Hledat

Ubytování

Ubytování město Miskolctapolca

Ve městě Miskolctapolca (Maďarsko) máme celkem 65 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Miskolctapolca

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Miskolctapolca

Second Home Apartments Miskolctapolca

10

Second Home Apartments Miskolctapolca

Ubytování (Apartmány) Second Home Apartments Miskolctapolca. Ubytování se nachází ve městě Miskolctapolca, 10 km od města Lillafüred. Second Home Apartments Miskolctapolca nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Second Home Apartments Miskolctapolca se nachází ve městě Miskolctapolca (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen).

Villa Maria Apartman

9,9

Villa Maria Apartman

Ubytování (Apartmány) Villa Maria Apartman. Apartmány Villa Maria se nacházejí v obci Miskolctapolca, 7 km od města Miskolc, a nabízí zahradu i zdarma dostupné Wi-Fi. Ubytování Villa Maria Apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen).

Lugas Apartman

9,7

Lugas Apartman

Ubytování (Apartmány) Lugas Apartman. Featuring free WiFi and mountain views, Lugas Apartman is an apartment, set in Miskolctapolca. The unit is 38 km from Egerszalók. Ubytování Lugas Apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen).

Kedvenc Vendégház

9,7

Kedvenc Vendégház

Ubytování (Penzion) Kedvenc Vendégház. Set in Miskolctapolca, Kedvenc Vendégház offers a garden. There is a barbecue and guests can make use of free WiFi and free private parking. Ubytování Kedvenc Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen).

Holiday Home Siraly

9,6

Holiday Home Siraly

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Siraly. Holiday Home Siraly is located in Miskolctapolca and offers a shared lounge, barbecue facilities and a terrace. Ubytování Holiday Home Siraly se nachází ve městě (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen).

Abigél Vendégház

9,6

Abigél Vendégház

Ubytování (Penzion) Abigél Vendégház. Abigél Vendégház se nachází 750 metrů od jeskynních lázní Miskolctapolca a nabízí ubytování s možností vlastního stravování, sdílenou kuchyň, neplacené... Ubytování Abigél Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen).

Lilla Vendégház

9,5

Lilla Vendégház

Ubytování (Penzion) Lilla Vendégház. Penzion Lilla Vendégház se nachází ve městě Miskolctapolca a nabízí bezplatné Wi-Fi, sdílenou kuchyň a pokoje s koupelnou a kabelovou TV s plochou... Ubytování Lilla Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen).

Avalon Resort & SPA

9,5

Avalon Resort & SPA

Ubytování (Hotel) Avalon Resort & SPA. Avalon Resort & SPA se nachází ve městě Miskolctapolca v kraji Borsod-Abaúj-Zemplén, 1 km od jeskynních lázní. Ubytování Avalon Resort & SPA se nachází ve městě (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen).

Lianne Apartman

9,5

Lianne Apartman

Ubytování (Apartmán) Lianne Apartman. Lianne Apartman se nachází ve městě Miskolctapolca v Boršodsko-abovsko-zemplínské župě a nabízí terasu a výhled na hory. Ubytování Lianne Apartman se nachází ve městě Miskolctapolca (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen).

Dorottya Vendégház

9,4

Dorottya Vendégház

Ubytování (Penzion) Dorottya Vendégház. Dorottya Vendégház se nachází v obci Miskolctapolca. Nabízí zahradu a Wi-Fi zdarma. Všechny pokoje v penzionu mají šatník, TV a koupelnu. Ubytování Dorottya Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen).

Gamma Apartmanok és Jakuzzi

9,4

Gamma Apartmanok és Jakuzzi

Ubytování (Apartmány) Gamma Apartmanok és Jakuzzi. Gamma Apartmanok és Jakuzzi se nachází ve městě Miskolctapolca, 9 km od města Lillafüred, a nabízí terasu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Gamma Apartmanok és Jakuzzi se nachází ve městě Miskolctapolca (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen).

Fürj Apartman Miskolctapolca

9,4

Fürj Apartman Miskolctapolca

Ubytování (Apartmán) Fürj Apartman Miskolctapolca. Fürj Apartman Miskolctapolca is located in Miskolctapolca and offers a garden and a terrace. Ubytování Fürj Apartman Miskolctapolca se nachází ve městě (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen).

Aradi Vendégház

9,3

Aradi Vendégház

Ubytování (Penzion) Aradi Vendégház. Aradi Vendégház se nachází ve městě Miskolctapolca a nabízí bezplatné Wi-Fi, terasu, gril a bezplatný pronájem jízdních kol. Ubytování Aradi Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen).

Vintage Home

9,3

Vintage Home

Ubytování (Penzion) Vintage Home. Penzion Vintage Home se nachází v lázeňském městě Miskolctapolca a nabízí zahradu, terasu, sdílenou kuchyni a dětské hřiště. Ubytování Vintage Home se nachází ve městě (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen).

Lignum Hotel

9,3

Lignum Hotel

Ubytování (Hotel) Lignum Hotel. Hotel Lignum se nachází ve městě Miskolctapolca a nabízí 4hvězdičkové pokoje se soukromým balkonem, restauraci, nepřetržitě otevřenou recepci, prostor na... Ubytování Lignum Hotel se nachází ve městě (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen).

Katalin Apartmanház

9,3

Katalin Apartmanház

Ubytování (Apartmány) Katalin Apartmanház. Katalin Apartmanház se nachází ve městě Miskolctapolca v regionu Borsod-Abaúj-Zemplén a nabízí ubytování s bezplatným soukromým parkovištěm. Ubytování Katalin Apartmanház se nachází ve městě Miskolctapolca (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen).

Amaretto Szállás

9,2

Amaretto Szállás

Ubytování (Penzion) Amaretto Szállás. Amaretto Szállás se nachází pouhých 200 metrů od jedinečných jeskynních termálních lázní Miskolctapolca, 7,5 km od hlavního nádraží ve městě Miskolc. Ubytování Amaretto Szállás se nachází ve městě (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen).

Székely Kúria

9,2

Székely Kúria

Ubytování (Bed and breakfast) Székely Kúria. Székely Kúria se nachází ve městě Miskolctapolca, 6 km od Miškovce. Nabízí restauraci a bezplatné Wi-Fi. Každé ráno se podává kontinentální snídaně. Ubytování Székely Kúria se nachází ve městě (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen).

Éden Vendégház

9,2

Éden Vendégház

Ubytování (Penzion) Éden Vendégház. Located just a 10-minute walk from the famous Miskolctapolca Cave Bath, Éden Vendégház offers rooms with cable TV and a balcony, a garden with barbecue... Ubytování Éden Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen).

Malibu Apartman

9,2

Malibu Apartman

Ubytování (Apartmán) Malibu Apartman. Malibu Apartman se nachází ve městě Miskolctapolca v Boršodsko-abovsko-zemplínské župě a nabízí terasu. Lillafüred leží 10 km daleko. Ubytování Malibu Apartman se nachází ve městě Miskolctapolca (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen).

Éden II.

9,2

Éden II.

Ubytování (Penzion) Éden II.. Éden II. se nachází v Miskolctapolce a nabízí terasu, sdílený salónek, bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách, patio, kabelovou TV s plochou obrazovkou a... Ubytování Éden II. se nachází ve městě (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen).

Siesta Vendégház

9,1

Siesta Vendégház

Ubytování (Penzion) Siesta Vendégház. Siesta Vendégház enjoys a peaceful location in Miskolctapolca, 300 metres from the cave and thermal bath. Ubytování Siesta Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen).

Fiesta Apartman

9,1

Fiesta Apartman

Ubytování (Penzion) Fiesta Apartman. Fiesta Apartman se nachází v obci Miskolctapolca, 750 metrů od jeskynních lázní, a může se pochlubit výhledem na hory. Ubytování Fiesta Apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen).

Zenit Panzió

9,1

Zenit Panzió

Ubytování (Bed and breakfast) Zenit Panzió. Zenit Panzió je situován v klidné oblasti na předměstí Miskolce, jen 6 km od centra města a 1 km od unikátních jeskynních lázní. Ubytování Zenit Panzió se nachází ve městě Miskolctapolca (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen).

Harsányi vendégház

9,1

Harsányi vendégház

Ubytování (Penzion) Harsányi vendégház. Harsányi vendégház se nachází v lázeňském městě Miskolc-Tapolca. Nabízí zázemí pro grilování a zahradu. Ubytování Harsányi vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen).

Panoráma Vendégház

9

Panoráma Vendégház

Ubytování (Penzion) Panoráma Vendégház. Panoráma Vendégház stojí na malebném místě ve svahu ve městě Miskolctapolca, 10 minut chůze od jeskynních lázní. Ubytování Panoráma Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen).

Panoráma Szállás

9

Panoráma Szállás

Ubytování (Penzion) Panoráma Szállás. Panoráma Szállás se nachází 750 metrů od jeskynních lázní ve městě Miškolc-Tapolca a nabízí zdarma saunu a sdílenou kuchyni a obývací pokoj. Ubytování Panoráma Szállás se nachází ve městě (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen).

Malibu Apartman & Jacuzzi

9

Malibu Apartman & Jacuzzi

Ubytování (Apartmán) Malibu Apartman & Jacuzzi. Malibu Apartman & Jacuzzi se nachází ve městě Miskolctapolca v regionu Borsod-Abaúj-Zemplén a nabízí zahradu. Lillafüred leží 10 km daleko. Ubytování Malibu Apartman & Jacuzzi se nachází ve městě Miskolctapolca (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen).

Harmónia Vendégház

9

Harmónia Vendégház

Ubytování (Penzion) Harmónia Vendégház. Penzion Harmónia Vendégház se nachází ve městě Miskolctapolca. Ubytování Harmónia Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen).

Platán Apartmanház

9

Platán Apartmanház

Ubytování (Apartmány) Platán Apartmanház. Platán Apartmanház se nachází v obci Miskolctapolca, méně než 500 metrů od termálních jeskynních lázní. Nabízí sluneční terasu i zahradu s grilem. Ubytování Platán Apartmanház se nachází ve městě (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen).

Kitty Apartman

8,9

Kitty Apartman

Ubytování (Apartmány) Kitty Apartman. Kitty Apartman se nachází na klidném místě ve městě Miskolctapolca, 500 metrů od jeskyně a termálních lázní. Ubytování Kitty Apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen).

Calimbra Wellness Hotel Superior

8,9

Calimbra Wellness Hotel Superior

Ubytování (Hotel) Calimbra Wellness Hotel Superior. Calimbra Wellness Hotel Superior se nachází v městské části Miskolctapolca, jen několik kroků od tamních jeskynních lázní, a nabízí světlé, prostorné a... Ubytování Calimbra Wellness Hotel Superior se nachází ve městě (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen).

Hotel Aurora

8,9

Hotel Aurora

Ubytování (Hotel) Hotel Aurora. Hotel Aurora se nachází pouhých 800 metrů od jeskynních lázní ve městě Miskolctapolca a 10 minut jízdy od pohoří Bükk. Ubytování Hotel Aurora se nachází ve městě (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen).

Hejő Apartman

8,9

Hejő Apartman

Ubytování (Penzion) Hejő Apartman. Hejő Apartman stojí 400 metrů od termálních jeskynních lázní v městečku Miskolctapolca. Ubytování Hejő Apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen).

Vadgalamb Apartman

8,8

Vadgalamb Apartman

Ubytování (Apartmán) Vadgalamb Apartman. Set in Miskolctapolca in the Borsod-Abauj-Zemplen region, Vadgalamb Apartman features a terrace and garden views. Ubytování Vadgalamb Apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen).

Alfa Hotel és Wellness Centrum

8,7

Alfa Hotel és Wellness Centrum

Ubytování (Hotel) Alfa Hotel és Wellness Centrum. Alfa Hotel and Wellness Centre se nachází ve čtvrti Tapolca v Miškolci, u starého lesa a jen několik minut chůze od jeskynních lázní. Ubytování Alfa Hotel és Wellness Centrum se nachází ve městě (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen).

Szamóca Vendégház

8,6

Szamóca Vendégház

Ubytování (Penzion) Szamóca Vendégház. Szamóca Vendégház se nachází na klidném místě, jen 5 minut chůze od známých jeskynních lázní Miskolctapolca, a nabízí pokoje s bezplatným Wi-Fi a kabelovou... Ubytování Szamóca Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen).

Patkó Nyaraló

8,6

Patkó Nyaraló

Ubytování (Prázdninový dům) Patkó Nyaraló. Featuring air-conditioned accommodation with a patio, Patkó Nyaraló is located in Miskolctapolca. This holiday home has a garden and free private parking. Ubytování Patkó Nyaraló se nachází ve městě (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen).

Privát Szállás Miskolctapolca

8,6

Privát Szállás Miskolctapolca

Ubytování (Penzion) Privát Szállás Miskolctapolca. Located in Miskolctapolca 200 metres from the Cave Bath, Privát Szállás Miskolctapolca features a garden, terrace, shared lounge, and free WiFi. Ubytování Privát Szállás Miskolctapolca se nachází ve městě (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen).

Herczeg Apartment

8,6

Herczeg Apartment

Ubytování (Apartmány) Herczeg Apartment. Herczeg Apartment se nachází na klidném místě v zelené rezidenční čtvrti Miskolctapolca, jen 5 minut pěšky od jeskynních lázní. Ubytování Herczeg Apartment se nachází ve městě (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen).

Hotel Kitty

8,5

Hotel Kitty

Ubytování (Hotel) Hotel Kitty. Hotel Kitty je romantické a pohodlné místo k pobytu. Nachází se ve slavném parku Miskolctapolca, jen pár kroků od světově proslulých jeskynních lázní. Ubytování Hotel Kitty se nachází ve městě (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen).

Kikelet Club Hotel

8,5

Kikelet Club Hotel

Ubytování (Hotel) Kikelet Club Hotel. Kikelet Club Hotel nabízí okouzlující atmosféru, velkolepý výhled na Miskolc-Tapolca a celou řadu zařízení vhodných pro odpočinkovou dovolenou i aktivní... Ubytování Kikelet Club Hotel se nachází ve městě (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen).

Fortuna Hotel

8,4

Fortuna Hotel

Ubytování (Hotel) Fortuna Hotel. Fortuna Hotel se nachází v centru města Miskolctapolca, přibližně 400 metrů od jeskynních koupelí. Ubytování Fortuna Hotel se nachází ve městě (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen).

Villamerica

8,3

Villamerica

Ubytování (Bed and breakfast) Villamerica. Bed and breakfast Villamerica se nachází v obci Miskolctapolca, 6 km od města Miskolc, a nabízí restauraci i zdarma dostupné Wi-Fi. Ubytování Villamerica se nachází ve městě (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen).

Fanni Apartman

8,2

Fanni Apartman

Ubytování (Apartmány) Fanni Apartman. Fanni Apartman se nachází 800 metrů od jeskynních termálních lázní v oblasti Miskolctapolca v Miškovci. Ubytování Fanni Apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen).

Hotel Kolibri

8,1

Hotel Kolibri

Ubytování (Hotel) Hotel Kolibri. Hotel Kolibri se nachází v městě Miskolctapolca, 1,5 km od známých jeskynních lázní, a nabízí klimatizované pokoje s kabelovou TV i vlastní wellness... Ubytování Hotel Kolibri se nachází ve městě (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen).

Flóra Panzió

8

Flóra Panzió

Ubytování (Penzion) Flóra Panzió. Flóra Panzió se nachází 750 metrů od termálních jeskynních lázní Miskolctapolca a nabízí pokoje s balkonem, nepřetržitě otevřenou recepci a bezplatné Wi-Fi... Ubytování Flóra Panzió se nachází ve městě (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen).

Hotel Lido

7,9

Hotel Lido

Ubytování (Hotel) Hotel Lido. Hotel Lido se nachází vedle jeskynních lázní Miskolctapolca (přírodní jeskyně s termální vodou) v Miskolci, třetím největším městě Maďarska. Ubytování Hotel Lido se nachází ve městě (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen).

Ubytování ve městě Miskolctapolca

Město Miskolctapolca se nachází na území země Maďarsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 65 hotelů a ubytování ve městě Miskolctapolca.