Hledat

Ubytování

Ubytování město Asti

Ve městě Asti (Itálie) máme celkem 138 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Asti

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Asti

Paloma House

10

Paloma House

Ubytování (Apartmány) Paloma House. Paloma House se nachází v Asti v regionu Piemont a nabízí zahradu. 33 km od Alessandrie. Ubytování Paloma House se nachází ve městě Asti (Itálie - Piemont).

Ca' Balenga comfort e design in centro storico

10

Ca' Balenga comfort e design in centro storico

UbytováníCa' Balenga comfort e design in centro storico. Ca' Balenga comfort e design in centro storico se nachází v Asti v regionu Piemont a nabízí balkon a výhled na město. Ubytování Ca' Balenga comfort e design in centro storico se nachází ve městě Asti (Itálie - Piemont).

Villa Omede'

10

Villa Omede'

UbytováníVilla Omede'. Villa Omede' se nachází v Asti a nabízí terasu, bezplatné Wi-Fi a výhled do zahrady. Tato vila má vlastní bazén, zahradu a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Villa Omede' se nachází ve městě Asti (Itálie - Piemont).

Grazioso appartamento con giardino privato

10

Grazioso appartamento con giardino privato

UbytováníGrazioso appartamento con giardino privato. Grazioso appartamento con giardino privato se nachází v Asti. K dispozici je neplacené soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Grazioso appartamento con giardino privato se nachází ve městě Asti (Itálie - Piemont).

Casetta San Rocco - ampio bilocale in centro

10

Casetta San Rocco - ampio bilocale in centro

UbytováníCasetta San Rocco - ampio bilocale in centro. Casetta San Rocco - ampio bilocale in centro se nachází v Asti. Nabízí balkon, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Casetta San Rocco - ampio bilocale in centro se nachází ve městě Asti (Itálie - Piemont).

Casa Serra

10

Casa Serra

Ubytování (Apartmán) Casa Serra. Casa Serra se nachází v Asti. Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Casa Serra se nachází ve městě Asti (Itálie - Piemont).

Rebecca’s House

10

Rebecca’s House

Ubytování (Apartmány) Rebecca’s House. Rebecca's House se nachází v Asti. Nabízí balkon a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Rebecca’s House se nachází ve městě Asti (Itálie - Piemont).

Apartment Casa Teatro-2 by Interhome

10

Apartment Casa Teatro-2 by Interhome

UbytováníApartment Casa Teatro-2 by Interhome. Locazione Turistica Casa Teatro-2 by Interhome se nachází v Asti. Tento apartmán nabízí klimatizované ubytování s bezplatným Wi-Fi. Ubytování Apartment Casa Teatro-2 by Interhome se nachází ve městě Asti (Itálie - Piemont).

Locazione Turistica Marmorito

10

Locazione Turistica Marmorito

Ubytování (Prázdninový dům) Locazione Turistica Marmorito. Locazione Turistica Marmorito se nachází v Asti a nabízí klimatizované ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Locazione Turistica Marmorito se nachází ve městě Asti (Itálie - Piemont).

Appartamento Portici Rossi- Centro Storico

10

Appartamento Portici Rossi- Centro Storico

UbytováníAppartamento Portici Rossi- Centro Storico. Appartamento Portici Rossi- Centro Storico se nachází v Asti. Ve všech prostorách je zdarma dostupné Wi-Fi. Ubytování Appartamento Portici Rossi- Centro Storico se nachází ve městě Asti (Itálie - Piemont).

Cà di Sara

10

Cà di Sara

UbytováníCà di Sara. Nachází se v Asti v regionu Piemont, Cà di Sara má balkon. Nabízí sdílený lounge, výhled na město a bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách. Ubytování Cà di Sara se nachází ve městě Asti (Itálie - Piemont).

Donna Elena - Epoque Residence

9,8

Donna Elena - Epoque Residence

Ubytování (Penzion) Donna Elena - Epoque Residence. Donna Elena - Epoque Residence se nachází v Asti a nabízí sdílený lounge a bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách. Ubytování Donna Elena - Epoque Residence se nachází ve městě Asti (Itálie - Piemont).

B&B Locanda dai Nonni

9,7

B&B Locanda dai Nonni

UbytováníB&B Locanda dai Nonni. B&B Locanda dai Nonni se nachází v Asti a nabízí výhled na hory, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování B&B Locanda dai Nonni se nachází ve městě Asti (Itálie - Piemont).

Appartamento Casa Fontana Asti

9,7

Appartamento Casa Fontana Asti

UbytováníAppartamento Casa Fontana Asti. Set in Asti in the Piedmont region, Appartamento Casa Fontana Asti has a balcony. Ubytování Appartamento Casa Fontana Asti se nachází ve městě Asti (Itálie - Piemont).

Asti CityNest

9,7

Asti CityNest

UbytováníAsti CityNest. Asti CityNest se nachází v Asti. Ve všech prostorách je zdarma dostupné Wi-Fi. Ubytování Asti CityNest se nachází ve městě Asti (Itálie - Piemont).

Centro Storico Recinto dei Nobili 4-private parking

9,7

Centro Storico Recinto dei Nobili 4-private parking

UbytováníCentro Storico Recinto dei Nobili 4-private parking. Centro Storico Recinto dei Nobili 4-private parking se nachází v Asti. Nabízí zahradu, terasu, výhled do zahrady a bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách. Ubytování Centro Storico Recinto dei Nobili 4-private parking se nachází ve městě Asti (Itálie - Piemont).

Arò Design Suite

9,7

Arò Design Suite

UbytováníArò Design Suite. Located in Asti, Arò Design Suite provides air-conditioned accommodation with a balcony and free WiFi. With city views, this accommodation features a... Ubytování Arò Design Suite se nachází ve městě Asti (Itálie - Piemont).

[Piazza San Secondo] Incantevole appartamento WiFi

9,7

[Piazza San Secondo] Incantevole appartamento WiFi

Ubytování[Piazza San Secondo] Incantevole appartamento WiFi. [Piazza San Secondo] Incantevole appartamento WiFi is located in Asti and offers a terrace. The property features city views. Ubytování [Piazza San Secondo] Incantevole appartamento WiFi se nachází ve městě Asti (Itálie - Piemont).

B&B Villa Ferrari

9,6

B&B Villa Ferrari

Ubytování (Bed and breakfast) B&B Villa Ferrari. Tato vila a zahrady z 19. století se nachází v centru Asti, 15 minut chůze od katedrály Santa Maria Assunta. Ubytování B&B Villa Ferrari se nachází ve městě Asti (Itálie - Piemont).

ComeCasa modern apartment in historical centre

9,6

ComeCasa modern apartment in historical centre

Ubytování (Apartmán) ComeCasa modern apartment in historical centre. ComeCasa modern apartment in historical centre se nachází v Asti a nabízí ubytování s terasou a bezplatným Wi-Fi. 33 km od Alessandrie. Ubytování ComeCasa modern apartment in historical centre se nachází ve městě Asti (Itálie - Piemont).

Appartement in Kasteel met priv tuin

9,6

Appartement in Kasteel met priv tuin

Ubytování (Prázdninový dům) Appartement in Kasteel met priv tuin. Appartement in Kasteel met priv tuin se nachází 46 km od hradu Castello di Masino a 47 km od vlakového nádraží Porta Nuova. Ubytování Appartement in Kasteel met priv tuin se nachází ve městě Asti (Itálie - Piemont).

Monolocale immerso nel verde

9,6

Monolocale immerso nel verde

Ubytování (Prázdninové domy) Monolocale immerso nel verde. Green House- Monolocale immerso nel verde se nachází v Asti. Ubytování Monolocale immerso nel verde se nachází ve městě Asti (Itálie - Piemont).

Appartamento San Paolo

9,6

Appartamento San Paolo

UbytováníAppartamento San Paolo. Appartamento San Paolo se nachází v Asti. Ve všech prostorách je zdarma dostupné Wi-Fi. Ubytování Appartamento San Paolo se nachází ve městě Asti (Itálie - Piemont).

La Nicchia

9,6

La Nicchia

UbytováníLa Nicchia. La Nicchia se nachází v Asti a nabízí klimatizované ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi. Ubytování La Nicchia se nachází ve městě Asti (Itálie - Piemont).

Appartamento in centro storico

9,6

Appartamento in centro storico

Ubytování (Apartmán) Appartamento in centro storico. Appartamento in centro storico se nachází v Asti a nabízí ubytování s terasou a bezplatným Wi-Fi. 45 km od Acqui Terme. Ubytování Appartamento in centro storico se nachází ve městě Asti (Itálie - Piemont).

Appartamento Centrale con garage

9,6

Appartamento Centrale con garage

Ubytování (Apartmán) Appartamento Centrale con garage. Appartamento Centrale con garage se nachází v Asti a nabízí ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi. 44 km od Acqui Terme. Ubytování Appartamento Centrale con garage se nachází ve městě Asti (Itálie - Piemont).

Al Canei B&B

9,6

Al Canei B&B

Ubytování (Bed and breakfast) Al Canei B&B. Al Canei B&B se nachází v Asti a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, TV s plochou obrazovkou, zahradou a bezplatnou půjčovnou jízdních kol. Ubytování Al Canei B&B se nachází ve městě Asti (Itálie - Piemont).

Tenuta degli Angeli Rossi

9,6

Tenuta degli Angeli Rossi

Ubytování (Bed and breakfast) Tenuta degli Angeli Rossi. Tenuta degli se nachází v Asti. Angeli Rossi nabízí bezplatné Wi-Fi, sdílený lounge a zahradu. Ubytování Tenuta degli Angeli Rossi se nachází ve městě (Itálie - Piemont).

Ca' San Michele

9,5

Ca' San Michele

Ubytování (Penzion) Ca' San Michele. Ca' San Michele nabízí klimatizované ubytování v Asti. Penzion nabízí také bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Ca' San Michele se nachází ve městě Asti (Itálie - Piemont).

Egodomus

9,5

Egodomus

Ubytování (Bed and breakfast) Egodomus. Egodomus se nachází v Asti a nabízí bezplatné Wi-Fi, restauraci a sdílený lounge. Některé apartmány mají posezení a/nebo balkon. Ubytování Egodomus se nachází ve městě Asti (Itálie - Piemont).

Appartamento Rosalba

9,5

Appartamento Rosalba

Ubytování (Apartmán) Appartamento Rosalba. Appartamento Rosalba se nachází v Asti a nabízí ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Appartamento Rosalba se nachází ve městě Asti (Itálie - Piemont).

Cascina Solaro

9,5

Cascina Solaro

UbytováníCascina Solaro. Cascina Solaro se nachází v Asti v regionu Piemont a nabízí terasu. Nabízí balkon, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Cascina Solaro se nachází ve městě Asti (Itálie - Piemont).

Cascina Stella

9,5

Cascina Stella

UbytováníCascina Stella. Cascina Stella se nachází v Asti a nabízí sdílený lounge. Nabízí balkon, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Cascina Stella se nachází ve městě Asti (Itálie - Piemont).

Ex Villa Gastaldi

9,5

Ex Villa Gastaldi

Ubytování (Bed and breakfast) Ex Villa Gastaldi. Ex Villa Gastaldi se nachází v Asti a nabízí klimatizované ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi. Nabízí zahradu a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Ex Villa Gastaldi se nachází ve městě Asti (Itálie - Piemont).

Appartamento Saretta

9,5

Appartamento Saretta

Ubytování (Apartmán) Appartamento Saretta. Appartamento Saretta se nachází v Asti a nabízí ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi. Klimatizované ubytování leží 44 km od Acqui Terme. Ubytování Appartamento Saretta se nachází ve městě Asti (Itálie - Piemont).

Appartamento Chagall

9,5

Appartamento Chagall

UbytováníAppartamento Chagall. Appartamento Chagall se nachází v Asti. Nabízí výhled na město a bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách. Ubytování Appartamento Chagall se nachází ve městě Asti (Itálie - Piemont).

WellHome

9,4

WellHome

Ubytování (Apartmány) WellHome. WellHome se nachází v Asti a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, klimatizací a přístupem do zahrady s terasou. Ubytování WellHome se nachází ve městě Asti (Itálie - Piemont).

B&B La Riundela

9,4

B&B La Riundela

Ubytování (Bed and breakfast) B&B La Riundela. B&B La Riundela se nachází v Asti a nabízí ubytování s balkonem nebo terasou, bezplatným Wi-Fi a TV s plochou obrazovkou, sdílený lounge a zahradu. Ubytování B&B La Riundela se nachází ve městě Asti (Itálie - Piemont).

Piccolo Loft

9,4

Piccolo Loft

Ubytování (Apartmány) Piccolo Loft. Piccolo Loft se nachází v Asti. 33 km od Alessandrie. Tento klimatizovaný apartmán má 1 ložnici, TV s plochou obrazovkou a kuchyň. Ubytování Piccolo Loft se nachází ve městě Asti (Itálie - Piemont).

La Tintoria Suites

9,4

La Tintoria Suites

Ubytování (Apartmány) La Tintoria Suites. La Tintoria Suites nabízí ubytování s možností vlastního stravování a bezplatným Wi-Fi v centru Asti, 1,5 km od vlakového nádraží Asti. Ubytování La Tintoria Suites se nachází ve městě Asti (Itálie - Piemont).

SUITE DE ROLANDIS

9,4

SUITE DE ROLANDIS

UbytováníSUITE DE ROLANDIS. SUITE DE ROLANDIS se nachází v Asti. Nabízí balkon, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování SUITE DE ROLANDIS se nachází ve městě Asti (Itálie - Piemont).

Casa Battisti

9,4

Casa Battisti

UbytováníCasa Battisti. Casa Battisti se nachází v Asti a nabízí ubytování s terasou, bezplatným Wi-Fi, nepřetržitě otevřenou recepcí a bankomatem. Ubytování Casa Battisti se nachází ve městě Asti (Itálie - Piemont).

Bon Bon

9,4

Bon Bon

Ubytování (Apartmán) Bon Bon. Bon Bon se nachází v Asti. 33 km od Alessandrie. Apartmán má 1 ložnici, TV s plochou obrazovkou, vybavenou kuchyň s mikrovlnnou troubou a lednicí, pračku a... Ubytování Bon Bon se nachází ve městě Asti (Itálie - Piemont).

B&B Cascina Rossa

9,4

B&B Cascina Rossa

Ubytování (Bed and breakfast) B&B Cascina Rossa. B&B Cascina Rossa je venkovský dům z 19. století obklopený soukromou zahradou a nachází se na klidném místě nedaleko Asti. Ubytování B&B Cascina Rossa se nachází ve městě Asti (Itálie - Piemont).

Bon Bon del Corso

9,3

Bon Bon del Corso

UbytováníBon Bon del Corso. Bon Bon del Corso se nachází v Asti v regionu Piemont a nabízí balkon. Tento apartmán má terasu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Bon Bon del Corso se nachází ve městě Asti (Itálie - Piemont).

Asti - Cavallotti 112

9,3

Asti - Cavallotti 112

UbytováníAsti - Cavallotti 112. Asti - Cavallotti 112 se nachází v Asti v regionu Piemont a nabízí balkon. Ubytování Asti - Cavallotti 112 se nachází ve městě Asti (Itálie - Piemont).

Cascina Ghitin Relais

9,3

Cascina Ghitin Relais

Ubytování (Venkovský dům) Cascina Ghitin Relais. Cascina Ghitin Relais se nachází v Asti a nabízí výhled do zahrady, bar, sdílený lounge, zahradu a přímý přístup na sjezdovku. Ubytování Cascina Ghitin Relais se nachází ve městě Asti (Itálie - Piemont).

AGS

9,2

AGS

Ubytování (Apartmány) AGS. AGS se nachází v Asti. Všechny apartmány mají vlastní koupelnu, TV s plochou obrazovkou, plně vybavenou kuchyň a balkon. Ubytování AGS se nachází ve městě Asti (Itálie - Piemont).

La Porta Nel Giardino

9,2

La Porta Nel Giardino

Ubytování (Apartmán) La Porta Nel Giardino. La Porta Nel Giardino se nachází v Asti v regionu Piemont a nabízí zahradu. 45 km od Acqui Terme. Ubytování La Porta Nel Giardino se nachází ve městě Asti (Itálie - Piemont).

Agriturismo Tenuta Polledro

9,2

Agriturismo Tenuta Polledro

Ubytování (Venkovský dům) Agriturismo Tenuta Polledro. Tenuta Polledro je statek z 19. století s výraznou červenou fasádou. Ubytování Agriturismo Tenuta Polledro se nachází ve městě Asti (Itálie - Piemont).

Cascina Lissona

9,2

Cascina Lissona

Ubytování (Farma) Cascina Lissona. Cascina Lissona se nachází v Asti a nabízí výhled do zahrady, bezplatné půjčení jízdních kol, sezónní venkovní bazén, sdílený lounge, zahradu a terasu. Ubytování Cascina Lissona se nachází ve městě Asti (Itálie - Piemont).

Ubytování ve městě Asti

Město Asti se nachází na území země Itálie. Momentálně pro vás evidujeme celkem 138 hotelů a ubytování ve městě Asti.