Hledat

Ubytování

Ubytování město Slunj

Ve městě Slunj (Chorvatsko) máme celkem 144 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Slunj

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Slunj

CHERRY HOUSE

10

CHERRY HOUSE

Ubytování (Apartmán) CHERRY HOUSE. CHERRY HOUSE is situated in Slunj and offers free bikes, a shared lounge and a garden. Ubytování CHERRY HOUSE se nachází ve městě Slunj (Chorvatsko - Karlovacká župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 402 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Petrovic

10

Apartment Petrovic

Ubytování (Apartmán) Apartment Petrovic. Apartmán Petrovic se nachází ve městečku Slunj a nabízí klimatizované ubytování s terasou. Součástí apartmánu je obývací pokoj s TV a kuchyň se sporákem. Ubytování Apartment Petrovic se nachází ve městě Slunj (Chorvatsko - Karlovacká župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 020 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Peace of Nature ***

9,9

Peace of Nature ***

Ubytování (Chata) Peace of Nature ***. Set in Slunj in the Karlovac county region, Peace of Nature *** has a terrace and garden views. Ubytování Peace of Nature *** se nachází ve městě Slunj (Chorvatsko - Karlovacká župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 912 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Green Oase

9,9

Green Oase

Ubytování (Privát) Green Oase. Green Oase has garden views, free WiFi and free private parking, set in Slunj. Ubytování Green Oase se nachází ve městě Slunj (Chorvatsko - Karlovacká župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 274 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

SMARAGD RIVER near Rastoke & Plitvice Lakes

9,9

SMARAGD RIVER near Rastoke & Plitvice Lakes

Ubytování (Apartmán) SMARAGD RIVER near Rastoke & Plitvice Lakes. SMARAGD RIVER near Rastoke & Plitvice Lakes nabízí ubytování v obci Slunj, 47 km od obce Topusko. Ubytování SMARAGD RIVER near Rastoke & Plitvice Lakes se nachází ve městě Slunj (Chorvatsko - Karlovacká župa).

Apartments & Room Lucas

9,9

Apartments & Room Lucas

Ubytování (Penzion) Apartments & Room Lucas. Apartments & Room Lucas provides air-conditioned accommodation in Slunj. The property features free private parking and free WiFi. Ubytování Apartments & Room Lucas se nachází ve městě Slunj (Chorvatsko - Karlovacká župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 714 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Snježana

9,9

Apartment Snježana

Ubytování (Apartmány) Apartment Snježana. Apartmán Snježana se nachází ve městě Slunj a nabízí ubytování s posezením, TV s plochou obrazovkou, kuchyní a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Apartment Snježana se nachází ve městě Slunj (Chorvatsko - Karlovacká župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 540 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Rooms Garden

9,9

Rooms Garden

Ubytování (Penzion) Rooms Garden. Rooms Garden is situated in Slunj and features a garden. There is a terrace and guests can make use of free WiFi and free private parking. Ubytování Rooms Garden se nachází ve městě Slunj (Chorvatsko - Karlovacká župa).

Hill

9,9

Hill

Ubytování (Penzion) Hill. Hill in Slunj features 4-star accommodation with a terrace. Ubytování Hill se nachází ve městě Slunj (Chorvatsko - Karlovacká župa).

Apartment Marleo

9,9

Apartment Marleo

Ubytování (Apartmán) Apartment Marleo. Offering free WiFi and garden views, Apartment Marleo is an accommodation located in Slunj. This apartment provides accommodation with a terrace. Ubytování Apartment Marleo se nachází ve městě Slunj (Chorvatsko - Karlovacká župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 275 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman "Babac"

9,8

Apartman "Babac"

Ubytování (Aparthotel) Apartman "Babac". Offering garden views, Apartman "Babac" in Slunj offers accommodation, a garden and a terrace. Ubytování Apartman "Babac" se nachází ve městě Slunj (Chorvatsko - Karlovacká župa).

Studio Apartment Ivona & Tin

9,8

Studio Apartment Ivona & Tin

Ubytování (Apartmán) Studio Apartment Ivona & Tin. Studio Apartment Ivona & Tin s bezplatným Wi-Fi se nachází u pláže ve městě Slunj, 36 km od Plitvických jezer. Nabízí Wi-Fi zdarma a výhled na řeku. Ubytování Studio Apartment Ivona & Tin se nachází ve městě Slunj (Chorvatsko - Karlovacká župa).

Apartment Loza

9,8

Apartment Loza

Ubytování (Apartmán) Apartment Loza. Apartment Loza offers accommodation in the centre of Slunj, only a 5-minute walk from Rastoke waterfalls. Free private parking and free WiFi are available. Ubytování Apartment Loza se nachází ve městě Slunj (Chorvatsko - Karlovacká župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 956 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Saga

9,8

Apartment Saga

Ubytování (Apartmán) Apartment Saga. Featuring a terrace, Apartment Saga provides accommodation in Slunj with free WiFi and city views. Ubytování Apartment Saga se nachází ve městě Slunj (Chorvatsko - Karlovacká župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 926 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Garden

9,8

Apartment Garden

Ubytování (Apartmán) Apartment Garden. Apartment Garden nabízí ubytování uprostřed zeleně v centru města Slunj a 100 metrů od řeky Slunjčica. Ubytování Apartment Garden se nachází ve městě Slunj (Chorvatsko - Karlovacká župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 052 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Ivana Slunj

9,8

Apartment Ivana Slunj

Ubytování (Apartmán) Apartment Ivana Slunj. Apartmán Ivana Slunj se nachází ve městě Slunj v regionu Karlovac, 36 km od obce Plitvička Jezera. Ubytování Apartment Ivana Slunj se nachází ve městě Slunj (Chorvatsko - Karlovacká župa).

Apartman Patrik

9,8

Apartman Patrik

Ubytování (Apartmán) Apartman Patrik. Featuring a garden and a terrace, Apartman Patrik provides accommodation in Slunj with free WiFi and garden views. Ubytování Apartman Patrik se nachází ve městě Slunj (Chorvatsko - Karlovacká župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 973 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Kuća za odmor LUNA

9,8

Kuća za odmor LUNA

Ubytování (Chata) Kuća za odmor LUNA. Located in Slunj, Kuća za odmor LUNA offers a shared lounge, a garden and a barbecue. Ubytování Kuća za odmor LUNA se nachází ve městě Slunj (Chorvatsko - Karlovacká župa).

Apartment Rosa

9,8

Apartment Rosa

Ubytování (Apartmán) Apartment Rosa. Set in Slunj in the Karlovac county region, Apartment Rosa features a balcony and mountain views. Ubytování Apartment Rosa se nachází ve městě Slunj (Chorvatsko - Karlovacká župa).

Apartment Mia

9,8

Apartment Mia

Ubytování (Apartmán) Apartment Mia. Set in Slunj, the air-conditioned Apartment Mia enjoys a secluded location and features a garden with a terrace. Ubytování Apartment Mia se nachází ve městě Slunj (Chorvatsko - Karlovacká župa).

Apartment Bastaja

9,8

Apartment Bastaja

Ubytování (Apartmán) Apartment Bastaja. Located in Slunj, Apartment Bastaja offers free bikes and a barbecue as well as a south-facing garden with mountain views. Ubytování Apartment Bastaja se nachází ve městě Slunj (Chorvatsko - Karlovacká župa).

Apartman "BOGUT"

9,7

Apartman "BOGUT"

Ubytování (Apartmán) Apartman "BOGUT". Situated in Slunj in the Karlovac county region, Apartman "BOGUT" features a garden. Ubytování Apartman "BOGUT" se nachází ve městě Slunj (Chorvatsko - Karlovacká župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 020 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Rooms Modrušan

9,7

Rooms Modrušan

Ubytování (Penzion) Rooms Modrušan. Rooms Modrušan stojí na klidném místě přímo nad řekou Slunjčica, 500 metrů od vodopádů Rastok. Ubytování Rooms Modrušan se nachází ve městě Slunj (Chorvatsko - Karlovacká župa).

Breza Guesthouse

9,7

Breza Guesthouse

Ubytování (Penzion) Breza Guesthouse. Breza Guesthouse se nachází 250 metrů od centra obce Slunj, 1 km od malebných vodopádů Rastoke a pláže na řece Korana, a nabízí bezplatné Wi-Fi. Ubytování Breza Guesthouse se nachází ve městě Slunj (Chorvatsko - Karlovacká župa).

Double Paradise

9,7

Double Paradise

Ubytování (Prázdninový dům) Double Paradise. Double Paradise se nachází u pláže ve městě Slunj a poskytuje ubytování s bezplatným Wi-Fi a terasou s výhledem na hory. Ubytování Double Paradise se nachází ve městě Slunj (Chorvatsko - Karlovacká župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 052 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Noel

9,7

Apartment Noel

Ubytování (Apartmán) Apartment Noel. Situated in Slunj in the Karlovac county region, Apartment Noel features a terrace and city views. Ubytování Apartment Noel se nachází ve městě Slunj (Chorvatsko - Karlovacká župa).

Apartman Jasmina

9,7

Apartman Jasmina

Ubytování (Apartmán) Apartman Jasmina. Apartman Jasmina is located in Slunj and offers a shared lounge and a terrace. This apartment provides free private parking, a shared kitchen and free... Ubytování Apartman Jasmina se nachází ve městě Slunj (Chorvatsko - Karlovacká župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 530 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Grizzly

9,7

Apartment Grizzly

Ubytování (Apartmán) Apartment Grizzly. Klimatizovaný apartmán Grizzly s výhledem na hory se nachází v Slunji, 26 km od Plitvických jezer a 37 km od města Topusko. Ubytování Apartment Grizzly se nachází ve městě Slunj (Chorvatsko - Karlovacká župa).

Holiday Home David

9,7

Holiday Home David

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home David. Boasting air-conditioned accommodation with a terrace, Holiday Home David is situated in Slunj. Ubytování Holiday Home David se nachází ve městě Slunj (Chorvatsko - Karlovacká župa).

IRIS Room & Apartment

9,7

IRIS Room & Apartment

Ubytování (Penzion) IRIS Room & Apartment. IRIS Room & Apartment in Slunj features 3-star accommodation with a garden. The guest house offers both free WiFi and free private parking. Ubytování IRIS Room & Apartment se nachází ve městě Slunj (Chorvatsko - Karlovacká župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 826 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman Petra & Tena

9,7

Apartman Petra & Tena

Ubytování (Apartmán) Apartman Petra & Tena. Boasting air-conditioned accommodation with a balcony, Apartman Petra & Tena is located in Slunj. Ubytování Apartman Petra & Tena se nachází ve městě Slunj (Chorvatsko - Karlovacká župa).

Apartman Višnja

9,7

Apartman Višnja

Ubytování (Apartmán) Apartman Višnja. Offering free WiFi and city views, Apartman Višnja is an accommodation located in Slunj. The air-conditioned accommodation is 33 km from Plitvička Jezera. Ubytování Apartman Višnja se nachází ve městě Slunj (Chorvatsko - Karlovacká župa).

Apartment Michaela

9,7

Apartment Michaela

Ubytování (Apartmán) Apartment Michaela. Apartmán Michaela se nachází v klidné obci Podmelnice, asi 1,5 km od Slunje. Apartmán je obklopen loukami a lesy a nabízí naprostý klid. Ubytování Apartment Michaela se nachází ve městě Slunj (Chorvatsko - Karlovacká župa).

Apartment VI&MI

9,7

Apartment VI&MI

Ubytování (Apartmán) Apartment VI&MI. Tento apartmán s balkonem a zahradou se nachází ve městě Slunj, 26 km od Plitvických jezer. Ubytování Apartment VI&MI se nachází ve městě Slunj (Chorvatsko - Karlovacká župa).

Holiday House Rastoke Pod Lipom

9,6

Holiday House Rastoke Pod Lipom

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday House Rastoke Pod Lipom. Holiday House Rastoke Pod Lipom is a holiday home set in Slunj, 27 km from Plitvička Jezera. Ubytování Holiday House Rastoke Pod Lipom se nachází ve městě Slunj (Chorvatsko - Karlovacká župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 058 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments and Rooms Štefanac

9,6

Apartments and Rooms Štefanac

Ubytování (Penzion) Apartments and Rooms Štefanac. Rodinný penzion Apartments and Rooms Štefanac se nachází ve městě Slunj, 500 metrů od jeho centra a 800 metrů od vodopádů na řekách Slunjčica a Korana v... Ubytování Apartments and Rooms Štefanac se nachází ve městě Slunj (Chorvatsko - Karlovacká župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 765 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Kolaković

9,6

Apartment Kolaković

Ubytování (Apartmán) Apartment Kolaković. Tento klimatizovaný apartmán se nachází ve městě Slunj, 26 km od Plitvických jezer. Ubytování Apartment Kolaković se nachází ve městě Slunj (Chorvatsko - Karlovacká župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 637 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Guesthouse Ella

9,6

Guesthouse Ella

Ubytování (Penzion) Guesthouse Ella. Guesthouse Ella is located in Slunj. Each accommodation at the 3-star guest house has garden views, and guests can enjoy access to a garden and to a... Ubytování Guesthouse Ella se nachází ve městě Slunj (Chorvatsko - Karlovacká župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 019 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday House Kod Ajke

9,6

Holiday House Kod Ajke

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday House Kod Ajke. Conveniently located in Rastoke district of Slunj, Holiday House Kod Ajke has a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytování Holiday House Kod Ajke se nachází ve městě Slunj (Chorvatsko - Karlovacká župa).

Apartments Žalac

9,6

Apartments Žalac

Ubytování (Apartmány) Apartments Žalac. Apartmány Žalac se nacházejí v městečku Slunj, 33 km od Plitvických jezer, a nabízejí zahradu a zdarma dostupné Wi-Fi. Ubytování Apartments Žalac se nachází ve městě Slunj (Chorvatsko - Karlovacká župa).

Apartments and rooms Hope

9,6

Apartments and rooms Hope

Ubytování (Penzion) Apartments and rooms Hope. Apartments and rooms Hope is located in Slunj. Each accommodation at the 4-star guest house has garden views, and guests can enjoy access to a bar and to a... Ubytování Apartments and rooms Hope se nachází ve městě Slunj (Chorvatsko - Karlovacká župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 148 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Katarina

9,6

Apartment Katarina

Ubytování (Apartmán) Apartment Katarina. Set in Slunj in the Karlovac county region, Apartment Katarina has a garden. Ubytování Apartment Katarina se nachází ve městě Slunj (Chorvatsko - Karlovacká župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 530 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Luketić

9,6

Apartment Luketić

Ubytování (Apartmán) Apartment Luketić. Apartment Luketić is situated in the town of Slunj and offers a self-catered accommodation with a garden with barbecue facilities and free WiFi available... Ubytování Apartment Luketić se nachází ve městě Slunj (Chorvatsko - Karlovacká župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 326 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Guesthouse Obitelj Paulic

9,6

Guesthouse Obitelj Paulic

Ubytování (Penzion) Guesthouse Obitelj Paulic. Guesthouse Obitelj Paulic je rodinný penzion situovaný ve vesnici Cvitovic, jen 1,5 km státní silnice D1 a řeky Korana. Ubytování Guesthouse Obitelj Paulic se nachází ve městě Slunj (Chorvatsko - Karlovacká župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 892 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Silvia

9,6

Apartment Silvia

Ubytování (Apartmán) Apartment Silvia. Located in Slunj, Apartment Silvia provides air-conditioned accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytování Apartment Silvia se nachází ve městě Slunj (Chorvatsko - Karlovacká župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 403 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmani Ivka & Tonka

9,6

Apartmani Ivka & Tonka

Ubytování (Apartmány) Apartmani Ivka & Tonka. Apartmány Ivka & Tonka se zahradou a bezplatným Wi-Fi se nachází ve městě Slunj, pouhých 36 km od Plitvických jezer. Ubytování Apartmani Ivka & Tonka se nachází ve městě Slunj (Chorvatsko - Karlovacká župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 530 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Fuduric

9,6

Apartment Fuduric

Ubytování (Apartmán) Apartment Fuduric. Located in Slunj in the Karlovac county region, Apartment Fuduric has a garden. This apartment offers barbecue facilities as well as a terrace. Ubytování Apartment Fuduric se nachází ve městě Slunj (Chorvatsko - Karlovacká župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 961 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Forest

9,6

Forest

Ubytování (Penzion) Forest. Located in Veljun, Forest features a garden. There is a terrace and guests can make use of free WiFi and free private parking. Ubytování Forest se nachází ve městě Slunj (Chorvatsko - Karlovacká župa).

Rooms Jana

9,6

Rooms Jana

Ubytování (Penzion) Rooms Jana. Rooms Jana se nachází 30 metrů od řeky Slunjčica a 500 metrů od centra města Slunj. Ubytování Rooms Jana se nachází ve městě Slunj (Chorvatsko - Karlovacká župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 892 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Guest House Buk

9,6

Guest House Buk

Ubytování (Penzion) Guest House Buk. Guest House Buk se nachází asi 1 km od centra města Slunj a nabízí pokoje a apartmány s bezplatným Wi-Fi a zahradu se zázemím pro grilování. Ubytování Guest House Buk se nachází ve městě Slunj (Chorvatsko - Karlovacká župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 968 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Guest House Tena

9,6

Guest House Tena

Ubytování (Penzion) Guest House Tena. Guest House Tena se nachází ve městě Slunj. Hosté se mohou těšit na zahradu s výhledem. Na místě je bezplatné Wi-Fi a soukromé neplacené parkoviště. Ubytování Guest House Tena se nachází ve městě Slunj (Chorvatsko - Karlovacká župa).

Ubytování ve městě Slunj

Město Slunj se nachází na území země Chorvatsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 144 hotelů a ubytování ve městě Slunj.