Hledat

Ubytování

Galicie

V regionu Galicie (Španělsko) máme celkem 6552 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování v hotelech regionu Galicie

Nejlepší ubytování v hotelech regionu Galicie

Tu Rincón en Compostela

10

Tu Rincón en Compostela

Ubytování (Apartmán) Tu Rincón en Compostela. Located in Santiago de Compostela, less than 1 km from Santiago de Compostela Cathedral, Tu Rincón en Compostela provides accommodation with a terrace,... Ubytování Tu Rincón en Compostela se nachází ve městě Santiago de Compostela (Španělsko - Galicie). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 017 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Vivienda Turísitica A Petada de San Clodio

10

Vivienda Turísitica A Petada de San Clodio

Ubytování (Prázdninový dům) Vivienda Turísitica A Petada de San Clodio. Situated in Gomariz in the Galicia region, Vivienda Turísitica A Petada de San Clodio has a patio and river views. Ubytování Vivienda Turísitica A Petada de San Clodio se nachází ve městě Gomariz (Španělsko - Galicie). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 005 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chalet Areo do rio - playa de razo

10

Chalet Areo do rio - playa de razo

Ubytování (Prázdninový dům) Chalet Areo do rio - playa de razo. Featuring a garden, private pool and pool views, Chalet Areo do rio - playa de razo is located in Razo. Ubytování Chalet Areo do rio - playa de razo se nachází ve městě Razo (Španělsko - Galicie).

Casita rural acogedora

10

Casita rural acogedora

Ubytování (Prázdninový dům) Casita rural acogedora. Casita rural acogedora is located in Combarro and offers a terrace. The accommodation is 9 km from Sanxenxo. Ubytování Casita rural acogedora se nachází ve městě Combarro (Španělsko - Galicie).

El balcón de Padrón

10

El balcón de Padrón

Ubytování (Apartmán) El balcón de Padrón. Featuring accommodation with a balcony, El balcón de Padrón is set in Padrón. This apartment offers accommodation with free WiFi. Ubytování El balcón de Padrón se nachází ve městě Padrón (Španělsko - Galicie).

Apartamento céntrico en zona Plaza de España

10

Apartamento céntrico en zona Plaza de España

Ubytování (Apartmán) Apartamento céntrico en zona Plaza de España. Apartamento céntrico en zona Plaza de España in A Coruña provides accommodation with free WiFi, less than 1 km from A Coruña Convention Centre - PALEXCO... Ubytování Apartamento céntrico en zona Plaza de España se nachází ve městě (Španělsko - Galicie).

Apartamento La Real

10

Apartamento La Real

Ubytování (Apartmán) Apartamento La Real. Located in Caldas de Reis, Apartamento La Real provides accommodation with a patio and free WiFi. Ubytování Apartamento La Real se nachází ve městě Caldas de Reis (Španělsko - Galicie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 831 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa Manolo y Lola

10

Casa Manolo y Lola

Ubytování (Privát) Casa Manolo y Lola. Situated in Camelle, 47 km from Finisterre, Casa Manolo y Lola features a terrace and free WiFi. Ubytování Casa Manolo y Lola se nachází ve městě Camelle (Španělsko - Galicie).

Casa Portela Guxinde

10

Casa Portela Guxinde

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Portela Guxinde. Casa Portela Guxinde is located in Pereira and offers a shared lounge, a garden and barbecue facilities. Ubytování Casa Portela Guxinde se nachází ve městě Pereira (Španělsko - Galicie). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 533 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa Morgade

10

Casa Morgade

Ubytování (Penzion) Casa Morgade. Casa Morgade features a restaurant, bar, a shared lounge and garden in Sarria. Guests can have a drink at the snack bar. Ubytování Casa Morgade se nachází ve městě Sarria (Španělsko - Galicie).

Casa do Maestro

10

Casa do Maestro

Ubytování (Prázdninový dům) Casa do Maestro. Situated in Vimianzo in the Galicia region, Casa do Maestro features a patio and garden views. Ubytování Casa do Maestro se nachází ve městě Vimianzo (Španělsko - Galicie).

CASA PARDAIÑA

10

CASA PARDAIÑA

Ubytování (Prázdninový dům) CASA PARDAIÑA. Boasting a patio with garden views, a shared lounge and barbecue facilities, CASA PARDAIÑA can be found in Vigo, close to Samil Beach and 3. Ubytování CASA PARDAIÑA se nachází ve městě Vigo (Španělsko - Galicie). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 616 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa Cunha

10

Casa Cunha

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Cunha. Set in Cornanda in the Galicia region, Casa Cunha features a garden. This holiday home offers free private parking and a shared lounge. Ubytování Casa Cunha se nachází ve městě Cornanda (Španělsko - Galicie). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 362 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Piso en Vigo 150m2 Hasta 7 huéspedes

10

Piso en Vigo 150m2 Hasta 7 huéspedes

Ubytování (Apartmán) Piso en Vigo 150m2 Hasta 7 huéspedes. Boasting city views, Piso en Vigo 150m2 Hasta 7 huéspedes features accommodation with a patio and a coffee machine, around 2.9 km from Estación Maritima. Ubytování Piso en Vigo 150m2 Hasta 7 huéspedes se nachází ve městě Vigo (Španělsko - Galicie).

Slow House Sarria

10

Slow House Sarria

Ubytování (Apartmán) Slow House Sarria. Situated in Sarria in the Galicia region, Slow House Sarria features a patio and city views. Ubytování Slow House Sarria se nachází ve městě Sarria (Španělsko - Galicie).

A Minguxaina

10

A Minguxaina

Ubytování (Prázdninový dům) A Minguxaina. Situated just 2.9 km from Os Bloques, A Minguxaina features accommodation in Ribadeo with access to a garden, barbecue facilities, as well as a 24-hour... Ubytování A Minguxaina se nachází ve městě Ribadeo (Španělsko - Galicie). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 616 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Albergue GBC Hostel

10

Albergue GBC Hostel

Ubytování (Hostel) Albergue GBC Hostel. Set in Pontevedra, 200 metres from Pontevedra Bus Station, Albergue GBC Hostel features rooms with city views and free WiFi. Ubytování Albergue GBC Hostel se nachází ve městě Pontevedra (Španělsko - Galicie). V následujících dnech se ceny pohybují od 523 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Mar de Vela Combarro

10

Mar de Vela Combarro

Ubytování (Apartmán) Mar de Vela Combarro. Located in Combarro in the Galicia region, Mar de Vela Combarro has a patio and sea views. Ubytování Mar de Vela Combarro se nachází ve městě Combarro (Španělsko - Galicie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 766 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Lovely Holiday Home in As Neves with Private Swimming Pool

10

Lovely Holiday Home in As Neves with Private Swimming Pool

Ubytování (Prázdninový dům) Lovely Holiday Home in As Neves with Private Swimming Pool. Set in Taboeja, Lovely Holiday Home in As Neves with Private Swimming Pool offers accommodation with a private pool. Ubytování Lovely Holiday Home in As Neves with Private Swimming Pool se nachází ve městě Taboeja (Španělsko - Galicie). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 795 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

VILLA LAPIDO

10

VILLA LAPIDO

Ubytování (Vila) VILLA LAPIDO. Located in Mondariz-Balneario, VILLA LAPIDO provides accommodation with a private pool, a patio and pool views. The accommodation is 1. Ubytování VILLA LAPIDO se nachází ve městě Mondariz-Balneario (Španělsko - Galicie). V následujících dnech se ceny pohybují od 15 085 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ático muy luminoso en centro de O Grove

10

Ático muy luminoso en centro de O Grove

Ubytování (Apartmán) Ático muy luminoso en centro de O Grove. Ático muy luminoso en centro de O Grove is set in O Grove. Free WiFi is featured. Ubytování Ático muy luminoso en centro de O Grove se nachází ve městě O Grove (Španělsko - Galicie). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 009 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa Manola

10

Casa Manola

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Manola. Casa Manola is situated in Teo and offers a garden and a terrace. The accommodation is 47 km from Sanxenxo. Ubytování Casa Manola se nachází ve městě Villamateo (Španělsko - Galicie). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 616 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Edificio el parque

10

Edificio el parque

Ubytování (Apartmán) Edificio el parque. Featuring sea views, Edificio el parque provides accommodation with a garden and a balcony, around 100 metres from Panadeira Beach. Ubytování Edificio el parque se nachází ve městě Sanxenxo (Španělsko - Galicie).

A Quinta Das Maceiras

10

A Quinta Das Maceiras

Ubytování (Prázdninový dům) A Quinta Das Maceiras. Set in A Estrada, A Quinta Das Maceiras provides accommodation with a private pool. Guests may enjoy the free WiFi. Ubytování A Quinta Das Maceiras se nachází ve městě A Estrada (Španělsko - Galicie). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 358 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

A Casa Das Marias

10

A Casa Das Marias

Ubytování (Apartmán) A Casa Das Marias. Located in Ourense, A Casa Das Marias provides accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytování A Casa Das Marias se nachází ve městě Ourense (Španělsko - Galicie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 668 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartamentos San Román

10

Apartamentos San Román

Ubytování (Apartmány) Apartamentos San Román. Situated in Retorta, 19 km from Portomarin, Apartamentos San Román features a seasonal outdoor swimming pool and free WiFi. Ubytování Apartamentos San Román se nachází ve městě Retorta (Španělsko - Galicie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 439 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Vivienda familiar en A Guarda

10

Vivienda familiar en A Guarda

Ubytování (Apartmán) Vivienda familiar en A Guarda. Offering free WiFi and free private parking, Vivienda familiar en A Guarda is set in A Guarda, within just 800 metres of Fedorento Beach. Ubytování Vivienda familiar en A Guarda se nachází ve městě A Guarda (Španělsko - Galicie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 810 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Olivo Apartment by Pris

10

Olivo Apartment by Pris

Ubytování (Apartmán) Olivo Apartment by Pris. Situated 600 metres from Estación Maritima and 100 metres from Vigo City Hall in Vigo, Olivo Pris Apartment offers accommodation with a kitchen. Ubytování Olivo Apartment by Pris se nachází ve městě Vigo (Španělsko - Galicie). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 148 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Morada Do Pablinho

10

Morada Do Pablinho

Ubytování (Apartmán) Morada Do Pablinho. Situated only 2.5 km from Praia As Sinas in Isla de Arosa, Morada Do Pablinho features accommodation fitted with a balcony, garden and outdoor pool. Ubytování Morada Do Pablinho se nachází ve městě Isla de Arosa (Španělsko - Galicie).

Casa Lolola

10

Casa Lolola

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Lolola. Situated in Sada in the Galicia region, Casa Lolola has a balcony. The accommodation is 10 km from Betanzos. Ubytování Casa Lolola se nachází ve městě Sada (Španělsko - Galicie).

Casa IRIENSE VUT-CO-004308

10

Casa IRIENSE VUT-CO-004308

Ubytování (Prázdninový dům) Casa IRIENSE VUT-CO-004308. Located in Padrón, Casa IRIENSE VUT-CO-004308 provides accommodation with a terrace, free WiFi, a shared kitchen, and a tour desk. Ubytování Casa IRIENSE VUT-CO-004308 se nachází ve městě Padrón (Španělsko - Galicie). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 093 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casona de Lubre

10

Casona de Lubre

Ubytování (Prázdninový dům) Casona de Lubre. Featuring a garden, a seasonal outdoor pool and garden views, Casona de Lubre is set in Bergondo. Ubytování Casona de Lubre se nachází ve městě Bergondo (Španělsko - Galicie). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 019 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

O rincón da Camposa

10

O rincón da Camposa

Ubytování (Prázdninový dům) O rincón da Camposa. Featuring sea views, O rincón da Camposa features accommodation with a terrace, around 700 metres from Praia Espiñeirido. Ubytování O rincón da Camposa se nachází ve městě Muxia (Španělsko - Galicie).

Casiña Branca

10

Casiña Branca

Ubytování (Prázdninový dům) Casiña Branca. Casiña Branca offers accommodation in Camariñas, 2.2 km from Praia da Barreira. The holiday home also features 2 bathrooms. Ubytování Casiña Branca se nachází ve městě Camariñas (Španělsko - Galicie).

El Apartamento de Marta

10

El Apartamento de Marta

Ubytování (Apartmán) El Apartamento de Marta. Set in A Coruña, just 600 metres from Riazor Beach, El Apartamento de Marta offers beachfront accommodation with free WiFi. Ubytování El Apartamento de Marta se nachází ve městě (Španělsko - Galicie). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 224 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa Loisiana

10

Casa Loisiana

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Loisiana. Featuring a shared lounge, a garden, and barbecue facilities, Casa Loisiana provides accommodation in O Pino with free WiFi and lake views. Ubytování Casa Loisiana se nachází ve městě O Pino (Španělsko - Galicie). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 802 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa Playa Lavaxeira

10

Casa Playa Lavaxeira

Ubytování (Apartmán) Casa Playa Lavaxeira. Featuring a Jacuzzi, Casa Playa Lavaxeira is located in O Grove. This apartment features a garden, barbecue facilities, free WiFi and free private parking. Ubytování Casa Playa Lavaxeira se nachází ve městě O Grove (Španělsko - Galicie). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 924 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

CASA MOLINOS DE SAMIL, VIGO (WiFi) Ven a la PLAYA!

10

CASA MOLINOS DE SAMIL, VIGO (WiFi) Ven a la PLAYA!

Ubytování (Prázdninový dům) CASA MOLINOS DE SAMIL, VIGO (WiFi) Ven a la PLAYA!. Featuring a patio with garden views, a garden and a terrace, CASA MOLINOS DE SAMIL, VIGO (WiFi) Ven a la PLAYA! Ubytování CASA MOLINOS DE SAMIL, VIGO (WiFi) Ven a la PLAYA! se nachází ve městě Vigo (Španělsko - Galicie).

Laros Pios Alojamiento

10

Laros Pios Alojamiento

Ubytování (Apartmán) Laros Pios Alojamiento. Situated in Villalba, Laros Pios Alojamiento features air-conditioned accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytování Laros Pios Alojamiento se nachází ve městě Villalba (Španělsko - Galicie). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 951 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

BYHOUSE Frei Luis 4D

10

BYHOUSE Frei Luis 4D

Ubytování (Apartmán) BYHOUSE Frei Luis 4D. BYHOUSE Frei Luis 4D is set in Sarria. The property has city views and is 16 km from Portomarin. Ubytování BYHOUSE Frei Luis 4D se nachází ve městě Sarria (Španělsko - Galicie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 544 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Lugar de Redonda

10

Lugar de Redonda

Ubytování (Prázdninový dům) Lugar de Redonda. Lugar de Redonda is located in Corcubión and offers a garden and a terrace. The accommodation is 30 km from Noya. Ubytování Lugar de Redonda se nachází ve městě Corcubión (Španělsko - Galicie). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 145 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa dos arcos

10

Casa dos arcos

Ubytování (Prázdninový dům) Casa dos arcos. Set in Sober, Casa dos arcos offers BBQ facilities, free WiFi, a 24-hour front desk, and a tour desk. Ubytování Casa dos arcos se nachází ve městě Sober (Španělsko - Galicie). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 709 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa Borlas

10

Casa Borlas

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Borlas. Featuring a garden, an outdoor pool and pool views, Casa Borlas is located in Vilamelle. Ubytování Casa Borlas se nachází ve městě Vilamelle (Španělsko - Galicie). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 862 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Camiño da Vieira

10

Camiño da Vieira

Ubytování (Hostel) Camiño da Vieira. Camiño da Vieira is located in Padrón and offers a shared lounge, a garden and a terrace. Ubytování Camiño da Vieira se nachází ve městě Padrón (Španělsko - Galicie).

Atico a 80m de la Playa de Silgar

10

Atico a 80m de la Playa de Silgar

Ubytování (Apartmán) Atico a 80m de la Playa de Silgar. Featuring sea views, Atico a 80m de la Playa de Silgar provides accommodation with a terrace and a coffee machine, around 500 metres from Panadeira Beach. Ubytování Atico a 80m de la Playa de Silgar se nachází ve městě Sanxenxo (Španělsko - Galicie). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 924 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa en Pazo Gallego con vistas a la Ria

10

Casa en Pazo Gallego con vistas a la Ria

Ubytování (Prázdninový dům) Casa en Pazo Gallego con vistas a la Ria. Featuring garden views, Casa en Pazo Gallego con vistas a la Ria provides accommodation with a garden and a balcony, around 500 metres from Loureiro Beach. Ubytování Casa en Pazo Gallego con vistas a la Ria se nachází ve městě Bueu (Španělsko - Galicie). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 009 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

A casa de Felisa

10

A casa de Felisa

Ubytování (Prázdninový dům) A casa de Felisa. Set in Coristanco in the Galicia region, A casa de Felisa features a patio and garden views. This holiday home has a garden and free private parking. Ubytování A casa de Felisa se nachází ve městě Coristanco (Španělsko - Galicie). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 452 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casita curbeiros

10

Casita curbeiros

Ubytování (Prázdninový dům) Casita curbeiros. Featuring accommodation with a patio, Casita curbeiros is located in O Grove. Set 1. Ubytování Casita curbeiros se nachází ve městě O Grove (Španělsko - Galicie).

Habitación privada con terraza en casa particular

10

Habitación privada con terraza en casa particular

Ubytování (Privát) Habitación privada con terraza en casa particular. Set just 2.4 km from Pontevedra Town Hall, Habitación privada con terraza en casa particular features accommodation in Pontevedra with access to a garden,... Ubytování Habitación privada con terraza en casa particular se nachází ve městě Pontevedra (Španělsko - Galicie). V následujících dnech se ceny pohybují od 981 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Nerga House

10

Nerga House

Ubytování (Prázdninový dům) Nerga House. Situated in Cangas de Morrazo, Nerga House features accommodation with a private pool and private parking. Ubytování Nerga House se nachází ve městě Cangas de Morrazo (Španělsko - Galicie).

Raeiros

9,9

Raeiros

Ubytování (Aparthotel) Raeiros. Offering a hot spring bath and outdoor and indoor swimming pools, Raeiros is 50 metres from the sandy beach of A Lanzada. Ubytování Raeiros se nachází ve městě Balea (Španělsko - Galicie).

Ubytování v městech regionu Galicie

Ubytování v městech regionu Galicie