Hledat

Ubytování

Ubytování město Duga Resa

Ve městě Duga Resa (Chorvatsko) máme celkem 32 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Duga Resa

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Duga Resa

Pampas apartments

10

Pampas apartments

Ubytování (Apartmán) Pampas apartments. Pampas Apartments se nachází u pláže v obci Duga Resa a nabízí klimatizované ubytování s terasou, zahradu, soukromý úsek pláže, zázemí pro grilování a... Ubytování Pampas apartments se nachází ve městě Duga Resa (Chorvatsko - Karlovacká župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 651 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Stella House Mrežnica

9,9

Stella House Mrežnica

Ubytování (Apartmán) Stella House Mrežnica. Stella House Mrežnica se nachází ve městě Duga Resa, 49 km od města Slunj. Nabízí bezplatné Wi-Fi a klimatizované ubytování. Ubytování Stella House Mrežnica se nachází ve městě Duga Resa (Chorvatsko - Karlovacká župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 703 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman Mande

9,9

Apartman Mande

Ubytování (Apartmán) Apartman Mande. Offering free WiFi and mountain views, Apartman Mande is an accommodation situated in Duga Resa. This apartment has a garden and free private parking. Ubytování Apartman Mande se nachází ve městě (Chorvatsko - Karlovacká župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 045 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Kuća za odmor Mrežnica

9,8

Kuća za odmor Mrežnica

Ubytování (Prázdninový dům) Kuća za odmor Mrežnica. Kuća za odmor Mrežnica se nachází ve městě Duga Resa v Karlovacké župě. Tento prázdninový dům nabízí zahradu, zdarma jízdní kola, gril a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Kuća za odmor Mrežnica se nachází ve městě Duga Resa (Chorvatsko - Karlovacká župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 676 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Studio apartman Swan

9,8

Studio apartman Swan

Ubytování (Apartmán) Studio apartman Swan. Studio apartman Swan is located in Duga Resa. The property features garden views. Ubytování Studio apartman Swan se nachází ve městě Duga Resa (Chorvatsko - Karlovacká župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 969 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Korana, BelajskePoljice

9,8

Apartment Korana, BelajskePoljice

Ubytování (Apartmány) Apartment Korana, BelajskePoljice. Apartmán Korana, BelajskePoljice se nachází ve městě Duga Resa. Nabízí bezplatné Wi-Fi, zahradu, soukromou pláž a zázemí pro grilování. Ubytování Apartment Korana, BelajskePoljice se nachází ve městě Duga Resa (Chorvatsko - Karlovacká župa).

Villa Sonja

9,7

Villa Sonja

Ubytování (Apartmán) Villa Sonja. Villa Sonja is set in Duga Resa and offers a restaurant, a shared lounge and a garden. With river views, this accommodation offers a patio. Ubytování Villa Sonja se nachází ve městě Duga Resa (Chorvatsko - Karlovacká župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 218 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Rustic home Mia

9,6

Rustic home Mia

Ubytování (Penzion) Rustic home Mia. Set in Duga Resa, Rustic home Mia offers a garden. There is a terrace and guests can make use of free WiFi and free private parking. Ubytování Rustic home Mia se nachází ve městě Duga Resa (Chorvatsko - Karlovacká župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 456 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Mak

9,4

Apartment Mak

Ubytování (Apartmán) Apartment Mak. Apartman studio Mak; Mrežnički Brig 82B se nachází ve městě Duga Resa v Karlovacké župě a nabízí patio, výhled na řeku, bezplatné Wi-Fi, jízdní kola k... Ubytování Apartment Mak se nachází ve městě Duga Resa (Chorvatsko - Karlovacká župa).

Holiday Home Martinšćak

9,4

Holiday Home Martinšćak

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Martinšćak. Featuring a seasonal outdoor swimming pool, a shared lounge, and a garden, Holiday Home Martinšćak offers accommodation in Duga Resa with free WiFi and... Ubytování Holiday Home Martinšćak se nachází ve městě Duga Resa (Chorvatsko - Karlovacká župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 841 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Stipčić-Mrežnički Brig

9,3

Apartment Stipčić-Mrežnički Brig

Ubytování (Apartmán) Apartment Stipčić-Mrežnički Brig. Apartment Stipčić-Mrežnički Brig je ubytování v letovisku Duga Resa a nabízí bezplatné Wi-Fi a výhled do zahrady. Ubytování je vzdálené 40 km od Topuska. Ubytování Apartment Stipčić-Mrežnički Brig se nachází ve městě Duga Resa (Chorvatsko - Karlovacká župa).

Villa Sonja

9,3

Villa Sonja

Ubytování (Vila) Villa Sonja. Villa Sonja s výhledem na řeku se nachází v obci Gornji Zvečaj v regionu Karlovac a nabízí terasu a ubytování s balkonem. Ubytování Villa Sonja se nachází ve městě Duga Resa (Chorvatsko - Karlovacká župa).

Coldfield Vacation House

9,3

Coldfield Vacation House

Ubytování (Prázdninový dům) Coldfield Vacation House. Boasting air-conditioned accommodation with a patio, Coldfield Vacation House is set in Duga Resa. Ubytování Coldfield Vacation House se nachází ve městě Duga Resa (Chorvatsko - Karlovacká župa).

Rooms Brig

9,2

Rooms Brig

Ubytování (Penzion) Rooms Brig. Ubytování v soukromí Rooms Brig se nachází v obklopení zeleně, přímo u řeky Mrežnice. Ubytování Rooms Brig se nachází ve městě Duga Resa (Chorvatsko - Karlovacká župa).

Apartment Mrežnica

9,2

Apartment Mrežnica

Ubytování (Apartmán) Apartment Mrežnica. Apartmán Mrežnica se nachází ve městě Duga Resa a nabízí soukromý úsek pláže, zázemí pro vodní sporty a jízdní kola zdarma. Ubytování Apartment Mrežnica se nachází ve městě Duga Resa (Chorvatsko - Karlovacká župa).

Room Galina

9,2

Room Galina

Ubytování (Penzion) Room Galina. Pokoj Galina se nachází ve městě Mrežnički Brig, 100 metrů od řeky Mrežnice a 3,9 km od města Duga Resa. Ubytování Room Galina se nachází ve městě Duga Resa (Chorvatsko - Karlovacká župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 934 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Kamp Slapić

9,2

Kamp Slapić

Ubytování (Prázdninový areál) Kamp Slapić. Kamp Slapić se nachází ve městě Duga Resa, 49 km od města Slunj. Nabízí restauraci a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Kamp Slapić se nachází ve městě Duga Resa (Chorvatsko - Karlovacká župa).

Bed & Breakfast Zeleni Kut

9,1

Bed & Breakfast Zeleni Kut

Ubytování (Bed and breakfast) Bed & Breakfast Zeleni Kut. Rooms Zeleni Kut se nachází v klidné části obce Zvečaj, na břehu řeky Mrežnice. Nabízí à la carte restauraci a soukromou pláž. Ubytování Bed & Breakfast Zeleni Kut se nachází ve městě Duga Resa (Chorvatsko - Karlovacká župa).

Apartment Iva

9,1

Apartment Iva

Ubytování (Apartmán) Apartment Iva. Located in Duga Resa in the Karlovac county region, Apartment Iva features a terrace and garden views. Ubytování Apartment Iva se nachází ve městě Duga Resa (Chorvatsko - Karlovacká župa).

HOUSE FOR RENT MREŽNICA

8,8

HOUSE FOR RENT MREŽNICA

Ubytování (Prázdninový dům) HOUSE FOR RENT MREŽNICA. HOUSE FOR RENT MREŽNICA se nachází v Duga Resa a nabízí klimatizované ubytování s terasou. Ubytování HOUSE FOR RENT MREŽNICA se nachází ve městě Duga Resa (Chorvatsko - Karlovacká župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 396 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Motel Dobra

8,6

Motel Dobra

Ubytování (Motel) Motel Dobra. Motel Dobra se nachází na klidném místě u lesa na břehu řeky Dobra, 8 km od města Duga Resa. Na místě mohou hosté relaxovat v restauraci a baru. Ubytování Motel Dobra se nachází ve městě Duga Resa (Chorvatsko - Karlovacká župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 959 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Motel Roganac

8,4

Motel Roganac

Ubytování (Motel) Motel Roganac. Motel Roganac se nachází na malebném místě na kopci nad městem Duga Resa, 50 km od Záhřebu. Ubytování Motel Roganac se nachází ve městě Duga Resa (Chorvatsko - Karlovacká župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 943 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ländliche und ruhige Zimmer mit Hundeunterkunft/Reitmöglichkeiten

6,8

Ländliche und ruhige Zimmer mit Hundeunterkunft/Reitmöglichkeiten

Ubytování (Privát) Ländliche und ruhige Zimmer mit Hundeunterkunft/Reitmöglichkeiten. Located in Duga Resa in the Karlovac county region, Ländliche und ruhige Zimmer mit Hundeunterkunft/Reitmöglichkeiten provides accommodation with free WiFi... Ubytování Ländliche und ruhige Zimmer mit Hundeunterkunft/Reitmöglichkeiten se nachází ve městě Duga Resa (Chorvatsko - Karlovacká župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 739 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

"SUNČANI OTOK"

"SUNČANI OTOK"

Ubytování (Prázdninový dům) "SUNČANI OTOK". "SUNČANI OTOK", samostatný prázdninový dům, se nachází v Duga Resa, 50 km od obce Dolenjske Toplice. Ubytování "SUNČANI OTOK" se nachází ve městě Duga Resa (Chorvatsko - Karlovacká župa).

Holiday Home Vila Mila

Holiday Home Vila Mila

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Vila Mila. Holiday Home Vila Mila se nachází u pláže v letovisku Duga Resa a nabízí klimatizované ubytování s patiem, zahradou, soukromou pláží, terasou a bezplatným... Ubytování Holiday Home Vila Mila se nachází ve městě Duga Resa (Chorvatsko - Karlovacká župa).

Kuća za odmor MARA

Kuća za odmor MARA

Ubytování (Chata) Kuća za odmor MARA. Located in Duga Resa in the Karlovac county region, Kuća za odmor MARA has a terrace. Ubytování Kuća za odmor MARA se nachází ve městě Duga Resa (Chorvatsko - Karlovacká župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 333 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Duga Resa

Apartment Duga Resa

Ubytování (Apartmán) Apartment Duga Resa. Apartment Duga Resa is situated in Duga Resa and offers barbecue facilities. This property offers access to free WiFi and free private parking. Ubytování Apartment Duga Resa se nachází ve městě Duga Resa (Chorvatsko - Karlovacká župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 611 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Family & Friends apartments

Family & Friends apartments

Ubytování (Prázdninový dům) Family & Friends apartments. Family & Friends apartments features river views, free WiFi and free private parking, set in Duga Resa. Ubytování Family & Friends apartments se nachází ve městě Duga Resa (Chorvatsko - Karlovacká župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 810 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chalet Mrežnički Gaj

Chalet Mrežnički Gaj

Ubytování (Chata) Chalet Mrežnički Gaj. Featuring air-conditioned accommodation with a terrace, Chalet Mrežnički Gaj is set in Donji Zvečaj. Ubytování Chalet Mrežnički Gaj se nachází ve městě Duga Resa (Chorvatsko - Karlovacká župa).

Mrežnički kutak

Mrežnički kutak

Ubytování (Apartmán) Mrežnički kutak. Mrežnički kutak is situated in Duga Resa. Guests staying at this apartment have access to a fully equipped kitchen. Ubytování Mrežnički kutak se nachází ve městě Duga Resa (Chorvatsko - Karlovacká župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 523 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

KUĆA ZA ODMOR HANA

KUĆA ZA ODMOR HANA

Ubytování (Prázdninový dům) KUĆA ZA ODMOR HANA. KUĆA ZA ODMOR HANA is located in Duga Resa and offers barbecue facilities. This property offers access to a terrace, free private parking and free WiFi. Ubytování KUĆA ZA ODMOR HANA se nachází ve městě Duga Resa (Chorvatsko - Karlovacká župa).

Family friendly house with a swimming pool Donji Zvecaj (Karlovac) - 15682

Family friendly house with a swimming pool Donji Zvecaj (Karlovac) - 15682

Ubytování (Prázdninový dům) Family friendly house with a swimming pool Donji Zvecaj (Karlovac) - 15682. Boasting air-conditioned accommodation with a balcony, Family friendly house with a swimming pool Donji Zvecaj (Karlovac) - 15682 is set in Duga Resa. Ubytování Family friendly house with a swimming pool Donji Zvecaj (Karlovac) - 15682 se nachází ve městě Duga Resa (Chorvatsko - Karlovacká župa).

Country House Novosel

Country House Novosel

Ubytování (Venkovský dům) Country House Novosel. Featuring free WiFi, Country House Novosel is a holiday home, set in Duga Resa. Free private parking is provided as well as the barbecue. Ubytování Country House Novosel se nachází ve městě Duga Resa (Chorvatsko - Karlovacká župa).

Ubytování ve městě Duga Resa

Město Duga Resa se nachází na území země Chorvatsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 32 hotelů a ubytování ve městě Duga Resa.