Hledat

Ubytování

Casa Rural Vilaboa Venkovský dům

Vilaboa 101, 32667 Allariz, Španělsko - Zobrazit mapu

Ubytování (Venkovský dům) Casa Rural Vilaboa. Surrounded by nature, Casa Rural Vilaboa was once a tanning factory and is now a charmingly restored country house with a garden and a terrace. Ubytování Casa Rural Vilaboa se nachází ve městě Vilaboa (Španělsko - Galicie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 439 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Popis ubytování Casa Rural Vilaboa

Casa Rural Vilaboa restaurant serves breakfasts, lunches and dinners and guest can find supermarkets, bars and restaurants in Allariz. The city of Ourense is 23 km away. Allariz is only 2 km away. Surrounded by nature, Casa Rural Vilaboa was once a tanning factory and is now a charmingly restored country house with a garden and a terrace. Casa Rural Vilaboa also offers day trips to places of interest nearby. The property has a shared living area with a fireplace, dining area and a library. Featuring exposed stone walls and wooden beams, this spacious country house offers rooms with a private bathroom with a bathtub and a TV. The property is well situated for outdoor activities such as hiking, mountain biking and horse riding. The city of Tui, in Portugal and the Rias Baixas beaches are just 1 hour’s drive away.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

 • Domácí zvířata povolena
 • Parkování zdarma

Vybavení ubytování Casa Rural Vilaboa

 • Zdarma! Bezdrátové internetové připojení je dostupné v celém hotelu zdarma.
 • Povlečení
 • Ručníky
 • Vlastní koupelna
 • Toaleta
 • Vana
 • Telefon
 • TV
 • Domácí zvířata jsou povolena na požádání, za případný poplatek.
 • Terasa
 • Zahrada
 • Topení
 • Speciální dietní menu (na vyžádání)
 • Restaurace
 • Knihovna
 • Vířivka/jacuzzi Dodatečný poplatek
 • Společenská místnost
 • Turistické informace
 • Business centrum Dodatečný poplatek
 • Společenské prostory Dodatečný poplatek

Jiná ubytování ve městě Vilaboa

Nores Buenavista 2

9,7

Nores Buenavista 2

Ubytování (Prázdninový dům) Nores Buenavista 2. Nores Buenavista 2 se nachází ve městě Vilaboa v Galicii a nabízí balkon. Poskytuje výhled na moře a je vzdálen 15 km od Pontevedry. Ubytování Nores Buenavista 2 se nachází ve městě Vilaboa (Španělsko - Galicie). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 447 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Nores Buenavista

9,7

Nores Buenavista

Ubytování (Prázdninový dům) Nores Buenavista. Located in Vilaboa, Nores Buenavista provides accommodation with a private pool, a terrace and pool views. Ubytování Nores Buenavista se nachází ve městě Vilaboa (Španělsko - Galicie).

Casa Americano

9,6

Casa Americano

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Americano. Boasting a garden, an outdoor pool and pool views, Casa Americano is situated in Vilaboa. Ubytování Casa Americano se nachází ve městě Vilaboa (Španělsko - Galicie). V následujících dnech se ceny pohybují od 8 712 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

CASA VIEITO

9,5

CASA VIEITO

Ubytování (Prázdninový dům) CASA VIEITO. CASA VIEITO is set in Vilaboa and offers a garden and barbecue facilities. The accommodation is 15 km from Sanxenxo. Ubytování CASA VIEITO se nachází ve městě Vilaboa (Španělsko - Galicie). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 533 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa A Rotea

9,5

Casa A Rotea

Ubytování (Prázdninový dům) Casa A Rotea. Located in Vilaboa in the Galicia region, Casa A Rotea has a patio and garden views. Ubytování Casa A Rotea se nachází ve městě Vilaboa (Španělsko - Galicie).

A Fragua

9,3

A Fragua

Ubytování (Prázdninový dům) A Fragua. A Fragua se nachází ve městě Vilaboa a nabízí zahradu, venkovní bazén a výhled na hory. 12 km od Pontevedry. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování A Fragua se nachází ve městě Vilaboa (Španělsko - Galicie). V následujících dnech se ceny pohybují od 7 361 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa do Crego

9,3

Casa do Crego

Ubytování (Venkovský dům) Casa do Crego. Situated in Vilaboa in the Galicia region, Casa do Crego features a balcony and garden views. Ubytování Casa do Crego se nachází ve městě Vilaboa (Španělsko - Galicie).

Cobres Rural

9,2

Cobres Rural

Ubytování (Apartmány) Cobres Rural. Offering sea and mountain views, Cobres Rural is located between Vilaboa and Cobres. It features a private terrace and garden with sun loungers. Ubytování Cobres Rural se nachází ve městě Vilaboa (Španělsko - Galicie). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 486 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

San Luis

8

San Luis

Ubytování (Hotel) San Luis. Overlooking the enchanting Vigo Estuary, San Luis occupies a privileged position by the sea in the small fishing village of Arcade, on San Simon's inlet. Ubytování San Luis se nachází ve městě Vilaboa (Španělsko - Galicie).

habitacion en casa de campo

habitacion en casa de campo

Ubytování (Privát) habitacion en casa de campo. Situated in Vilaboa, 32 km from Sanxenxo, habitacion en casa de campo features a terrace and free WiFi. Ubytování habitacion en casa de campo se nachází ve městě Vilaboa (Španělsko - Galicie). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 806 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa in Vilaboa, Pontevedra - 102424

Villa in Vilaboa, Pontevedra - 102424

Ubytování (Prázdninový dům) Villa in Vilaboa, Pontevedra - 102424. Villa in Vilaboa, Pontevedra - 102424 is set in Vilaboa, 14 km from Vigo. Pontevedra is 9 km away. The accommodation comes with a TV. Ubytování Villa in Vilaboa, Pontevedra - 102424 se nachází ve městě Vilaboa (Španělsko - Galicie). V následujících dnech se ceny pohybují od 7 162 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

CASA RURAL 4 HABITACIONES HASTA 10 PERSONAS

CASA RURAL 4 HABITACIONES HASTA 10 PERSONAS

Ubytování (Apartmán) CASA RURAL 4 HABITACIONES HASTA 10 PERSONAS. Situated in Vilaboa in the Galicia region, CASA RURAL 4 HABITACIONES HASTA 10 PERSONAS features a patio and garden views. Ubytování CASA RURAL 4 HABITACIONES HASTA 10 PERSONAS se nachází ve městě Vilaboa (Španělsko - Galicie). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 747 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

A Quinta de San Simón

A Quinta de San Simón

Ubytování (Prázdninový dům) A Quinta de San Simón. CHALET BOUTIQUE se nachází na pláži ve Vilaboa (ría de Vigo). K dispozici je bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování A Quinta de San Simón se nachází ve městě Vilaboa (Španělsko - Galicie). V následujících dnech se ceny pohybují od 7 361 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Casa Isla San Simon

Casa Isla San Simon

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Isla San Simon. Casa Isla San Simon se nachází ve městě Vilaboa a nabízí sdílený lounge, zahradu a terasu. Ubytování Casa Isla San Simon se nachází ve městě Vilaboa (Španělsko - Galicie). V následujících dnech se ceny pohybují od 9 201 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

DEPARTAMENTO PRIVADO hasta 11 PERSONAS 4 HABITACIONES EN CASA RURAL

DEPARTAMENTO PRIVADO hasta 11 PERSONAS 4 HABITACIONES EN CASA RURAL

Ubytování (Apartmán) DEPARTAMENTO PRIVADO hasta 11 PERSONAS 4 HABITACIONES EN CASA RURAL. Set in Vilaboa in the Galicia region, DEPARTAMENTO PRIVADO hasta 11 PERSONAS 4 HABITACIONES EN CASA RURAL features a patio and lake views. Ubytování DEPARTAMENTO PRIVADO hasta 11 PERSONAS 4 HABITACIONES EN CASA RURAL se nachází ve městě Vilaboa (Španělsko - Galicie).

Casa Los Naranjos en Vilaboa

Casa Los Naranjos en Vilaboa

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Los Naranjos en Vilaboa. Casa Los Naranjos se může pochlubit zahradou, venkovním bazénem a výhledem na bazén. en Vilaboa se nachází ve Vilaboa. Ubytování Casa Los Naranjos en Vilaboa se nachází ve městě Vilaboa (Španělsko - Galicie). V následujících dnech se ceny pohybují od 5 485 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartment in Vilaboa Galicia 100559

Apartment in Vilaboa Galicia 100559

Ubytování (Prázdninový dům) Apartment in Vilaboa Galicia 100559. Set 10 km from Vigo and 14 km from Pontevedra, House in Vilaboa Galicia 100559 offers accommodation in Vilaboa. The unit is 16 km from Sanxenxo. Ubytování Apartment in Vilaboa Galicia 100559 se nachází ve městě Vilaboa (Španělsko - Galicie).

Casa Victoria

Casa Victoria

Ubytování (Privát) Casa Victoria. Casa Victoria se nachází ve městě Vilaboa v Galicii a nabízí ubytování s bezplatným soukromým parkovištěm. Ubytování Casa Victoria se nachází ve městě Vilaboa (Španělsko - Galicie). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 699 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)