Hledat

Ubytování

Ubytování město Villalba

Ve městě Villalba (Španělsko) máme celkem 11 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Villalba

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Villalba

Laros Pios Alojamiento

10

Laros Pios Alojamiento

Ubytování (Apartmán) Laros Pios Alojamiento. Situated in Villalba, Laros Pios Alojamiento features air-conditioned accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytování Laros Pios Alojamiento se nachází ve městě Villalba (Španělsko - Galicie).

Hostal Casa Seijo

9,7

Hostal Casa Seijo

Ubytování (Hotel) Hostal Casa Seijo. Hostal Casa Seijo is located in Villalba. The hotel features family rooms. Guest rooms at the hotel are equipped with a flat-screen TV and a kitchen. Ubytování Hostal Casa Seijo se nachází ve městě Villalba (Španělsko - Galicie).

Pensión Villa Alta

9,4

Pensión Villa Alta

Ubytování (Penzion) Pensión Villa Alta. Pensión Villa Alta se nachází v obci Villalba. Nabízí sdílený lounge, turistické informace a bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách. Ubytování Pensión Villa Alta se nachází ve městě Villalba (Španělsko - Galicie).

Hotel Batán

9,4

Hotel Batán

Ubytování (Hotel) Hotel Batán. Hotel Batán se nachází v obci Villalba a nabízí bar, zahradu, terasu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Hotel Batán se nachází ve městě Villalba (Španělsko - Galicie).

Albergue As Pedreiras

9,3

Albergue As Pedreiras

Ubytování (Hostel) Albergue As Pedreiras. Albergue As Pedreiras se nachází v obci Villalba a nabízí zahradu a terasu. Ubytování Albergue As Pedreiras se nachází ve městě Villalba (Španělsko - Galicie).

Parador de Vilalba

9

Parador de Vilalba

Ubytování (Hotel) Parador de Vilalba. This impressive tower from medieval Galicia, now converted into a hotel, dominates the landscape of this town, centre of the "Terra Chá" area, which... Ubytování Parador de Vilalba se nachází ve městě Villalba (Španělsko - Galicie).

Pensión A Carballeira

8,7

Pensión A Carballeira

Ubytování (Penzion) Pensión A Carballeira. Located in Villalba, in a building dating from 2018, Pensión A Carballeira provides a bar and guestrooms with free WiFi. Ubytování Pensión A Carballeira se nachází ve městě Villalba (Španělsko - Galicie).

Hotel Vila do Alba

8,1

Hotel Vila do Alba

Ubytování (Hotel) Hotel Vila do Alba. Located in the centre of Vilalba in Lugo, Hotel Vila do Alba offers comfortable rooms with free Wi-Fi. Ubytování Hotel Vila do Alba se nachází ve městě Villalba (Španělsko - Galicie).

Hostal Restaurante Terra Chá

8

Hostal Restaurante Terra Chá

Ubytování (Penzion) Hostal Restaurante Terra Chá. Hostal Restaurante Terra Chá is located in the Galician town of Villalba, 35 minutes’ drive from Lugo. Ubytování Hostal Restaurante Terra Chá se nachází ve městě Villalba (Španělsko - Galicie).

Hotel Venezuela

7,6

Hotel Venezuela

Ubytování (Hotel) Hotel Venezuela. Hotel Venezuela is located in the Suso Gayoso Square, in the historic quarter of Villalba. Free Wi-Fi access is available. Ubytování Hotel Venezuela se nachází ve městě Villalba (Španělsko - Galicie).

Casela de Villalba- casa rural

Casela de Villalba- casa rural

Ubytování (Prázdninový dům) Casela de Villalba- casa rural. Casela de Villalba- casa rural se nachází ve Villalba v Galicii a nabízí terasu a výhled do zahrady. 39 km od Viveira. Ubytování Casela de Villalba- casa rural se nachází ve městě Villalba (Španělsko - Galicie).

casa pizarra

casa pizarra

Ubytování (Prázdninový dům) casa pizarra. Located in Villalba, casa pizarra provides accommodation with a shared lounge, free WiFi, a shared kitchen, and a business centre. Ubytování casa pizarra se nachází ve městě Villalba (Španělsko - Galicie).

Laros Pios Alojamiento 1

Laros Pios Alojamiento 1

Ubytování (Apartmán) Laros Pios Alojamiento 1. Located in Villalba, Laros Pios Alojamiento 1 features air-conditioned accommodation with a balcony and free WiFi. This property offers access to a... Ubytování Laros Pios Alojamiento 1 se nachází ve městě Villalba (Španělsko - Galicie).

Ubytování ve městě Villalba

Město Villalba se nachází na území země Španělsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 11 hotelů a ubytování ve městě Villalba.