Hledat

Ubytování

Ubytování město Tríacastela

Ve městě Tríacastela (Španělsko) máme celkem 10 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Tríacastela

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Tríacastela

Complexo Xacobeo

9,4

Complexo Xacobeo

Ubytování (Hotel) Complexo Xacobeo. Complexo Xacobeo has a restaurant, bar, a shared lounge and garden in Tríacastela. Boasting family rooms, this property also provides guests with a... Ubytování Complexo Xacobeo se nachází ve městě Tríacastela (Španělsko - Galicie).

Casa Simon

9,3

Casa Simon

Ubytování (Penzion) Casa Simon. Casa Simon features free WiFi and views of city in Tríacastela. The accommodation features a tour desk and luggage storage space for guests. Ubytování Casa Simon se nachází ve městě Tríacastela (Španělsko - Galicie).

Casa Pacios

9

Casa Pacios

Ubytování (Venkovský dům) Casa Pacios. Casa Pacios se nachází v Tríacasteli, 25 km od Sarrie, a nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Casa Pacios se nachází ve městě Tríacastela (Španělsko - Galicie).

Habitaciones A Casa de Pepe

8,7

Habitaciones A Casa de Pepe

Ubytování (Penzion) Habitaciones A Casa de Pepe. Habitaciones A Casa de Pepe se nachází ve městě Tríacastela. Nabízí rodinné pokoje a terasu. Některé pokoje mají balkon s výhledem na hory. Ubytování Habitaciones A Casa de Pepe se nachází ve městě Tríacastela (Španělsko - Galicie).

Casa David

8,1

Casa David

Ubytování (Penzion) Casa David. Set in Tríacastela, Casa David has a bar, garden, terrace, and free WiFi throughout the property. The guest house features family rooms. Ubytování Casa David se nachází ve městě Tríacastela (Španělsko - Galicie).

Oktheway Triacastela Rural Experience

5,1

Oktheway Triacastela Rural Experience

Ubytování (Chata) Oktheway Triacastela Rural Experience. Oktheway Triacastela Rural Experience is set in Tríacastela. This chalet has a garden, barbecue facilities, free WiFi and free private parking. Ubytování Oktheway Triacastela Rural Experience se nachází ve městě Tríacastela (Španělsko - Galicie).

Casa Triacastela

Casa Triacastela

Ubytování (Apartmán) Casa Triacastela. Casa Triacastela se nachází v Tríacasteli. Hosté mohou využívat plně vybavenou kuchyň. Apartmán má TV s plochou obrazovkou a 1 ložnici. Ubytování Casa Triacastela se nachází ve městě Tríacastela (Španělsko - Galicie).

Ubytování ve městě Tríacastela

Město Tríacastela se nachází na území země Španělsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 10 hotelů a ubytování ve městě Tríacastela.