Hledat

Ubytování

Ubytování město Ogulin

Ve městě Ogulin (Chorvatsko) máme celkem 66 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Ogulin

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Ogulin

Vila Kosjenka on lake Sabljaci

10

Vila Kosjenka on lake Sabljaci

Ubytování (Prázdninový dům) Vila Kosjenka on lake Sabljaci. Vila Kosjenka on lake Sabljaci se nachází v Ogulinu v Karlovacké župě a nabízí balkon a výhled do zahrady. Ubytování Vila Kosjenka on lake Sabljaci se nachází ve městě Ogulin (Chorvatsko - Karlovacká župa).

Izvor

9,9

Izvor

Ubytování (Apartmán) Izvor. Featuring free bikes, a garden, and barbecue facilities, Izvor provides accommodation in Ogulin with free WiFi, patio with lake views. Ubytování Izvor se nachází ve městě Ogulin (Chorvatsko - Karlovacká župa).

Apartment Zora

9,8

Apartment Zora

Ubytování (Apartmán) Apartment Zora. Apartment Zora is situated in Ogulin and offers free bikes and a terrace. Ubytování Apartment Zora se nachází ve městě Ogulin (Chorvatsko - Karlovacká župa).

Apartment Gorska vila

9,8

Apartment Gorska vila

Ubytování (Apartmán) Apartment Gorska vila. Apartmán Gorska vila se nachází v obci Ogulin a nabízí bezplatné půjčení jízdních kol, zahradu, gril a terasu. Ubytování Apartment Gorska vila se nachází ve městě Ogulin (Chorvatsko - Karlovacká župa).

Apartman Ružica

9,8

Apartman Ružica

Ubytování (Apartmán) Apartman Ružica. Set in Ogulin in the Karlovac county region, Apartman Ružica features a balcony and city views. Ubytování Apartman Ružica se nachází ve městě Ogulin (Chorvatsko - Karlovacká župa).

KućA na obali Jezera Sabljaci.

9,7

KućA na obali Jezera Sabljaci.

Ubytování (Prázdninový dům) KućA na obali Jezera Sabljaci.. KućA na obali Jezera Sabljaci se nachází v Ogulinu v Karlovacké župě. Má terasu a výhled na jezero. 47 km od Bašky. Ubytování KućA na obali Jezera Sabljaci. se nachází ve městě Ogulin (Chorvatsko - Karlovacká župa).

Apartman Luka

9,7

Apartman Luka

Ubytování (Apartmán) Apartman Luka. Featuring free bikes and a terrace, Apartman Luka provides accommodation in Ogulin with free WiFi and mountain views. Ubytování Apartman Luka se nachází ve městě Ogulin (Chorvatsko - Karlovacká župa).

Kuća za odmor ANAMARIJA

9,7

Kuća za odmor ANAMARIJA

Ubytování (Prázdninový dům) Kuća za odmor ANAMARIJA. Kuća za odmor ANAMARIJA is situated in Ogulin and offers a shared lounge, a garden and a terrace. Ubytování Kuća za odmor ANAMARIJA se nachází ve městě Ogulin (Chorvatsko - Karlovacká župa).

Holiday Home Zulejka

9,7

Holiday Home Zulejka

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Zulejka. Holiday Home Zulejka is situated in Ogulin and offers water sports facilities, barbecue facilities and a terrace. Ubytování Holiday Home Zulejka se nachází ve městě Ogulin (Chorvatsko - Karlovacká župa).

Holiday Home with Sauna, Hot Tub & Pitch

9,7

Holiday Home with Sauna, Hot Tub & Pitch

Ubytování (Apartmán) Holiday Home with Sauna, Hot Tub & Pitch. Set in Ogulin in the Karlovac county region, Holiday Home with Sauna, Hot Tub & Pitch features a patio and garden views. Ubytování Holiday Home with Sauna, Hot Tub & Pitch se nachází ve městě Ogulin (Chorvatsko - Karlovacká župa).

Holiday Home Ana

9,6

Holiday Home Ana

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Ana. Holiday Home Ana se zahradou je samostatně stojící apartmán v Ogulinu v Karlovacké župě, 49 km od Plitvických jezer. Ubytování Holiday Home Ana se nachází ve městě Ogulin (Chorvatsko - Karlovacká župa).

Mila

9,6

Mila

Ubytování (Prázdninový dům) Mila. Mila is located in Ogulin and offers a restaurant, ski-to-door access and water sports facilities. Ubytování Mila se nachází ve městě Ogulin (Chorvatsko - Karlovacká župa).

Apartman Stipetić

9,4

Apartman Stipetić

Ubytování (Apartmán) Apartman Stipetić. Located in Ogulin in the Karlovac county region, Apartman Stipetić features a patio and city views. Ubytování Apartman Stipetić se nachází ve městě Ogulin (Chorvatsko - Karlovacká župa).

Apartments Pausic

9,3

Apartments Pausic

Ubytování (Apartmány) Apartments Pausic. Apartments Pausic se nachází v obci Ogulin, 40 km od obce Slunje. Nabízí službu půjčení jízdních kol zdarma a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartments Pausic se nachází ve městě Ogulin (Chorvatsko - Karlovacká župa).

Apartment Licka Vodenica

9,3

Apartment Licka Vodenica

Ubytování (Penzion) Apartment Licka Vodenica. Tento apartmán se nachází v Josipdolu a nabízí terasu a zahradu s grilem. Patří k němu balkon. Ubytování Apartment Licka Vodenica se nachází ve městě Ogulin (Chorvatsko - Karlovacká župa).

Holiday Home Cindric Gaj

9,3

Holiday Home Cindric Gaj

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Cindric Gaj. Holiday Home Cindric Gaj se nachází v obci Desmerice a nabízí zázemí pro grilování, zahradu, balkon a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Holiday Home Cindric Gaj se nachází ve městě Ogulin (Chorvatsko - Karlovacká župa).

Apartmani Lovro

9,1

Apartmani Lovro

Ubytování (Apartmány) Apartmani Lovro. Apartmani Lovro se nachází v Ogulinu, 42 km od Slunje. Nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Apartmani Lovro se nachází ve městě Ogulin (Chorvatsko - Karlovacká župa).

Guest House Neno

8,8

Guest House Neno

Ubytování (Penzion) Guest House Neno. Guest House Neno se nachází v Ogulinu, pouhé 2 km od centra města. Nabízí stolní tenis, zahradu s grilem i ve všech prostorách zdarma dostupné Wi-Fi. Ubytování Guest House Neno se nachází ve městě Ogulin (Chorvatsko - Karlovacká župa).

Hotel Frankopan

8,5

Hotel Frankopan

Ubytování (Hotel) Hotel Frankopan. Krásný a moderní Frankopan Hotel se nachází jen 4,5 km od sjezdu z dálnice na Ogulin a nabízí výbornou kuchyni i sportovní a rekreační služby. Ubytování Hotel Frankopan se nachází ve městě Ogulin (Chorvatsko - Karlovacká župa).

St. Hubert Hunting Lodge

8,5

St. Hubert Hunting Lodge

Ubytování (Penzion) St. Hubert Hunting Lodge. St.Hubert Hunting Lodge se nachází v historické budově z 19. století v centru města Ogulin. Všechny pokoje mají vlastní koupelnu a masivní dřevěný nábytek. Ubytování St. Hubert Hunting Lodge se nachází ve městě Ogulin (Chorvatsko - Karlovacká župa).

Ubytování ve městě Ogulin

Město Ogulin se nachází na území země Chorvatsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 66 hotelů a ubytování ve městě Ogulin.