Hledat

Ubytování

Ubytování město Tiszaújváros

Ve městě Tiszaújváros (Maďarsko) máme celkem 17 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Tiszaújváros

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Tiszaújváros

Aqua Apartman

10

Aqua Apartman

Ubytování (Apartmán) Aqua Apartman. Located in Tiszaújváros, Aqua Apartman provides air-conditioned accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytování Aqua Apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 427 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Kertvárosi Apartman

9,7

Kertvárosi Apartman

Ubytování (Apartmány) Kertvárosi Apartman. Kertvárosi Apartman se nachází ve městě Tiszaújváros, 25 km od jeskynních lázní Miskolctapolca, a nabízí Wi-Fi zdarma ve všech prostorách. Ubytování Kertvárosi Apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen).

MATE Apartmanok

9,6

MATE Apartmanok

Ubytování (Apartmán) MATE Apartmanok. Situated in Tiszaújváros downtown, MATE Apartmanok features accommodation with a terrace and free WiFi. Ubytování MATE Apartmanok se nachází ve městě (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 567 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Bíbor Apartman

9,4

Bíbor Apartman

Ubytování (Apartmán) Bíbor Apartman. Situated in Tiszaújváros, Bíbor Apartman features air-conditioned accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytování Bíbor Apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 361 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Kertvárosi Apartman II

9,4

Kertvárosi Apartman II

Ubytování (Apartmán) Kertvárosi Apartman II. Kertvárosi Apartman II is set in Tiszaújváros. This apartment offers air-conditioned accommodation with free WiFi. Ubytování Kertvárosi Apartman II se nachází ve městě (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 310 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Kupai Apartman

9,1

Kupai Apartman

Ubytování (Apartmán) Kupai Apartman. Kupai Apartman is set in Tiszaújváros and offers a shared lounge, a garden and a terrace. Ubytování Kupai Apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen). V následujících dnech se ceny pohybují od 835 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Veronika Hotel

8,7

Veronika Hotel

Ubytování (Hotel) Veronika Hotel. Čtyřhvězdičkový Veronika Hotel s Wi-Fi zdarma se nachází ve městě Tiszaújváros, 15 minut chůze od vlakového nádraží, a nabízí kompletně vybavené wellness... Ubytování Veronika Hotel se nachází ve městě (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 235 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Tisza Apartman

8,1

Tisza Apartman

Ubytování (Penzion) Tisza Apartman. Tisza Apartman is located in Tiszaújváros, 700 metres from the Thermal Baths of Tiszaújváros and 500 metres from the Nr 35 Main Road. Ubytování Tisza Apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 284 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

EDITT PANEL VENDÉGHAZ

6,7

EDITT PANEL VENDÉGHAZ

Ubytování (Prázdninový dům) EDITT PANEL VENDÉGHAZ. Set in Tiszaújváros in the Borsod-Abauj-Zemplen region, EDITT PANEL VENDÉGHAZ has a patio and garden views. Ubytování EDITT PANEL VENDÉGHAZ se nachází ve městě (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 798 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Balika vendégház

6,6

Balika vendégház

Ubytování (Penzion) Balika vendégház. Balika vendégház in Tiszaújváros features a garden and a tennis court. There is a terrace and guests can make use of free WiFi and free private parking. Ubytování Balika vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen). V následujících dnech se ceny pohybují od 719 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Edit Vendégház

6,1

Edit Vendégház

Ubytování (Penzion) Edit Vendégház. Edit Vendégház in Tiszaújváros provides accommodation with a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytování Edit Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 079 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

szandika vendégház

6

szandika vendégház

Ubytování (Penzion) szandika vendégház. Set in Tiszaújváros, szandika vendégház offers accommodation with private terraces. Ubytování szandika vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 079 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Phőnix***

5,9

Hotel Phőnix***

Ubytování (Hotel) Hotel Phőnix***. Tento moderní hotel se nachází v srdci města Tiszaújváros, pouze 5 km od řeky Tisy a těsně mimo dálnici M3 v severovýchodním Maďarsku. Ubytování Hotel Phőnix*** se nachází ve městě (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 798 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Tiszaújváros apartman

Tiszaújváros apartman

Ubytování (Apartmán) Tiszaújváros apartman. Tiszaújváros apartman is set in Tiszaújváros. Featuring garden and city views, this apartment also has free WiFi. Ubytování Tiszaújváros apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen). V následujících dnech se ceny pohybují od 839 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Dénes Apartmanház Kft.

Dénes Apartmanház Kft.

Ubytování (Apartmán) Dénes Apartmanház Kft.. Dénes Apartmanház Kft. Is located in Tiszaújváros. Guests staying at this apartment have access to free WiFi. The apartment also comes with 1 bathroom. Ubytování Dénes Apartmanház Kft. se nachází ve městě Tiszaújváros (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen).

Szederkèny Vendèghàz

Szederkèny Vendèghàz

Ubytování (Apartmán) Szederkèny Vendèghàz. Located in Tiszaújváros, Szederkèny Vendèghàz provides accommodation with a patio and free WiFi. This apartment has a garden and free private parking. Ubytování Szederkèny Vendèghàz se nachází ve městě (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 182 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Szederkény vendégház

Szederkény vendégház

Ubytování (Apartmán) Szederkény vendégház. Szederkény vendégház se nachází v Tiszaújváros a nabízí zahradu. K dispozici je bezplatné Wi-Fi. K dispozici je také terasa. Ubytování Szederkény vendégház se nachází ve městě Tiszaújváros (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen). V následujících dnech se ceny pohybují od 745 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Juniperus Apartman

Juniperus Apartman

Ubytování (Aparthotel) Juniperus Apartman. Located in Tiszaújváros in the Borsod-Abauj-Zemplen region, Juniperus Apartman provides accommodation with free WiFi. Ubytování Juniperus Apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen).

Juniperus Apartman 2

Juniperus Apartman 2

Ubytování (Apartmán) Juniperus Apartman 2. Juniperus Apartman 2 is situated in Tiszaújváros. The accommodation is 26 km from Miskolctapolca. Ubytování Juniperus Apartman 2 se nachází ve městě Tiszaújváros (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 048 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Tiszaújváros

Město Tiszaújváros se nachází na území země Maďarsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 17 hotelů a ubytování ve městě Tiszaújváros.