Hledat

Ubytování

Ubytování město Tiszabábolna

Ve městě Tiszabábolna (Maďarsko) máme celkem 13 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Tiszabábolna

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Tiszabábolna

Herberg Tisza

10

Herberg Tisza

Ubytování (Bed and breakfast) Herberg Tisza. Herberg Tisza is located in Tiszabábolna and offers a terrace. This bed and breakfast provides free private parking, a shared lounge and free WiFi. Ubytování Herberg Tisza se nachází ve městě (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen). V následujících dnech se ceny pohybují od 771 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Babuna vendégház

9,9

Babuna vendégház

Ubytování (Prázdninový dům) Babuna vendégház. Babuna vendégház is situated in Tiszabábolna and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytování Babuna vendégház se nachází ve městě Tiszabábolna (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 681 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Tiszavirág Vendégház

9,1

Tiszavirág Vendégház

Ubytování (Prázdninový dům) Tiszavirág Vendégház. Boasting a garden and barbecue facilities, Tiszavirág Vendégház features accommodation in Tiszabábolna with free WiFi and garden views. Ubytování Tiszavirág Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 721 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Békás vendégház

9

Békás vendégház

Ubytování (Apartmán) Békás vendégház. Set in Tiszabábolna in the Borsod-Abauj-Zemplen region, Békás vendégház has a patio and garden views. Ubytování Békás vendégház se nachází ve městě Tiszabábolna (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen).

Balázs Vendégház

9

Balázs Vendégház

Ubytování (Penzion) Balázs Vendégház. Featuring a garden, Balázs Vendégház is set in Tiszabábolna and also provides barbecue facilities and a terrace. Ubytování Balázs Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen). V následujících dnech se ceny pohybují od 475 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Bárdos Vendégház

8,9

Bárdos Vendégház

Ubytování (Prázdninový dům) Bárdos Vendégház. Situated in Tiszabábolna, 800 metres from Tisza River, Bárdos Vendégház offers free WiFi, a garden with barbecue facilities and free bicycles. Ubytování Bárdos Vendégház se nachází ve městě Tiszabábolna (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen).

Tiszaviràg

8,8

Tiszaviràg

Ubytování (Prázdninový dům) Tiszaviràg. Tiszaviràg is located in Tiszabábolna and offers free bikes, a garden and barbecue facilities. Ubytování Tiszaviràg se nachází ve městě (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen).

Holiday Home Tisza 01.1

Holiday Home Tisza 01.1

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Tisza 01.1. Located in Tiszabábolna in the Borsod-Abauj-Zemplen region, Holiday Home Tisza 01.1 has a garden. Ubytování Holiday Home Tisza 01.1 se nachází ve městě Tiszabábolna (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 127 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Nádas Julcsa Vendégház

Nádas Julcsa Vendégház

Ubytování (Apartmán) Nádas Julcsa Vendégház. Situated in Tiszabábolna in the Borsod-Abauj-Zemplen region, Nádas Julcsa Vendégház features a garden. This apartment provides a terrace. Ubytování Nádas Julcsa Vendégház se nachází ve městě Tiszabábolna (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 067 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Holiday Home Tisza 03

Holiday Home Tisza 03

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Tisza 03. Located in Tiszabábolna in the Borsod-Abauj-Zemplen region, Holiday Home Tisza 03 has a garden. Ubytování Holiday Home Tisza 03 se nachází ve městě Tiszabábolna (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen).

Holiday Home Tisza 01.2

Holiday Home Tisza 01.2

Ubytování (Prázdninový dům) Holiday Home Tisza 01.2. Located in Tiszabábolna in the Borsod-Abauj-Zemplen region, Holiday Home Tisza 01.2 has a garden. Ubytování Holiday Home Tisza 01.2 se nachází ve městě Tiszabábolna (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 127 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Herberg Tisza

Herberg Tisza

Ubytování (Bed and breakfast) Herberg Tisza. Situated in Tiszabábolna in the Borsod-Abauj-Zemplen region, Herberg Tisza features accommodation with free WiFi and free private parking. Ubytování Herberg Tisza se nachází ve městě (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen).

Tulipán Vendégház

Tulipán Vendégház

Ubytování (Apartmán) Tulipán Vendégház. Tulipán Vendégház is situated in Tiszabábolna. There is an in-house restaurant and free private parking. Ubytování Tulipán Vendégház se nachází ve městě Tiszabábolna (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen).

Mákvirág Vendégház- Tiszabábolna

Mákvirág Vendégház- Tiszabábolna

Ubytování (Apartmán) Mákvirág Vendégház- Tiszabábolna. Mákvirág Vendégház- Tiszabábolna is set in Tiszabábolna. This apartment offers a garden as well as a terrace. Ubytování Mákvirág Vendégház- Tiszabábolna se nachází ve městě Tiszabábolna (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 053 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Kesudiofa Vendeghaz Tiszababolna

Kesudiofa Vendeghaz Tiszababolna

Ubytování (Penzion) Kesudiofa Vendeghaz Tiszababolna. Kesudiofa Vendeghaz Tiszababolna is offering accommodation in Tiszabábolna. Guests can make use of a garden. Ubytování Kesudiofa Vendeghaz Tiszababolna se nachází ve městě Tiszabábolna (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 090 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Tiszafa Vendegház

Tiszafa Vendegház

Ubytování (Apartmán) Tiszafa Vendegház. Tiszafa Vendegház Tiszabábolna is located in Tiszabábolna. This apartment provides a garden, a terrace as well as free WiFi. Ubytování Tiszafa Vendegház se nachází ve městě Tiszabábolna (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 387 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Bence Apartman

Bence Apartman

Ubytování (Prázdninový dům) Bence Apartman. Boasting a private pool and garden views, Bence Apartman is situated in Tiszabábolna. This holiday home features a shared kitchen and free WiFi. Ubytování Bence Apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 903 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Tiszabábolna

Město Tiszabábolna se nachází na území země Maďarsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 13 hotelů a ubytování ve městě Tiszabábolna.