Hledat

Ubytování

Galicie

V regionu Galicie (Španělsko) máme celkem 6552 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování v hotelech regionu Galicie

Nejlepší ubytování v hotelech regionu Galicie

Casa nueva en Vigo-Rural-Mos

10

Casa nueva en Vigo-Rural-Mos

Ubytování (Prázdninový dům) Casa nueva en Vigo-Rural-Mos. Casa nueva en s vířivkou Vigo-Rural-Mos se nachází ve městě Pontevedra. 22 km od autobusového nádraží Pontevedra. Ubytování Casa nueva en Vigo-Rural-Mos se nachází ve městě Pontevedra (Španělsko - Galicie).

Ático Anllóns

10

Ático Anllóns

Ubytování (Apartmán) Ático Anllóns. Ático Anllóns se nachází v Carballu a nabízí zahradu, bezplatné Wi-Fi a výhled do zahrady. 33 km od Oleirosu. Ubytování Ático Anllóns se nachází ve městě Carballo (Španělsko - Galicie).

Vivienda Turísitica A Petada de San Clodio

10

Vivienda Turísitica A Petada de San Clodio

Ubytování (Prázdninový dům) Vivienda Turísitica A Petada de San Clodio. Situated in Gomariz in the Galicia region, Vivienda Turísitica A Petada de San Clodio has a patio and river views. Ubytování Vivienda Turísitica A Petada de San Clodio se nachází ve městě Gomariz (Španělsko - Galicie).

Casa Portela Guxinde

10

Casa Portela Guxinde

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Portela Guxinde. Casa Portela Guxinde is located in Pereira and offers a shared lounge, a garden and barbecue facilities. Ubytování Casa Portela Guxinde se nachází ve městě Pereira (Španělsko - Galicie).

Tu Rincón en Compostela

10

Tu Rincón en Compostela

Ubytování (Apartmán) Tu Rincón en Compostela. Located in Santiago de Compostela, less than 1 km from Santiago de Compostela Cathedral, Tu Rincón en Compostela provides accommodation with a terrace,... Ubytování Tu Rincón en Compostela se nachází ve městě Santiago de Compostela (Španělsko - Galicie).

Apartamento La Real

10

Apartamento La Real

Ubytování (Apartmán) Apartamento La Real. Located in Caldas de Reis, Apartamento La Real provides accommodation with a patio and free WiFi. Ubytování Apartamento La Real se nachází ve městě Caldas de Reis (Španělsko - Galicie).

Villa Pazos

10

Villa Pazos

Ubytování (Prázdninový dům) Villa Pazos. Villa Pazos se nachází v Nigránu, 2,3 km od pláže Playa America, a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, klimatizací a sezónním venkovním bazénem. Ubytování Villa Pazos se nachází ve městě Nigrán (Španělsko - Galicie).

VILLA RAICES. Agradable casa con piscina

10

VILLA RAICES. Agradable casa con piscina

Ubytování (Vila) VILLA RAICES. Agradable casa con piscina. VILLA RAICES se může pochlubit zahradou, venkovním bazénem a výhledem na bazén. Agradable casa con piscina se nachází v Baioně. Ubytování VILLA RAICES. Agradable casa con piscina se nachází ve městě Baiona (Španělsko - Galicie).

Alma Fisterrá

10

Alma Fisterrá

Ubytování (Prázdninový dům) Alma Fisterrá. Alma Fisterrá se nachází asi 100 metrů od pláže Da Ribeira a nabízí ubytování s terasou, rychlovarnou konvicí a výhledem na město. Ubytování Alma Fisterrá se nachází ve městě Fisterra (Španělsko - Galicie).

VILLA LAPIDO

10

VILLA LAPIDO

Ubytování (Vila) VILLA LAPIDO. Located in Mondariz-Balneario, VILLA LAPIDO provides accommodation with a private pool, a patio and pool views. The accommodation is 1. Ubytování VILLA LAPIDO se nachází ve městě Mondariz-Balneario (Španělsko - Galicie).

Albergue GBC Hostel

10

Albergue GBC Hostel

Ubytování (Hostel) Albergue GBC Hostel. Set in Pontevedra, 200 metres from Pontevedra Bus Station, Albergue GBC Hostel features rooms with city views and free WiFi. Ubytování Albergue GBC Hostel se nachází ve městě Pontevedra (Španělsko - Galicie).

A Minguxaina

10

A Minguxaina

Ubytování (Prázdninový dům) A Minguxaina. Situated just 2.9 km from Os Bloques, A Minguxaina features accommodation in Ribadeo with access to a garden, barbecue facilities, as well as a 24-hour... Ubytování A Minguxaina se nachází ve městě Ribadeo (Španělsko - Galicie).

Casa manolo

10

Casa manolo

Ubytování (Apartmán) Casa manolo. Casa manolo se nachází v obci Pontevedra, 2,6 km od baziliky Santa Maria, 2,7 km od divadla Teatro Principal a 2,9 km od provinčního muzea Pontevedra, a... Ubytování Casa manolo se nachází ve městě Pontevedra (Španělsko - Galicie).

A Pousa Pensión rural (Camino de Santiago Sanabrés)

10

A Pousa Pensión rural (Camino de Santiago Sanabrés)

Ubytování (Penzion) A Pousa Pensión rural (Camino de Santiago Sanabrés). A Pousa Pensión rural (Camino de Santiago Sanabrés) se nachází v Armarizu a nabízí bar, zahradu, terasu a bezplatné Wi-Fi. Penzion nabízí rodinné pokoje. Ubytování A Pousa Pensión rural (Camino de Santiago Sanabrés) se nachází ve městě (Španělsko - Galicie).

Apartamento en Boiro

10

Apartamento en Boiro

Ubytování (Apartmán) Apartamento en Boiro. Apartamento en Boiro se nachází v Boiru. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Pláž Playa de Barraña je vzdálená 700 metrů a pláž Praia De Mañons 3... Ubytování Apartamento en Boiro se nachází ve městě Boiro (Španělsko - Galicie).

APARTAMENTO MAZARACOS

10

APARTAMENTO MAZARACOS

Ubytování (Apartmán) APARTAMENTO MAZARACOS. APARTAMENTO MAZARACOS se nachází v letovisku A Guarda, 300 metrů od pláže Praia do Porto, 400 metrů od pláže Playa Carreiro a 700 metrů od pláže Fedorento. Ubytování APARTAMENTO MAZARACOS se nachází ve městě A Guarda (Španělsko - Galicie).

Casa Cunha

10

Casa Cunha

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Cunha. Set in Cornanda in the Galicia region, Casa Cunha features a garden. This holiday home offers free private parking and a shared lounge. Ubytování Casa Cunha se nachází ve městě Cornanda (Španělsko - Galicie).

CASA PARDAIÑA

10

CASA PARDAIÑA

Ubytování (Prázdninový dům) CASA PARDAIÑA. Boasting a patio with garden views, a shared lounge and barbecue facilities, CASA PARDAIÑA can be found in Vigo, close to Samil Beach and 3. Ubytování CASA PARDAIÑA se nachází ve městě Vigo (Španělsko - Galicie).

Lovely Holiday Home in As Neves with Private Swimming Pool

10

Lovely Holiday Home in As Neves with Private Swimming Pool

Ubytování (Prázdninový dům) Lovely Holiday Home in As Neves with Private Swimming Pool. Set in Taboeja, Lovely Holiday Home in As Neves with Private Swimming Pool offers accommodation with a private pool. Ubytování Lovely Holiday Home in As Neves with Private Swimming Pool se nachází ve městě Taboeja (Španělsko - Galicie).

Mar de Vela Combarro

10

Mar de Vela Combarro

Ubytování (Apartmán) Mar de Vela Combarro. Located in Combarro in the Galicia region, Mar de Vela Combarro has a patio and sea views. Ubytování Mar de Vela Combarro se nachází ve městě Combarro (Španělsko - Galicie).

Duplex Concheiros

10

Duplex Concheiros

Ubytování (Apartmán) Duplex Concheiros. Duplex Concheiros se nachází v Santiagu de Compostela, jen 1,2 km od katedrály Santiago de Compostela a 1,3 km od turistické kanceláře. Ubytování Duplex Concheiros se nachází ve městě Santiago de Compostela (Španělsko - Galicie).

Casa Tella

10

Casa Tella

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Tella. Casa Tella se nachází v obci Graña v Galicii a nabízí zahradu. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Casa Tella se nachází ve městě Santiago de Compostela (Španělsko - Galicie).

La Suite Años 20

10

La Suite Años 20

Ubytování (Apartmán) La Suite Años 20. La Suite Años 20 se nachází v Corcubiónu a nabízí ubytování s terasou a bezplatným Wi-Fi. 6 km od obce Ézaro. Ubytování La Suite Años 20 se nachází ve městě Corcubión (Španělsko - Galicie).

Eira Vella Bueu

10

Eira Vella Bueu

Ubytování (Prázdninový dům) Eira Vella Bueu. Eira Vella Bueu se nachází v Bueu, 300 metrů od pláže Loureiro, a nabízí sezónní venkovní bazén, bezplatné Wi-Fi, nepřetržitě otevřenou recepci a... Ubytování Eira Vella Bueu se nachází ve městě Bueu (Španělsko - Galicie).

CARAVELLUCA

10

CARAVELLUCA

Ubytování (Prázdninový dům) CARAVELLUCA. CARAVELLUCA se nachází v Corcubiónu a nabízí terasu. 6 km od obce Ézaro. Ubytování CARAVELLUCA se nachází ve městě Corcubión (Španělsko - Galicie).

A Quinta Das Maceiras

10

A Quinta Das Maceiras

Ubytování (Prázdninový dům) A Quinta Das Maceiras. Set in A Estrada, A Quinta Das Maceiras provides accommodation with a private pool. Guests may enjoy the free WiFi. Ubytování A Quinta Das Maceiras se nachází ve městě A Estrada (Španělsko - Galicie).

A Casa Das Marias

10

A Casa Das Marias

Ubytování (Apartmán) A Casa Das Marias. Located in Ourense, A Casa Das Marias provides accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytování A Casa Das Marias se nachází ve městě Ourense (Španělsko - Galicie).

Apartamentos San Román

10

Apartamentos San Román

Ubytování (Apartmány) Apartamentos San Román. Situated in Retorta, 19 km from Portomarin, Apartamentos San Román features a seasonal outdoor swimming pool and free WiFi. Ubytování Apartamentos San Román se nachází ve městě Retorta (Španělsko - Galicie).

Casa IRIENSE VUT-CO-004308

10

Casa IRIENSE VUT-CO-004308

Ubytování (Prázdninový dům) Casa IRIENSE VUT-CO-004308. Located in Padrón, Casa IRIENSE VUT-CO-004308 provides accommodation with a terrace, free WiFi, a shared kitchen, and a tour desk. Ubytování Casa IRIENSE VUT-CO-004308 se nachází ve městě Padrón (Španělsko - Galicie).

Casa Manola

10

Casa Manola

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Manola. Casa Manola is situated in Teo and offers a garden and a terrace. The accommodation is 47 km from Sanxenxo. Ubytování Casa Manola se nachází ve městě Villamateo (Španělsko - Galicie).

Ático muy luminoso en centro de O Grove

10

Ático muy luminoso en centro de O Grove

Ubytování (Apartmán) Ático muy luminoso en centro de O Grove. Ático muy luminoso en centro de O Grove is set in O Grove. Free WiFi is featured. Ubytování Ático muy luminoso en centro de O Grove se nachází ve městě O Grove (Španělsko - Galicie).

Casona de Lubre

10

Casona de Lubre

Ubytování (Prázdninový dům) Casona de Lubre. Featuring a garden, a seasonal outdoor pool and garden views, Casona de Lubre is set in Bergondo. Ubytování Casona de Lubre se nachází ve městě Bergondo (Španělsko - Galicie).

Playa Catedrales Village

10

Playa Catedrales Village

Ubytování (Prázdninový dům) Playa Catedrales Village. Playa Catedrales Village se nachází v Barreiros, jen pár kroků od pláže Coto, a nabízí ubytování se zahradou, bezplatným Wi-Fi, nepřetržitě otevřenou... Ubytování Playa Catedrales Village se nachází ve městě Barreiros (Španělsko - Galicie).

Casa Berdeal

10

Casa Berdeal

Ubytování (Venkovský dům) Casa Berdeal. Casa Berdeal se nachází v Mañónu a nabízí sdílený lounge, zahradu, gril, bezplatné Wi-Fi a výhled do zahrady. 25 km od Cedeiry. Ubytování Casa Berdeal se nachází ve městě Mañón (Španělsko - Galicie).

Apartamento en Ribeira a pie de playa (COROSO)

10

Apartamento en Ribeira a pie de playa (COROSO)

Ubytování (Apartmán) Apartamento en Ribeira a pie de playa (COROSO). Apartamento en Ribeira a pie de playa (COROSO) se nachází v Ribeiře, 11 km od ostrova Sálvora, v oblasti, kde se můžete věnovat potápění. Ubytování Apartamento en Ribeira a pie de playa (COROSO) se nachází ve městě Ribeira (Španělsko - Galicie).

Ubytování v městech regionu Galicie

Ubytování v městech regionu Galicie