Hledat

Ubytování

Ubytování město Sárospatak

Ve městě Sárospatak (Maďarsko) máme celkem 34 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Sárospatak

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Sárospatak

Origo Vendégház

9,8

Origo Vendégház

Ubytování (Penzion) Origo Vendégház. Featuring free WiFi, Origo Vendégház offers accommodation in the centre of Sárospatak, 300 metres from the Castle of Sárospatak. Ubytování Origo Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen). V následujících dnech se ceny pohybují od 925 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Rákóczi apartman

9,6

Rákóczi apartman

Ubytování (Apartmán) Rákóczi apartman. Featuring garden views, Rákóczi apartman provides accommodation with a garden, around 30 km from Zemplin Castle. Ubytování Rákóczi apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen). V následujících dnech se ceny pohybují od 762 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Cseresznyéskert Vendégház

9,6

Cseresznyéskert Vendégház

Ubytování (Apartmány) Cseresznyéskert Vendégház. Tento apartmán s terasou je situován v obci Sárospatak. Na místě je soukromé neplacené parkoviště a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Cseresznyéskert Vendégház se nachází ve městě Sárospatak (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen).

Panoráma apartman

9,6

Panoráma apartman

Ubytování (Apartmán) Panoráma apartman. Panoráma apartman s možností vlastního stravování je vzdálen 9 minut chůze od hradu Rákóczi v Sárospataku a nabízí bezplatné Wi-Fi připojení. Ubytování Panoráma apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen). V následujících dnech se ceny pohybují od 822 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Tücsök Vendégház

9,5

Tücsök Vendégház

Ubytování (Penzion) Tücsök Vendégház. Set in Sárospatak, 33 km from Zemplin Castle, Tücsök Vendégház offers accommodation with a garden, free private parking, barbecue facilities and a terrace. Ubytování Tücsök Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 002 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Katalin vendégház

9,4

Katalin vendégház

Ubytování (Penzion) Katalin vendégház. Located 2,200 metres from the thermal bath Sárospatak Végardó and 10 km from Zemplén Adventure Park, Katalin vendégház offers free Wi-Fi access and a... Ubytování Katalin vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen). V následujících dnech se ceny pohybují od 334 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Tulipán Vendégház

9,4

Tulipán Vendégház

Ubytování (Apartmány) Tulipán Vendégház. Situated in Sárospatak in the Borsod-Abauj-Zemplen region and Zemplin Castle reachable within 33 km, Tulipán Vendégház features accommodation with free... Ubytování Tulipán Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen).

Harmónia Panzió

9,3

Harmónia Panzió

Ubytování (Penzion) Harmónia Panzió. Located in a quiet area in Sárospatak, 400 metres from the Sárospatak Thermal Bath, Harmónia Panzió offers free WiFi, free private parking and a garden... Ubytování Harmónia Panzió se nachází ve městě (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen). V následujících dnech se ceny pohybují od 925 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Horváth-Vendégház

9,2

Horváth-Vendégház

Ubytování (Prázdninové domy) Horváth-Vendégház. Located in Sárospatak, 21 km from Zemplin Castle, Horváth-Vendégház features a garden with a barbecue. Ubytování Horváth-Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 158 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Napfény Apartman

9,2

Napfény Apartman

Ubytování (Penzion) Napfény Apartman. Located in Sárospatak, 32 km from Zemplin Castle, Napfény Apartman provides accommodation with free WiFi and free private parking. Ubytování Napfény Apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen). V následujících dnech se ceny pohybují od 848 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ezüstfenyő Vendégház

9,1

Ezüstfenyő Vendégház

Ubytování (Apartmány) Ezüstfenyő Vendégház. Ezüstfenyő Vendégház is located in Sárospatak and 250 metres from the public outdoor pool, offering an apartment and a studio with a terrace and free... Ubytování Ezüstfenyő Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen). V následujících dnech se ceny pohybují od 745 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Furmint

9,1

Hotel Furmint

Ubytování (Hotel) Hotel Furmint. Located in Sárospatak, 30 km from Zemplin Castle, Hotel Furmint provides accommodation with a restaurant, free private parking, a garden and barbecue... Ubytování Hotel Furmint se nachází ve městě (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen). V následujících dnech se ceny pohybují od 848 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Dóri Szálláshely

9,1

Dóri Szálláshely

Ubytování (Apartmán) Dóri Szálláshely. Dóri Szálláshely is situated in Sárospatak, 32 km from Zemplin Castle, in an area where hiking can be enjoyed. Ubytování Dóri Szálláshely se nachází ve městě (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen).

Margaréta Panzió

9

Margaréta Panzió

Ubytování (Penzion) Margaréta Panzió. A charming guest house, Margaréta Panzió is situated in Sárospatak, 1.5 km from Sárospatak Castle and the the Old Town. The thermal bath is 3 km away. Ubytování Margaréta Panzió se nachází ve městě (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen). V následujících dnech se ceny pohybují od 745 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Retelvitez Vendégház

8,9

Retelvitez Vendégház

Ubytování (Penzion) Retelvitez Vendégház. Retelvitez Vendégház se nachází ve městě Sárospatak, 22 km od hradu Zemplin, a nabízí zázemí pro grilování, úschovnu zavazadel, terasu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Retelvitez Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen). V následujících dnech se ceny pohybují od 591 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Kincső Vendégház

8,9

Kincső Vendégház

Ubytování (Apartmány) Kincső Vendégház. Offering a backyard and barbecue, Kincső Vendégház is set in Sárospatak only 200 metres from the thermal bath. Zemplin Castle is 21 km from the property. Ubytování Kincső Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 451 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Aquatherma Apartman

8,6

Aquatherma Apartman

Ubytování (Apartmány) Aquatherma Apartman. Aquatherma Apartman is quietly located in a residential area of Sárospatak. Ubytování Aquatherma Apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen). V následujících dnech se ceny pohybují od 719 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Bodrog Wellness

8,5

Hotel Bodrog Wellness

Ubytování (Hotel) Hotel Bodrog Wellness. Hotel Bodrog Wellness leží v historickém centru města Sárospatak a nabízí velké wellness centrum s krytým bazénem a fitness studiem. Ubytování Hotel Bodrog Wellness se nachází ve městě (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 710 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Borostyán 20 Vendégház

8,5

Borostyán 20 Vendégház

Ubytování (Apartmány) Borostyán 20 Vendégház. Situated in Sárospatak, Borostyán 20 Vendégház has accommodation 100 metres from Rákóczi Castle. Free WiFi and a private parking is available. Ubytování Borostyán 20 Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen). V následujících dnech se ceny pohybují od 976 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Júlia Vendégház

8,4

Júlia Vendégház

Ubytování (Apartmány) Júlia Vendégház. Located within 200 metres from the Végardó Bath, Júlia Vendégház is a self-catering accommodation offering air-conditioned units and free private parking... Ubytování Júlia Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen). V následujících dnech se ceny pohybují od 771 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Rákóczi

8,2

Hotel Rákóczi

Ubytování (Hotel) Hotel Rákóczi. In the centre of Sárospatak, Hotel Rákóczi is 750 metres from the castle and a 2-minute drive from the Végardó Thermal Bath. Ubytování Hotel Rákóczi se nachází ve městě (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 259 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Üveghíd Panzió

8

Üveghíd Panzió

Ubytování (Bed and breakfast) Üveghíd Panzió. Situated 33 km from Zemplin Castle and just 100 meters from the Sárospatak Végardó Thermal Bath, Üveghíd Panzió offers accommodation with a garden, a... Ubytování Üveghíd Panzió se nachází ve městě (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen). V následujících dnech se ceny pohybují od 822 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Fenyves Apartman

7,9

Fenyves Apartman

Ubytování (Apartmány) Fenyves Apartman. Located in Sárospatak in the Borsod-Abauj-Zemplen region and Zemplin Castle reachable within 32 km, Fenyves Apartman provides accommodation with free WiFi,... Ubytování Fenyves Apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen). V následujících dnech se ceny pohybují od 719 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Huszár Panzió és Étterem

7,5

Huszár Panzió és Étterem

Ubytování (Bed and breakfast) Huszár Panzió és Étterem. Huszár Panzió és Étterem is located in a residential area of Sárospatak and 600 metres from the thermal bath, and features a restaurant with Hungarian... Ubytování Huszár Panzió és Étterem se nachází ve městě Sárospatak (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 151 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Thermál Üdülőház

5,6

Thermál Üdülőház

Ubytování (Penzion) Thermál Üdülőház. Situated in Sárospatak, 33 km from Zemplin Castle, Thermál Üdülőház features accommodation with a shared lounge, free private parking, a garden and a... Ubytování Thermál Üdülőház se nachází ve městě (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen). V následujících dnech se ceny pohybují od 539 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ezüstfenyő Vendégház

Ezüstfenyő Vendégház

Ubytování (Penzion) Ezüstfenyő Vendégház. Situated 22 km from Zemplin Castle, Ezüstfenyő Vendégház in Sárospatak has a garden and terrace. The guest house features family rooms. Ubytování Ezüstfenyő Vendégház se nachází ve městě Sárospatak (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 217 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Nosztalgia Vendégház Sárospatak

Nosztalgia Vendégház Sárospatak

Ubytování (Penzion) Nosztalgia Vendégház Sárospatak. Nosztalgia Vendégház is offering accommodation in Sárospatak. Featuring a garden, the property is located 1 km from the Castle of Sárospatak. Ubytování Nosztalgia Vendégház Sárospatak se nachází ve městě Sárospatak (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen). V následujících dnech se ceny pohybují od 800 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Üveghíd vendégház

Üveghíd vendégház

Ubytování (Penzion) Üveghíd vendégház. Located in Sárospatak, 26 km from Zemplin Castle, Üveghíd vendégház provides accommodation with a shared lounge, free private parking, a garden and a... Ubytování Üveghíd vendégház se nachází ve městě Sárospatak (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen). V následujících dnech se ceny pohybují od 773 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Simkó Családi Pincészet és Panzió (Evinor)

Simkó Családi Pincészet és Panzió (Evinor)

Ubytování (Bed and breakfast) Simkó Családi Pincészet és Panzió (Evinor). Set just 31 km from Zemplin Castle, Simkó Családi Pincészet és Panzió (Evinor) offers accommodation in Sárospatak with access to a shared lounge, a garden,... Ubytování Simkó Családi Pincészet és Panzió (Evinor) se nachází ve městě (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen). V následujících dnech se ceny pohybují od 791 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Olivia Apartman

Olivia Apartman

Ubytování (Apartmány) Olivia Apartman. Set in Sárospatak, Olivia Apartman features accommodation with free WiFi and access to a garden. The apartment offers a terrace. Ubytování Olivia Apartman se nachází ve městě Sárospatak (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 247 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Elza Vendégház

Elza Vendégház

Ubytování (Apartmán) Elza Vendégház. Featuring garden views, Elza Vendégház provides accommodation with a terrace and a kettle, around 33 km from Zemplin Castle. Ubytování Elza Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 028 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Braun Vendégház

Braun Vendégház

Ubytování (Penzion) Braun Vendégház. Situated in Sárospatak, 32 km from Zemplin Castle, Braun Vendégház features accommodation with a garden, free private parking, barbecue facilities and a... Ubytování Braun Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 158 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Szépségpatika Apartman

Szépségpatika Apartman

Ubytování (Apartmán) Szépségpatika Apartman. Located in Sárospatak and only 30 km from Zemplin Castle, Szépségpatika Apartman provides accommodation with city views, free WiFi and free private... Ubytování Szépségpatika Apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen). V následujících dnech se ceny pohybují od 796 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Agica Apartman

Agica Apartman

Ubytování (Privát) Agica Apartman. Situated in Sárospatak, Agica Apartman features accommodation with a TV. Ubytování Agica Apartman se nachází ve městě Sárospatak (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen). V následujících dnech se ceny pohybují od 747 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Déryné apartman

Déryné apartman

Ubytování (Apartmán) Déryné apartman. Déryné apartman in Sárospatak provides accommodation with free WiFi, 23 km from Zemplin Castle. Ubytování Déryné apartman se nachází ve městě Sárospatak (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 448 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Sárospatak

Město Sárospatak se nachází na území země Maďarsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 34 hotelů a ubytování ve městě Sárospatak.