Hledat

Ubytování

Ubytování město Ozalj

Ve městě Ozalj (Chorvatsko) máme celkem 14 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Ozalj

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Ozalj

šumska oaza

9,9

šumska oaza

Ubytování (Prázdninový dům) šumska oaza. šumska oaza is located in Ozalj and offers free bikes and a terrace. This holiday home features a garden and free private parking. Ubytování šumska oaza se nachází ve městě Ozalj (Chorvatsko - Karlovacká župa).

B&B OPG Culig

9,8

B&B OPG Culig

Ubytování (Bed and breakfast) B&B OPG Culig. Located in Ozalj, 43 km from Samobor, B&B OPG Culig provides a restaurant and free WiFi. Ubytování B&B OPG Culig se nachází ve městě Ozalj (Chorvatsko - Karlovacká župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 211 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman Ferenac

9,7

Apartman Ferenac

Ubytování (Apartmán) Apartman Ferenac. Apartman Ferenac se nachází v Ozalji a nabízí ubytování se soukromým bazénem. V okolí se mohou hosté věnovat cyklistice a rybaření. Ubytování Apartman Ferenac se nachází ve městě Ozalj (Chorvatsko - Karlovacká župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 604 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Sobe Pavlaković

9,4

Sobe Pavlaković

Ubytování (Privát) Sobe Pavlaković. Sobe Pavlaković has river views, free WiFi and free private parking, situated in Ozalj. Ubytování Sobe Pavlaković se nachází ve městě Ozalj (Chorvatsko - Karlovacká župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 511 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Studio apartman Zorkovac

9,3

Studio apartman Zorkovac

Ubytování (Apartmán) Studio apartman Zorkovac. Studio apartman Zorkovac se nachází u pláže v Ozalji. Ubytování Studio apartman Zorkovac se nachází ve městě Ozalj (Chorvatsko - Karlovacká župa).

Rooms Žganjer

9

Rooms Žganjer

Ubytování (Penzion) Rooms Žganjer. Penzion Rooms Ozalj je situován v obci Ozalj, pouhých 10 km od národního parku Plitvická jezera, a nabízí terasu, dětské hřiště a neplacené soukromé... Ubytování Rooms Žganjer se nachází ve městě Ozalj (Chorvatsko - Karlovacká župa).

Holiday Home Švertfajer

8,3

Holiday Home Švertfajer

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Švertfajer. Set on the Kupa riverbank, Holiday Home Švertfajer is located in Kamanje. Ubytování Holiday Home Švertfajer se nachází ve městě Ozalj (Chorvatsko - Karlovacká župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 918 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Centar

Apartment Centar

Ubytování (Apartmán) Apartment Centar. Apartment Centar se nachází v obci Ozalj v Karlovacké župě a nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartment Centar se nachází ve městě Ozalj (Chorvatsko - Karlovacká župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 963 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Vila Jelena

Vila Jelena

Ubytování (Prázdninový dům) Vila Jelena. Located in Ozalj in the Karlovac county region, Vila Jelena has a terrace and city views. Ubytování Vila Jelena se nachází ve městě Ozalj (Chorvatsko - Karlovacká župa).

Three-Bedroom Holiday Home in Ozalj

Three-Bedroom Holiday Home in Ozalj

Ubytování (Prázdninový dům) Three-Bedroom Holiday Home in Ozalj. Boasting air-conditioned accommodation with a private pool, Three-Bedroom Holiday Home in Ozalj is situated in Ozalj. Ubytování Three-Bedroom Holiday Home in Ozalj se nachází ve městě Ozalj (Chorvatsko - Karlovacká župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 416 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Two-Bedroom Holiday Home in Ozalj

Two-Bedroom Holiday Home in Ozalj

Ubytování (Prázdninový dům) Two-Bedroom Holiday Home in Ozalj. Two-Bedroom Holiday Home in Ozalj is set in Ozalj and offers barbecue facilities. Ubytování Two-Bedroom Holiday Home in Ozalj se nachází ve městě Ozalj (Chorvatsko - Karlovacká župa).

Two-Bedroom Holiday Home in Ozalj

Two-Bedroom Holiday Home in Ozalj

Ubytování (Prázdninový dům) Two-Bedroom Holiday Home in Ozalj. Boasting air-conditioned accommodation with a private pool, Two-Bedroom Holiday Home in Ozalj is situated in Ozalj. Ubytování Two-Bedroom Holiday Home in Ozalj se nachází ve městě Ozalj (Chorvatsko - Karlovacká župa).

Studio apartman Tuček

Studio apartman Tuček

Ubytování (Apartmán) Studio apartman Tuček. Located in Ozalj, Studio apartman Tuček provides accommodation with a patio and free WiFi. The air-conditioned accommodation is 44 km from Samobor. Ubytování Studio apartman Tuček se nachází ve městě Ozalj (Chorvatsko - Karlovacká župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 020 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Arcadia

Apartment Arcadia

Ubytování (Apartmán) Apartment Arcadia. Featuring a garden, barbecue facilities, and a terrace, Apartment Arcadia provides accommodation in Ozalj with free WiFi and garden views. Ubytování Apartment Arcadia se nachází ve městě Ozalj (Chorvatsko - Karlovacká župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 044 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ozalj , Karlovačka Županija ,Cijela kuća za odmor Lucija

Ozalj , Karlovačka Županija ,Cijela kuća za odmor Lucija

Ubytování (Vila) Ozalj , Karlovačka Županija ,Cijela kuća za odmor Lucija. Ozalj, Karlovačka Županija, Cijela kuća za odmor Lucija is situated in Ozalj and offers a terrace. Ubytování Ozalj , Karlovačka Županija ,Cijela kuća za odmor Lucija se nachází ve městě Ozalj (Chorvatsko - Karlovacká župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 640 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday home Kalinovac II

Holiday home Kalinovac II

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday home Kalinovac II. Set in Mahično, Holiday home Kalinovac II offers accommodation with a private pool. Ubytování Holiday home Kalinovac II se nachází ve městě Ozalj (Chorvatsko - Karlovacká župa).

Studio apartman Pavlaković ***

Studio apartman Pavlaković ***

Ubytování (Apartmán) Studio apartman Pavlaković ***. Set in Ozalj in the Karlovac county region, Studio apartman Pavlaković *** features a patio and river views. Ubytování Studio apartman Pavlaković *** se nachází ve městě Ozalj (Chorvatsko - Karlovacká župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 519 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Ozalj

Město Ozalj se nachází na území země Chorvatsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 14 hotelů a ubytování ve městě Ozalj.