Hledat

Ubytování

Ubytování město Duga Resa

Ve městě Duga Resa (Chorvatsko) máme celkem 32 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Duga Resa

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Duga Resa

River fantasy ( Mrežnička fantazija )

10

River fantasy ( Mrežnička fantazija )

Ubytování (Prázdninový dům) River fantasy ( Mrežnička fantazija ). River fantasy (Mrežnička fantazija) se nachází v Duga Resa a nabízí restauraci, sdílený lounge a zahradu. Ubytování River fantasy ( Mrežnička fantazija ) se nachází ve městě Duga Resa (Chorvatsko - Karlovacká župa).

Pampas apartments

10

Pampas apartments

Ubytování (Apartmán) Pampas apartments. Pampas Apartments se nachází u pláže v obci Duga Resa a nabízí klimatizované ubytování s terasou, zahradu, soukromý úsek pláže, zázemí pro grilování a... Ubytování Pampas apartments se nachází ve městě Duga Resa (Chorvatsko - Karlovacká župa).

Apartman Robert ***

10

Apartman Robert ***

Ubytování (Apartmán) Apartman Robert ***. Pokoj s vířivkou. Apartman Robert *** se nachází v Duga Resa. Apartmán se zahradou, grilem, bezplatným Wi-Fi a neplaceným soukromým parkovištěm. Ubytování Apartman Robert *** se nachází ve městě Duga Resa (Chorvatsko - Karlovacká župa).

Stella House Mrežnica

9,9

Stella House Mrežnica

Ubytování (Apartmán) Stella House Mrežnica. Stella House Mrežnica se nachází ve městě Duga Resa, 49 km od města Slunj. Nabízí bezplatné Wi-Fi a klimatizované ubytování. Ubytování Stella House Mrežnica se nachází ve městě Duga Resa (Chorvatsko - Karlovacká župa).

Apartman Mande

9,9

Apartman Mande

Ubytování (Apartmán) Apartman Mande. Offering free WiFi and mountain views, Apartman Mande is an accommodation situated in Duga Resa. This apartment has a garden and free private parking. Ubytování Apartman Mande se nachází ve městě (Chorvatsko - Karlovacká župa).

Kuća za odmor Mrežnica

9,8

Kuća za odmor Mrežnica

Ubytování (Prázdninový dům) Kuća za odmor Mrežnica. Kuća za odmor Mrežnica se nachází ve městě Duga Resa v Karlovacké župě. Tento prázdninový dům nabízí zahradu, zdarma jízdní kola, gril a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Kuća za odmor Mrežnica se nachází ve městě Duga Resa (Chorvatsko - Karlovacká župa).

Studio apartman Swan

9,8

Studio apartman Swan

Ubytování (Apartmán) Studio apartman Swan. Studio apartman Swan is located in Duga Resa. The property features garden views. Ubytování Studio apartman Swan se nachází ve městě Duga Resa (Chorvatsko - Karlovacká župa).

Villa Sonja

9,7

Villa Sonja

Ubytování (Apartmán) Villa Sonja. Villa Sonja is set in Duga Resa and offers a restaurant, a shared lounge and a garden. With river views, this accommodation offers a patio. Ubytování Villa Sonja se nachází ve městě Duga Resa (Chorvatsko - Karlovacká župa).

Rustic home Mia

9,6

Rustic home Mia

Ubytování (Penzion) Rustic home Mia. Set in Duga Resa, Rustic home Mia offers a garden. There is a terrace and guests can make use of free WiFi and free private parking. Ubytování Rustic home Mia se nachází ve městě Duga Resa (Chorvatsko - Karlovacká župa).

Holiday Home Martinšćak

9,4

Holiday Home Martinšćak

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Martinšćak. Featuring a seasonal outdoor swimming pool, a shared lounge, and a garden, Holiday Home Martinšćak offers accommodation in Duga Resa with free WiFi and... Ubytování Holiday Home Martinšćak se nachází ve městě Duga Resa (Chorvatsko - Karlovacká župa).

Room Galina

9,2

Room Galina

Ubytování (Penzion) Room Galina. Pokoj Galina se nachází ve městě Mrežnički Brig, 100 metrů od řeky Mrežnice a 3,9 km od města Duga Resa. Ubytování Room Galina se nachází ve městě Duga Resa (Chorvatsko - Karlovacká župa).

HOUSE FOR RENT MREŽNICA

8,8

HOUSE FOR RENT MREŽNICA

Ubytování (Prázdninový dům) HOUSE FOR RENT MREŽNICA. HOUSE FOR RENT MREŽNICA se nachází v Duga Resa a nabízí klimatizované ubytování s terasou. Ubytování HOUSE FOR RENT MREŽNICA se nachází ve městě Duga Resa (Chorvatsko - Karlovacká župa).

Motel Dobra

8,6

Motel Dobra

Ubytování (Motel) Motel Dobra. Motel Dobra se nachází na klidném místě u lesa na břehu řeky Dobra, 8 km od města Duga Resa. Na místě mohou hosté relaxovat v restauraci a baru. Ubytování Motel Dobra se nachází ve městě Duga Resa (Chorvatsko - Karlovacká župa).

Motel Roganac

8,4

Motel Roganac

Ubytování (Motel) Motel Roganac. Motel Roganac se nachází na malebném místě na kopci nad městem Duga Resa, 50 km od Záhřebu. Ubytování Motel Roganac se nachází ve městě Duga Resa (Chorvatsko - Karlovacká župa).

Ländliche und ruhige Zimmer mit Hundeunterkunft/Reitmöglichkeiten

6,8

Ländliche und ruhige Zimmer mit Hundeunterkunft/Reitmöglichkeiten

Ubytování (Privát) Ländliche und ruhige Zimmer mit Hundeunterkunft/Reitmöglichkeiten. Located in Duga Resa in the Karlovac county region, Ländliche und ruhige Zimmer mit Hundeunterkunft/Reitmöglichkeiten provides accommodation with free WiFi... Ubytování Ländliche und ruhige Zimmer mit Hundeunterkunft/Reitmöglichkeiten se nachází ve městě Duga Resa (Chorvatsko - Karlovacká župa).

Zen on the river

Zen on the river

Ubytování (Prázdninový dům) Zen on the river. Zen on the river se nachází v Duga Resa v Karlovacké župě a nabízí zahradu. Na místě je restaurace a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Zen on the river se nachází ve městě Duga Resa (Chorvatsko - Karlovacká župa).

Child Friendly Rural House Jeka

Child Friendly Rural House Jeka

Ubytování (Prázdninový dům) Child Friendly Rural House Jeka. Child Friendly Rural House Jeka se nachází v Duga Resa a nabízí klimatizované ubytování s terasou. Ubytování Child Friendly Rural House Jeka se nachází ve městě Duga Resa (Chorvatsko - Karlovacká župa).

Kuća za odmor MARA

Kuća za odmor MARA

Ubytování (Chata) Kuća za odmor MARA. Located in Duga Resa in the Karlovac county region, Kuća za odmor MARA has a terrace. Ubytování Kuća za odmor MARA se nachází ve městě Duga Resa (Chorvatsko - Karlovacká župa).

Apartment Duga Resa

Apartment Duga Resa

Ubytování (Apartmán) Apartment Duga Resa. Apartment Duga Resa is situated in Duga Resa and offers barbecue facilities. This property offers access to free WiFi and free private parking. Ubytování Apartment Duga Resa se nachází ve městě Duga Resa (Chorvatsko - Karlovacká župa).

Family & Friends apartments

Family & Friends apartments

Ubytování (Prázdninový dům) Family & Friends apartments. Family & Friends apartments features river views, free WiFi and free private parking, set in Duga Resa. Ubytování Family & Friends apartments se nachází ve městě Duga Resa (Chorvatsko - Karlovacká župa).

MREŽNIČKI MOZAIK

MREŽNIČKI MOZAIK

Ubytování (Apartmán) MREŽNIČKI MOZAIK. MREŽNIČKI MOZAIK se nachází v Duga Resa v Karlovacké župě a nabízí balkon a výhled na řeku. Klimatizované ubytování je vzdálené 6 km od města Karlovac. Ubytování MREŽNIČKI MOZAIK se nachází ve městě Duga Resa (Chorvatsko - Karlovacká župa).

Mrežnički kutak

Mrežnički kutak

Ubytování (Apartmán) Mrežnički kutak. Mrežnički kutak is situated in Duga Resa. Guests staying at this apartment have access to a fully equipped kitchen. Ubytování Mrežnički kutak se nachází ve městě Duga Resa (Chorvatsko - Karlovacká župa).

Bakina iža

Bakina iža

Ubytování (Chata) Bakina iža. Bakina iža se nachází v Duga Resa v Karlovacké župě a nabízí terasu a výhled do zahrady. K dispozici je bezplatné soukromé parkoviště a sdílená kuchyň. Ubytování Bakina iža se nachází ve městě Duga Resa (Chorvatsko - Karlovacká župa).

Ubytování ve městě Duga Resa

Město Duga Resa se nachází na území země Chorvatsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 32 hotelů a ubytování ve městě Duga Resa.