Hledat

Ubytování

Ubytování město Grabovac

Ve městě Grabovac (Chorvatsko) máme celkem 57 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Grabovac

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Grabovac

Villa Diva Grabovčeva

10

Villa Diva Grabovčeva

Ubytování (Vila) Villa Diva Grabovčeva. Villa Diva Grabovčeva se nachází v Rakovici v Karlovacké župě a nabízí terasu a výhled na hory. Ubytování Villa Diva Grabovčeva se nachází ve městě Grabovac (Chorvatsko - Karlovacká župa).

House Leonarda

9,6

House Leonarda

Ubytování (Penzion) House Leonarda. Located just 9 km from the UNESCO-listed Plitvička Jezera National Park, House Leonarda features brightly furnished rooms with free WiFi access and private... Ubytování House Leonarda se nachází ve městě Grabovac (Chorvatsko - Karlovacká župa).

Donna Plitvice Lakes

9,5

Donna Plitvice Lakes

Ubytování (Penzion) Donna Plitvice Lakes. Set in Grabovac, Donna Plitvice Lakes offers 4-star accommodation with private balconies. Ubytování Donna Plitvice Lakes se nachází ve městě Grabovac (Chorvatsko - Karlovacká župa).

House Osana

9,3

House Osana

Ubytování (Penzion) House Osana. Penzion Osana se nachází v obci Rakovica jen 8 km od Národního parku Plitvická jezera. Ubytování House Osana se nachází ve městě Grabovac (Chorvatsko - Karlovacká župa).

16 Lakes Hotel

9,3

16 Lakes Hotel

Ubytování (Hotel) 16 Lakes Hotel. Set 7 km from Plitvice Lakes National Park, 16 Lakes Hotel offers modernly equipped rooms and suites in Grabovac. Ubytování 16 Lakes Hotel se nachází ve městě Grabovac (Chorvatsko - Karlovacká župa).

House Pavlic

9,3

House Pavlic

Ubytování (Penzion) House Pavlic. House Pavlic se nachází uprostřed rozlehlé zahrady v okrese Rakovica, asi 700 metrů od silnice číslo 1 a 10 km od národního parku Plitvická jezera. Ubytování House Pavlic se nachází ve městě Grabovac (Chorvatsko - Karlovacká župa).

Holiday Park Macola

9,2

Holiday Park Macola

Ubytování (Prázdninový areál) Holiday Park Macola. Offering a seasonal outdoor swimming pool with sun lounges and parasols, Holiday Park Macola is set in Grabovac 12 km from Plitvice Lakes National Park. Ubytování Holiday Park Macola se nachází ve městě Grabovac (Chorvatsko - Karlovacká župa).

Apartment Nikolina

9,2

Apartment Nikolina

Ubytování (Apartmány) Apartment Nikolina. Apartmán Nikolina je ubytování s vlastním stravováním v městečku Grabovac. K dispozici je bezplatné Wi-Fi připojení. Ubytování Apartment Nikolina se nachází ve městě Grabovac (Chorvatsko - Karlovacká župa).

House Marinic

9,1

House Marinic

Ubytování (Penzion) House Marinic. Penzion House Marinić se nachází 7 km od národního parku Plitvická jezera, je obklopený zahradou s altánem, lehátky a grilem a nabízí zdarma dostupné... Ubytování House Marinic se nachází ve městě Grabovac (Chorvatsko - Karlovacká župa).

Guest House Klanfar

9,1

Guest House Klanfar

Ubytování (Penzion) Guest House Klanfar. Guest House Klanfar is set in Grabovac. This 3-star guest house offers a garden. Free WiFi is provided. Ubytování Guest House Klanfar se nachází ve městě Grabovac (Chorvatsko - Karlovacká župa).

Apartments Božić

9

Apartments Božić

Ubytování (Apartmány) Apartments Božić. Apartmány Božić se nacházejí na klidném místě v obci Irinovac a patří k nim prostorná zahrada porostlá jabloněmi a vinnou révou. Ubytování Apartments Božić se nachází ve městě Grabovac (Chorvatsko - Karlovacká župa).

Apartments Kristic

9

Apartments Kristic

Ubytování (Apartmány) Apartments Kristic. Apartmány Kristic se nachází v Rakovici, 8 km od národního parku Plitvická jezera a 10 minut jízdy od řeky Korana. Na místě je zázemí pro grilování. Ubytování Apartments Kristic se nachází ve městě Grabovac (Chorvatsko - Karlovacká župa).

House Corak

9

House Corak

Ubytování (Penzion) House Corak. House Corak se nachází v obci Grabovac, 6 km od národního parku Plitvická jezera a 5 minut jízdy od řeky Korana. Nabízí bezplatné Wi-Fi a velkou zahradu. Ubytování House Corak se nachází ve městě Grabovac (Chorvatsko - Karlovacká župa).

House Hodak

8,9

House Hodak

Ubytování (Penzion) House Hodak. House Hodak se nachází na malebném místě uprostřed zahrady s dětským hřištěm a grilem, 8 km od národního parku Plitvická jezera. Ubytování House Hodak se nachází ve městě Grabovac (Chorvatsko - Karlovacká župa).

Guesthouse Rupčič

8,9

Guesthouse Rupčič

Ubytování (Apartmány) Guesthouse Rupčič. Guesthouse Rupčić je penzion situovaný v Grabovaci, 7 km od Národního parku Plitvická jezera, který je zapsaný na seznamu UNESCO. Ubytování Guesthouse Rupčič se nachází ve městě Grabovac (Chorvatsko - Karlovacká župa).

House Sebalj

8,8

House Sebalj

Ubytování (Venkovský dům) House Sebalj. House Sebalj stojí na klidném místě v Grabovaci, 3 km od centra vesnice Rakovica. Nabízí pokoje s balkonem, vlastní koupelnou a bezplatným Wi-Fi. Ubytování House Sebalj se nachází ve městě Grabovac (Chorvatsko - Karlovacká župa).

House Krizmanić

8,8

House Krizmanić

Ubytování (Penzion) House Krizmanić. House Krizmanić se nachází v Grabovacu, pouhých 6 km od národního parku Plitvická jezera, který je zapsaný na seznamu UNESCO. Ubytování House Krizmanić se nachází ve městě Grabovac (Chorvatsko - Karlovacká župa).

House Sekulic

8,8

House Sekulic

Ubytování (Penzion) House Sekulic. House Sekulic se nachází v obci Grabovac u Rakovice, 50 metrů od silnice ze Záhřebu do Splitu, 400 metrů od autobusového nádraží a 6 km od národního parku... Ubytování House Sekulic se nachází ve městě Grabovac (Chorvatsko - Karlovacká župa).

House Vukovic

8,8

House Vukovic

Ubytování (Penzion) House Vukovic. House Vukovic stojí v obci Grabovac v blízkosti národního parku Plitvická jezera a poskytuje ubytování v pokojích se satelitní TV a bezplatným internetem. Ubytování House Vukovic se nachází ve městě Grabovac (Chorvatsko - Karlovacká župa).

M&N Zafran

8,7

M&N Zafran

Ubytování (Penzion) M&N Zafran. Only a 10-minute drive from the Plitvice Lakes National Park, M&N Zafran offers en-suite rooms with parquet flooring, balcony and satellite TV. Ubytování M&N Zafran se nachází ve městě Grabovac (Chorvatsko - Karlovacká župa).

House D&A Hodak

8,7

House D&A Hodak

Ubytování (Penzion) House D&A Hodak. House Drago & Ankica nabízí nekuřácké pokoje s bezplatným Wi-Fi a satelitní LCD TV. Nachází se na klidném místě ve městě Grabovac. Ubytování House D&A Hodak se nachází ve městě Grabovac (Chorvatsko - Karlovacká župa).

Bed & Breakfast Helena

8,6

Bed & Breakfast Helena

Ubytování (Bed and breakfast) Bed & Breakfast Helena. Rodinné Apartmány a pokoje Helena se nachází jen 6 km od Národního parku Plitvická jezera. Nabízí restauraci a balkony s výhledem na krásnou krajinu. Ubytování Bed & Breakfast Helena se nachází ve městě Grabovac (Chorvatsko - Karlovacká župa).

16 Lakes Rooms

8,5

16 Lakes Rooms

Ubytování (Penzion) 16 Lakes Rooms. Guest house 16 Lakes Rooms is set in a small village of Grabovac and it features rooms with a private balcony overlooking the mountain. Ubytování 16 Lakes Rooms se nachází ve městě Grabovac (Chorvatsko - Karlovacká župa).

Plitvice Palace

8,5

Plitvice Palace

Ubytování (Penzion) Plitvice Palace. Plitvice Palace nabízí venkovní bazén se sluneční terasou v obci Grabovac, 7 km od národního parku Plitvická jezera. Ubytování Plitvice Palace se nachází ve městě Grabovac (Chorvatsko - Karlovacká župa).

House Anita

House Anita

Ubytování (Vila) House Anita. House Anita is situated in Grabovac. The property provides free private parking. Ubytování House Anita se nachází ve městě Grabovac (Chorvatsko - Karlovacká župa).

M&S&N

M&S&N

Ubytování (Apartmán) M&S&N. M&S&N se nachází v Grabovaci a nabízí sdílený lounge, zahradu a gril. Je vzdálen 10 km od Plitvických jezer a nabízí neplacené soukromé parkoviště. Ubytování M&S&N se nachází ve městě Grabovac (Chorvatsko - Karlovacká župa).

Apartment Plitvice

Apartment Plitvice

Ubytování (Rezort) Apartment Plitvice. Apartment Plitvice is set in Grabovac. Among the various facilities are a garden and a terrace. Private parking can be arranged at an extra charge. Ubytování Apartment Plitvice se nachází ve městě Grabovac (Chorvatsko - Karlovacká župa).

Ubytování ve městě Grabovac

Město Grabovac se nachází na území země Chorvatsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 57 hotelů a ubytování ve městě Grabovac.