Hledat

Ubytování

Ubytování město Mád

Ve městě Mád (Maďarsko) máme celkem 14 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Mád

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Mád

Úrágya Vendégház

9,9

Úrágya Vendégház

Ubytování (Penzion) Úrágya Vendégház. Featuring free WiFi and a barbecue, Úrágya Vendégház in Mád offers accommodation in a classical-style building. Ubytování Úrágya Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen).

R40 Vendégház

9,8

R40 Vendégház

Ubytování (Penzion) R40 Vendégház. R40 Vendégház is set in Mád. Among the facilities at this property are a shared kitchen and a shared lounge, along with free WiFi throughout the property. Ubytování R40 Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen).

Zsirai Guest House

9,7

Zsirai Guest House

Ubytování (Penzion) Zsirai Guest House. Zsirai Guest House offers air-conditioned rooms in Mád. Ubytování Zsirai Guest House se nachází ve městě (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen).

M3 Mád

9,7

M3 Mád

Ubytování (Apartmán) M3 Mád. M3 Mád se nachází v Mádu a nabízí bar, zahradu a terasu. Do Tokaje je to 12 km. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování M3 Mád se nachází ve městě Mád (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen).

Botrytis Hotel

9,5

Botrytis Hotel

Ubytování (Hotel) Botrytis Hotel. Offering a free hot tub and sauna, as well as a garden, Botrytis Hotel is located in Mád. Free WiFi access and private parking are available on site. Ubytování Botrytis Hotel se nachází ve městě (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen).

Csodarabbik Útja Fogadó

9,4

Csodarabbik Útja Fogadó

Ubytování (Penzion) Csodarabbik Útja Fogadó. Located in Mád, Csodarabbik Útja Fogadó features a shared lounge, garden, terrace, and free WiFi throughout the property. The guest house has family rooms. Ubytování Csodarabbik Útja Fogadó se nachází ve městě (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen).

Juharos Vendégház

9,3

Juharos Vendégház

Ubytování (Penzion) Juharos Vendégház. Situated in Mád, Juharos Vendégház offers a garden, BBQ facilities and terrace. Ubytování Juharos Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen).

Barta Pince Rákóczi Lakosztályok

9,2

Barta Pince Rákóczi Lakosztályok

Ubytování (Penzion) Barta Pince Rákóczi Lakosztályok. Barta Pince Rákóczi Lakosztályok in Mád provides adults-only accommodation with a garden and a terrace. Ubytování Barta Pince Rákóczi Lakosztályok se nachází ve městě (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen).

Nana’s Vendégház

9,1

Nana’s Vendégház

Ubytování (Penzion) Nana’s Vendégház. Nana’s se nachází v Mád. Vendégház má bar, zahradu, terasu a bezplatné Wi-Fi. Penzion nabízí rodinné pokoje. Ubytování Nana’s Vendégház se nachází ve městě Mád (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen).

Furmint Ház

9

Furmint Ház

Ubytování (Bed and breakfast) Furmint Ház. Furmint Ház se nachází v Mádu, 13 km od Tokaje, a nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Všechny apartmány mají klimatizaci a TV s plochou obrazovkou. Ubytování Furmint Ház se nachází ve městě Mád (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen).

Borbarát Vendégház

9

Borbarát Vendégház

Ubytování (Apartmán) Borbarát Vendégház. Benefiting from a quiet location, near to Zemplén Mountains, in Borsod-Abaúj-Zemplén county, Borbarát Vendégház offers free parking and a large garden with... Ubytování Borbarát Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen).

Barta Pince Vendégház Mád

8,9

Barta Pince Vendégház Mád

Ubytování (Penzion) Barta Pince Vendégház Mád. Set in Mád, Barta Pince Vendégház Mád features a garden. There is a terrace and guests can make use of free WiFi and free private parking. Ubytování Barta Pince Vendégház Mád se nachází ve městě (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen).

Demetervin

8,4

Demetervin

Ubytování (Penzion) Demetervin. Boasting a garden, Demetervin is situated in Mád. There is a terrace and guests can make use of free WiFi and free private parking. Ubytování Demetervin se nachází ve městě (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen).

Mádi Kúria Hotel

8,4

Mádi Kúria Hotel

Ubytování (Hotel) Mádi Kúria Hotel. Offering free use of the pool, sauna and hot tub, Mádi Kúria Hotel is located in Mád, a 15-minute drive from Tokaj, the famous wine region. Ubytování Mádi Kúria Hotel se nachází ve městě (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen).

Sós Borház Panzió

8,3

Sós Borház Panzió

Ubytování (Penzion) Sós Borház Panzió. Located in a quiet area in Mezozombor, in the Tokaj Wine Region, Sós Borház Panzió is surrounded by vineyards and offers free WiFi, a garden with free... Ubytování Sós Borház Panzió se nachází ve městě (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen).

Kiss-Henézi Guest House Mád Tokaj

Kiss-Henézi Guest House Mád Tokaj

Ubytování (Penzion) Kiss-Henézi Guest House Mád Tokaj. Kiss-Henézi Guest House Mád Tokaj offers air-conditioned accommodation in Mád. Among the various facilities are a garden and a terrace. Ubytování Kiss-Henézi Guest House Mád Tokaj se nachází ve městě Mád (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen).

Grossmann Ház

Grossmann Ház

Ubytování (Aparthotel) Grossmann Ház. Situated in Mád, 17 km from Tokaj, Grossmann Ház features a garden and free WiFi. Ubytování Grossmann Ház se nachází ve městě (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen).

Nyúlászó Vendégház Stúdiólakás

Nyúlászó Vendégház Stúdiólakás

Ubytování (Apartmán) Nyúlászó Vendégház Stúdiólakás. Nyúlászó Vendégház Stúdiólakás se nachází v Mádu. 26 km od města Sárospatak. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Nyúlászó Vendégház Stúdiólakás se nachází ve městě Mád (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen).

Nyúlászó Vendégház és Galéria

Nyúlászó Vendégház és Galéria

Ubytování (Prázdninový dům) Nyúlászó Vendégház és Galéria. Nyúlászó Vendégház és Galéria se nachází v Mádu v Boršodsko-abovsko-zemplínské župě a nabízí balkon. Ubytování Nyúlászó Vendégház és Galéria se nachází ve městě Mád (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen).

Ubytování ve městě Mád

Město Mád se nachází na území země Maďarsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 14 hotelů a ubytování ve městě Mád.