Hledat

Ubytování

Ubytování město Saborsko

Ve městě Saborsko (Chorvatsko) máme celkem 21 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Saborsko

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Saborsko

Apartments Relax

9,8

Apartments Relax

Ubytování (Apartmány) Apartments Relax. Set in Saborsko, 41 km from Slunj, Apartments Relax offers a restaurant and free WiFi. Ubytování Apartments Relax se nachází ve městě Saborsko (Chorvatsko - Karlovacká župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 188 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday Home Lana

9,7

Holiday Home Lana

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Lana. Situated in Saborsko in the Karlovac county region, Holiday Home Lana has a terrace and garden views. Ubytování Holiday Home Lana se nachází ve městě Saborsko (Chorvatsko - Karlovacká župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 765 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Biljevina

9,6

Biljevina

Ubytování (Apartmány) Biljevina. Set in Saborsko, 38 km from Slunj, Biljevina offers a garden and free WiFi. Ubytování Biljevina se nachází ve městě Saborsko (Chorvatsko - Karlovacká župa).

Eco Sweet Home

9,6

Eco Sweet Home

Ubytování (Apartmány) Eco Sweet Home. Located in Saborsko, 40 km from Slunj, Eco Sweet Home provides a garden and free WiFi. Ubytování Eco Sweet Home se nachází ve městě Saborsko (Chorvatsko - Karlovacká župa).

Holiday Home Vukovic

9,5

Holiday Home Vukovic

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Vukovic. Prázdninový dům Vukovic se nachází na pohoří Kapula ve vesnici Saborsko. Nabízí klidné ubytování uprostřed zeleně a zahradu s terasou a grilem. Ubytování Holiday Home Vukovic se nachází ve městě Saborsko (Chorvatsko - Karlovacká župa).

Apartment Anna

9,4

Apartment Anna

Ubytování (Apartmán) Apartment Anna. Set in Saborsko in the Karlovac county region, Apartment Anna has a patio and garden views. Ubytování Apartment Anna se nachází ve městě Saborsko (Chorvatsko - Karlovacká župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 403 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

House Malkoc

9,2

House Malkoc

Ubytování (Prázdninový dům) House Malkoc. Located in Saborsko in the Karlovac county region, House Malkoc has a patio and garden views. Ubytování House Malkoc se nachází ve městě Saborsko (Chorvatsko - Karlovacká župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 598 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Studios Marta

9,2

Studios Marta

Ubytování (Penzion) Studios Marta. Featuring a sauna, Studios Marta is located in Saborsko, 20 km from the UNESCO-listed Plitvice Lakes National Park. Ubytování Studios Marta se nachází ve městě Saborsko (Chorvatsko - Karlovacká župa).

Ivana

9,1

Ivana

Ubytování (Prázdninový dům) Ivana. Situated in Saborsko in the Karlovac county region, Ivana has a patio and garden views. Ubytování Ivana se nachází ve městě Saborsko (Chorvatsko - Karlovacká župa).

Apartment Lug

9

Apartment Lug

Ubytování (Apartmán) Apartment Lug. Located in Saborsko in the Karlovac county region, Apartment Lug has a terrace and mountain views. Ubytování Apartment Lug se nachází ve městě Saborsko (Chorvatsko - Karlovacká župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 657 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday Home Matan

9

Holiday Home Matan

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Matan. Located in Saborsko in the Karlovac county region, Holiday Home Matan features a patio and garden views. Ubytování Holiday Home Matan se nachází ve městě Saborsko (Chorvatsko - Karlovacká župa).

Apartment Roby

9

Apartment Roby

Ubytování (Apartmán) Apartment Roby. Apartment Roby is situated in Saborsko and offers a restaurant, a shared lounge and a garden. Ubytování Apartment Roby se nachází ve městě Saborsko (Chorvatsko - Karlovacká župa).

Apartments Alan

8,9

Apartments Alan

Ubytování (Apartmány) Apartments Alan. Surrounded by greenery and lakes, Apartments Alan offers free Wi-Fi and free private parking. Ubytování Apartments Alan se nachází ve městě Saborsko (Chorvatsko - Karlovacká župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 275 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartments Matovina

8,8

Apartments Matovina

Ubytování (Apartmány) Apartments Matovina. Apartments Matovina je ubytování s možností vlastního stravování, které se nachází 4 km od města Saborsko a 15 km od Plitvických jezer zapsaných na seznamu... Ubytování Apartments Matovina se nachází ve městě Saborsko (Chorvatsko - Karlovacká župa).

CONJAR

8,7

CONJAR

Ubytování (Prázdninový dům) CONJAR. Located in Saborsko in the Karlovac county region, CONJAR has a patio and city views. The holiday home features garden views and is 41 km from Slunj. Ubytování CONJAR se nachází ve městě Saborsko (Chorvatsko - Karlovacká župa).

Apartment Ivan Žagrović

8,5

Apartment Ivan Žagrović

Ubytování (Penzion) Apartment Ivan Žagrović. Apartmán Ivan Žagrović se nachází v obci Saborsko v regionu Karlovacká župa. Ubytování Apartment Ivan Žagrović se nachází ve městě Saborsko (Chorvatsko - Karlovacká župa).

Apartman NIKOLINA

Apartman NIKOLINA

Ubytování (Apartmán) Apartman NIKOLINA. Set in Saborsko in the Karlovac county region, Apartman NIKOLINA features a terrace. Ubytování Apartman NIKOLINA se nachází ve městě Saborsko (Chorvatsko - Karlovacká župa).

Mate i Jaga

Mate i Jaga

Ubytování (Prázdninový dům) Mate i Jaga. Featuring a garden, Mate i Jaga provides accommodation in Saborsko with free WiFi and mountain views. Ubytování Mate i Jaga se nachází ve městě Saborsko (Chorvatsko - Karlovacká župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 084 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Guesthouse Tetina kuća

Guesthouse Tetina kuća

Ubytování (Prázdninový dům) Guesthouse Tetina kuća. Guesthouse Tetina kuća is set in Saborsko and offers a garden and a terrace. Ubytování Guesthouse Tetina kuća se nachází ve městě Saborsko (Chorvatsko - Karlovacká župa).

Apartments with a parking space Saborsko, Plitvice - 18058

Apartments with a parking space Saborsko, Plitvice - 18058

Ubytování (Apartmán) Apartments with a parking space Saborsko, Plitvice - 18058. Set in Saborsko in the Karlovac county region, Apartments with a parking space Saborsko, Plitvice - 18058 has a balcony. Ubytování Apartments with a parking space Saborsko, Plitvice - 18058 se nachází ve městě Saborsko (Chorvatsko - Karlovacká župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 151 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Saborsko

Město Saborsko se nachází na území země Chorvatsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 21 hotelů a ubytování ve městě Saborsko.