Hledat

Ubytování

Ubytování město Stresa

Ve městě Stresa (Itálie) máme celkem 323 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Stresa

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Stresa

La Lombarda - By Impero House

10

La Lombarda - By Impero House

UbytováníLa Lombarda - By Impero House. La Lombarda - By Impero House se nachází v obci Stresa. Ubytování La Lombarda - By Impero House se nachází ve městě Stresa (Itálie - Piemont).

Isola Bella Apartments - Via Villa 28

10

Isola Bella Apartments - Via Villa 28

UbytováníIsola Bella Apartments - Via Villa 28. Isola Bella Apartments - Via Villa 28 nabízí ubytování v obci Stresa, 200 metrů od Borromejských ostrovů. Ubytování Isola Bella Apartments - Via Villa 28 se nachází ve městě Stresa (Itálie - Piemont).

Al Dolcevita

10

Al Dolcevita

UbytováníAl Dolcevita. Al Dolcevita se nachází asi 1,8 km od Borromejských ostrovů a nabízí ubytování s terasou, kávovarem a výhledem do zahrady. Ubytování Al Dolcevita se nachází ve městě Stresa (Itálie - Piemont).

Isola Bella Apartments Via Stretta

10

Isola Bella Apartments Via Stretta

UbytováníIsola Bella Apartments Via Stretta. Isola Bella Apartments Via Stretta se nachází v obci Stresa a nabízí klimatizované ubytování s terasou. Apartmán s balkonem a výhledem na jezero. Ubytování Isola Bella Apartments Via Stretta se nachází ve městě Stresa (Itálie - Piemont).

Pandora Lake View Stresa - Happy Rentals

10

Pandora Lake View Stresa - Happy Rentals

UbytováníPandora Lake View Stresa - Happy Rentals. Pandora Lake View Stresa - Happy Rentals se nachází v obci Stresa a nabízí ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Pandora Lake View Stresa - Happy Rentals se nachází ve městě Stresa (Itálie - Piemont).

La contea panoramica Stresa

10

La contea panoramica Stresa

UbytováníLa contea panoramica Stresa. La contea panoramica Stresa se nachází v obci Stresa a nabízí ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi. Nabízí zahradu a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování La contea panoramica Stresa se nachází ve městě Stresa (Itálie - Piemont).

Villa Frua

10

Villa Frua

Ubytování (Vila) Villa Frua. Villa Frua se nachází v obci Stresa a nabízí sezónní venkovní bazén, bar, zahradu, bezplatné Wi-Fi a výhled na bazén. Ubytování Villa Frua se nachází ve městě (Itálie - Piemont).

Wonderful Stresa apartment

10

Wonderful Stresa apartment

UbytováníWonderful Stresa apartment. Apartmán Wonderful Stresa se nachází na pláži ve městě Stresa a nabízí bezplatné Wi-Fi. Nabízí zahradu a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Wonderful Stresa apartment se nachází ve městě Stresa (Itálie - Piemont).

Villa la Pigna con vista mozzafiato

10

Villa la Pigna con vista mozzafiato

Ubytování (Vily) Villa la Pigna con vista mozzafiato. Villa la Pigna con vista mozzafiato se nachází ve městě Stresa, 3,6 km od Borromejských ostrovů, a nabízí výhled do zahrady, bezplatné Wi-Fi a neplacené... Ubytování Villa la Pigna con vista mozzafiato se nachází ve městě (Itálie - Piemont).

Family Apartment Vista Lago

10

Family Apartment Vista Lago

UbytováníFamily Apartment Vista Lago. Family Apartment Vista Lago nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a výhledem na město v obci Stresa, pouhých 1,7 km od Borromejských ostrovů. Ubytování Family Apartment Vista Lago se nachází ve městě Stresa (Itálie - Piemont).

Attico vista lago e montagna

10

Attico vista lago e montagna

UbytováníAttico vista lago e montagna. Featuring lake views, Attico vista lago e montagna offers accommodation with a balcony, around 1.2 km from Borromean Islands. Ubytování Attico vista lago e montagna se nachází ve městě Stresa (Itálie - Piemont).

lognomoelafatinastresa

10

lognomoelafatinastresa

Ubytovánílognomoelafatinastresa. Located in Stresa in the Piedmont region, lognomoelafatinastresa features a garden. Offering free private parking, the holiday home is 2. Ubytování lognomoelafatinastresa se nachází ve městě Stresa (Itálie - Piemont).

Boutique Hotel Stresa

9,9

Boutique Hotel Stresa

UbytováníBoutique Hotel Stresa. Boutique Hotel Stresa se nachází v obci Stresa, 1,4 km od Borromejských ostrovů, a nabízí venkovní bazén, bezplatné soukromé parkoviště, zahradu a terasu. Ubytování Boutique Hotel Stresa se nachází ve městě Stresa (Itálie - Piemont).

Garden Lodge

9,8

Garden Lodge

UbytováníGarden Lodge. Garden Lodge se nachází 2,2 km od Borromejských ostrovů a nabízí ubytování s terasou, zahradou a terasou. Ve všech prostorách je dostupné bezplatné Wi-Fi. Ubytování Garden Lodge se nachází ve městě Stresa (Itálie - Piemont).

Private Luxury Spa & Silence Retreat with Spectacular View over the Lake Maggiore

9,8

Private Luxury Spa & Silence Retreat with Spectacular View over the Lake Maggiore

Ubytování (Bed and breakfast) Private Luxury Spa & Silence Retreat with Spectacular View over the Lake Maggiore. Private Luxury Spa & Silence Retreat with Spectacular View over the Lake Maggiore se nachází v obci Stresa a nabízí fitness centrum, zahradu, gril,... Ubytování Private Luxury Spa & Silence Retreat with Spectacular View over the Lake Maggiore se nachází ve městě Stresa (Itálie - Piemont).

Villa Gia

9,7

Villa Gia

UbytováníVilla Gia. Villa Gia se nachází v obci Stresa a nabízí bezplatné Wi-Fi a výhled na hory. Nabízí zahradu a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Villa Gia se nachází ve městě Stresa (Itálie - Piemont).

Canada

9,7

Canada

UbytováníCanada. Canada nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a výhledem na město v obci Stresa, pouhých 700 metrů od Borromejských ostrovů. Ubytování Canada se nachází ve městě Stresa (Itálie - Piemont).

B&B Il Folletto del Lago

9,7

B&B Il Folletto del Lago

Ubytování (Bed and breakfast) B&B Il Folletto del Lago. B&B má výhled do zahrady, zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování B&B Il Folletto del Lago se nachází ve městě Stresa (Itálie - Piemont).

Felix 10

9,7

Felix 10

Ubytování (Apartmány) Felix 10. Felix 10 se nachází v obci Stresa, 1,8 km od Borromejských ostrovů a 1,1 km od parku Villa Pallavicino. Ubytování Felix 10 se nachází ve městě Stresa (Itálie - Piemont).

Casa Rampolina

9,6

Casa Rampolina

Ubytování (Penzion) Casa Rampolina. Casa Rampolina se nachází v obci Stresa, 4 km od Borromejských ostrovů, a nabízí zahradu, bezplatné soukromé parkoviště a terasu. Ubytování Casa Rampolina se nachází ve městě Stresa (Itálie - Piemont).

A Casa di Chiara 2

9,6

A Casa di Chiara 2

Ubytování (Apartmán) A Casa di Chiara 2. A Casa di Chiara 2 se nachází v obci Stresa a nabízí restauraci, terasu, bezplatné Wi-Fi a výhled na město. Ubytování A Casa di Chiara 2 se nachází ve městě Stresa (Itálie - Piemont).

Stresa Residence

9,6

Stresa Residence

UbytováníStresa Residence. Stresa Residence se nachází v klidné pěší zóně města Stresa, 100 metrů od břehu jezera a malého přístavu pro výlety lodí po jezeře Maggiore. Ubytování Stresa Residence se nachází ve městě Stresa (Itálie - Piemont).

La Suite dell'Artista LUXURY ART SUITE

9,6

La Suite dell'Artista LUXURY ART SUITE

UbytováníLa Suite dell'Artista LUXURY ART SUITE. La Suite dell'Artista LUXURY ART SUITE se nachází ve městě Stresa, 3,6 km od Borromejských ostrovů. Ubytování La Suite dell'Artista LUXURY ART SUITE se nachází ve městě Stresa (Itálie - Piemont).

Lago 270

9,6

Lago 270

UbytováníLago 270. Lago 270 se nachází 1,6 km od Borromejských ostrovů a nabízí ubytování s balkonem, kávovarem a výhledem na hory. Ubytování Lago 270 se nachází ve městě Stresa (Itálie - Piemont).

APPARTAMENTO BELVEDERE 3

9,6

APPARTAMENTO BELVEDERE 3

Ubytování (Apartmány) APPARTAMENTO BELVEDERE 3. APPARTAMENTO BELVEDERE 3 se nachází asi 4,3 km od Borromejských ostrovů a nabízí ubytování s terasou, rychlovarnou konvicí a výhledem na jezero. Ubytování APPARTAMENTO BELVEDERE 3 se nachází ve městě Stresa (Itálie - Piemont).

La Tana del Lupo Stresa

9,6

La Tana del Lupo Stresa

Ubytování (Apartmán) La Tana del Lupo Stresa. La Tana del Lupo Stresa se nachází v obci Stresa a nabízí bezplatné Wi-Fi a výhled do zahrady. Nabízí zahradu a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování La Tana del Lupo Stresa se nachází ve městě Stresa (Itálie - Piemont).

Vista Lago

9,6

Vista Lago

Ubytování (Apartmán) Vista Lago. Tento klimatizovaný apartmán se nachází 800 metrů od parku Villa Pallavicino v obci Stresa a nabízí bezplatné Wi-Fi. Ubytování Vista Lago se nachází ve městě (Itálie - Piemont).

Ratto del Gallo

9,6

Ratto del Gallo

UbytováníRatto del Gallo. Ratto del Gallo se nachází v obci Stresa, 2,6 km od Borromejských ostrovů, a nabízí bezplatné Wi-Fi a výhled na jezero. Ubytování Ratto del Gallo se nachází ve městě Stresa (Itálie - Piemont).

Residence Le Primule

9,6

Residence Le Primule

UbytováníResidence Le Primule. Residence Le Primule se nachází ve městě Stresa a nabízí ubytování s možností vlastního stravování a výhledem na jezero Maggiore. Ubytování Residence Le Primule se nachází ve městě Stresa (Itálie - Piemont).

Le Terrazze, Via Selvalunga 1, Stresa

9,6

Le Terrazze, Via Selvalunga 1, Stresa

UbytováníLe Terrazze, Via Selvalunga 1, Stresa. Le Terrazze, Via Selvalunga 1, Stresa se nachází v obci Stresa a nabízí ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Le Terrazze, Via Selvalunga 1, Stresa se nachází ve městě Stresa (Itálie - Piemont).

La dependance immersa nel parco della Villa Isabella

9,6

La dependance immersa nel parco della Villa Isabella

Ubytování (Prázdninové domy) La dependance immersa nel parco della Villa Isabella. La dependance immersa se může pochlubit výhledem na bazén. Ubytování La dependance immersa nel parco della Villa Isabella se nachází ve městě Stresa (Itálie - Piemont).

A casa di Chiara

9,6

A casa di Chiara

Ubytování (Apartmán) A casa di Chiara. A casa di Chiara se nachází asi 1,6 km od Borromejských ostrovů a nabízí ubytování s terasou, rychlovarnou konvicí a výhledem na město. Ubytování A casa di Chiara se nachází ve městě Stresa (Itálie - Piemont).

Le Ochette Di Stresa

9,6

Le Ochette Di Stresa

Ubytování (Apartmán) Le Ochette Di Stresa. Le Ochette Di Stresa se nachází 1,9 km od Borromejských ostrovů a nabízí klimatizované ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Le Ochette Di Stresa se nachází ve městě Stresa (Itálie - Piemont).

Sempione Boutique Hotel

9,6

Sempione Boutique Hotel

Ubytování (Hotel) Sempione Boutique Hotel. Sempione Boutique Hotel se nachází ve městě Stresa, 1,8 km od Borromejských ostrovů. Ubytování Sempione Boutique Hotel se nachází ve městě (Itálie - Piemont).

LG apartment

9,5

LG apartment

Ubytování (Apartmán) LG apartment. LG apartment se nachází v obci Stresa a nabízí terasu. Ubytování LG apartment se nachází ve městě Stresa (Itálie - Piemont).

Isola Bella Apartments - Via del Voltone

9,5

Isola Bella Apartments - Via del Voltone

UbytováníIsola Bella Apartments - Via del Voltone. Isola Bella Apartments se nachází na ostrově Isola Bella, jednom z Borromejských ostrovů u jezera Maggiore. Ubytování Isola Bella Apartments - Via del Voltone se nachází ve městě Stresa (Itálie - Piemont).

Blue Lake apartment

9,5

Blue Lake apartment

UbytováníBlue Lake apartment. Blue Lake apartment se nachází v Strese a nabízí soukromou pláž. Nabízí sezónní venkovní bazén a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Blue Lake apartment se nachází ve městě Stresa (Itálie - Piemont).

Casa Diverio

9,5

Casa Diverio

Ubytování (Aparthotel) Casa Diverio. Casa Diverio se nachází 1,7 km od Borromejských ostrovů a nabízí terasu a klimatizované ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Casa Diverio se nachází ve městě Stresa (Itálie - Piemont).

Alla Fontana design & view

9,5

Alla Fontana design & view

Ubytování (Prázdninové domy) Alla Fontana design & view. Alla Fontana design & view se nachází v obci Stresa a nabízí zahradu, terasu, bezplatné Wi-Fi a výhled na hory. 1,5 km od Borromejských ostrovů. Ubytování Alla Fontana design & view se nachází ve městě Stresa (Itálie - Piemont).

Villa Gaia

9,5

Villa Gaia

Ubytování (Vila) Villa Gaia. Villa Gaia se nachází v obci Stresa, necelý 1 km od Borromejských ostrovů, a nabízí sdílený lounge, zahradu a sdílenou kuchyň. Ubytování Villa Gaia se nachází ve městě (Itálie - Piemont).

Un sogno sul lago Home Relax

9,5

Un sogno sul lago Home Relax

Ubytování (Apartmány) Un sogno sul lago Home Relax. Un sogno sul lago Home Relax se nachází v obci Stresa v regionu Piemont, nedaleko Borromejských ostrovů, a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, bezplatným... Ubytování Un sogno sul lago Home Relax se nachází ve městě (Itálie - Piemont).

Ca' Letizia

9,5

Ca' Letizia

UbytováníCa' Letizia. Ca' Letizia se nachází v obci Stresa, 1,8 km od Borromejských ostrovů, a nabízí ubytování s výhledem do vnitřního dvora. Ubytování Ca' Letizia se nachází ve městě Stresa (Itálie - Piemont).

PICCOLO NIDO

9,5

PICCOLO NIDO

UbytováníPICCOLO NIDO. PICCOLO NIDO se nachází v obci Stresa a nabízí bezplatné Wi-Fi a výhled do zahrady. Nabízí zahradu a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování PICCOLO NIDO se nachází ve městě Stresa (Itálie - Piemont).

B&B Il Poggiolo

9,5

B&B Il Poggiolo

Ubytování (Bed and breakfast) B&B Il Poggiolo. B&B Il Poggiolo se nachází v obci Stresa, 1,5 km od Borromejských ostrovů a 3,3 km od parku Villa Pallavicino. Ubytování B&B Il Poggiolo se nachází ve městě Stresa (Itálie - Piemont).

La Rosa del lago

9,5

La Rosa del lago

UbytováníLa Rosa del lago. La Rosa del lago se nachází v obci Stresa, jen 1,8 km od Borromejských ostrovů. Ubytování La Rosa del lago se nachází ve městě Stresa (Itálie - Piemont).

Al San Michele

9,4

Al San Michele

Ubytování (Penzion) Al San Michele. Al San Michele se nachází v obci Stresa, 1,8 km od Borromejských ostrovů, a nabízí pokoje s bezplatným Wi-Fi. Některé pokoje mají vlastní koupelnu a... Ubytování Al San Michele se nachází ve městě Stresa (Itálie - Piemont).

Suite Romantic vista Lago

9,4

Suite Romantic vista Lago

Ubytování (Apartmán) Suite Romantic vista Lago. Suite Romantic vista Lago se nachází v obci Stresa, 1,7 km od Borromejských ostrovů, a nabízí ubytování s terasou, bezplatným Wi-Fi, nepřetržitě otevřenou... Ubytování Suite Romantic vista Lago se nachází ve městě (Itálie - Piemont).

Guest House Casa del Folletto

9,4

Guest House Casa del Folletto

Ubytování (Penzion) Guest House Casa del Folletto. Guest House Casa del Folletto se nachází v obci Stresa a nabízí terasu. Pokoje mají balkon s výhledem na město. Ubytování Guest House Casa del Folletto se nachází ve městě Stresa (Itálie - Piemont).

Appartamento vista Lago, giardino spiaggia Stresa

9,4

Appartamento vista Lago, giardino spiaggia Stresa

Ubytování (Apartmán) Appartamento vista Lago, giardino spiaggia Stresa. Appartamento vista Lago, giardino spiaggia Stresa se nachází asi 1,9 km od Borromejských ostrovů. Nabízí výhled na jezero, zahradu, soukromou pláž a gril. Ubytování Appartamento vista Lago, giardino spiaggia Stresa se nachází ve městě Stresa (Itálie - Piemont).

L'Angelo

9,4

L'Angelo

Ubytování (Apartmán) L'Angelo. L'Angelo se nachází v obci Stresa, pouhých 5 km od Borromejských ostrovů, a nabízí ubytování s výhledem na město, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé... Ubytování L'Angelo se nachází ve městě Stresa (Itálie - Piemont).

Alba in Cà delle isole

9,4

Alba in Cà delle isole

UbytováníAlba in Cà delle isole. Alba se nachází v Cà delle isole, přibližně 2,7 km od Borromejských ostrovů, a nabízí ubytování s balkonem, rychlovarnou konvicí a výhledem na jezero. Ubytování Alba in Cà delle isole se nachází ve městě Stresa (Itálie - Piemont).

Ubytování ve městě Stresa

Město Stresa se nachází na území země Itálie. Momentálně pro vás evidujeme celkem 323 hotelů a ubytování ve městě Stresa.