ve městě Alba a nabízí klimatizované ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi. Ubytování casa Torre Sineo, medieval tower se nachází ve městě Alba (Itálie - Piemont).

Historical Duomo Apartment Alba

9,8

Historical Duomo Apartment Alba

UbytováníHistorical Duomo Apartment Alba. Historical Duomo Apartment Alba se nachází v Albě. Ve všech prostorách je zdarma dostupné Wi-Fi. Ubytování Historical Duomo Apartment Alba se nachází ve městě Alba (Itálie - Piemont).

Casa Ferrero

9,7

Casa Ferrero

Ubytování (Apartmán) Casa Ferrero. Casa Ferrero se nachází v Albě v regionu Piemont a nabízí balkon. Ubytování Casa Ferrero se nachází ve městě Alba (Itálie - Piemont).

Appartamento per 4 persone in centro Alba

9,7

Appartamento per 4 persone in centro Alba

Ubytování (Apartmány) Appartamento per 4 persone in centro Alba. Appartamento per 4 persone in centro Alba se nachází ve městě Alba. Nabízí klimatizované ubytování s bezplatným Wi-Fi. Ubytování Appartamento per 4 persone in centro Alba se nachází ve městě Alba (Itálie - Piemont).

100Towers deluxe apartment

9,7

100Towers deluxe apartment

Ubytování (Apartmány) 100Towers deluxe apartment. 100Towers deluxe apartment se nachází ve městě Alba. Ve všech prostorách je zdarma dostupné Wi-Fi a na místě je soukromé parkoviště. Ubytování 100Towers deluxe apartment se nachází ve městě Alba (Itálie - Piemont).

Il nido

9,7

Il nido

Ubytování (Apartmány) Il nido. Il nido se nachází v Albě. Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Il nido se nachází ve městě Alba (Itálie - Piemont).

Casa di Nana centro storico Alba

9,7

Casa di Nana centro storico Alba

UbytováníCasa di Nana centro storico Alba. Casa di Nana centro storico se nachází v Albě. Alba nabízí ubytování s terasou a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Casa di Nana centro storico Alba se nachází ve městě Alba (Itálie - Piemont).

incantevole mansarda in val di Fassa

9,7

incantevole mansarda in val di Fassa

Ubytováníincantevole mansarda in val di Fassa. Incantevole mansarda in val se nachází v Alba di Canazei, pouhých 14 km od průsmyku Pordoi. Ubytování incantevole mansarda in val di Fassa se nachází ve městě Alba (Itálie - Trentino Alto Adige).

B&B Villa Fulvia

9,7

B&B Villa Fulvia

Ubytování (Bed and breakfast) B&B Villa Fulvia. B&B Villa Fulvia se nachází ve městě Alba a nabízí sezónní venkovní bazén, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování B&B Villa Fulvia se nachází ve městě Alba (Itálie - Piemont).

- Home Sweet Langhe - Room 51

9,7

- Home Sweet Langhe - Room 51

Ubytování (Apartmán) - Home Sweet Langhe - Room 51. - Home Sweet Langhe - Room 51 se nachází v Albě, 600 metrů od Cortile della Maddalena. Ubytování - Home Sweet Langhe - Room 51 se nachází ve městě Alba (Itálie - Piemont).

Alba centro con piscina La Collina in città

9,7

Alba centro con piscina La Collina in città

UbytováníAlba centro con piscina La Collina in città. Alba centro con piscina La Collina in città se nachází v Albě a nabízí ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Alba centro con piscina La Collina in città se nachází ve městě Alba (Itálie - Piemont).

Via Cavour Appartamenti

9,7

Via Cavour Appartamenti

UbytováníVia Cavour Appartamenti. Via Cavour Appartamenti nabízí ubytování s terasou v Albě. Ve všech prostorách je dostupné bezplatné Wi-Fi. Ubytování Via Cavour Appartamenti se nachází ve městě Alba (Itálie - Piemont).

Strada Romano House

9,7

Strada Romano House

Ubytování (Apartmány) Strada Romano House. Strada Romano House se nachází v Albě a nabízí ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Strada Romano House se nachází ve městě Alba (Itálie - Piemont).

P'Ost

9,7

P'Ost

UbytováníP'Ost. P'Ost se nachází v Albě a nabízí výhled na město a bezplatné Wi-Fi. Ubytování P'Ost se nachází ve městě Alba (Itálie - Piemont).

ToSuite - Alba Moretta

9,6

ToSuite - Alba Moretta

Ubytování (Apartmán) ToSuite - Alba Moretta. ToSuite - Alba Moretta se nachází ve městě Alba. Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování ToSuite - Alba Moretta se nachází ve městě (Itálie - Piemont).

Villa Anna, Luxury and private pool

9,6

Villa Anna, Luxury and private pool

Ubytování (Vila) Villa Anna, Luxury and private pool. Villa Anna, Luxury and private pool se nachází v Albě a nabízí klimatizované ubytování s balkonem. Ubytování Villa Anna, Luxury and private pool se nachází ve městě (Itálie - Piemont).

POST A POST

9,6

POST A POST

Ubytování (Apartmán) POST A POST. POST A POST se nachází v Albě a nabízí vířivku. Nabízí bezplatné Wi-Fi, restauraci a terasu. Ubytování POST A POST se nachází ve městě Alba (Itálie - Piemont).

Il Bel Juk

9,6

Il Bel Juk

Ubytování (Apartmán) Il Bel Juk. Il Bel Juk se nachází v Albě, 3,3 km od Cortile della Maddalena, v oblasti, kde se můžete věnovat pěší turistice. Ubytování Il Bel Juk se nachází ve městě Alba (Itálie - Piemont).

Residenza La Vedetta

9,6

Residenza La Vedetta

Ubytování (Apartmán) Residenza La Vedetta. Residenza La Vedetta se nachází v Albě, 1,6 km od Cortile della Maddalena, a nabízí ubytování se společným salonkem, bezplatným Wi-Fi a sdílenou kuchyní. Ubytování Residenza La Vedetta se nachází ve městě Alba (Itálie - Piemont).

Appartamento San Giuseppe

9,6

Appartamento San Giuseppe

Ubytování (Apartmán) Appartamento San Giuseppe. Appartamento San Giuseppe se nachází v Albě, 800 metrů od Cortile della Maddalena, a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a klimatizací. Ubytování Appartamento San Giuseppe se nachází ve městě Alba (Itálie - Piemont).

Casa Violetta

9,6

Casa Violetta

UbytováníCasa Violetta. Casa Violetta se nachází v Albě a nabízí ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Casa Violetta se nachází ve městě Alba (Itálie - Piemont).

Appartamento Mela ad Alba, cuore delle Langhe

9,5

Appartamento Mela ad Alba, cuore delle Langhe

Ubytování (Apartmány) Appartamento Mela ad Alba, cuore delle Langhe. Appartamento Mela ad Alba, cuore delle Langhe se nachází v Albě a nabízí ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Appartamento Mela ad Alba, cuore delle Langhe se nachází ve městě Alba (Itálie - Piemont).

Cascina Flino - Tra le vigne - Appartamento 2

9,5

Cascina Flino - Tra le vigne - Appartamento 2

Ubytování (Apartmány) Cascina Flino - Tra le vigne - Appartamento 2. Cascina Flino - Tra le vigne - Appartamento 2 se nachází ve městě Alba. K dispozici je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Cascina Flino - Tra le vigne - Appartamento 2 se nachází ve městě Alba (Itálie - Piemont).

I Tigli di Altavilla

9,5

I Tigli di Altavilla

Ubytování (Bed and breakfast) I Tigli di Altavilla. I Tigli di Altavilla se nachází ve městě Alba a nabízí panoramatický výhled na region Langhe, 1,5 km od Cortile della Maddalena. Ubytování I Tigli di Altavilla se nachází ve městě Alba (Itálie - Piemont).

VINHOME - Bilocale nuovo e moderno nel centro di Alba

9,5

VINHOME - Bilocale nuovo e moderno nel centro di Alba

UbytováníVINHOME - Bilocale nuovo e moderno nel centro di Alba. VINHOME - Bilocale nuovo e moderno nel centro di Alba se nachází ve městě Alba. Nabízí balkon, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování VINHOME - Bilocale nuovo e moderno nel centro di Alba se nachází ve městě Alba (Itálie - Piemont).

Casa Luisa

9,5

Casa Luisa

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Luisa. Casa Luisa se nachází v Albě a nabízí zahradu a terasu. Tento prázdninový dům nabízí neplacené soukromé parkoviště a nepřetržitě otevřenou recepci. Ubytování Casa Luisa se nachází ve městě Alba (Itálie - Piemont).

Casa Laura

9,5

Casa Laura

Ubytování (Apartmán) Casa Laura. Casa Laura se nachází v Albě, 300 metrů od Cortile della Maddalena, a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, klimatizací a zahradou. Ubytování Casa Laura se nachází ve městě Alba (Itálie - Piemont).

A CASA DA MAMMA

9,5

A CASA DA MAMMA

Ubytování (Apartmány) A CASA DA MAMMA. A CASA DA MAMMA se nachází v Albě v regionu Piemont a nabízí balkon. Apartmán má 1 ložnici, TV s plochou obrazovkou a kuchyň. Ubytování A CASA DA MAMMA se nachází ve městě Alba (Itálie - Piemont).

La Finestra sul Borgo

9,5

La Finestra sul Borgo

Ubytování (Apartmán) La Finestra sul Borgo. La Finestra sul Borgo se nachází ve městě Alba. Tento apartmán nabízí klimatizované ubytování s bezplatným Wi-Fi. Ubytování La Finestra sul Borgo se nachází ve městě Alba (Itálie - Piemont).

Villa Ludovica, Alba Hills

9,5

Villa Ludovica, Alba Hills

UbytováníVilla Ludovica, Alba Hills. Villa Ludovica, Alba Hills se nachází asi 49 km od golfového klubu I Ciliegi a nabízí ubytování se zahradou, patiem a výhledem na hory. Ubytování Villa Ludovica, Alba Hills se nachází ve městě Alba (Itálie - Piemont).

Alba Langhe Apartment

9,5

Alba Langhe Apartment

UbytováníAlba Langhe Apartment. Alba Langhe Apartment se nachází v Albě a nabízí ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Alba Langhe Apartment se nachází ve městě Alba (Itálie - Piemont).

Ubytování ve městě Alba

Město Alba se nachází na území země Itálie. Momentálně pro vás evidujeme celkem 202 hotelů a ubytování ve městě Alba.