Hledat

Ubytování

Ubytování město Drežnik Grad

Ve městě Drežnik Grad (Chorvatsko) máme celkem 24 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Drežnik Grad

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Drežnik Grad

Apartman Hana

9,9

Apartman Hana

Ubytování (Apartmán) Apartman Hana. Situated in Drežnik Grad in the Karlovac county region, Apartman Hana features a patio and garden views. Ubytování Apartman Hana se nachází ve městě Drežnik Grad (Chorvatsko - Karlovacká župa).

House Tudić

9,8

House Tudić

Ubytování (Apartmány) House Tudić. Located in Drežnik Grad, 23 km from Slunj, House Tudić provides a garden and free WiFi. Ubytování House Tudić se nachází ve městě Drežnik Grad (Chorvatsko - Karlovacká župa).

Lagom Apartments

9,8

Lagom Apartments

Ubytování (Apartmány) Lagom Apartments. Apartments Lagom is set in Drežnik Grad, offering accommodation with air conditioning, 9 km from Plitvice Lakes. Free WiFi and free parking are provided. Ubytování Lagom Apartments se nachází ve městě Drežnik Grad (Chorvatsko - Karlovacká župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 911 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment & Rooms Arija

9,7

Apartment & Rooms Arija

Ubytování (Penzion) Apartment & Rooms Arija. Located in Drežnik Grad, Apartment & Rooms Arija offers a garden. There is a barbecue and guests can make use of free WiFi and free private parking. Ubytování Apartment & Rooms Arija se nachází ve městě Drežnik Grad (Chorvatsko - Karlovacká župa).

Apartment Escape

9,7

Apartment Escape

Ubytování (Apartmán) Apartment Escape. Set in Drežnik Grad in the Karlovac county region, Apartment Escape has a patio and garden views. Ubytování Apartment Escape se nachází ve městě Drežnik Grad (Chorvatsko - Karlovacká župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 530 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Guest House Melody

9,6

Guest House Melody

Ubytování (Penzion) Guest House Melody. Situated in Drežnik Grad, Guest House Melody offers 3-star accommodation with a garden and a terrace. This 3-star guest house offers luggage storage space. Ubytování Guest House Melody se nachází ve městě Drežnik Grad (Chorvatsko - Karlovacká župa).

Apartments Smirnov

9,5

Apartments Smirnov

Ubytování (Apartmány) Apartments Smirnov. Apartments Smirnov se nachází v obci Drežnik Grad a nabízí ubytování s možností vlastního stravování a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Apartments Smirnov se nachází ve městě Drežnik Grad (Chorvatsko - Karlovacká župa).

Apartment Nina

9,4

Apartment Nina

Ubytování (Apartmán) Apartment Nina. Apartment Nina is located in Drežnik Grad and offers a restaurant, a bar and a garden. Ubytování Apartment Nina se nachází ve městě Drežnik Grad (Chorvatsko - Karlovacká župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 275 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Josipa

9,3

Apartment Josipa

Ubytování (Apartmány) Apartment Josipa. Apartmán Josipa se nachází v městečku Grad Drežnik a nabízí ubytování s vlastním stravováním, bezplatným Wi-Fi, zahradou s grilem a terasou. Ubytování Apartment Josipa se nachází ve městě Drežnik Grad (Chorvatsko - Karlovacká župa).

Apartments Vidoš

9,3

Apartments Vidoš

Ubytování (Apartmány) Apartments Vidoš. Apartments Vidoš se nachází v obci Drežnik Grad. Nabízí ubytování s možností vlastního stravování, bezplatným Wi-Fi a neplaceným soukromým parkovištěm... Ubytování Apartments Vidoš se nachází ve městě Drežnik Grad (Chorvatsko - Karlovacká župa).

Apartments and Rooms Kristina

9,2

Apartments and Rooms Kristina

Ubytování (Penzion) Apartments and Rooms Kristina. Apartments and Rooms Kristina se nachází ve městě Drežnik Grad, 10 km od Plitvických jezer zapsaných na seznamu UNESCO. Ubytování Apartments and Rooms Kristina se nachází ve městě Drežnik Grad (Chorvatsko - Karlovacká župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 148 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Guest House Kolić

9,2

Guest House Kolić

Ubytování (Penzion) Guest House Kolić. Guest House Kolić se nachází ve vesnici Drežnik Grad, pouhých 10 km od vstupu do Národního parku Plitvická jezera, a nabízí Wi-Fi zdarma. Ubytování Guest House Kolić se nachází ve městě Drežnik Grad (Chorvatsko - Karlovacká župa).

Guesthouse Pavličić

9,1

Guesthouse Pavličić

Ubytování (Penzion) Guesthouse Pavličić. Penzion Pavličić se nachází v obci Drežnik Grad, 11 km od národního parku Plitvická jezera. Wi-Fi je dostupné zdarma. Ubytování Guesthouse Pavličić se nachází ve městě Drežnik Grad (Chorvatsko - Karlovacká župa).

Apartman Niko

9,1

Apartman Niko

Ubytování (Apartmán) Apartman Niko. Situated in Drežnik Grad in the Karlovac county region, Apartman Niko has a garden. Ubytování Apartman Niko se nachází ve městě Drežnik Grad (Chorvatsko - Karlovacká župa).

Casa da Emanuela

8,8

Casa da Emanuela

Ubytování (Penzion) Casa da Emanuela. Casa de Emanuela se nachází 300 metrů od centra města Drežnik Grad a 5 minut jízdy od národního parku Plitivická jezera. Nabízí bezplatné Wi-Fi. Ubytování Casa da Emanuela se nachází ve městě Drežnik Grad (Chorvatsko - Karlovacká župa).

House Jole

8,8

House Jole

Ubytování (Apartmány) House Jole. House Jole se nachází v obci Drežnik Grad, 9 km od Plitvických jezer. Nabízí Wi-Fi zdarma, zahradu, gril a neplacené parkoviště. Ubytování House Jole se nachází ve městě Drežnik Grad (Chorvatsko - Karlovacká župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 225 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

House Valentić

8,5

House Valentić

Ubytování (Penzion) House Valentić. Situated in Drežnik Grad, House Valentić features 3-star accommodation with private balconies. Ubytování House Valentić se nachází ve městě Drežnik Grad (Chorvatsko - Karlovacká župa).

WOODS LODGE PLITVICE LAKES

WOODS LODGE PLITVICE LAKES

Ubytování (Chata) WOODS LODGE PLITVICE LAKES. WOODS LODGE PLITVICE LAKES is situated in Drežnik Grad and offers a shared lounge and a terrace. Ubytování WOODS LODGE PLITVICE LAKES se nachází ve městě Drežnik Grad (Chorvatsko - Karlovacká župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 099 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Studio apartman HANA

Studio apartman HANA

Ubytování (Apartmán) Studio apartman HANA. Studio apartman HANA is located in Drežnik Grad. Guests staying at this apartment have access to free WiFi. The apartment offers a terrace. Ubytování Studio apartman HANA se nachází ve městě Drežnik Grad (Chorvatsko - Karlovacká župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 724 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Studio Apartman Karlo

Studio Apartman Karlo

Ubytování (Penzion) Studio Apartman Karlo. Studio Apartman Karlo is set in Drežnik Grad and features a garden. There is a terrace and guests can make use of free WiFi and free private parking. Ubytování Studio Apartman Karlo se nachází ve městě Drežnik Grad (Chorvatsko - Karlovacká župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 178 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment Asgard

Apartment Asgard

Ubytování (Apartmán) Apartment Asgard. Apartment Asgard is set in Drežnik Grad and offers a terrace. Free WiFi is offered. Plitvička Jezera is 9 km from the apartment. Ubytování Apartment Asgard se nachází ve městě Drežnik Grad (Chorvatsko - Karlovacká župa). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 653 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Drežnik Grad

Město Drežnik Grad se nachází na území země Chorvatsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 24 hotelů a ubytování ve městě Drežnik Grad.