Hledat

Ubytování

Ubytování město Miškovec

Ve městě Miškovec (Maďarsko) máme celkem 103 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Miškovec

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Miškovec

Milc Apartman

10

Milc Apartman

Ubytování (Apartmán) Milc Apartman. Milc Apartman se nachází ve městě Miskolc a nabízí ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi. Toto klimatizované ubytování je vzdálené 12 km od Lillafüredu. Ubytování Milc Apartman se nachází ve městě Miškovec (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen).

Várárok Vendégház - Miskolc

10

Várárok Vendégház - Miskolc

Ubytování (Prázdninový dům) Várárok Vendégház - Miskolc. Várárok Vendégház - Miskolc se nachází ve městě Miskolc a nabízí restauraci a terasu. Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé... Ubytování Várárok Vendégház - Miskolc se nachází ve městě Miškovec (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen).

Magnolia Garden

10

Magnolia Garden

Ubytování (Apartmán) Magnolia Garden. Offering free WiFi and garden views, Magnolia Garden is an accommodation situated in Miskolc. The accommodation is 37 km from Egerszalók. Ubytování Magnolia Garden se nachází ve městě Miškovec (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen).

Martinovics Apartman

9,9

Martinovics Apartman

Ubytování (Apartmán) Martinovics Apartman. Martinovics Apartman se nachází ve městě Miskolc a nabízí ubytování s terasou a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Martinovics Apartman se nachází ve městě Miškovec (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen).

The Jacuzzi Room

9,9

The Jacuzzi Room

Ubytování (Penzion) The Jacuzzi Room. The Jacuzzi Room se nachází ve městě Miskolc a nabízí terasu a bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách. Všechny pokoje mají terasu. Ubytování The Jacuzzi Room se nachází ve městě Miškovec (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen).

zip's beer b&b

9,9

zip's beer b&b

Ubytování (Aparthotel) zip's beer b&b. Situated in Miskolc, 8 km from Miskolctapolca, zip's beer b&b features a restaurant and free WiFi. Ubytování zip's beer b&b se nachází ve městě (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen).

Milmár Wellness Vendégház Miskolctapolca

9,8

Milmár Wellness Vendégház Miskolctapolca

Ubytování (Vila) Milmár Wellness Vendégház Miskolctapolca. Milmár Wellness Vendégház Miskolctapolca se nachází ve městě Miskolctapolca a nabízí vířivku. Ubytování Milmár Wellness Vendégház Miskolctapolca se nachází ve městě Miškovec (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen).

Secret Garden Apartman

9,8

Secret Garden Apartman

Ubytování (Apartmán) Secret Garden Apartman. Secret Garden Apartman se nachází ve městě Miskolc a nabízí ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Secret Garden Apartman se nachází ve městě Miškovec (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen).

Aulich Apartman

9,8

Aulich Apartman

Ubytování (Apartmán) Aulich Apartman. Aulich Apartman is situated in Miskolc. This apartment features a garden and free private parking. Ubytování Aulich Apartman se nachází ve městě Miškovec (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen).

Ex-HoMe Luxury

9,8

Ex-HoMe Luxury

Ubytování (Apartmán) Ex-HoMe Luxury. Ex-HoMe Luxury is set in Miskolc. It offers free WiFi and a garden. The apartment consists of 2 separate bedrooms, 1 bathroom and a living room. Ubytování Ex-HoMe Luxury se nachází ve městě (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen).

Two Towers Apartman Miskolc

9,8

Two Towers Apartman Miskolc

Ubytování (Apartmán) Two Towers Apartman Miskolc. Two Towers Apartman Miskolc is set in Miskolc and offers a shared lounge, a garden and a terrace. Ubytování Two Towers Apartman Miskolc se nachází ve městě (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen).

Czingu-LAK

9,7

Czingu-LAK

Ubytování (Apartmán) Czingu-LAK. Czingu-LAK se nachází ve městě Miskolc a nabízí bezplatné Wi-Fi a výhled na město. Lillafüred leží 11 km daleko. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Czingu-LAK se nachází ve městě Miškovec (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen).

Bálint Apartman - In the heart of Miskolc

9,7

Bálint Apartman - In the heart of Miskolc

Ubytování (Apartmán) Bálint Apartman - In the heart of Miskolc. Situated in Miskolc, Bálint Apartman - In the heart of Miskolc features air-conditioned accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytování Bálint Apartman - In the heart of Miskolc se nachází ve městě Miškovec (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen).

Ida Apartman

9,7

Ida Apartman

Ubytování (Apartmán) Ida Apartman. Located in Miskolc, Ida Apartman provides accommodation with a terrace and free WiFi. The property features city views and is 8 km from Miskolctapolca. Ubytování Ida Apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen).

Kriston Apartman

9,7

Kriston Apartman

Ubytování (Apartmán) Kriston Apartman. Situated in Miskolc, Kriston Apartman features accommodation with a terrace and free WiFi. Ubytování Kriston Apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen).

Aliz Apartman

9,7

Aliz Apartman

Ubytování (Apartmán) Aliz Apartman. Located in Miskolc, Aliz Apartman provides accommodation with a balcony and free WiFi. The air-conditioned accommodation is 9 km from Miskolctapolca. Ubytování Aliz Apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen).

Paradise Apartman

9,7

Paradise Apartman

Ubytování (Apartmán) Paradise Apartman. Paradise Apartman is located in Miskolc. The air-conditioned accommodation is 7 km from Miskolctapolca. Ubytování Paradise Apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen).

Belvárosi Vintage Apartman a sétáló utcán

9,7

Belvárosi Vintage Apartman a sétáló utcán

Ubytování (Apartmán) Belvárosi Vintage Apartman a sétáló utcán. Set in Miskolc in the Borsod-Abauj-Zemplen region, Belvárosi Vintage Apartman a sétáló utcán has a patio and garden views. Ubytování Belvárosi Vintage Apartman a sétáló utcán se nachází ve městě (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen).

Downtown Apartment Miskolc

9,7

Downtown Apartment Miskolc

Ubytování (Apartmány) Downtown Apartment Miskolc. Apartmány Downtown Apartment Miskolc se nacházejí v centru města Miskolc, 140 metrů od tamní pěší zóny s obchody, kavárnami i restauracemi a 5 km od... Ubytování Downtown Apartment Miskolc se nachází ve městě (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen).

Dia Apartman

9,7

Dia Apartman

Ubytování (Apartmán) Dia Apartman. Situated in Miskolc in the Borsod-Abauj-Zemplen region, Dia Apartman features a patio and city views. Ubytování Dia Apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen).

Hangulat apartman

9,7

Hangulat apartman

Ubytování (Apartmán) Hangulat apartman. Hangulat apartman is located in Miskolc. The apartment features city views and is 7 km from Miskolctapolca. Ubytování Hangulat apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen).

Mokka Apartments

9,6

Mokka Apartments

Ubytování (Apartmány) Mokka Apartments. Located in Miskolc in the Borsod-Abauj-Zemplen region, Mokka Apartments provides accommodation with free WiFi. Miskolctapolca is 7 km from the apartment. Ubytování Mokka Apartments se nachází ve městě (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen).

Centrál Apartman

9,6

Centrál Apartman

Ubytování (Apartmán) Centrál Apartman. Centrál Apartman is located in Miskolc. Guests have access to free WiFi throughout the property. Ubytování Centrál Apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen).

Smart Apartman Miskolc

9,6

Smart Apartman Miskolc

Ubytování (Apartmán) Smart Apartman Miskolc. Located in Miskolc, Smart Apartman Miskolc provides accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytování Smart Apartman Miskolc se nachází ve městě (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen).

CENTER rooms

9,6

CENTER rooms

Ubytování (Bed and breakfast) CENTER rooms. Situated in Miskolc, 7 km from Miskolctapolca, CENTER rooms features a terrace and free WiFi. Ubytování CENTER rooms se nachází ve městě (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen).

Bodó Apartman

9,6

Bodó Apartman

Ubytování (Apartmán) Bodó Apartman. Bodó Apartman se nachází ve městě Miskolc a nabízí terasu, bezplatné Wi-Fi, turistické informace a úschovnu zavazadel. Do Lillafüredu je to 9 km. Ubytování Bodó Apartman se nachází ve městě Miškovec (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen).

Park Central Tapolca

9,6

Park Central Tapolca

Ubytování (Apartmány) Park Central Tapolca. Park Central Tapolca se nachází ve městě Miskolctapolca, 10 km od města Lillafüred, a nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Park Central Tapolca se nachází ve městě Miškovec (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen).

Manland Vendégház Lillafüred

9,6

Manland Vendégház Lillafüred

Ubytování (Apartmán) Manland Vendégház Lillafüred. Manland Vendégház Lillafüred se nachází ve městě Miskolc a nabízí restauraci, zahradu, gril, bezplatné Wi-Fi a výhled na hory. Ubytování Manland Vendégház Lillafüred se nachází ve městě Miškovec (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen).

Central Plaza Apartman

9,6

Central Plaza Apartman

Ubytování (Apartmán) Central Plaza Apartman. Central Plaza Apartman se nachází ve městě Miskolc. Do Lillafüredu je to 11 km. Ubytování Central Plaza Apartman se nachází ve městě Miškovec (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen).

MSE Apartman

9,6

MSE Apartman

Ubytování (Apartmán) MSE Apartman. Set in Miskolc, at MSE Apartman guests have access to free WiFi. The apartment consists of 1 bedroom, a kitchen with dining area, and a bathroom. Ubytování MSE Apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen).

Szatmari Apartman

9,5

Szatmari Apartman

Ubytování (Apartmán) Szatmari Apartman. Offering free WiFi and garden views, Szatmari Apartman is an accommodation located in Miskolc. Ubytování Szatmari Apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen).

A Ház

9,5

A Ház

Ubytování (Penzion) A Ház. Situated in Miskolc, A Ház features a garden. All rooms boast a flat-screen TV with cable channels and a private bathroom. Ubytování A Ház se nachází ve městě (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen).

Tardosi Vendégház

9,5

Tardosi Vendégház

Ubytování (Penzion) Tardosi Vendégház. Tardosi Vendégház se nachází v obci Miskolctapolca a nabízí zahradu, zázemí pro grilování, sdílenou kuchyň, sdílený salonek, Wi-Fi zdarma ve všech... Ubytování Tardosi Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen).

SenoRita2 Magánszállás

9,5

SenoRita2 Magánszállás

Ubytování (Apartmány) SenoRita2 Magánszállás. SenoRita2 Magánszállás se nachází ve městě Miskolc a nabízí ubytování s TV s plochou obrazovkou. Ubytování SenoRita2 Magánszállás se nachází ve městě Miškovec (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen).

Széchenyi Apartman Miskolc belvárosban

9,5

Széchenyi Apartman Miskolc belvárosban

Ubytování (Apartmán) Széchenyi Apartman Miskolc belvárosban. Located in Miskolc, Széchenyi Apartman Miskolc belvárosban provides accommodation with a patio and free WiFi. Ubytování Széchenyi Apartman Miskolc belvárosban se nachází ve městě (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen).

Szinva Apartman Miskolc

9,5

Szinva Apartman Miskolc

Ubytování (Apartmán) Szinva Apartman Miskolc. Located in the centre of Miskolc, the air-conditioned Szinva Apartman Miskolc offers self-catering accommodation with free WiFi. Ubytování Szinva Apartman Miskolc se nachází ve městě (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen).

Dorottya Apartman

9,5

Dorottya Apartman

Ubytování (Apartmán) Dorottya Apartman. Dorottya Apartman se nachází ve městě Miskolc. Lillafüred leží 5 km daleko. Ubytování Dorottya Apartman se nachází ve městě Miškovec (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen).

Mokka House

9,5

Mokka House

Ubytování (Bed and breakfast) Mokka House. Set in Miskolc, Mokka House offers free WiFi, and guests can enjoy a bar, a shared lounge and a garden. Ubytování Mokka House se nachází ve městě (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen).

AJ - tér apartman miskolc

9,5

AJ - tér apartman miskolc

Ubytování (Apartmán) AJ - tér apartman miskolc. Located in Miskolc, AJ - tér apartman miskolc provides accommodation with a balcony and free WiFi. Ubytování AJ - tér apartman miskolc se nachází ve městě (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen).

Vagabond Apartman

9,4

Vagabond Apartman

Ubytování (Apartmán) Vagabond Apartman. Vagabond Apartman is situated in Miskolc with free WiFi and garage parking. Ubytování Vagabond Apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen).

Füge Vendégház

9,4

Füge Vendégház

Ubytování (Penzion) Füge Vendégház. Füge Vendégház is situated in Miskolctapolca and has a garden and barbecue facilities. Ubytování Füge Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen).

ZEN apartman - Miskolc

9,4

ZEN apartman - Miskolc

Ubytování (Apartmán) ZEN apartman - Miskolc. ZEN apartman - Miskolc is located in Miskolc. The air-conditioned accommodation is 7 km from Miskolctapolca. Ubytování ZEN apartman - Miskolc se nachází ve městě (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen).

SenoRita

9,4

SenoRita

Ubytování (Privát) SenoRita. Situated in Miskolc in the Borsod-Abauj-Zemplen region, SenoRita features accommodation with free WiFi. Miskolctapolca is 7 km from the homestay. Ubytování SenoRita se nachází ve městě (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen).

AQUA SOLAR APARTMANHÁZ

9,4

AQUA SOLAR APARTMANHÁZ

Ubytování (Aparthotel) AQUA SOLAR APARTMANHÁZ. Set in Miskolc, AQUA SOLAR APARTMANHÁZ offers accommodation with free WiFi, air conditioning and access to a garden with an outdoor swimming pool. Ubytování AQUA SOLAR APARTMANHÁZ se nachází ve městě (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen).

Urban Apartman

9,4

Urban Apartman

Ubytování (Privát) Urban Apartman. Set in Miskolc, Urban Apartman offers accommodation with a terrace and free WiFi. Ubytování Urban Apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen).

Ubytování ve městě Miškovec

Město Miškovec se nachází na území země Maďarsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 103 hotelů a ubytování ve městě Miškovec.