Hledat

Ubytování

Ubytování město Vilaboa

Ve městě Vilaboa (Španělsko) máme celkem 10 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Vilaboa

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Vilaboa

Nores Buenavista 2

9,7

Nores Buenavista 2

Ubytování (Prázdninový dům) Nores Buenavista 2. Nores Buenavista 2 se nachází ve městě Vilaboa v Galicii a nabízí balkon. Poskytuje výhled na moře a je vzdálen 15 km od Pontevedry. Ubytování Nores Buenavista 2 se nachází ve městě Vilaboa (Španělsko - Galicie).

Casa Americano

9,6

Casa Americano

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Americano. Boasting a garden, an outdoor pool and pool views, Casa Americano is situated in Vilaboa. Ubytování Casa Americano se nachází ve městě Vilaboa (Španělsko - Galicie).

CASA VIEITO

9,5

CASA VIEITO

Ubytování (Prázdninový dům) CASA VIEITO. CASA VIEITO is set in Vilaboa and offers a garden and barbecue facilities. The accommodation is 15 km from Sanxenxo. Ubytování CASA VIEITO se nachází ve městě Vilaboa (Španělsko - Galicie).

A Fragua

9,3

A Fragua

Ubytování (Prázdninový dům) A Fragua. A Fragua se nachází ve městě Vilaboa a nabízí zahradu, venkovní bazén a výhled na hory. 12 km od Pontevedry. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování A Fragua se nachází ve městě Vilaboa (Španělsko - Galicie).

Cobres Rural

9,2

Cobres Rural

Ubytování (Apartmány) Cobres Rural. Offering sea and mountain views, Cobres Rural is located between Vilaboa and Cobres. It features a private terrace and garden with sun loungers. Ubytování Cobres Rural se nachází ve městě Vilaboa (Španělsko - Galicie).

Casa Rural Vilaboa

8,7

Casa Rural Vilaboa

Ubytování (Venkovský dům) Casa Rural Vilaboa. Surrounded by nature, Casa Rural Vilaboa was once a tanning factory and is now a charmingly restored country house with a garden and a terrace. Ubytování Casa Rural Vilaboa se nachází ve městě Vilaboa (Španělsko - Galicie).

habitacion en casa de campo

habitacion en casa de campo

Ubytování (Privát) habitacion en casa de campo. Situated in Vilaboa, 32 km from Sanxenxo, habitacion en casa de campo features a terrace and free WiFi. Ubytování habitacion en casa de campo se nachází ve městě Vilaboa (Španělsko - Galicie).

Villa in Vilaboa, Pontevedra - 102424

Villa in Vilaboa, Pontevedra - 102424

Ubytování (Prázdninový dům) Villa in Vilaboa, Pontevedra - 102424. Villa in Vilaboa, Pontevedra - 102424 is set in Vilaboa, 14 km from Vigo. Pontevedra is 9 km away. The accommodation comes with a TV. Ubytování Villa in Vilaboa, Pontevedra - 102424 se nachází ve městě Vilaboa (Španělsko - Galicie).

A Quinta de San Simón

A Quinta de San Simón

Ubytování (Prázdninový dům) A Quinta de San Simón. CHALET BOUTIQUE se nachází na pláži ve Vilaboa (ría de Vigo). K dispozici je bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování A Quinta de San Simón se nachází ve městě Vilaboa (Španělsko - Galicie).

Casa Isla San Simon

Casa Isla San Simon

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Isla San Simon. Casa Isla San Simon se nachází ve městě Vilaboa a nabízí sdílený lounge, zahradu a terasu. Ubytování Casa Isla San Simon se nachází ve městě Vilaboa (Španělsko - Galicie).

CASA RURAL 4 HABITACIONES HASTA 10 PERSONAS

CASA RURAL 4 HABITACIONES HASTA 10 PERSONAS

Ubytování (Apartmán) CASA RURAL 4 HABITACIONES HASTA 10 PERSONAS. Situated in Vilaboa in the Galicia region, CASA RURAL 4 HABITACIONES HASTA 10 PERSONAS features a patio and garden views. Ubytování CASA RURAL 4 HABITACIONES HASTA 10 PERSONAS se nachází ve městě Vilaboa (Španělsko - Galicie).

Casa Los Naranjos en Vilaboa

Casa Los Naranjos en Vilaboa

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Los Naranjos en Vilaboa. Casa Los Naranjos se může pochlubit zahradou, venkovním bazénem a výhledem na bazén. en Vilaboa se nachází ve Vilaboa. Ubytování Casa Los Naranjos en Vilaboa se nachází ve městě Vilaboa (Španělsko - Galicie).

Casa Victoria

Casa Victoria

Ubytování (Privát) Casa Victoria. Casa Victoria se nachází ve městě Vilaboa v Galicii a nabízí ubytování s bezplatným soukromým parkovištěm. Ubytování Casa Victoria se nachází ve městě Vilaboa (Španělsko - Galicie).

Ubytování ve městě Vilaboa

Město Vilaboa se nachází na území země Španělsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 10 hotelů a ubytování ve městě Vilaboa.