Hledat

Ubytování

Galicie

V regionu Galicie (Španělsko) máme celkem 6552 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování v hotelech regionu Galicie

Nejlepší ubytování v hotelech regionu Galicie

Tu Rincón en Compostela

10

Tu Rincón en Compostela

Ubytování (Apartmán) Tu Rincón en Compostela. Located in Santiago de Compostela, less than 1 km from Santiago de Compostela Cathedral, Tu Rincón en Compostela provides accommodation with a terrace,... Ubytování Tu Rincón en Compostela se nachází ve městě Santiago de Compostela (Španělsko - Galicie). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 017 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Vivienda Turísitica A Petada de San Clodio

10

Vivienda Turísitica A Petada de San Clodio

Ubytování (Prázdninový dům) Vivienda Turísitica A Petada de San Clodio. Situated in Gomariz in the Galicia region, Vivienda Turísitica A Petada de San Clodio has a patio and river views. Ubytování Vivienda Turísitica A Petada de San Clodio se nachází ve městě Gomariz (Španělsko - Galicie). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 005 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Chalet Areo do rio - playa de razo

10

Chalet Areo do rio - playa de razo

Ubytování (Prázdninový dům) Chalet Areo do rio - playa de razo. Featuring a garden, private pool and pool views, Chalet Areo do rio - playa de razo is located in Razo. Ubytování Chalet Areo do rio - playa de razo se nachází ve městě Razo (Španělsko - Galicie).

Casita rural acogedora

10

Casita rural acogedora

Ubytování (Prázdninový dům) Casita rural acogedora. Casita rural acogedora is located in Combarro and offers a terrace. The accommodation is 9 km from Sanxenxo. Ubytování Casita rural acogedora se nachází ve městě Combarro (Španělsko - Galicie).

El balcón de Padrón

10

El balcón de Padrón

Ubytování (Apartmán) El balcón de Padrón. Featuring accommodation with a balcony, El balcón de Padrón is set in Padrón. This apartment offers accommodation with free WiFi. Ubytování El balcón de Padrón se nachází ve městě Padrón (Španělsko - Galicie).

Apartamento céntrico en zona Plaza de España

10

Apartamento céntrico en zona Plaza de España

Ubytování (Apartmán) Apartamento céntrico en zona Plaza de España. Apartamento céntrico en zona Plaza de España in A Coruña provides accommodation with free WiFi, less than 1 km from A Coruña Convention Centre - PALEXCO... Ubytování Apartamento céntrico en zona Plaza de España se nachází ve městě (Španělsko - Galicie).

Apartamento La Real

10

Apartamento La Real

Ubytování (Apartmán) Apartamento La Real. Located in Caldas de Reis, Apartamento La Real provides accommodation with a patio and free WiFi. Ubytování Apartamento La Real se nachází ve městě Caldas de Reis (Španělsko - Galicie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 831 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa Manolo y Lola

10

Casa Manolo y Lola

Ubytování (Privát) Casa Manolo y Lola. Situated in Camelle, 47 km from Finisterre, Casa Manolo y Lola features a terrace and free WiFi. Ubytování Casa Manolo y Lola se nachází ve městě Camelle (Španělsko - Galicie).

Casa Portela Guxinde

10

Casa Portela Guxinde

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Portela Guxinde. Casa Portela Guxinde is located in Pereira and offers a shared lounge, a garden and barbecue facilities. Ubytování Casa Portela Guxinde se nachází ve městě Pereira (Španělsko - Galicie). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 533 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa Morgade

10

Casa Morgade

Ubytování (Penzion) Casa Morgade. Casa Morgade features a restaurant, bar, a shared lounge and garden in Sarria. Guests can have a drink at the snack bar. Ubytování Casa Morgade se nachází ve městě Sarria (Španělsko - Galicie).

Casa do Maestro

10

Casa do Maestro

Ubytování (Prázdninový dům) Casa do Maestro. Situated in Vimianzo in the Galicia region, Casa do Maestro features a patio and garden views. Ubytování Casa do Maestro se nachází ve městě Vimianzo (Španělsko - Galicie).

apartamento chousa bajo

10

apartamento chousa bajo

Ubytování (Apartmán) apartamento chousa bajo. apartamento chousa bajo se nachází v obci Sigüeiro v Galicii a nabízí terasu. Na místě je soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi. Ubytování apartamento chousa bajo se nachází ve městě Sigüeiro (Španělsko - Galicie).

Ático Anllóns

10

Ático Anllóns

Ubytování (Apartmán) Ático Anllóns. Ático Anllóns se nachází v Carballu a nabízí zahradu, bezplatné Wi-Fi a výhled do zahrady. 33 km od Oleirosu. Ubytování Ático Anllóns se nachází ve městě Carballo (Španělsko - Galicie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 480 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa nueva en Vigo-Rural-Mos

10

Casa nueva en Vigo-Rural-Mos

Ubytování (Prázdninový dům) Casa nueva en Vigo-Rural-Mos. Casa nueva en s vířivkou Vigo-Rural-Mos se nachází ve městě Pontevedra. 22 km od autobusového nádraží Pontevedra. Ubytování Casa nueva en Vigo-Rural-Mos se nachází ve městě Pontevedra (Španělsko - Galicie). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 067 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

CASA PARDAIÑA

10

CASA PARDAIÑA

Ubytování (Prázdninový dům) CASA PARDAIÑA. Boasting a patio with garden views, a shared lounge and barbecue facilities, CASA PARDAIÑA can be found in Vigo, close to Samil Beach and 3. Ubytování CASA PARDAIÑA se nachází ve městě Vigo (Španělsko - Galicie). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 616 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa Cunha

10

Casa Cunha

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Cunha. Set in Cornanda in the Galicia region, Casa Cunha features a garden. This holiday home offers free private parking and a shared lounge. Ubytování Casa Cunha se nachází ve městě Cornanda (Španělsko - Galicie). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 362 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Piso en Vigo 150m2 Hasta 7 huéspedes

10

Piso en Vigo 150m2 Hasta 7 huéspedes

Ubytování (Apartmán) Piso en Vigo 150m2 Hasta 7 huéspedes. Boasting city views, Piso en Vigo 150m2 Hasta 7 huéspedes features accommodation with a patio and a coffee machine, around 2.9 km from Estación Maritima. Ubytování Piso en Vigo 150m2 Hasta 7 huéspedes se nachází ve městě Vigo (Španělsko - Galicie).

Slow House Sarria

10

Slow House Sarria

Ubytování (Apartmán) Slow House Sarria. Situated in Sarria in the Galicia region, Slow House Sarria features a patio and city views. Ubytování Slow House Sarria se nachází ve městě Sarria (Španělsko - Galicie).

A Minguxaina

10

A Minguxaina

Ubytování (Prázdninový dům) A Minguxaina. Situated just 2.9 km from Os Bloques, A Minguxaina features accommodation in Ribadeo with access to a garden, barbecue facilities, as well as a 24-hour... Ubytování A Minguxaina se nachází ve městě Ribadeo (Španělsko - Galicie). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 616 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Albergue GBC Hostel

10

Albergue GBC Hostel

Ubytování (Hostel) Albergue GBC Hostel. Set in Pontevedra, 200 metres from Pontevedra Bus Station, Albergue GBC Hostel features rooms with city views and free WiFi. Ubytování Albergue GBC Hostel se nachází ve městě Pontevedra (Španělsko - Galicie). V následujících dnech se ceny pohybují od 523 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Mar de Vela Combarro

10

Mar de Vela Combarro

Ubytování (Apartmán) Mar de Vela Combarro. Located in Combarro in the Galicia region, Mar de Vela Combarro has a patio and sea views. Ubytování Mar de Vela Combarro se nachází ve městě Combarro (Španělsko - Galicie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 766 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Lovely Holiday Home in As Neves with Private Swimming Pool

10

Lovely Holiday Home in As Neves with Private Swimming Pool

Ubytování (Prázdninový dům) Lovely Holiday Home in As Neves with Private Swimming Pool. Set in Taboeja, Lovely Holiday Home in As Neves with Private Swimming Pool offers accommodation with a private pool. Ubytování Lovely Holiday Home in As Neves with Private Swimming Pool se nachází ve městě Taboeja (Španělsko - Galicie). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 795 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

VILLA LAPIDO

10

VILLA LAPIDO

Ubytování (Vila) VILLA LAPIDO. Located in Mondariz-Balneario, VILLA LAPIDO provides accommodation with a private pool, a patio and pool views. The accommodation is 1. Ubytování VILLA LAPIDO se nachází ve městě Mondariz-Balneario (Španělsko - Galicie). V následujících dnech se ceny pohybují od 15 085 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa manolo

10

Casa manolo

Ubytování (Apartmán) Casa manolo. Casa manolo se nachází v obci Pontevedra, 2,6 km od baziliky Santa Maria, 2,7 km od divadla Teatro Principal a 2,9 km od provinčního muzea Pontevedra, a... Ubytování Casa manolo se nachází ve městě Pontevedra (Španělsko - Galicie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 472 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Pazos

10

Villa Pazos

Ubytování (Prázdninový dům) Villa Pazos. Villa Pazos se nachází v Nigránu, 2,3 km od pláže Playa America, a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, klimatizací a sezónním venkovním bazénem. Ubytování Villa Pazos se nachází ve městě Nigrán (Španělsko - Galicie). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 362 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

VILLA RAICES. Agradable casa con piscina

10

VILLA RAICES. Agradable casa con piscina

Ubytování (Vila) VILLA RAICES. Agradable casa con piscina. VILLA RAICES se může pochlubit zahradou, venkovním bazénem a výhledem na bazén. Agradable casa con piscina se nachází v Baioně. Ubytování VILLA RAICES. Agradable casa con piscina se nachází ve městě Baiona (Španělsko - Galicie). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 845 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Duplex Concheiros

10

Duplex Concheiros

Ubytování (Apartmán) Duplex Concheiros. Duplex Concheiros se nachází v Santiagu de Compostela, jen 1,2 km od katedrály Santiago de Compostela a 1,3 km od turistické kanceláře. Ubytování Duplex Concheiros se nachází ve městě Santiago de Compostela (Španělsko - Galicie). V následujících dnech se ceny pohybují od 7 017 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa Tella

10

Casa Tella

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Tella. Casa Tella se nachází v obci Graña v Galicii a nabízí zahradu. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Casa Tella se nachází ve městě Santiago de Compostela (Španělsko - Galicie). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 681 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

A Pousa Pensión rural (Camino de Santiago Sanabrés)

10

A Pousa Pensión rural (Camino de Santiago Sanabrés)

Ubytování (Penzion) A Pousa Pensión rural (Camino de Santiago Sanabrés). A Pousa Pensión rural (Camino de Santiago Sanabrés) se nachází v Armarizu a nabízí bar, zahradu, terasu a bezplatné Wi-Fi. Penzion nabízí rodinné pokoje. Ubytování A Pousa Pensión rural (Camino de Santiago Sanabrés) se nachází ve městě (Španělsko - Galicie). V následujících dnech se ceny pohybují od 482 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Alma Fisterrá

10

Alma Fisterrá

Ubytování (Prázdninový dům) Alma Fisterrá. Alma Fisterrá se nachází asi 100 metrů od pláže Da Ribeira a nabízí ubytování s terasou, rychlovarnou konvicí a výhledem na město. Ubytování Alma Fisterrá se nachází ve městě Fisterra (Španělsko - Galicie). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 165 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

APARTAMENTO MAZARACOS

10

APARTAMENTO MAZARACOS

Ubytování (Apartmán) APARTAMENTO MAZARACOS. APARTAMENTO MAZARACOS se nachází v letovisku A Guarda, 300 metrů od pláže Praia do Porto, 400 metrů od pláže Playa Carreiro a 700 metrů od pláže Fedorento. Ubytování APARTAMENTO MAZARACOS se nachází ve městě A Guarda (Španělsko - Galicie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 391 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartamento en Boiro

10

Apartamento en Boiro

Ubytování (Apartmán) Apartamento en Boiro. Apartamento en Boiro se nachází v Boiru. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Pláž Playa de Barraña je vzdálená 700 metrů a pláž Praia De Mañons 3... Ubytování Apartamento en Boiro se nachází ve městě Boiro (Španělsko - Galicie). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 564 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Raxomar

10

Raxomar

Ubytování (Apartmán) Raxomar. Raxomar se nachází v Raxo v Galicii a nabízí balkon. Apartmán má 4 ložnice, TV s plochou obrazovkou a kuchyň s lednicí. Ubytování Raxomar se nachází ve městě Raxo (Španělsko - Galicie).

La Casa de Mia

10

La Casa de Mia

Ubytování (Apartmán) La Casa de Mia. La Casa de Mia se nachází v Melide v Galicii a má balkon. 44 km od Betanzosu. Ubytování La Casa de Mia se nachází ve městě Melide (Španělsko - Galicie).

La Suite Años 20

10

La Suite Años 20

Ubytování (Apartmán) La Suite Años 20. La Suite Años 20 se nachází v Corcubiónu a nabízí ubytování s terasou a bezplatným Wi-Fi. 6 km od obce Ézaro. Ubytování La Suite Años 20 se nachází ve městě Corcubión (Španělsko - Galicie). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 454 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Playa Catedrales Village

10

Playa Catedrales Village

Ubytování (Prázdninový dům) Playa Catedrales Village. Playa Catedrales Village se nachází v Barreiros, jen pár kroků od pláže Coto, a nabízí ubytování se zahradou, bezplatným Wi-Fi, nepřetržitě otevřenou... Ubytování Playa Catedrales Village se nachází ve městě Barreiros (Španělsko - Galicie). V následujících dnech se ceny pohybují od 9 788 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartamento HUPA Aventura Viveiro

10

Apartamento HUPA Aventura Viveiro

Ubytování (Apartmán) Apartamento HUPA Aventura Viveiro. Apartamento HUPA Aventura Viveiro se nachází ve Viveru, necelý 1 km od pláže Covas a 2 km od pláže Sacido, a nabízí výhled do zahrady. Ubytování Apartamento HUPA Aventura Viveiro se nachází ve městě Vivero (Španělsko - Galicie). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 981 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartamento en Ribeira a pie de playa (COROSO)

10

Apartamento en Ribeira a pie de playa (COROSO)

Ubytování (Apartmán) Apartamento en Ribeira a pie de playa (COROSO). Apartamento en Ribeira a pie de playa (COROSO) se nachází v Ribeiře, 11 km od ostrova Sálvora, v oblasti, kde se můžete věnovat potápění. Ubytování Apartamento en Ribeira a pie de playa (COROSO) se nachází ve městě Ribeira (Španělsko - Galicie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 963 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Carrasqueira

10

Carrasqueira

Ubytování (Apartmán) Carrasqueira. Carrasqueira se nachází ve městě Sanxenxo, 150 metrů od pláže Silgar a 700 metrů od pláže Panadeira. Nabízí sezónní venkovní bazén a výhled na moře. Ubytování Carrasqueira se nachází ve městě Sanxenxo (Španělsko - Galicie).

CARAVELLUCA

10

CARAVELLUCA

Ubytování (Prázdninový dům) CARAVELLUCA. CARAVELLUCA se nachází v Corcubiónu a nabízí terasu. 6 km od obce Ézaro. Ubytování CARAVELLUCA se nachází ve městě Corcubión (Španělsko - Galicie). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 190 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa Berdeal

10

Casa Berdeal

Ubytování (Venkovský dům) Casa Berdeal. Casa Berdeal se nachází v Mañónu a nabízí sdílený lounge, zahradu, gril, bezplatné Wi-Fi a výhled do zahrady. 25 km od Cedeiry. Ubytování Casa Berdeal se nachází ve městě Mañón (Španělsko - Galicie). V následujících dnech se ceny pohybují od 8 342 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Eira Vella Bueu

10

Eira Vella Bueu

Ubytování (Prázdninový dům) Eira Vella Bueu. Eira Vella Bueu se nachází v Bueu, 300 metrů od pláže Loureiro, a nabízí sezónní venkovní bazén, bezplatné Wi-Fi, nepřetržitě otevřenou recepci a... Ubytování Eira Vella Bueu se nachází ve městě Bueu (Španělsko - Galicie). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 361 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ático muy luminoso en centro de O Grove

10

Ático muy luminoso en centro de O Grove

Ubytování (Apartmán) Ático muy luminoso en centro de O Grove. Ático muy luminoso en centro de O Grove is set in O Grove. Free WiFi is featured. Ubytování Ático muy luminoso en centro de O Grove se nachází ve městě O Grove (Španělsko - Galicie). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 009 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa Manola

10

Casa Manola

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Manola. Casa Manola is situated in Teo and offers a garden and a terrace. The accommodation is 47 km from Sanxenxo. Ubytování Casa Manola se nachází ve městě Villamateo (Španělsko - Galicie). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 616 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Edificio el parque

10

Edificio el parque

Ubytování (Apartmán) Edificio el parque. Featuring sea views, Edificio el parque provides accommodation with a garden and a balcony, around 100 metres from Panadeira Beach. Ubytování Edificio el parque se nachází ve městě Sanxenxo (Španělsko - Galicie).

A Quinta Das Maceiras

10

A Quinta Das Maceiras

Ubytování (Prázdninový dům) A Quinta Das Maceiras. Set in A Estrada, A Quinta Das Maceiras provides accommodation with a private pool. Guests may enjoy the free WiFi. Ubytování A Quinta Das Maceiras se nachází ve městě A Estrada (Španělsko - Galicie). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 358 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

A Casa Das Marias

10

A Casa Das Marias

Ubytování (Apartmán) A Casa Das Marias. Located in Ourense, A Casa Das Marias provides accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytování A Casa Das Marias se nachází ve městě Ourense (Španělsko - Galicie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 668 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartamentos San Román

10

Apartamentos San Román

Ubytování (Apartmány) Apartamentos San Román. Situated in Retorta, 19 km from Portomarin, Apartamentos San Román features a seasonal outdoor swimming pool and free WiFi. Ubytování Apartamentos San Román se nachází ve městě Retorta (Španělsko - Galicie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 439 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Vivienda familiar en A Guarda

10

Vivienda familiar en A Guarda

Ubytování (Apartmán) Vivienda familiar en A Guarda. Offering free WiFi and free private parking, Vivienda familiar en A Guarda is set in A Guarda, within just 800 metres of Fedorento Beach. Ubytování Vivienda familiar en A Guarda se nachází ve městě A Guarda (Španělsko - Galicie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 810 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Olivo Apartment by Pris

10

Olivo Apartment by Pris

Ubytování (Apartmán) Olivo Apartment by Pris. Situated 600 metres from Estación Maritima and 100 metres from Vigo City Hall in Vigo, Olivo Pris Apartment offers accommodation with a kitchen. Ubytování Olivo Apartment by Pris se nachází ve městě Vigo (Španělsko - Galicie). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 148 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Morada Do Pablinho

10

Morada Do Pablinho

Ubytování (Apartmán) Morada Do Pablinho. Situated only 2.5 km from Praia As Sinas in Isla de Arosa, Morada Do Pablinho features accommodation fitted with a balcony, garden and outdoor pool. Ubytování Morada Do Pablinho se nachází ve městě Isla de Arosa (Španělsko - Galicie).

Ubytování v městech regionu Galicie

Ubytování v městech regionu Galicie