Hledat

Ubytování

Karlovacká župa

V regionu Karlovacká župa (Chorvatsko) máme celkem 729 hotelů a ubytování.

Pro region Karlovacká župa doporučujeme se ubytovat v těchto městech: Rakovica (178), Slunj (144), Karlovac (91), Ogulin (66), Grabovac (57), Seliste Dreznicko (56), Duga Resa (32), Drežnik Grad (24), Saborsko (21), Ozalj (14). Tato města stojí za to navštívit a stravit v nich svou dovolenou.

Nejlepší ubytování v hotelech regionu Karlovacká župa

Nejlepší ubytování v hotelech regionu Karlovacká župa

CHERRY HOUSE

10

CHERRY HOUSE

Ubytování (Apartmán) CHERRY HOUSE. CHERRY HOUSE is situated in Slunj and offers free bikes, a shared lounge and a garden. Ubytování CHERRY HOUSE se nachází ve městě Slunj (Chorvatsko - Karlovacká župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 402 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Petrovic

10

Apartment Petrovic

Ubytování (Apartmán) Apartment Petrovic. Apartmán Petrovic se nachází ve městečku Slunj a nabízí klimatizované ubytování s terasou. Součástí apartmánu je obývací pokoj s TV a kuchyň se sporákem. Ubytování Apartment Petrovic se nachází ve městě Slunj (Chorvatsko - Karlovacká župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 020 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pampas apartments

10

Pampas apartments

Ubytování (Apartmán) Pampas apartments. Pampas Apartments se nachází u pláže v obci Duga Resa a nabízí klimatizované ubytování s terasou, zahradu, soukromý úsek pláže, zázemí pro grilování a... Ubytování Pampas apartments se nachází ve městě Duga Resa (Chorvatsko - Karlovacká župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 651 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday Home Mestrovic

10

Holiday Home Mestrovic

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Mestrovic. Boasting air-conditioned accommodation with a balcony, Holiday Home Mestrovic is situated in Trošmarija. Ubytování Holiday Home Mestrovic se nachází ve městě Trošmarija (Chorvatsko - Karlovacká župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 644 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Country Peace

10

Apartment Country Peace

Ubytování (Apartmán) Apartment Country Peace. Set in Tatar Varoš, Apartment Country Peace offers free bikes, a garden and a barbecue. Ubytování Apartment Country Peace se nachází ve městě Hotely v destinaci Tatar Varoš (Chorvatsko - Karlovacká župa).

Peace of Nature ***

9,9

Peace of Nature ***

Ubytování (Chata) Peace of Nature ***. Set in Slunj in the Karlovac county region, Peace of Nature *** has a terrace and garden views. Ubytování Peace of Nature *** se nachází ve městě Slunj (Chorvatsko - Karlovacká župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 912 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Studio Apartments Eagle

9,9

Studio Apartments Eagle

Ubytování (Apartmány) Studio Apartments Eagle. Located in Rakovica, 23 km from Slunj, Studio Apartments Eagle provides a garden and free WiFi. Ubytování Studio Apartments Eagle se nachází ve městě Rakovica (Chorvatsko - Karlovacká župa).

Izvor

9,9

Izvor

Ubytování (Apartmán) Izvor. Featuring free bikes, a garden, and barbecue facilities, Izvor provides accommodation in Ogulin with free WiFi, patio with lake views. Ubytování Izvor se nachází ve městě Ogulin (Chorvatsko - Karlovacká župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 274 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Green Oase

9,9

Green Oase

Ubytování (Privát) Green Oase. Green Oase has garden views, free WiFi and free private parking, set in Slunj. Ubytování Green Oase se nachází ve městě Slunj (Chorvatsko - Karlovacká župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 274 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Goranka

9,9

Villa Goranka

Ubytování (Vila) Villa Goranka. Featuring a restaurant, free bikes, and a seasonal outdoor swimming pool, Villa Goranka offers accommodation in Jasenak with free WiFi and garden views. Ubytování Villa Goranka se nachází ve městě Jasenak (Chorvatsko - Přímořsko-gorskokotarská župa).

B&B Plitvice Lacus

9,9

B&B Plitvice Lacus

Ubytování (Bed and breakfast) B&B Plitvice Lacus. Situated in Seliste Dreznicko, B&B Plitvice Lacus features accommodation with free WiFi and a garden with a terrace and garden views. Ubytování B&B Plitvice Lacus se nachází ve městě Seliste Dreznicko (Chorvatsko - Licko-senjská župa).

Apartman Hana

9,9

Apartman Hana

Ubytování (Apartmán) Apartman Hana. Situated in Drežnik Grad in the Karlovac county region, Apartman Hana features a patio and garden views. Ubytování Apartman Hana se nachází ve městě Drežnik Grad (Chorvatsko - Karlovacká župa).

Studio apartman CENTAR

9,9

Studio apartman CENTAR

Ubytování (Penzion) Studio apartman CENTAR. Set in Ogulin, Studio apartman CENTAR provides accommodation with private balconies. Ubytování Studio apartman CENTAR se nachází ve městě Ogulin (Chorvatsko - Karlovacká župa).

Apartment Vir

9,9

Apartment Vir

Ubytování (Apartmány) Apartment Vir. Set in Karlovac in the Karlovac county region, Apartment Vir is a 3-star property featuring free WiFi. Ubytování Apartment Vir se nachází ve městě Karlovac (Chorvatsko - Karlovacká župa).

Zrinka House

9,9

Zrinka House

Ubytování (Penzion) Zrinka House. Zrinka House se nachází v Grabovaci, 8 km od vstupu 1 do Národního parku Plitvická jezera, a nabízí zahradu, sdílený salonek, bezplatné Wi-Fi a neplacené... Ubytování Zrinka House se nachází ve městě Grabovac (Chorvatsko - Karlovacká župa).

šumska oaza

9,9

šumska oaza

Ubytování (Prázdninový dům) šumska oaza. šumska oaza is located in Ozalj and offers free bikes and a terrace. This holiday home features a garden and free private parking. Ubytování šumska oaza se nachází ve městě Ozalj (Chorvatsko - Karlovacká župa).

Hostel Eva

9,9

Hostel Eva

Ubytování (Hostel) Hostel Eva. Hostel Eva se nachází v obci Karlovac a nabízí zahradu, společný salonek, gril, Wi-Fi zdarma, nepřetržitě otevřenou recepci a sdílenou kuchyň. Ubytování Hostel Eva se nachází ve městě Karlovac (Chorvatsko - Karlovacká župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 561 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Kuća Za Odmor Emma

9,9

Kuća Za Odmor Emma

Ubytování (Prázdninový dům) Kuća Za Odmor Emma. Samostatně stojí prázdninový dům Kuća Za Odmor Emma je obklopený přírodou a nachází se v obci Tounji, 46 km od Plitvických jezer a 49 km od městečka... Ubytování Kuća Za Odmor Emma se nachází ve městě Tounj (Chorvatsko - Karlovacká župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 588 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

House Sara

9,9

House Sara

Ubytování (Vila) House Sara. Featuring a garden, an outdoor pool and mountain views, House Sara is located in Latin. Ubytování House Sara se nachází ve městě Latin (Chorvatsko - Karlovacká župa).

Apartment King

9,9

Apartment King

Ubytování (Apartmán) Apartment King. Set in Seliste Dreznicko, this air-conditioned apartment features a garden with a barbecue. Ubytování Apartment King se nachází ve městě Seliste Dreznicko (Chorvatsko - Licko-senjská župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 141 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman Oštrina/Sharpness

9,9

Apartman Oštrina/Sharpness

Ubytování (Apartmán) Apartman Oštrina/Sharpness. Located in Karlovac, Apartman Oštrina/Sharpness provides accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytování Apartman Oštrina/Sharpness se nachází ve městě Karlovac (Chorvatsko - Karlovacká župa).

Apartment Mihalic

9,9

Apartment Mihalic

Ubytování (Apartmán) Apartment Mihalic. Apartmán Mihalic se nachází v budově z roku 2008, asi 5 km od Vučići - Ogulin. Nabízí výhled na hory, terasu a Wi-Fi zdarma. Ubytování Apartment Mihalic se nachází ve městě Ogulin (Chorvatsko - Karlovacká župa).

SMARAGD RIVER near Rastoke & Plitvice Lakes

9,9

SMARAGD RIVER near Rastoke & Plitvice Lakes

Ubytování (Apartmán) SMARAGD RIVER near Rastoke & Plitvice Lakes. SMARAGD RIVER near Rastoke & Plitvice Lakes nabízí ubytování v obci Slunj, 47 km od obce Topusko. Ubytování SMARAGD RIVER near Rastoke & Plitvice Lakes se nachází ve městě Slunj (Chorvatsko - Karlovacká župa).

Holiday Home Jakovci

9,9

Holiday Home Jakovci

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Jakovci. Holiday home Jakovci je rekreační dům, který se nachází v obci Netretic v regionu Karlovac, 39 km od Dolenjske Toplice. Ubytování Holiday Home Jakovci se nachází ve městě Netretić (Chorvatsko - Karlovacká župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 468 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Stella House Mrežnica

9,9

Stella House Mrežnica

Ubytování (Apartmán) Stella House Mrežnica. Stella House Mrežnica se nachází ve městě Duga Resa, 49 km od města Slunj. Nabízí bezplatné Wi-Fi a klimatizované ubytování. Ubytování Stella House Mrežnica se nachází ve městě Duga Resa (Chorvatsko - Karlovacká župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 703 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments & Room Lucas

9,9

Apartments & Room Lucas

Ubytování (Penzion) Apartments & Room Lucas. Apartments & Room Lucas provides air-conditioned accommodation in Slunj. The property features free private parking and free WiFi. Ubytování Apartments & Room Lucas se nachází ve městě Slunj (Chorvatsko - Karlovacká župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 714 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Snježana

9,9

Apartment Snježana

Ubytování (Apartmány) Apartment Snježana. Apartmán Snježana se nachází ve městě Slunj a nabízí ubytování s posezením, TV s plochou obrazovkou, kuchyní a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Apartment Snježana se nachází ve městě Slunj (Chorvatsko - Karlovacká župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 540 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Ivano

9,9

Apartment Ivano

Ubytování (Apartmán) Apartment Ivano. Situated in Rakovica in the Karlovac county region, Apartment Ivano has a balcony and mountain views. Ubytování Apartment Ivano se nachází ve městě Rakovica (Chorvatsko - Karlovacká župa).

Rooms Garden

9,9

Rooms Garden

Ubytování (Penzion) Rooms Garden. Rooms Garden is situated in Slunj and features a garden. There is a terrace and guests can make use of free WiFi and free private parking. Ubytování Rooms Garden se nachází ve městě Slunj (Chorvatsko - Karlovacká župa).

Lake Apartment

9,9

Lake Apartment

Ubytování (Apartmán) Lake Apartment. Lake Apartment se nachází v Ogulinu v okrese Karlovac. Nabízí terasu, výhled na hory a Wi-Fi zdarma. Ubytování Lake Apartment se nachází ve městě Ogulin (Chorvatsko - Karlovacká župa).

Hill

9,9

Hill

Ubytování (Penzion) Hill. Hill in Slunj features 4-star accommodation with a terrace. Ubytování Hill se nachází ve městě Slunj (Chorvatsko - Karlovacká župa).

Holiday Home Dubravka

9,9

Holiday Home Dubravka

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Dubravka. Boasting a garden and a terrace, Holiday Home Dubravka offers accommodation in Josipdol with free WiFi and mountain views. Ubytování Holiday Home Dubravka se nachází ve městě Josipdol (Chorvatsko - Karlovacká župa).

Dorina hiža

9,9

Dorina hiža

Ubytování (Prázdninový dům) Dorina hiža. Located in Karlovac, Dorina hiža provides accommodation with air conditioning and access to a garden with a barbecue. Ubytování Dorina hiža se nachází ve městě Karlovac (Chorvatsko - Karlovacká župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 785 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Albert Home

9,9

Albert Home

Ubytování (Prázdninový dům) Albert Home. Located in Karlovac in the Karlovac county region, Albert Home has a patio. Ubytování Albert Home se nachází ve městě Karlovac (Chorvatsko - Karlovacká župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 401 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman Nikolaus

9,9

Apartman Nikolaus

Ubytování (Apartmán) Apartman Nikolaus. Apartman Nikolaus is located in Ogulin and offers free bikes, a garden and a terrace. Ubytování Apartman Nikolaus se nachází ve městě Ogulin (Chorvatsko - Karlovacká župa).

Apartment Marleo

9,9

Apartment Marleo

Ubytování (Apartmán) Apartment Marleo. Offering free WiFi and garden views, Apartment Marleo is an accommodation located in Slunj. This apartment provides accommodation with a terrace. Ubytování Apartment Marleo se nachází ve městě Slunj (Chorvatsko - Karlovacká župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 275 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman Mande

9,9

Apartman Mande

Ubytování (Apartmán) Apartman Mande. Offering free WiFi and mountain views, Apartman Mande is an accommodation situated in Duga Resa. This apartment has a garden and free private parking. Ubytování Apartman Mande se nachází ve městě (Chorvatsko - Karlovacká župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 045 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

BeaR's LOG

9,9

BeaR's LOG

Ubytování (Prázdninový dům) BeaR's LOG. Located in Seliste Dreznicko, this air-conditioned holiday home features an outdoor swimming pool as well as a garden with a barbecue and sun terrace. Ubytování BeaR's LOG se nachází ve městě Seliste Dreznicko (Chorvatsko - Licko-senjská župa).

Holiday Home Dandelion

9,9

Holiday Home Dandelion

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Dandelion. Set in Cetingrad in the Karlovac county region, Holiday Home Dandelion features a balcony and garden views. Ubytování Holiday Home Dandelion se nachází ve městě Cetingrad (Chorvatsko - Karlovacká župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 166 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

D.I.M. Holiday House

9,9

D.I.M. Holiday House

Ubytování (Prázdninový dům) D.I.M. Holiday House. Situated in Seliste Dreznicko in the Lika-Senj County Region, this detached holiday home is 4 km from Plitvička Jezera. It provides free private parking. Ubytování D.I.M. Holiday House se nachází ve městě Seliste Dreznicko (Chorvatsko - Licko-senjská župa).

Apartmani Burić

9,8

Apartmani Burić

Ubytování (Apartmány) Apartmani Burić. Apartmani Burić se nachází v obci Seliste Dreznicko, 5,7 km od Plitvických jezer. Nabízí Wi-Fi zdarma a soukromé neplacené parkoviště. Ubytování Apartmani Burić se nachází ve městě Seliste Dreznicko (Chorvatsko - Licko-senjská župa).

Apartment Lorena

9,8

Apartment Lorena

Ubytování (Apartmán) Apartment Lorena. Apartment Lorena is set in Rakovica and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytování Apartment Lorena se nachází ve městě Rakovica (Chorvatsko - Karlovacká župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 402 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman Kupa-Kolpa 2

9,8

Apartman Kupa-Kolpa 2

Ubytování (Apartmán) Apartman Kupa-Kolpa 2. Situated in Bosiljevo, Apartman Kupa-Kolpa 2 features accommodation with a garden, free WiFi, a 24-hour front desk, and valet parking. Ubytování Apartman Kupa-Kolpa 2 se nachází ve městě Bosiljevo (Chorvatsko - Karlovacká župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 765 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman "Babac"

9,8

Apartman "Babac"

Ubytování (Aparthotel) Apartman "Babac". Offering garden views, Apartman "Babac" in Slunj offers accommodation, a garden and a terrace. Ubytování Apartman "Babac" se nachází ve městě Slunj (Chorvatsko - Karlovacká župa).

Cro Can Dofasco Vila

9,8

Cro Can Dofasco Vila

Ubytování (Penzion) Cro Can Dofasco Vila. Situated in Jurovski Brod, Cro Can Dofasco Vila has a shared lounge, garden, terrace, and free WiFi throughout the property. Ubytování Cro Can Dofasco Vila se nachází ve městě Jurovski Brod (Chorvatsko - Karlovacká župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 765 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Studio apartman T&I

9,8

Studio apartman T&I

Ubytování (Apartmán) Studio apartman T&I. Studio apartman T&I is located in Ogulin and offers free bikes, a garden and a terrace. Ubytování Studio apartman T&I se nachází ve městě Ogulin (Chorvatsko - Karlovacká župa).

Studio apartman Lakasa

9,8

Studio apartman Lakasa

Ubytování (Apartmán) Studio apartman Lakasa. Set in Rakovica in the Karlovac county region, Studio apartman Lakasa features a garden. Ubytování Studio apartman Lakasa se nachází ve městě Rakovica (Chorvatsko - Karlovacká župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 836 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Studio Apartment Ivona & Tin

9,8

Studio Apartment Ivona & Tin

Ubytování (Apartmán) Studio Apartment Ivona & Tin. Studio Apartment Ivona & Tin s bezplatným Wi-Fi se nachází u pláže ve městě Slunj, 36 km od Plitvických jezer. Nabízí Wi-Fi zdarma a výhled na řeku. Ubytování Studio Apartment Ivona & Tin se nachází ve městě Slunj (Chorvatsko - Karlovacká župa).

House Tudić

9,8

House Tudić

Ubytování (Apartmány) House Tudić. Located in Drežnik Grad, 23 km from Slunj, House Tudić provides a garden and free WiFi. Ubytování House Tudić se nachází ve městě Drežnik Grad (Chorvatsko - Karlovacká župa).

Apartment Zora

9,8

Apartment Zora

Ubytování (Apartmán) Apartment Zora. Apartment Zora is situated in Ogulin and offers free bikes and a terrace. Ubytování Apartment Zora se nachází ve městě Ogulin (Chorvatsko - Karlovacká župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 097 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Petra i Nikola

9,8

Apartment Petra i Nikola

Ubytování (Apartmány) Apartment Petra i Nikola. Situated in Plitvička Jezera, Holiday Home Petra i Nikola offers self-catering accommodation with free WiFi. Guests benefit from patio. Ubytování Apartment Petra i Nikola se nachází ve městě Seliste Dreznicko (Chorvatsko - Licko-senjská župa).

Ubytování v městech regionu Karlovacká župa

Ubytování v městech regionu Karlovacká župa

Ubytování v regionu Karlovacká župa - Chorvatsko

Momentálně pro vás evidujeme celkem 729 hotelů, penzionů, apartmánů, kempů a jiných druhů ubytování v regionu Karlovacká župa.

Pro region Karlovacká župa doporučujeme se ubytovat v těchto městech: Rakovica (178), Slunj (144), Karlovac (91), Ogulin (66), Grabovac (57), Seliste Dreznicko (56), Duga Resa (32), Drežnik Grad (24), Saborsko (21), Ozalj (14). Tato města stojí za to navštívit a stravit v nich svou dovolenou.

V regionu Karlovacká župa máme v nabídce tato nejlépe hodnocená ubytování: CHERRY HOUSE (10*), Apartment Petrovic (10*), Pampas apartments (10*), Holiday Home Mestrovic (10*), Apartment Country Peace (10*), Peace of Nature *** (9,9*), Studio Apartments Eagle (9,9*), Izvor (9,9*), Green Oase (9,9*), B&B Plitvice Lacus (9,9*).

Region Karlovacká župa může být skvělým místem pro strávení dovolené.