Hledat

Ubytování

Ubytování město Karlovac

Ve městě Karlovac (Chorvatsko) máme celkem 91 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Karlovac

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Karlovac

ČAROBNA ŠUMA ***(magic forest)

10

ČAROBNA ŠUMA ***(magic forest)

Ubytování (Vila) ČAROBNA ŠUMA ***(magic forest). ČAROBNA ŠUMA se nachází v Karlovaci v Karlovacké župě. *** (kouzelný les) má balkon a výhled na řeku. 47 km od Záhřebu. Ubytování ČAROBNA ŠUMA ***(magic forest) se nachází ve městě Karlovac (Chorvatsko - Karlovacká župa).

Apartman MIMA

10

Apartman MIMA

Ubytování (Apartmán) Apartman MIMA. Apartman MIMA se nachází v Karlovaci a nabízí restauraci. 49 km od Záhřebu. Ubytování Apartman MIMA se nachází ve městě Karlovac (Chorvatsko - Karlovacká župa).

Hostel Eva

9,9

Hostel Eva

Ubytování (Hostel) Hostel Eva. Hostel Eva se nachází v obci Karlovac a nabízí zahradu, společný salonek, gril, Wi-Fi zdarma, nepřetržitě otevřenou recepci a sdílenou kuchyň. Ubytování Hostel Eva se nachází ve městě Karlovac (Chorvatsko - Karlovacká župa).

Happy Apartment

9,9

Happy Apartment

Ubytování (Apartmán) Happy Apartment. Happy Apartment se nachází v Karlovaci v Karlovacké župě a nabízí zahradu. Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Happy Apartment se nachází ve městě Karlovac (Chorvatsko - Karlovacká župa).

Dorina hiža

9,9

Dorina hiža

Ubytování (Prázdninový dům) Dorina hiža. Located in Karlovac, Dorina hiža provides accommodation with air conditioning and access to a garden with a barbecue. Ubytování Dorina hiža se nachází ve městě Karlovac (Chorvatsko - Karlovacká župa).

Albert Home

9,9

Albert Home

Ubytování (Prázdninový dům) Albert Home. Located in Karlovac in the Karlovac county region, Albert Home has a patio. Ubytování Albert Home se nachází ve městě Karlovac (Chorvatsko - Karlovacká župa).

Apartman Mia

9,8

Apartman Mia

Ubytování (Apartmán) Apartman Mia. Located in Karlovac, Apartman Mia offers shared lounge, free WiFi, a 24-hour front desk, and a shared kitchen. Ubytování Apartman Mia se nachází ve městě Karlovac (Chorvatsko - Karlovacká župa).

Evita Studio Apartment

9,8

Evita Studio Apartment

Ubytování (Apartmán) Evita Studio Apartment. Evita Studio Apartment se nachází v Karlovaci a nabízí restauraci, bezplatné Wi-Fi a výhled na město. 48 km od Záhřebu. Ubytování Evita Studio Apartment se nachází ve městě Karlovac (Chorvatsko - Karlovacká župa).

Apartment Apex penthouse

9,8

Apartment Apex penthouse

Ubytování (Apartmán) Apartment Apex penthouse. Located in Karlovac in the Karlovac county region, Studio Apartment Apex features a balcony. Ubytování Apartment Apex penthouse se nachází ve městě Karlovac (Chorvatsko - Karlovacká župa).

Ka Star

9,8

Ka Star

Ubytování (Apartmán) Ka Star. Located 49 km from Zagreb, Ka Star offers accommodation centrally in Karlovac. The air-conditioned unit is 77 km from Plitvice Lakes National Park. Ubytování Ka Star se nachází ve městě Karlovac (Chorvatsko - Karlovacká župa).

Apartman Buga i Hrvoje

9,7

Apartman Buga i Hrvoje

Ubytování (Apartmán) Apartman Buga i Hrvoje. Apartman Buga i Hrvoje is located in Karlovac and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytování Apartman Buga i Hrvoje se nachází ve městě Karlovac (Chorvatsko - Karlovacká župa).

Hotel Florian&Godler

9,7

Hotel Florian&Godler

Ubytování (Hotel) Hotel Florian&Godler. Hotel Florian&Godler se nachází ve městě Karlovac a nabízí bar, terasu, restauraci, nepřetržitě otevřenou recepci, pokojovou službu a bezplatné Wi-Fi ve... Ubytování Hotel Florian&Godler se nachází ve městě Karlovac (Chorvatsko - Karlovacká župa).

By Riverhill

9,7

By Riverhill

Ubytování (Prázdninový dům) By Riverhill. Featuring air-conditioned accommodation with a private pool, pool view and a balcony, By Riverhill is located in Karlovac. Ubytování By Riverhill se nachází ve městě Karlovac (Chorvatsko - Karlovacká župa).

Apartman Sweet penthouse

9,7

Apartman Sweet penthouse

Ubytování (Apartmán) Apartman Sweet penthouse. Apartman Sweet penthouse se nachází v Karlovaci a nabízí bar, terasu, bezplatné Wi-Fi a výhled na město. 41 km od Slunje. Ubytování Apartman Sweet penthouse se nachází ve městě Karlovac (Chorvatsko - Karlovacká župa).

Ema Studio Apartman

9,7

Ema Studio Apartman

Ubytování (Apartmán) Ema Studio Apartman. Ema Studio Apartman se nachází v Karlovaci v Karlovacké župě a nabízí balkon a výhled do zahrady. 47 km od Záhřebu. Ubytování Ema Studio Apartman se nachází ve městě Karlovac (Chorvatsko - Karlovacká župa).

Apartment Dubovac

9,7

Apartment Dubovac

Ubytování (Apartmán) Apartment Dubovac. Situated in Karlovac, Apartment Dubovac offers free bikes, a garden and a barbecue. Ubytování Apartment Dubovac se nachází ve městě Karlovac (Chorvatsko - Karlovacká župa).

House Bogović

9,6

House Bogović

Ubytování (Apartmány) House Bogović. House Bogović se nachází v obci Karlovac. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a výhledem na zahradu s terasou. Ubytování House Bogović se nachází ve městě Karlovac (Chorvatsko - Karlovacká župa).

Evita apartment

9,6

Evita apartment

Ubytování (Apartmán) Evita apartment. Evita apartment se nachází ve městě Karlovac, 48 km od obce Šmarješke Toplice. Nabízí restauraci, bar a zahradu. Ubytování Evita apartment se nachází ve městě Karlovac (Chorvatsko - Karlovacká župa).

Studio apartman Karolina

9,6

Studio apartman Karolina

Ubytování (Apartmán) Studio apartman Karolina. Located in Karlovac in the Karlovac county region, Studio apartman Karolina is a 4-star property featuring free WiFi. Ubytování Studio apartman Karolina se nachází ve městě Karlovac (Chorvatsko - Karlovacká župa).

Holiday Home Navis

9,5

Holiday Home Navis

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Navis. Holiday Home Navis se nachází v Karlovacu v Karlovacké župě a nabízí terasu a výhled do zahrady. 44 km od Záhřebu. Ubytování Holiday Home Navis se nachází ve městě Karlovac (Chorvatsko - Karlovacká župa).

Apartmani Nova

9,5

Apartmani Nova

Ubytování (Penzion) Apartmani Nova. Apartmani Nova is located in Karlovac. Each accommodation at the 4-star guest house has garden views, and guests can enjoy access to a garden and to a... Ubytování Apartmani Nova se nachází ve městě Karlovac (Chorvatsko - Karlovacká župa).

Apartman Kupa

9,4

Apartman Kupa

Ubytování (Apartmány) Apartman Kupa. Apartman Kupa se nachází ve městě Karlovac, 46 km od města Samoboru, a nabízí zahradu a Wi-Fi zdarma. Ubytování Apartman Kupa se nachází ve městě Karlovac (Chorvatsko - Karlovacká župa).

Apartment Branko

9,4

Apartment Branko

Ubytování (Apartmán) Apartment Branko. Offering free WiFi and garden views, Apartment Branko is an accommodation located in Karlovac. The air-conditioned accommodation is 47 km from Samobor. Ubytování Apartment Branko se nachází ve městě Karlovac (Chorvatsko - Karlovacká župa).

Apartman Malina

9,4

Apartman Malina

Ubytování (Apartmán) Apartman Malina. Apartman Malina is set in Karlovac and offers a garden and a terrace. Ubytování Apartman Malina se nachází ve městě Karlovac (Chorvatsko - Karlovacká župa).

Kuća za odmor Mažuran

9,4

Kuća za odmor Mažuran

Ubytování (Prázdninový dům) Kuća za odmor Mažuran. Set in Karlovac in the Karlovac county region, Kuća za odmor Mažuran has a terrace. Ubytování Kuća za odmor Mažuran se nachází ve městě Karlovac (Chorvatsko - Karlovacká župa).

Apartman studio SONAS 2

9,4

Apartman studio SONAS 2

Ubytování (Apartmán) Apartman studio SONAS 2. Situated in Karlovac, Apartman studio SONAS 2 features air-conditioned accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytování Apartman studio SONAS 2 se nachází ve městě Karlovac (Chorvatsko - Karlovacká župa).

Apartment Karlovac

9,4

Apartment Karlovac

Ubytování (Apartmány) Apartment Karlovac. Apartment Karlovac se nachází ve městě Karlovac a nabízí ubytování s posezením, kuchyní a Wi-Fi zdarma. Ubytování Apartment Karlovac se nachází ve městě Karlovac (Chorvatsko - Karlovacká župa).

Studio Apartment Cindra

9,3

Studio Apartment Cindra

Ubytování (Apartmán) Studio Apartment Cindra. Boasting air-conditioned accommodation with a terrace, Studio Apartment Cindra is set in Karlovac. Ubytování Studio Apartment Cindra se nachází ve městě Karlovac (Chorvatsko - Karlovacká župa).

Rooms Šu Šu

9,3

Rooms Šu Šu

Ubytování (Penzion) Rooms Šu Šu. Rooms Šu Šu se nachází v Karlovači a nabízí klimatizované ubytování s kabelovou LCD TV, bezplatné Wi-Fi a parkování zdarma. Ubytování Rooms Šu Šu se nachází ve městě Karlovac (Chorvatsko - Karlovacká župa).

Penthouse Spudic Karlovac

9,3

Penthouse Spudic Karlovac

Ubytování (Apartmán) Penthouse Spudic Karlovac. Situated in Karlovac in the Karlovac county region, Penthouse Spudic Karlovac features a balcony and city views. Ubytování Penthouse Spudic Karlovac se nachází ve městě Karlovac (Chorvatsko - Karlovacká župa).

Apartmani N.May's

9,2

Apartmani N.May's

Ubytování (Apartmány) Apartmani N.May's. Apartmani N.May's se nachází v Karlovaci. Nabízí bezplatné Wi-Fi a apartmány s kuchyní, posezením a TV s plochou obrazovkou. Ubytování Apartmani N.May's se nachází ve městě Karlovac (Chorvatsko - Karlovacká župa).

Kupa

9,2

Kupa

Ubytování (Apartmány) Kupa. Situated in Karlovac in the Karlovac county region, Kupa features accommodation with free private parking. Ubytování Kupa se nachází ve městě Karlovac (Chorvatsko - Karlovacká župa).

Ubytování ve městě Karlovac

Město Karlovac se nachází na území země Chorvatsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 91 hotelů a ubytování ve městě Karlovac.