Hledat

Ubytování

Ubytování město Ogulin

Ve městě Ogulin (Chorvatsko) máme celkem 66 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Ogulin

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Ogulin

Izvor

9,9

Izvor

Ubytování (Apartmán) Izvor. Featuring free bikes, a garden, and barbecue facilities, Izvor provides accommodation in Ogulin with free WiFi, patio with lake views. Ubytování Izvor se nachází ve městě Ogulin (Chorvatsko - Karlovacká župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 274 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Studio apartman CENTAR

9,9

Studio apartman CENTAR

Ubytování (Penzion) Studio apartman CENTAR. Set in Ogulin, Studio apartman CENTAR provides accommodation with private balconies. Ubytování Studio apartman CENTAR se nachází ve městě Ogulin (Chorvatsko - Karlovacká župa).

Apartment Mihalic

9,9

Apartment Mihalic

Ubytování (Apartmán) Apartment Mihalic. Apartmán Mihalic se nachází v budově z roku 2008, asi 5 km od Vučići - Ogulin. Nabízí výhled na hory, terasu a Wi-Fi zdarma. Ubytování Apartment Mihalic se nachází ve městě Ogulin (Chorvatsko - Karlovacká župa).

Lake Apartment

9,9

Lake Apartment

Ubytování (Apartmán) Lake Apartment. Lake Apartment se nachází v Ogulinu v okrese Karlovac. Nabízí terasu, výhled na hory a Wi-Fi zdarma. Ubytování Lake Apartment se nachází ve městě Ogulin (Chorvatsko - Karlovacká župa).

Apartman Nikolaus

9,9

Apartman Nikolaus

Ubytování (Apartmán) Apartman Nikolaus. Apartman Nikolaus is located in Ogulin and offers free bikes, a garden and a terrace. Ubytování Apartman Nikolaus se nachází ve městě Ogulin (Chorvatsko - Karlovacká župa).

Studio apartman T&I

9,8

Studio apartman T&I

Ubytování (Apartmán) Studio apartman T&I. Studio apartman T&I is located in Ogulin and offers free bikes, a garden and a terrace. Ubytování Studio apartman T&I se nachází ve městě Ogulin (Chorvatsko - Karlovacká župa).

Apartment Zora

9,8

Apartment Zora

Ubytování (Apartmán) Apartment Zora. Apartment Zora is situated in Ogulin and offers free bikes and a terrace. Ubytování Apartment Zora se nachází ve městě Ogulin (Chorvatsko - Karlovacká župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 097 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Studio apartment LoSt

9,8

Studio apartment LoSt

Ubytování (Apartmán) Studio apartment LoSt. Studio LoSt se nachází ve městě Ogulin v Karlovacké župě a nabízí 3hvězdičkové ubytování s bezplatným Wi-Fi a plně vybavenou kuchyň. Ubytování Studio apartment LoSt se nachází ve městě Ogulin (Chorvatsko - Karlovacká župa).

Apartment Gorska vila

9,8

Apartment Gorska vila

Ubytování (Apartmán) Apartment Gorska vila. Apartmán Gorska vila se nachází v obci Ogulin a nabízí bezplatné půjčení jízdních kol, zahradu, gril a terasu. Ubytování Apartment Gorska vila se nachází ve městě Ogulin (Chorvatsko - Karlovacká župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 402 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Nika

9,8

Nika

Ubytování (Apartmán) Nika. Set in Ogulin in the Karlovac county region, Nika has a patio and garden views. Ubytování Nika se nachází ve městě Ogulin (Chorvatsko - Karlovacká župa).

Apartments Miše

9,8

Apartments Miše

Ubytování (Apartmány) Apartments Miše. Apartments Miše se nachází vedle jezera Sabljaci, 3,6 km od Ogulinu a 55 km od Plitvických jezer zapsaných v seznamu památek UNESCO, a nabízí prostornou... Ubytování Apartments Miše se nachází ve městě Ogulin (Chorvatsko - Karlovacká župa).

Apartman Ružica

9,8

Apartman Ružica

Ubytování (Apartmán) Apartman Ružica. Set in Ogulin in the Karlovac county region, Apartman Ružica features a balcony and city views. Ubytování Apartman Ružica se nachází ve městě Ogulin (Chorvatsko - Karlovacká župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 198 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Sabljaci

9,8

Apartment Sabljaci

Ubytování (Apartmán) Apartment Sabljaci. Apartment Sabljaci se nachází na břehu jezera Sabljaci ve městě Ogulin, asi 70 km od národního parku Plitvická jezera, který je zapsaný na seznamu UNESCO. Ubytování Apartment Sabljaci se nachází ve městě Ogulin (Chorvatsko - Karlovacká župa).

Moj Dan

9,8

Moj Dan

Ubytování (Apartmán) Moj Dan. Situated in Ogulin, Moj Dan offers free bikes, a garden and a barbecue. Ubytování Moj Dan se nachází ve městě Ogulin (Chorvatsko - Karlovacká župa).

Apartman Luka

9,7

Apartman Luka

Ubytování (Apartmán) Apartman Luka. Featuring free bikes and a terrace, Apartman Luka provides accommodation in Ogulin with free WiFi and mountain views. Ubytování Apartman Luka se nachází ve městě Ogulin (Chorvatsko - Karlovacká župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 892 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Kuća za odmor ANAMARIJA

9,7

Kuća za odmor ANAMARIJA

Ubytování (Prázdninový dům) Kuća za odmor ANAMARIJA. Kuća za odmor ANAMARIJA is situated in Ogulin and offers a shared lounge, a garden and a terrace. Ubytování Kuća za odmor ANAMARIJA se nachází ve městě Ogulin (Chorvatsko - Karlovacká župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 529 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Jezerska Villa

9,7

Jezerska Villa

Ubytování (Vila) Jezerska Villa. Jezerska Villa se nachází v letovisku Ogulin, 43 km od Slunje, a nabízí klimatizaci, sezónní venkovní bazén, zahradu, fitness centrum, bezplatné Wi-Fi a... Ubytování Jezerska Villa se nachází ve městě Ogulin (Chorvatsko - Karlovacká župa).

Holiday Home Zulejka

9,7

Holiday Home Zulejka

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Zulejka. Holiday Home Zulejka is situated in Ogulin and offers water sports facilities, barbecue facilities and a terrace. Ubytování Holiday Home Zulejka se nachází ve městě Ogulin (Chorvatsko - Karlovacká župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 810 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday Home with Sauna, Hot Tub & Pitch

9,7

Holiday Home with Sauna, Hot Tub & Pitch

Ubytování (Apartmán) Holiday Home with Sauna, Hot Tub & Pitch. Set in Ogulin in the Karlovac county region, Holiday Home with Sauna, Hot Tub & Pitch features a patio and garden views. Ubytování Holiday Home with Sauna, Hot Tub & Pitch se nachází ve městě Ogulin (Chorvatsko - Karlovacká župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 694 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Studio apartman Salopek

9,6

Studio apartman Salopek

Ubytování (Apartmán) Studio apartman Salopek. Located in Ogulin in the Karlovac county region, Studio apartman Salopek has a patio and garden views. Ubytování Studio apartman Salopek se nachází ve městě Ogulin (Chorvatsko - Karlovacká župa).

Apartments SAB

9,6

Apartments SAB

Ubytování (Apartmán) Apartments SAB. Apartments SAB is situated in Ogulin. The accommodation is 43 km from Slunj, and guests benefit from complimentary WiFi and private parking available on... Ubytování Apartments SAB se nachází ve městě Ogulin (Chorvatsko - Karlovacká župa).

Apartment Đula

9,6

Apartment Đula

Ubytování (Penzion) Apartment Đula. Tříhvězdičkový penzion Apartment Đula se nachází ve městě Ogulin a nabízí možnost využívat zahradu s grilem. Ubytování Apartment Đula se nachází ve městě Ogulin (Chorvatsko - Karlovacká župa).

Apartman Belin Ogulin

9,6

Apartman Belin Ogulin

Ubytování (Apartmán) Apartman Belin Ogulin. Located in Ogulin, Apartman Belin Ogulin provides accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytování Apartman Belin Ogulin se nachází ve městě Ogulin (Chorvatsko - Karlovacká župa).

Holiday Home Ana

9,6

Holiday Home Ana

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Ana. Holiday Home Ana se zahradou je samostatně stojící apartmán v Ogulinu v Karlovacké župě, 49 km od Plitvických jezer. Ubytování Holiday Home Ana se nachází ve městě Ogulin (Chorvatsko - Karlovacká župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 351 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman Anna

9,6

Apartman Anna

Ubytování (Prázdninový dům) Apartman Anna. Set in Ogulin in the Karlovac county region, Apartman Anna features a patio and garden views. Ubytování Apartman Anna se nachází ve městě Ogulin (Chorvatsko - Karlovacká župa).

Šumski Dvori Apartment

9,6

Šumski Dvori Apartment

Ubytování (Apartmány) Šumski Dvori Apartment. Šumski Dvori Apartment se nachází ve městě Ogulin, 41 km od města Slunj. Hostům nabízí bezplatná jízdní kola a Wi-Fi zdarma. Ubytování Šumski Dvori Apartment se nachází ve městě Ogulin (Chorvatsko - Karlovacká župa).

Apartment Rašće

9,6

Apartment Rašće

Ubytování (Apartmán) Apartment Rašće. Apartment Rašće is situated in Ogulin and offers free bikes and a terrace. Ubytování Apartment Rašće se nachází ve městě Ogulin (Chorvatsko - Karlovacká župa).

Mila

9,6

Mila

Ubytování (Prázdninový dům) Mila. Mila is located in Ogulin and offers a restaurant, ski-to-door access and water sports facilities. Ubytování Mila se nachází ve městě Ogulin (Chorvatsko - Karlovacká župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 785 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman Marko

9,5

Apartman Marko

Ubytování (Apartmán) Apartman Marko. Apartmán Marko s grilem, bezplatným Wi-Fi ve všech prostorách a neplaceným soukromým parkovištěm je situován v obci Ogulin, pouhých 10 km od vrcholu Klek. Ubytování Apartman Marko se nachází ve městě Ogulin (Chorvatsko - Karlovacká župa).

Apartment Marin

9,5

Apartment Marin

Ubytování (Apartmány) Apartment Marin. Tento klimatizovaný apartmán se nachází v Ogulinu a může se pochlubit terasou a zahradou s grilem. K Plitvickým jezerům je to odtud 49 km. Ubytování Apartment Marin se nachází ve městě Ogulin (Chorvatsko - Karlovacká župa).

Apartman Soda

9,5

Apartman Soda

Ubytování (Apartmány) Apartman Soda. Apartmán Soda se nachází v Ogulinu, 37 km od města Novi Vinodolski, 43 km od Crikvenice a 49 km od Bašky, a nabízí možnost ubytování s domácími mazlíčky. Ubytování Apartman Soda se nachází ve městě Ogulin (Chorvatsko - Karlovacká župa).

Apartman Ogulin

9,4

Apartman Ogulin

Ubytování (Apartmány) Apartman Ogulin. Apartmán Ogulin s výhledem na hory se nachází v obci Ogulin. Je vzdálen 42 km od Crikvenice a 48 km od Bašky. Ubytování Apartman Ogulin se nachází ve městě Ogulin (Chorvatsko - Karlovacká župa).

Apartman Stipetić

9,4

Apartman Stipetić

Ubytování (Apartmán) Apartman Stipetić. Located in Ogulin in the Karlovac county region, Apartman Stipetić features a patio and city views. Ubytování Apartman Stipetić se nachází ve městě Ogulin (Chorvatsko - Karlovacká župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 994 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Pausic

9,3

Apartments Pausic

Ubytování (Apartmány) Apartments Pausic. Apartments Pausic se nachází v obci Ogulin, 40 km od obce Slunje. Nabízí službu půjčení jízdních kol zdarma a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartments Pausic se nachází ve městě Ogulin (Chorvatsko - Karlovacká župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 944 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday Home Filip

9,3

Holiday Home Filip

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Filip. Prázdninový dům Filip se nachází ve městě Ogulin, pouhých 5 km od lyžařského areálu Vučići - Ogulin, a nabízí plážové ubytování se zahradou, grilem,... Ubytování Holiday Home Filip se nachází ve městě Ogulin (Chorvatsko - Karlovacká župa).

Apartment Licka Vodenica

9,3

Apartment Licka Vodenica

Ubytování (Penzion) Apartment Licka Vodenica. Tento apartmán se nachází v Josipdolu a nabízí terasu a zahradu s grilem. Patří k němu balkon. Ubytování Apartment Licka Vodenica se nachází ve městě Ogulin (Chorvatsko - Karlovacká župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 178 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday Home Cindric Gaj

9,3

Holiday Home Cindric Gaj

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Cindric Gaj. Holiday Home Cindric Gaj se nachází v obci Desmerice a nabízí zázemí pro grilování, zahradu, balkon a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Holiday Home Cindric Gaj se nachází ve městě Ogulin (Chorvatsko - Karlovacká župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 184 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Room Bonaca

9,2

Room Bonaca

Ubytování (Apartmán) Room Bonaca. Room Bonaca is set in Ogulin and offers a shared lounge and a garden. Ubytování Room Bonaca se nachází ve městě Ogulin (Chorvatsko - Karlovacká župa).

Studio apartment Meli

9,1

Studio apartment Meli

Ubytování (Apartmán) Studio apartment Meli. Studio apartment Meli is situated in Ogulin and offers free bikes and a terrace. Ubytování Studio apartment Meli se nachází ve městě Ogulin (Chorvatsko - Karlovacká župa).

Apartmani Lovro

9,1

Apartmani Lovro

Ubytování (Apartmány) Apartmani Lovro. Apartmani Lovro se nachází v Ogulinu, 42 km od Slunje. Nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartmani Lovro se nachází ve městě Ogulin (Chorvatsko - Karlovacká župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 693 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Jurašić

9

Apartments Jurašić

Ubytování (Apartmány) Apartments Jurašić. Apartmány Jurasić se nachází v Ogulinu. Jedná se o ubytování s možností vlastního stravování se zahradou a grilem. Ubytování Apartments Jurašić se nachází ve městě Ogulin (Chorvatsko - Karlovacká župa).

Guest House Neno

8,8

Guest House Neno

Ubytování (Penzion) Guest House Neno. Guest House Neno se nachází v Ogulinu, pouhé 2 km od centra města. Nabízí stolní tenis, zahradu s grilem i ve všech prostorách zdarma dostupné Wi-Fi. Ubytování Guest House Neno se nachází ve městě Ogulin (Chorvatsko - Karlovacká župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 765 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Bliss

8,7

Bliss

Ubytování (Apartmán) Bliss. Bliss is set in Ogulin and offers free bikes. This apartment has a garden, barbecue facilities, free WiFi and free private parking. Ubytování Bliss se nachází ve městě Ogulin (Chorvatsko - Karlovacká župa).

Sokol

8,7

Sokol

Ubytování (Apartmán) Sokol. Set in Ogulin in the Karlovac county region, Sokol features a patio and garden views. Ubytování Sokol se nachází ve městě Ogulin (Chorvatsko - Karlovacká župa).

Apartments and Rooms Millennium

8,6

Apartments and Rooms Millennium

Ubytování (Penzion) Apartments and Rooms Millennium. Set in the centre of Ogulin just steps away from Main Bus and Railway Stations, Apartments and Rooms Millennium offers an on-site bar and free WiFi access. Ubytování Apartments and Rooms Millennium se nachází ve městě Ogulin (Chorvatsko - Karlovacká župa).

Apartments Nino

8,5

Apartments Nino

Ubytování (Apartmány) Apartments Nino. Apartments Nino stojí v malé horské vesničce Jasenak, na úpatí hory Bjelolasica a 4 minuty autem od sjezdovky. Ubytování Apartments Nino se nachází ve městě Ogulin (Chorvatsko - Přímořsko-gorskokotarská župa).

Hotel Frankopan

8,5

Hotel Frankopan

Ubytování (Hotel) Hotel Frankopan. Krásný a moderní Frankopan Hotel se nachází jen 4,5 km od sjezdu z dálnice na Ogulin a nabízí výbornou kuchyni i sportovní a rekreační služby. Ubytování Hotel Frankopan se nachází ve městě Ogulin (Chorvatsko - Karlovacká župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 529 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

St. Hubert Hunting Lodge

8,5

St. Hubert Hunting Lodge

Ubytování (Penzion) St. Hubert Hunting Lodge. St.Hubert Hunting Lodge se nachází v historické budově z 19. století v centru města Ogulin. Všechny pokoje mají vlastní koupelnu a masivní dřevěný nábytek. Ubytování St. Hubert Hunting Lodge se nachází ve městě Ogulin (Chorvatsko - Karlovacká župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 198 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmani Klek-Og

8,3

Apartmani Klek-Og

Ubytování (Aparthotel) Apartmani Klek-Og. Apartmani Klek-Og features mountain views, free WiFi and free private parking, located in Ogulin. Ubytování Apartmani Klek-Og se nachází ve městě Ogulin (Chorvatsko - Karlovacká župa).

Hotel Klek

8

Hotel Klek

Ubytování (Hotel) Hotel Klek. Hotel Klek se nachází ve městě Ogulin, asi 3 km od centra, v části zvané Otok Oštarijski. Ubytování Hotel Klek se nachází ve městě Ogulin (Chorvatsko - Karlovacká župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 376 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Kuca za odmor Jezero

7,9

Kuca za odmor Jezero

Ubytování (Chata) Kuca za odmor Jezero. Kuca za odmor Jezero is set in Ogulin and offers free bikes, water sports facilities and barbecue facilities. Ubytování Kuca za odmor Jezero se nachází ve městě Ogulin (Chorvatsko - Karlovacká župa).

Ubytování ve městě Ogulin

Město Ogulin se nachází na území země Chorvatsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 66 hotelů a ubytování ve městě Ogulin.