Hledat

Ubytování

Borsod-Abauj-Zemplen

V regionu Borsod-Abauj-Zemplen (Maďarsko) máme celkem 712 hotelů a ubytování.

Pro region Borsod-Abauj-Zemplen doporučujeme se ubytovat v těchto městech: Miškovec (103), Bogács (83), Miskolctapolca (65), Mezőkövesd (64), Sárospatak (34), Tiszaújváros (17), Tarcal (16), Mád (14), Aggtelek (14), Tiszabábolna (13). Tato města stojí za to navštívit a stravit v nich svou dovolenou.

Nejlepší ubytování v hotelech regionu Borsod-Abauj-Zemplen

Nejlepší ubytování v hotelech regionu Borsod-Abauj-Zemplen

Herberg Tisza

10

Herberg Tisza

Ubytování (Bed and breakfast) Herberg Tisza. Herberg Tisza is located in Tiszabábolna and offers a terrace. This bed and breakfast provides free private parking, a shared lounge and free WiFi. Ubytování Herberg Tisza se nachází ve městě (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen). V následujících dnech se ceny pohybují od 771 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Starlight Apartment

10

Starlight Apartment

Ubytování (Penzion) Starlight Apartment. Starlight Apartment offers air-conditioned rooms in Mezőkövesd. Among the various facilities of this property are a garden and a terrace. Ubytování Starlight Apartment se nachází ve městě (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 464 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Aqua Apartman

10

Aqua Apartman

Ubytování (Apartmán) Aqua Apartman. Located in Tiszaújváros, Aqua Apartman provides air-conditioned accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytování Aqua Apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 427 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Sakura apartman

10

Sakura apartman

Ubytování (Apartmán) Sakura apartman. Sakura Apartman is within 5 minutes from Zsóry Spa and the Open Air Swimming Pool of Mezőkövesd, in quiet surroundings with a garden and barbecue... Ubytování Sakura apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 599 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Vár-Kert Vendégház

10

Vár-Kert Vendégház

Ubytování (Penzion) Vár-Kert Vendégház. Vár-Kert Vendégház in Füzér provides accommodation with a garden and a terrace. Ubytování Vár-Kert Vendégház se nachází ve městě Füzér (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 002 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Magnolia Garden

10

Magnolia Garden

Ubytování (Apartmán) Magnolia Garden. Offering free WiFi and garden views, Magnolia Garden is an accommodation situated in Miskolc. The accommodation is 37 km from Egerszalók. Ubytování Magnolia Garden se nachází ve městě Miškovec (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen). V následujících dnech se ceny pohybují od 730 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Boróka Vendégház

10

Boróka Vendégház

Ubytování (Apartmán) Boróka Vendégház. Featuring a garden, Boróka Vendégház is situated in Bogács, not far from Bogács Thermal Bath. Free WiFi is provided. The apartment offers a terrace. Ubytování Boróka Vendégház se nachází ve městě Bogács (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 264 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Alsószuha Lovas Panzió

10

Alsószuha Lovas Panzió

Ubytování (Bed and breakfast) Alsószuha Lovas Panzió. With mountain views, Alsószuha Lovas Panzió is located in Alsószuha and has a restaurant, a 24-hour front desk, bar, garden, barbecue and terrace. Ubytování Alsószuha Lovas Panzió se nachází ve městě (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 153 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Elizabeth Apartman

9,9

Elizabeth Apartman

Ubytování (Apartmán) Elizabeth Apartman. Situated in Tokaj, Elizabeth Apartman offers shared lounge, free WiFi, a 24-hour front desk, and a shared kitchen. Ubytování Elizabeth Apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 148 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

CSEVI Apartmanház

9,9

CSEVI Apartmanház

Ubytování (Apartmán) CSEVI Apartmanház. CSEVI Apartmanház je apartmán s grilem a výhledem do zahrady situovaný v Mezőkövesdu, 1,2 km od komplexu Zsóry s termálními bazény a wellness centrem. Ubytování CSEVI Apartmanház se nachází ve městě (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 517 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Babuna vendégház

9,9

Babuna vendégház

Ubytování (Prázdninový dům) Babuna vendégház. Babuna vendégház is situated in Tiszabábolna and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytování Babuna vendégház se nachází ve městě Tiszabábolna (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 681 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Türkiz Apartman

9,9

Türkiz Apartman

Ubytování (Apartmány) Türkiz Apartman. Situated in Tokaj, Türkiz Apartman offers accommodation with a patio. Ubytování Türkiz Apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 104 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Stúdió 18 Apartman

9,9

Stúdió 18 Apartman

Ubytování (Apartmán) Stúdió 18 Apartman. Situated in Kazincbarcika in the Borsod-Abauj-Zemplen region, Stúdió 18 Apartman features a balcony and city views. Ubytování Stúdió 18 Apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen). V následujících dnech se ceny pohybují od 716 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Centrál Apartman

9,9

Centrál Apartman

Ubytování (Apartmán) Centrál Apartman. Centrál Apartman is located in Tokaj and offers a shared lounge. This apartment provides free private parking, a shared kitchen and free WiFi. Ubytování Centrál Apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 284 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Borálom Apartman Tokaj

9,9

Borálom Apartman Tokaj

Ubytování (Apartmán) Borálom Apartman Tokaj. Borálom Apartman Tokaj is situated in Tokaj. Guests have access to free WiFi throughout the property. Ubytování Borálom Apartman Tokaj se nachází ve městě (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen). V následujících dnech se ceny pohybují od 552 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Countryside Villa Hungary

9,9

Countryside Villa Hungary

Ubytování (Prázdninový dům) Countryside Villa Hungary. Boasting accommodation with a private pool, Countryside Villa Hungary is set in Tardona. The holiday home offers a seasonal outdoor pool and free WiFi. Ubytování Countryside Villa Hungary se nachází ve městě (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 879 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Maria Apartman

9,9

Villa Maria Apartman

Ubytování (Apartmány) Villa Maria Apartman. Apartmány Villa Maria se nacházejí v obci Miskolctapolca, 7 km od města Miskolc, a nabízí zahradu i zdarma dostupné Wi-Fi. Ubytování Villa Maria Apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 220 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Bambi Házikó

9,9

Bambi Házikó

Ubytování (Apartmán) Bambi Házikó. Featuring a spa bath, Bambi Házikó is located in Aggtelek. This apartment features a private pool, a garden and free private parking. Ubytování Bambi Házikó se nachází ve městě (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 825 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

zip's beer b&b

9,9

zip's beer b&b

Ubytování (Aparthotel) zip's beer b&b. Situated in Miskolc, 8 km from Miskolctapolca, zip's beer b&b features a restaurant and free WiFi. Ubytování zip's beer b&b se nachází ve městě (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 271 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Úrágya Vendégház

9,9

Úrágya Vendégház

Ubytování (Penzion) Úrágya Vendégház. Featuring free WiFi and a barbecue, Úrágya Vendégház in Mád offers accommodation in a classical-style building. Ubytování Úrágya Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 007 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Keserű Völgyi Vendégház

9,9

Keserű Völgyi Vendégház

Ubytování (Penzion) Keserű Völgyi Vendégház. Boasting a garden, Keserű Völgyi Vendégház is set in Arló and also provides barbecue facilities and a terrace. Ubytování Keserű Völgyi Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen).

Hársbérc Vendégház

9,8

Hársbérc Vendégház

Ubytování (Prázdninový dům) Hársbérc Vendégház. Set in a hillside and providing panoramic views, Hársbérc Vendégház is set in Vágáshuta and offers a garden and barbecue. Košice is 39 km from the... Ubytování Hársbérc Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 986 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Kőhíd Vendégház

9,8

Kőhíd Vendégház

Ubytování (Penzion) Kőhíd Vendégház. Ubytování Kőhíd Vendégház se nachází v obci Abaújvár a gril a terasu. Ubytování Kőhíd Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen). V následujících dnech se ceny pohybují od 642 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Anna Vendégház Tarcal

9,8

Anna Vendégház Tarcal

Ubytování (Penzion) Anna Vendégház Tarcal. Offering a garden and a terrace, Anna Vendégház Tarcal is set in Tarcal, 45 km from Miskolctapolca and 42 km from Miskolc. Ubytování Anna Vendégház Tarcal se nachází ve městě (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen). V následujících dnech se ceny pohybují od 807 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Antalóczy Winery&Apartments

9,8

Antalóczy Winery&Apartments

Ubytování (Apartmány) Antalóczy Winery&Apartments. Situated 5 minutes away from the historical Tokaj centre, Antalóczy Winery&Apartments offers accommodation in Tokaj. Complimentary WiFi is offered. Ubytování Antalóczy Winery&Apartments se nachází ve městě (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 438 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Borbála Vendégház

9,8

Borbála Vendégház

Ubytování (Penzion) Borbála Vendégház. Located in Füzér, Borbála Vendégház features a garden and terrace. All rooms feature a kitchenette and a private bathroom. Ubytování Borbála Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen). V následujících dnech se ceny pohybují od 873 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hegyalja Vendégház

9,8

Hegyalja Vendégház

Ubytování (Penzion) Hegyalja Vendégház. Situated in Mikóháza, Hegyalja Vendégház has a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytování Hegyalja Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 849 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Origo Vendégház

9,8

Origo Vendégház

Ubytování (Penzion) Origo Vendégház. Featuring free WiFi, Origo Vendégház offers accommodation in the centre of Sárospatak, 300 metres from the Castle of Sárospatak. Ubytování Origo Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen). V následujících dnech se ceny pohybují od 925 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Mátyás Madár Vendégház

9,8

Mátyás Madár Vendégház

Ubytování (Penzion) Mátyás Madár Vendégház. Mátyás Madár Vendégház is located in Tard and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytování Mátyás Madár Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen). V následujících dnech se ceny pohybují od 863 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa De Dominique

9,8

Villa De Dominique

Ubytování (Penzion) Villa De Dominique. Offering a barbecue and sun terrace, Villa De Dominique is set in Erdőbénye, 45 km from Miskolc. Ubytování Villa De Dominique se nachází ve městě (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 192 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Kökény Apartman Bogács

9,8

Kökény Apartman Bogács

Ubytování (Apartmán) Kökény Apartman Bogács. Boasting a garden, barbecue facilities, and a terrace, Kökény Apartman Bogács provides accommodation in Bogács with free WiFi and garden views. Ubytování Kökény Apartman Bogács se nachází ve městě (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 551 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Fruktárium vendégház

9,8

Fruktárium vendégház

Ubytování (Penzion) Fruktárium vendégház. Offering an outdoor pool, Fruktárium vendégház is located in Trizs. Free WiFi access is available. Ubytování Fruktárium vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 842 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

R40 Vendégház

9,8

R40 Vendégház

Ubytování (Penzion) R40 Vendégház. R40 Vendégház is set in Mád. Among the facilities at this property are a shared kitchen and a shared lounge, along with free WiFi throughout the property. Ubytování R40 Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 824 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pista Pihenőportája Vendégház

9,8

Pista Pihenőportája Vendégház

Ubytování (Apartmán) Pista Pihenőportája Vendégház. Situated in Bodrogolaszi in the Borsod-Abauj-Zemplen region, Pista Pihenőportája Vendégház features a terrace and garden views. Ubytování Pista Pihenőportája Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen). V následujících dnech se ceny pohybují od 257 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Zsadányi Vendégház

9,8

Zsadányi Vendégház

Ubytování (Bed and breakfast) Zsadányi Vendégház. Located in Tállya, Zsadányi Vendégház provides accommodation with free WiFi and seating area. Ubytování Zsadányi Vendégház se nachází ve městě Tállya (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 119 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Aulich Apartman

9,8

Aulich Apartman

Ubytování (Apartmán) Aulich Apartman. Aulich Apartman is situated in Miskolc. This apartment features a garden and free private parking. Ubytování Aulich Apartman se nachází ve městě Miškovec (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 579 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ibolya apartman

9,8

Ibolya apartman

Ubytování (Apartmán) Ibolya apartman. Situated in Kánó, Ibolya apartman features accommodation with a private pool, a patio and garden views. Ubytování Ibolya apartman se nachází ve městě Kánó hotely a ubytování (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen). V následujících dnech se ceny pohybují od 280 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Viktor Vendégház

9,8

Viktor Vendégház

Ubytování (Apartmán) Viktor Vendégház. Located in a quiet residential area of Tokaj, Viktor Vendégház features free Wi-Fi, free private parking and a garden with barbecue. Ubytování Viktor Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen). V následujících dnech se ceny pohybují od 899 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Szőlőskert Vendégház, Erdőbénye

9,8

Szőlőskert Vendégház, Erdőbénye

Ubytování (Prázdninový dům) Szőlőskert Vendégház, Erdőbénye. Szőlőskert Vendégház, Erdőbénye is located in Erdőbénye and offers free bikes, barbecue facilities and a terrace. Ubytování Szőlőskert Vendégház, Erdőbénye se nachází ve městě (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen).

Ex-HoMe Luxury

9,8

Ex-HoMe Luxury

Ubytování (Apartmán) Ex-HoMe Luxury. Ex-HoMe Luxury is set in Miskolc. It offers free WiFi and a garden. The apartment consists of 2 separate bedrooms, 1 bathroom and a living room. Ubytování Ex-HoMe Luxury se nachází ve městě (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 618 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

SunsetT+T residence

9,8

SunsetT+T residence

Ubytování (Privát) SunsetT+T residence. SunsetT+T residence is located in Hernádszurdok and offers a shared lounge, a private beach area and a spa and wellness centre. Ubytování SunsetT+T residence se nachází ve městě Hernádszurdok (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 757 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Two Towers Apartman Miskolc

9,8

Two Towers Apartman Miskolc

Ubytování (Apartmán) Two Towers Apartman Miskolc. Two Towers Apartman Miskolc is set in Miskolc and offers a shared lounge, a garden and a terrace. Ubytování Two Towers Apartman Miskolc se nachází ve městě (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 645 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Tóberke Vendégház

9,8

Tóberke Vendégház

Ubytování (Apartmány) Tóberke Vendégház. Featuring a swimming pool, free bikes and a shared lounge and views of the garden, Tóberke Vendégház is located in Imola and provides accommodation with... Ubytování Tóberke Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 182 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Virág Vendégház

9,8

Virág Vendégház

Ubytování (Apartmány) Virág Vendégház. Offering a hot tub and sauna, Virág Vendégház is situated in Hercegkút in the Borsod-Abauj-Zemplen Region, 48 km from Košice. Ubytování Virág Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 339 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Rózsa-Domb Vendégház

9,7

Rózsa-Domb Vendégház

Ubytování (Penzion) Rózsa-Domb Vendégház. Rózsa-Domb Vendégház is set in Golop and has a garden, barbecue facilities and a terrace. All rooms boast a kitchen and a private bathroom. Ubytování Rózsa-Domb Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 323 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Zsirai Guest House

9,7

Zsirai Guest House

Ubytování (Penzion) Zsirai Guest House. Zsirai Guest House offers air-conditioned rooms in Mád. Ubytování Zsirai Guest House se nachází ve městě (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen). V následujících dnech se ceny pohybují od 791 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Szőlőfürt Vendégház Tokaj

9,7

Szőlőfürt Vendégház Tokaj

Ubytování (Prázdninový dům) Szőlőfürt Vendégház Tokaj. Situated in Tokaj in the Borsod-Abauj-Zemplen region, Szőlőfürt Vendégház Tokaj has a garden. This holiday home features a shared kitchen and free WiFi. Ubytování Szőlőfürt Vendégház Tokaj se nachází ve městě (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 747 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Kriston Apartman

9,7

Kriston Apartman

Ubytování (Apartmán) Kriston Apartman. Situated in Miskolc, Kriston Apartman features accommodation with a terrace and free WiFi. Ubytování Kriston Apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen). V následujících dnech se ceny pohybují od 628 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ida Apartman

9,7

Ida Apartman

Ubytování (Apartmán) Ida Apartman. Located in Miskolc, Ida Apartman provides accommodation with a terrace and free WiFi. The property features city views and is 8 km from Miskolctapolca. Ubytování Ida Apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 310 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Kékpárkány Vendégház

9,7

Kékpárkány Vendégház

Ubytování (Penzion) Kékpárkány Vendégház. Set in Rátka in the Tokaj-Hegyalja Wine Region, Kékpárkány Vendégház offers a garden with free barbecue facilities and free private parking. Ubytování Kékpárkány Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen). V následujících dnech se ceny pohybují od 925 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Kertvárosi Apartman

9,7

Kertvárosi Apartman

Ubytování (Apartmány) Kertvárosi Apartman. Kertvárosi Apartman se nachází ve městě Tiszaújváros, 25 km od jeskynních lázní Miskolctapolca, a nabízí Wi-Fi zdarma ve všech prostorách. Ubytování Kertvárosi Apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen).

Ubytování v městech regionu Borsod-Abauj-Zemplen

Ubytování v městech regionu Borsod-Abauj-Zemplen

Ubytování v regionu Borsod-Abauj-Zemplen - Maďarsko

Momentálně pro vás evidujeme celkem 712 hotelů, penzionů, apartmánů, kempů a jiných druhů ubytování v regionu Borsod-Abauj-Zemplen.

Pro region Borsod-Abauj-Zemplen doporučujeme se ubytovat v těchto městech: Miškovec (103), Bogács (83), Miskolctapolca (65), Mezőkövesd (64), Sárospatak (34), Tiszaújváros (17), Tarcal (16), Mád (14), Aggtelek (14), Tiszabábolna (13). Tato města stojí za to navštívit a stravit v nich svou dovolenou.

V regionu Borsod-Abauj-Zemplen máme v nabídce tato nejlépe hodnocená ubytování: Herberg Tisza (10*), Starlight Apartment (10*), Aqua Apartman (10*), Sakura apartman (10*), Vár-Kert Vendégház (10*), Elizabeth Apartman (9,9*), CSEVI Apartmanház (9,9*), Babuna vendégház (9,9*), Türkiz Apartman (9,9*), Stúdió 18 Apartman (9,9*).

Region Borsod-Abauj-Zemplen může být skvělým místem pro strávení dovolené.