Hledat

Ubytování

Ubytování město Tui

Ve městě Tui (Španělsko) máme celkem 38 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Tui

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Tui

EntrePontes

9,7

EntrePontes

Ubytování (Apartmán) EntrePontes. Located in Tui in the Galicia region, EntrePontes has a patio and garden views. Ubytování EntrePontes se nachází ve městě Tui (Španělsko - Galicie).

El Atico de Villalmar

9,7

El Atico de Villalmar

Ubytování (Apartmán) El Atico de Villalmar. Featuring an outdoor pool and a barbecue with dining area, El Atico de Villalmar offers accommodation in Tui, 22 km from Vigo and 43 km from Pontevedra. Ubytování El Atico de Villalmar se nachází ve městě Tui (Španělsko - Galicie).

LA SIGRINA HOSTAL - Tu984D

9,6

LA SIGRINA HOSTAL - Tu984D

Ubytování (Hostel) LA SIGRINA HOSTAL - Tu984D. Providing free WiFi throughout the property, LA SIGRINA HOSTAL - Tu984D is located in Tui. The property offers bike hire and features a garden and terrace. Ubytování LA SIGRINA HOSTAL - Tu984D se nachází ve městě Tui (Španělsko - Galicie).

Casa das Trabancas

9,6

Casa das Trabancas

Ubytování (Apartmány) Casa das Trabancas. Casa das Trabancas se nachází v Tui a nabízí výhled na město a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Casa das Trabancas se nachází ve městě Tui (Španělsko - Galicie).

apartamento SB

9,4

apartamento SB

Ubytování (Apartmán) apartamento SB. Apartamento SB se nachází v Tui. Nabízí výhled na město a stojí 42 km od Viana do Castelo. Ubytování apartamento SB se nachází ve městě Tui (Španělsko - Galicie).

Albergue Pallanes

9,4

Albergue Pallanes

Ubytování (Hostel) Albergue Pallanes. ALBERGUE PALLANES se nachází v obci Tui, pouhých 80 metrů od portugalské cesty do Santiago de Compostela. Ubytování Albergue Pallanes se nachází ve městě Tui (Španělsko - Galicie).

Casa Rural Rectoral de Areas Tui

9,4

Casa Rural Rectoral de Areas Tui

Ubytování (Venkovský dům) Casa Rural Rectoral de Areas Tui. Offering a barbecue area, Rectoral de Areas Tui is located in Tui. Vigo is 23 km from the property. Free private parking is available on site. Ubytování Casa Rural Rectoral de Areas Tui se nachází ve městě Tui (Španělsko - Galicie).

Casa Maruxa

9,3

Casa Maruxa

Ubytování (Apartmán) Casa Maruxa. Casa Maruxa se nachází v Tui a nabízí ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi. Město Viana do Castelo je vzdálené 40 km. Ubytování Casa Maruxa se nachází ve městě Tui (Španělsko - Galicie).

Aloia Nature, Alojamiento Forestal

9,3

Aloia Nature, Alojamiento Forestal

Ubytování (Apartmány) Aloia Nature, Alojamiento Forestal. Situated in Tui, 27 km from Baiona, Aloia Nature, Alojamiento Forestal features a garden and free WiFi. Ubytování Aloia Nature, Alojamiento Forestal se nachází ve městě Tui (Španělsko - Galicie).

Apartamento Tui, Casa da Barca

9,3

Apartamento Tui, Casa da Barca

Ubytování (Apartmán) Apartamento Tui, Casa da Barca. Apartamento Tui, Casa da Barca is set in Tui and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytování Apartamento Tui, Casa da Barca se nachází ve městě Tui (Španělsko - Galicie).

Casita en TUY /TOMIÑO

9,2

Casita en TUY /TOMIÑO

Ubytování (Prázdninový dům) Casita en TUY /TOMIÑO. Located in Tui in the Galicia region, Casita en TUY /TOMIÑO has a terrace. Ubytování Casita en TUY /TOMIÑO se nachází ve městě Tui (Španělsko - Galicie).

Perla

9,2

Perla

Ubytování (Apartmán) Perla. Situated in Tui in the Galicia region, Perla features a patio and garden views. The air-conditioned accommodation is 43 km from Sanxenxo. Ubytování Perla se nachází ve městě Tui (Španělsko - Galicie).

Ideas Peregrinas

9,2

Ideas Peregrinas

Ubytování (Hostel) Ideas Peregrinas. Located in Tui, 1-minute walk from Tui Cathedral, Ideas Peregrinas offers accommodation with a shared lounge. Ubytování Ideas Peregrinas se nachází ve městě Tui (Španělsko - Galicie).

"Castro Fonte de San" (Celtic House in Tui)

9,1

"Castro Fonte de San" (Celtic House in Tui)

Ubytování (Chata) "Castro Fonte de San" (Celtic House in Tui). "Castro Fonte de San" (Keltic House in Tui) se nachází v Tui a nabízí klimatizované ubytování s terasou. 46 km od A Lanzada. Ubytování "Castro Fonte de San" (Celtic House in Tui) se nachází ve městě Tui (Španělsko - Galicie).

Casa Ramallal

9,1

Casa Ramallal

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Ramallal. Situated in Tui, Casa Ramallal offers garden, free WiFi, a 24-hour front desk, and a tour desk. Ubytování Casa Ramallal se nachází ve městě Tui (Španělsko - Galicie).

JACOB'S HOSTEL TUI

9,1

JACOB'S HOSTEL TUI

Ubytování (Hostel) JACOB'S HOSTEL TUI. Located in Tui, JACOB'S HOSTEL TUI provides a bar. Among the facilities of this property are a restaurant, a shared kitchen and a shared lounge, along with... Ubytování JACOB'S HOSTEL TUI se nachází ve městě Tui (Španělsko - Galicie).

Guest House Clarevar (Pensión *)

9,1

Guest House Clarevar (Pensión *)

Ubytování (Penzion) Guest House Clarevar (Pensión *). Guest House Clarevar (Pensión *) nabízí ubytování v Tui. Soukromé parkoviště lze využívat zdarma. Pokoje jsou vybavené TV s plochou obrazovkou. Ubytování Guest House Clarevar (Pensión *) se nachází ve městě Tui (Španělsko - Galicie).

Hotel Villa Blanca

9,1

Hotel Villa Blanca

Ubytování (Hotel) Hotel Villa Blanca. Hotel Villa Blanca se nachází v centru města Tui, na poutní cestě Camino de Santiago a na hranicích s Portugalskem. Ubytování Hotel Villa Blanca se nachází ve městě Tui (Španělsko - Galicie).

Villa 33

9,1

Villa 33

Ubytování (Prázdninový dům) Villa 33. Villa 33 se nachází v Tui. Hosté mohou využívat plně vybavený kuchyňský kout. Tento prázdninový dům má 2 ložnice a TV s plochou obrazovkou. Ubytování Villa 33 se nachází ve městě Tui (Španělsko - Galicie).

Aparthotel O novo Cabalo Furado

8,9

Aparthotel O novo Cabalo Furado

Ubytování (Penzion) Aparthotel O novo Cabalo Furado. Located in the village of Tui, 50 metres from the Camino de Santiago Pilgrimate Route, Pensión O novo Cablo Furado offers free Wi-Fi and heating. Ubytování Aparthotel O novo Cabalo Furado se nachází ve městě Tui (Španělsko - Galicie).

SanTelmo27A

8,8

SanTelmo27A

Ubytování (Apartmán) SanTelmo27A. SanTelmo27A is set in Tui. The accommodation is 42 km from Sanxenxo. Ubytování SanTelmo27A se nachází ve městě Tui (Španělsko - Galicie).

Casa Barros

8,8

Casa Barros

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Barros. Casa Barros se nachází v Tui a nabízí sezónní venkovní bazén a zahradu. Ubytování Casa Barros se nachází ve městě Tui (Španělsko - Galicie).

Casa Xuncal

8,7

Casa Xuncal

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Xuncal. Casa Xuncal se nachází v obci Tui v Galicii a má balkon. 45 km od A Lanzada. Ubytování Casa Xuncal se nachází ve městě Tui (Španělsko - Galicie).

Albergue Villa San Clemente

8,6

Albergue Villa San Clemente

Ubytování (Hostel) Albergue Villa San Clemente. Albergue Villa San Clemente se nachází v Tui a nabízí bar, sdílený lounge, zahradu a bezplatné Wi-Fi. K dispozici je také úschovna zavazadel a terasa. Ubytování Albergue Villa San Clemente se nachází ve městě Tui (Španělsko - Galicie).

Albergue Buen Camino Tui

8,5

Albergue Buen Camino Tui

Ubytování (Hostel) Albergue Buen Camino Tui. Albergue Buen Camino Tui nabízí ubytování v Tui. Všechny pokoje mají kuchyňský kout a sdílenou koupelnu. Ubytování Albergue Buen Camino Tui se nachází ve městě Tui (Španělsko - Galicie).

Cruceiro do Monte

8,4

Cruceiro do Monte

Ubytování (Hotel) Cruceiro do Monte. Offering à la carte restaurant, Cruceiro do Monte is located on the outskirts of Tui, 2 km from the historic centre and Tui Cathedral. Ubytování Cruceiro do Monte se nachází ve městě Tui (Španělsko - Galicie).

Alfonso I

8,4

Alfonso I

Ubytování (Hotel) Alfonso I. Situated 3.5 km from Tui’s historic centre, on the Portuguese way to Santiago, Alfonso I Hotel offers a gym, a sauna and free WiFi. Ubytování Alfonso I se nachází ve městě Tui (Španělsko - Galicie).

Apartamento El Nogal

8,3

Apartamento El Nogal

Ubytování (Apartmán) Apartamento El Nogal. Apartamento El Nogal is located in Tui. The accommodation is 26 km from Baiona, and guests benefit from private parking available on site and free WiFi. Ubytování Apartamento El Nogal se nachází ve městě Tui (Španělsko - Galicie).

Pension La Corredera

8,3

Pension La Corredera

Ubytování (Penzion) Pension La Corredera. Located in Tui, Pension La Corredera features a restaurant, bar and free WiFi. The guest house has family rooms. Ubytování Pension La Corredera se nachází ve městě Tui (Španělsko - Galicie).

El Rincón de Sara

7,9

El Rincón de Sara

Ubytování (Prázdninový dům) El Rincón de Sara. El Rincón de Sara is located in Tui and offers a shared lounge and a garden. The air-conditioned accommodation is 27 km from Baiona. Ubytování El Rincón de Sara se nachází ve městě Tui (Španělsko - Galicie).

Cabalo Furado Tui

7,7

Cabalo Furado Tui

Ubytování (Penzion) Cabalo Furado Tui. Cabalo Furado Tui nabízí ubytování v Tui. Penzion má rodinné pokoje. Ubytování Cabalo Furado Tui se nachází ve městě Tui (Španělsko - Galicie).

Colón Tuy

7,6

Colón Tuy

Ubytování (Hotel) Colón Tuy. Colón Tuy is located in the small Galician city of Tui on the Portuguese border. It has a seasonal swimming pool, gardens and free Wi-Fi. Ubytování Colón Tuy se nachází ve městě Tui (Španělsko - Galicie).

Albergue hostal Telmo

7,5

Albergue hostal Telmo

Ubytování (Hostel) Albergue hostal Telmo. Albergue hostal Telmo nabízí ubytování v Tui. Hostel má rodinné pokoje. Hostel stojí 41 km od Sanxenxo a 21 km od Viga. Na letiště Vigo je to 20 km. Ubytování Albergue hostal Telmo se nachází ve městě Tui (Španělsko - Galicie).

El primer paso del camino

El primer paso del camino

Ubytování (Apartmán) El primer paso del camino. El primer paso del camino se nachází v Tui. Město Viana do Castelo je vzdálené 42 km. Ubytování El primer paso del camino se nachází ve městě Tui (Španělsko - Galicie).

Villa San Clemente

Villa San Clemente

Ubytování (Penzion) Villa San Clemente. Villa San Clemente se nachází v Tui a nabízí bar, zahradu a terasu. Penzion poskytuje ubytování v pokojích s balkonem. Ubytování Villa San Clemente se nachází ve městě Tui (Španělsko - Galicie).

Loft zona histórica Camino De Santiago

Loft zona histórica Camino De Santiago

Ubytování (Apartmán) Loft zona histórica Camino De Santiago. Loft zona histórica Camino De Santiago se nachází v Tui. Město Viana do Castelo je vzdálené 42 km. Ubytování Loft zona histórica Camino De Santiago se nachází ve městě Tui (Španělsko - Galicie).

Villa with 4 bedrooms in Tui with wonderful mountain view private pool and enclosed garden

Villa with 4 bedrooms in Tui with wonderful mountain view private pool and enclosed garden

Ubytování (Vila) Villa with 4 bedrooms in Tui with wonderful mountain view private pool and enclosed garden. Boasting an outdoor pool and pool views, Villa with 4 bedrooms in Tui, with wonderful mountain view, private pool and enclosed garden is situated in Tui. Ubytování Villa with 4 bedrooms in Tui with wonderful mountain view private pool and enclosed garden se nachází ve městě Tui (Španělsko - Galicie).

Casa Rural O Rozo

Casa Rural O Rozo

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Rural O Rozo. Casa Rural O Rozo se nachází v přírodním parku Monte Aloia, 8 minut jízdy od historického města Tui. Ubytování Casa Rural O Rozo se nachází ve městě Tui (Španělsko - Galicie).

Zinqo

Zinqo

Ubytování (Prázdninový dům) Zinqo. Zinqo se nachází v Tui a nabízí zahradu, venkovní bazén a výhled do zahrady. Prázdninový dům má výhled na bazén a leží 41 km od Viana do Castelo. Ubytování Zinqo se nachází ve městě Tui (Španělsko - Galicie).

House with one bedroom in Tui Camino de Santiago Portugal with terrace and WiFi 3 km from the beach

House with one bedroom in Tui Camino de Santiago Portugal with terrace and WiFi 3 km from the beach

Ubytování (Prázdninový dům) House with one bedroom in Tui Camino de Santiago Portugal with terrace and WiFi 3 km from the beach. Holiday home Rúa San Telmo is set in Tui. The accommodation is 28 km from Baiona. Ubytování House with one bedroom in Tui Camino de Santiago Portugal with terrace and WiFi 3 km from the beach se nachází ve městě Tui (Španělsko - Galicie).

Armada

Armada

Ubytování (Apartmán) Armada. Armada is situated in Tui. The accommodation is 42 km from Sanxenxo. This apartment has 2 bedrooms, a flat-screen TV, and a kitchen. Ubytování Armada se nachází ve městě Tui (Španělsko - Galicie).

La Casa de Sofía en Tui

La Casa de Sofía en Tui

Ubytování (Vila) La Casa de Sofía en Tui. Set in Tui, La Casa de Sofía en Tui provides a private pool. Guests have a private terrace. The villa has a flat-screen TV. Ubytování La Casa de Sofía en Tui se nachází ve městě Tui (Španělsko - Galicie).

Ubytování ve městě Tui

Město Tui se nachází na území země Španělsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 38 hotelů a ubytování ve městě Tui.