Hledat

Ubytování

Ubytování město Vimianzo

Ve městě Vimianzo (Španělsko) máme celkem 17 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Vimianzo

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Vimianzo

Casa da Xastra

9,9

Casa da Xastra

Ubytování (Prázdninový dům) Casa da Xastra. Set in Vimianzo in the Galicia region, Casa da Xastra features a patio. Ubytování Casa da Xastra se nachází ve městě Vimianzo (Španělsko - Galicie).

Casa Rural Curracho

9,8

Casa Rural Curracho

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Rural Curracho. Casa Rural Curracho se nachází ve Vimianzu a nabízí zahradu a terasu. Poskytuje výhled na hory a je vzdálen 17 km od Ézaro. Ubytování Casa Rural Curracho se nachází ve městě Vimianzo (Španělsko - Galicie).

Os Carrís

9,3

Os Carrís

Ubytování (Prázdninový dům) Os Carrís. Os Carrís is set in Vimianzo and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytování Os Carrís se nachází ve městě Vimianzo (Španělsko - Galicie).

Apartamento moderno en Vimianzo, Costa da Morte, Galicia

9,3

Apartamento moderno en Vimianzo, Costa da Morte, Galicia

Ubytování (Apartmán) Apartamento moderno en Vimianzo, Costa da Morte, Galicia. Apartamento moderno en Vimianzo, Costa da Morte, Galicia se nachází ve Vimianzu a nabízí bar a terasu. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Apartamento moderno en Vimianzo, Costa da Morte, Galicia se nachází ve městě Vimianzo (Španělsko - Galicie).

Costa Da Morte

9,2

Costa Da Morte

Ubytování (Apartmán) Costa Da Morte. Located in Vimianzo in the Galicia region, Costa Da Morte features a balcony and river views. Ubytování Costa Da Morte se nachází ve městě Vimianzo (Španělsko - Galicie).

Pensión Quilmes

8,8

Pensión Quilmes

Ubytování (Hostel) Pensión Quilmes. Located in Vimianzo, Pensión Quilmes features a restaurant, bar, terrace, and free WiFi throughout the property. The hostel has family rooms. Ubytování Pensión Quilmes se nachází ve městě Vimianzo (Španělsko - Galicie).

CASA O QUINTEIRO

8,7

CASA O QUINTEIRO

Ubytování (Prázdninový dům) CASA O QUINTEIRO. Located in Vimianzo in the Galicia region, CASA O QUINTEIRO has a patio and river views. Ubytování CASA O QUINTEIRO se nachází ve městě Vimianzo (Španělsko - Galicie).

Pensión Restaurante Pastoriza

8,5

Pensión Restaurante Pastoriza

Ubytování (Penzion) Pensión Restaurante Pastoriza. Pensión restaurante Pastoriza nabízí ubytování ve Vimianzu. Penzion má dětské hřiště, terasu, restauraci a bar. Ubytování Pensión Restaurante Pastoriza se nachází ve městě Vimianzo (Španělsko - Galicie).

Apartamento Castelao Costa da Morte

8

Apartamento Castelao Costa da Morte

Ubytování (Apartmán) Apartamento Castelao Costa da Morte. Apartamento Castelao Costa da Morte is set in Vimianzo. The accommodation is 38 km from Noya. Ubytování Apartamento Castelao Costa da Morte se nachází ve městě Vimianzo (Španělsko - Galicie).

Pensión Risco

7,7

Pensión Risco

Ubytování (Penzion) Pensión Risco. Situated in Vimianzo, Pensión Risco has a bar, terrace and free WiFi throughout the property. The guest house features family rooms. Ubytování Pensión Risco se nachází ve městě Vimianzo (Španělsko - Galicie).

Hospedium Galitrips A Casa de Lucho

Hospedium Galitrips A Casa de Lucho

Ubytování (Prázdninový dům) Hospedium Galitrips A Casa de Lucho. Hospedium Galitrips A Casa de Lucho se nachází ve Vimianzu a nabízí sdílený lounge a zahradu. 30 km od Finisterre. Ubytování Hospedium Galitrips A Casa de Lucho se nachází ve městě Vimianzo (Španělsko - Galicie).

Stunning home in Vimianzo with 1 Bedrooms and WiFi

Stunning home in Vimianzo with 1 Bedrooms and WiFi

Ubytování (Prázdninový dům) Stunning home in Vimianzo with 1 Bedrooms and WiFi. Stunning home in Vimianzo with 1 Bedrooms and WiFi se nachází ve Vimianzu a nabízí ubytování s terasou a bezplatným Wi-Fi. 25 km od města Ézaro. Ubytování Stunning home in Vimianzo with 1 Bedrooms and WiFi se nachází ve městě Vimianzo (Španělsko - Galicie).

Apartamento Loft Costa da Morte Vimianzo

Apartamento Loft Costa da Morte Vimianzo

Ubytování (Apartmán) Apartamento Loft Costa da Morte Vimianzo. Set in Vimianzo in the Galicia region, Apartamento Loft Costa da Morte Vimianzo has a balcony. The accommodation is 38 km from Noya. Ubytování Apartamento Loft Costa da Morte Vimianzo se nachází ve městě Vimianzo (Španělsko - Galicie).

Casa do Currillo

Casa do Currillo

Ubytování (Prázdninový dům) Casa do Currillo. Casa do Currillo se nachází ve Vimianzu a nabízí zahradu, venkovní bazén a výhled na bazén. 30 km od Finisterre. Ubytování Casa do Currillo se nachází ve městě Vimianzo (Španělsko - Galicie).

Ubytování ve městě Vimianzo

Město Vimianzo se nachází na území země Španělsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 17 hotelů a ubytování ve městě Vimianzo.