Hledat

Ubytování

Ubytování město Ghiffa

Ve městě Ghiffa (Itálie) máme celkem 101 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Ghiffa

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Ghiffa

Suite Artemisia

10

Suite Artemisia

Ubytování (Apartmán) Suite Artemisia. Suite Artemisia se nachází v Ghiffě a nabízí ubytování s možností vlastního stravování a výhledem na jezero Maggiore. Nabízí terasu. Ubytování Suite Artemisia se nachází ve městě Ghiffa (Itálie - Piemont).

Beach Villa Fiorina

10

Beach Villa Fiorina

UbytováníBeach Villa Fiorina. Beach Villa Fiorina se nachází v Ghiffě, 20 km od Borromejských ostrovů a 33 km od náměstí Piazza Grande Locarno. Nabízí fitness centrum a výhled na... Ubytování Beach Villa Fiorina se nachází ve městě Ghiffa (Itálie - Piemont).

Luxury Villa - Beach & Swimming Pool

10

Luxury Villa - Beach & Swimming Pool

Ubytování (Vila) Luxury Villa - Beach & Swimming Pool. Belvedere Luxury Villa - Beach & Swimming Pool se nachází přímo u jezera Maggiore v Ghiffě a nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Luxury Villa - Beach & Swimming Pool se nachází ve městě Ghiffa (Itálie - Piemont).

la maison des artistes

9,5

la maison des artistes

Ubytování (Apartmán) la maison des artistes. La maison des artistes se nachází v Ghiffě, 19 km od Borromejských ostrovů, 37 km od náměstí Piazza Grande Locarno a 38 km od golfového klubu Patriziale... Ubytování la maison des artistes se nachází ve městě Ghiffa (Itálie - Piemont).

Villa Selva Luxury Lakeview Apartment

9,5

Villa Selva Luxury Lakeview Apartment

Ubytování (Apartmán) Villa Selva Luxury Lakeview Apartment. Villa Selva Luxury Lakeview Apartment se nachází v Ghiffě a nabízí zahradu a terasu. 28 km od Lugana. Na místě je soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Villa Selva Luxury Lakeview Apartment se nachází ve městě (Itálie - Piemont).

Venegoni Maison De Charme

9,5

Venegoni Maison De Charme

Ubytování (Aparthotel) Venegoni Maison De Charme. Venegoni Maison De Charme se nachází 10 minut jízdy od letiště Ghiffa, 2,5 km od pobřeží jezera Maggiore. Nabízí zahradu a soukromé neplacené parkoviště. Ubytování Venegoni Maison De Charme se nachází ve městě (Itálie - Piemont).

Bella Vista sul Lago Maggiore

9,4

Bella Vista sul Lago Maggiore

Ubytování (Apartmán) Bella Vista sul Lago Maggiore. Bella Vista sul Lago Maggiore se nachází v Ghiffě, pouhých 21 km od Borromejských ostrovů, a nabízí ubytování s restaurací, zahradou, terasou a bezplatným... Ubytování Bella Vista sul Lago Maggiore se nachází ve městě Ghiffa (Itálie - Piemont).

Barbara

9,4

Barbara

UbytováníBarbara. Barbara se nachází v Ghiffě a nabízí sezónní venkovní bazén, zahradu, terasu, bezplatné Wi-Fi a výhled na jezero. Na místě je neplacené soukromé... Ubytování Barbara se nachází ve městě Ghiffa (Itálie - Piemont).

nice holiday apartment with panoramic balcony

9,4

nice holiday apartment with panoramic balcony

Ubytování (Apartmán) nice holiday apartment with panoramic balcony. Nice holiday apartment with Panoramic balcony se nachází v Ghiffě. Do Stresy je to 24 km. Ubytování nice holiday apartment with panoramic balcony se nachází ve městě Ghiffa (Itálie - Piemont).

La Dimora nel Borgo

9,4

La Dimora nel Borgo

Ubytování (Apartmány) La Dimora nel Borgo. La Dimora nel Borgo se nachází v Ghiffě, 19 km od Borromejských ostrovů a 37 km od náměstí Piazza Grande Locarno, a nabízí bezplatné Wi-Fi. Ubytování La Dimora nel Borgo se nachází ve městě Ghiffa (Itálie - Piemont).

Appartamento Ronco

9,3

Appartamento Ronco

Ubytování (Apartmán) Appartamento Ronco. Appartamento Ronco se nachází v Ghiffě a nabízí ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi. 22 km od Stresy. Ubytování Appartamento Ronco se nachází ve městě Ghiffa (Itálie - Piemont).

Frankie’s House

9,1

Frankie’s House

Ubytování (Bed and breakfast) Frankie’s House. Frankie’s House se nachází v Ghiffě. Tento bed and breakfast má TV s plochou obrazovkou a vlastní koupelnu s fénem, toaletními potřebami zdarma a bidetem. Ubytování Frankie’s House se nachází ve městě Ghiffa (Itálie - Piemont).

Mid of Nature ~ Bella Vista sul Lago Maggiore

9

Mid of Nature ~ Bella Vista sul Lago Maggiore

Ubytování (Apartmán) Mid of Nature ~ Bella Vista sul Lago Maggiore. Mid of Nature má restauraci, zahradu a terasu. ~ Bella Vista sul Lago Maggiore nabízí ubytování v Ghiffě s bezplatným Wi-Fi a výhledem na jezero. Ubytování Mid of Nature ~ Bella Vista sul Lago Maggiore se nachází ve městě Ghiffa (Itálie - Piemont).

Casa Acquerello

9

Casa Acquerello

UbytováníCasa Acquerello. Casa Acquerello se nachází v Ghiffě v Piemontu a nabízí balkon. Tento prázdninový dům je vzdálený 36 km od golfového klubu Patriziale Ascona. Ubytování Casa Acquerello se nachází ve městě Ghiffa (Itálie - Piemont).

Villa Maggiore

9

Villa Maggiore

Ubytování (Prázdninový dům) Villa Maggiore. Villa Maggiore se nachází v Ghiffě a nabízí zahradu a gril. 23 km od Stresy. Nabízí Wi-Fi zdarma a soukromé parkoviště. Ubytování Villa Maggiore se nachází ve městě (Itálie - Piemont).

Holy Lake

8,8

Holy Lake

Ubytování (Bed and breakfast) Holy Lake. Holy Lake se nachází v Ghiffě, 21 km od Borromejských ostrovů a 33 km od náměstí Piazza Grande Locarno. Nabízí výhled na město, zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Holy Lake se nachází ve městě Ghiffa (Itálie - Piemont).

Casa Marina by Holiday World

8,5

Casa Marina by Holiday World

UbytováníCasa Marina by Holiday World. Casa Cristina by Holiday World nabízí ubytování s výhledem na jezero v Ghiffě, 21 km od Borromejských ostrovů a 34 km od náměstí Piazza Grande Locarno. Ubytování Casa Marina by Holiday World se nachází ve městě Ghiffa (Itálie - Piemont).

Selva 1

8,4

Selva 1

UbytováníSelva 1. Selva 1 se nachází ve městě Ghiffa, 36 km od náměstí Piazza Grande Locarno a golfového klubu Patriziale Ascona, a nabízí sezónní venkovní bazén a zahradu. Ubytování Selva 1 se nachází ve městě Ghiffa (Itálie - Piemont).

Doris

8,4

Doris

UbytováníDoris. Doris se nachází v Ghiffě, 22 km od Borromejských ostrovů a 35 km od náměstí Piazza Grande Locarno, a nabízí výhled do zahrady. Ubytování Doris se nachází ve městě Ghiffa (Itálie - Piemont).

Hotel Ghiffa

8,4

Hotel Ghiffa

UbytováníHotel Ghiffa. This charming property is the only lakeside hotel in Ghiffa. Ubytování Hotel Ghiffa se nachází ve městě Ghiffa (Itálie - Piemont).

Apartment Italian Charm

8,3

Apartment Italian Charm

Ubytování (Apartmán) Apartment Italian Charm. Apartment Italian Charm se nachází u pláže v Ghiffě, pouhých 21 km od Borromejských ostrovů, a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi. Ubytování Apartment Italian Charm se nachází ve městě Ghiffa (Itálie - Piemont).

CASA BOHEMIA

8,2

CASA BOHEMIA

Ubytování (Apartmán) CASA BOHEMIA. CASA BOHEMIA se nachází 34 km od náměstí Piazza Grande Locarno a nabízí ubytování s terasou, rychlovarnou konvicí a výhledem na jezero. Ubytování CASA BOHEMIA se nachází ve městě Ghiffa (Itálie - Piemont).

Residence Villa Ada Troubetzkoy

8,1

Residence Villa Ada Troubetzkoy

Ubytování (Apartmány) Residence Villa Ada Troubetzkoy. Residence Villa Ada Troubetzkoy se nachází v Ghiffě a nabízí ubytování s TV s plochou obrazovkou a soukromou pláž. Ubytování Residence Villa Ada Troubetzkoy se nachází ve městě Ghiffa (Itálie - Piemont).

La Verbanina

8

La Verbanina

Ubytování (Apartmány) La Verbanina. La Verbanina se nachází v Ghiffě v Piemontu a nabízí ubytování s bezplatným soukromým parkovištěm. Ubytování La Verbanina se nachází ve městě Ghiffa (Itálie - Piemont).

Locazione Turistica SOMS-2

8

Locazione Turistica SOMS-2

Ubytování (Apartmány) Locazione Turistica SOMS-2. Locazione Turistica SOMS-2 se nachází v Ghiffě. 28 km od Lugana. Ubytování Locazione Turistica SOMS-2 se nachází ve městě Ghiffa (Itálie - Piemont).

Blu Lake apartment on Ghiffa Beach

7,9

Blu Lake apartment on Ghiffa Beach

Ubytování (Apartmán) Blu Lake apartment on Ghiffa Beach. Blu Lake apartment on Ghiffa Beach se nachází ve městě Ghiffa, 32 km od náměstí Piazza Grande Locarno a golfového klubu Patriziale Ascona, a nabízí zahradu... Ubytování Blu Lake apartment on Ghiffa Beach se nachází ve městě Ghiffa (Itálie - Piemont).

La Verbanella

7,8

La Verbanella

Ubytování (Apartmán) La Verbanella. La Verbanella se nachází v Ghiffě a nabízí zahradu, terasu, bezplatné Wi-Fi a výhled na jezero. 21 km od Stresy. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování La Verbanella se nachází ve městě Ghiffa (Itálie - Piemont).

Residence Roccolo

7,7

Residence Roccolo

Ubytování (Apartmány) Residence Roccolo. Residence Roccolo se nachází v Ghiffě a nabízí výhled na hory, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Residence Roccolo se nachází ve městě Ghiffa (Itálie - Piemont).

Appartamento Cicci Bello

7,5

Appartamento Cicci Bello

Ubytování (Apartmán) Appartamento Cicci Bello. Appartamento Cicci Bello se nachází v obci Ghiffa v Piemontu a nabízí terasu a výhled na jezero. 23 km od Stresy. Nabízí Wi-Fi zdarma a soukromé... Ubytování Appartamento Cicci Bello se nachází ve městě Ghiffa (Itálie - Piemont).

Rustico Moderno

7,5

Rustico Moderno

Ubytování (Apartmány) Rustico Moderno. Rustico Moderno se nachází v Ghiffě a nabízí výhled na jezero, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Rustico Moderno se nachází ve městě (Itálie - Piemont).

Locazione Turistica SOMS-3

7,5

Locazione Turistica SOMS-3

Ubytování (Apartmány) Locazione Turistica SOMS-3. Locazione Turistica SOMS-3 se nachází v Ghiffě. Lugano je vzdálené 28 km. Ubytování Locazione Turistica SOMS-3 se nachází ve městě Ghiffa (Itálie - Piemont).

Holy Earth

7,5

Holy Earth

UbytováníHoly Earth. Holy Earth se nachází v Ghiffě, 19 km od Borromejských ostrovů a 34 km od náměstí Piazza Grande Locarno. Ubytování Holy Earth se nachází ve městě Ghiffa (Itálie - Piemont).

Residence La Selva

7,4

Residence La Selva

Ubytování (Aparthotel) Residence La Selva. Residence La Selva se nachází v Ghiffě, 20 km od Stresy, a nabízí sezónní venkovní bazén a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Residence La Selva se nachází ve městě Ghiffa (Itálie - Piemont).

Studio-Apartments La Selva

7,3

Studio-Apartments La Selva

Ubytování (Apartmány) Studio-Apartments La Selva. Studio-Apartments La Selva se nachází v Ghiffě, 20 km od Stresy, a nabízí sezónní venkovní bazén a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Studio-Apartments La Selva se nachází ve městě Ghiffa (Itálie - Piemont).

St. Maurice smile

7,1

St. Maurice smile

UbytováníSt. Maurice smile. St. Maurice smile se nachází 19 km od Borromejských ostrovů a nabízí ubytování se sezónním venkovním bazénem, tenisovým kurtem, soukromou pláží a výhledem... Ubytování St. Maurice smile se nachází ve městě Ghiffa (Itálie - Piemont).

La Verbanella A

6,6

La Verbanella A

Ubytování (Apartmán) La Verbanella A. La Verbanella A se nachází v obci Ghiffa v regionu Piemont a nabízí balkon a výhled na jezero. 27 km od Lugana. Ubytování La Verbanella A se nachází ve městě Ghiffa (Itálie - Piemont).

Antiche Cure di Ghiffa

6,3

Antiche Cure di Ghiffa

Ubytování (Apartmány) Antiche Cure di Ghiffa. Antiche Cure di Ghiffa nabízí ubytování s výhledem na jezero v Ghiffě. Ubytování Antiche Cure di Ghiffa se nachází ve městě Ghiffa (Itálie - Piemont).

Casa Trinità

6,3

Casa Trinità

UbytováníCasa Trinità. Casa Trinità se nachází v Ghiffě v Piemontu a nabízí ubytování s bezplatným soukromým parkovištěm. V kuchyni je lednice, sporák, varná deska a kávovar. Ubytování Casa Trinità se nachází ve městě Ghiffa (Itálie - Piemont).

Casa Bella Terrazza

5,7

Casa Bella Terrazza

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Bella Terrazza. Casa Bella Terrazza se nachází v Ghiffě. 21 km od Stresy. Na místě je soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Casa Bella Terrazza se nachází ve městě Ghiffa (Itálie - Piemont).

Yachting Residence

5,3

Yachting Residence

Ubytování (Apartmány) Yachting Residence. Yachting Residence se nachází v Ghiffě a nabízí možnost ubytování s domácími mazlíčky a výhled na jezero Maggiore. Ubytování Yachting Residence se nachází ve městě (Itálie - Piemont).

Locazione Turistica SOMS-1

5

Locazione Turistica SOMS-1

Ubytování (Apartmány) Locazione Turistica SOMS-1. Locazione Turistica SOMS-1 se nachází v Ghiffě. 28 km od Lugana. Ubytování Locazione Turistica SOMS-1 se nachází ve městě Ghiffa (Itálie - Piemont).

Villa Rivabella - By Impero House

4,5

Villa Rivabella - By Impero House

UbytováníVilla Rivabella - By Impero House. Villa Rivabella - By Impero House se nachází v Ghiffě, 20 km od Borromejských ostrovů a 33 km od náměstí Piazza Grande Locarno, a nabízí zahradu a... Ubytování Villa Rivabella - By Impero House se nachází ve městě Ghiffa (Itálie - Piemont).

Panorama Fantastico Apt Pool & Beach

3

Panorama Fantastico Apt Pool & Beach

Ubytování (Apartmán) Panorama Fantastico Apt Pool & Beach. Panorama Fantastico Apt Pool & Beach se nachází v obci Ghiffa v Piemontu a nabízí zahradu. 27 km od Lugana. Nabízí Wi-Fi zdarma a soukromé parkoviště. Ubytování Panorama Fantastico Apt Pool & Beach se nachází ve městě Ghiffa (Itálie - Piemont).

Stephanina di Lago Loft

Stephanina di Lago Loft

Ubytování (Apartmán) Stephanina di Lago Loft. Stephanina di Lago Loft se nachází v Ghiffě a nabízí sezónní venkovní bazén a bar. 28 km od Lugana. Nabízí Wi-Fi zdarma a soukromé parkoviště. Ubytování Stephanina di Lago Loft se nachází ve městě Ghiffa (Itálie - Piemont).

Belvedere 229 - vista panoramica sul Lago Maggiore

Belvedere 229 - vista panoramica sul Lago Maggiore

Ubytování (Apartmány) Belvedere 229 - vista panoramica sul Lago Maggiore. Belvedere 229 - vista panoramica sul Lago Maggiore se nachází v Ghiffě, 21 km od Borromejských ostrovů, 32 km od náměstí Piazza Grande Locarno a golfového... Ubytování Belvedere 229 - vista panoramica sul Lago Maggiore se nachází ve městě Ghiffa (Itálie - Piemont).

Ubytování ve městě Ghiffa

Město Ghiffa se nachází na území země Itálie. Momentálně pro vás evidujeme celkem 101 hotelů a ubytování ve městě Ghiffa.