Hledat

Ubytování

Ubytování město Mád

Ve městě Mád (Maďarsko) máme celkem 14 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Mád

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Mád

Úrágya Vendégház

9,9

Úrágya Vendégház

Ubytování (Penzion) Úrágya Vendégház. Featuring free WiFi and a barbecue, Úrágya Vendégház in Mád offers accommodation in a classical-style building. Ubytování Úrágya Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 007 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

R40 Vendégház

9,8

R40 Vendégház

Ubytování (Penzion) R40 Vendégház. R40 Vendégház is set in Mád. Among the facilities at this property are a shared kitchen and a shared lounge, along with free WiFi throughout the property. Ubytování R40 Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 824 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Zsirai Guest House

9,7

Zsirai Guest House

Ubytování (Penzion) Zsirai Guest House. Zsirai Guest House offers air-conditioned rooms in Mád. Ubytování Zsirai Guest House se nachází ve městě (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen). V následujících dnech se ceny pohybují od 791 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Botrytis Hotel

9,5

Botrytis Hotel

Ubytování (Hotel) Botrytis Hotel. Offering a free hot tub and sauna, as well as a garden, Botrytis Hotel is located in Mád. Free WiFi access and private parking are available on site. Ubytování Botrytis Hotel se nachází ve městě (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 183 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Csodarabbik Útja Fogadó

9,4

Csodarabbik Útja Fogadó

Ubytování (Penzion) Csodarabbik Útja Fogadó. Located in Mád, Csodarabbik Útja Fogadó features a shared lounge, garden, terrace, and free WiFi throughout the property. The guest house has family rooms. Ubytování Csodarabbik Útja Fogadó se nachází ve městě (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen). V následujících dnech se ceny pohybují od 411 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Juharos Vendégház

9,3

Juharos Vendégház

Ubytování (Penzion) Juharos Vendégház. Situated in Mád, Juharos Vendégház offers a garden, BBQ facilities and terrace. Ubytování Juharos Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 721 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Barta Pince Rákóczi Lakosztályok

9,2

Barta Pince Rákóczi Lakosztályok

Ubytování (Penzion) Barta Pince Rákóczi Lakosztályok. Barta Pince Rákóczi Lakosztályok in Mád provides adults-only accommodation with a garden and a terrace. Ubytování Barta Pince Rákóczi Lakosztályok se nachází ve městě (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen). V následujících dnech se ceny pohybují od 4 623 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Borbarát Vendégház

9

Borbarát Vendégház

Ubytování (Apartmán) Borbarát Vendégház. Benefiting from a quiet location, near to Zemplén Mountains, in Borsod-Abaúj-Zemplén county, Borbarát Vendégház offers free parking and a large garden with... Ubytování Borbarát Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 361 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Orosz Gábor Vendégház Mád

9

Orosz Gábor Vendégház Mád

Ubytování (Penzion) Orosz Gábor Vendégház Mád. Orosz Gábor Vendégház Mád is set in Mád and has a garden and a terrace. Ubytování Orosz Gábor Vendégház Mád se nachází ve městě Mád (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen).

Barta Pince Vendégház Mád

8,9

Barta Pince Vendégház Mád

Ubytování (Penzion) Barta Pince Vendégház Mád. Set in Mád, Barta Pince Vendégház Mád features a garden. There is a terrace and guests can make use of free WiFi and free private parking. Ubytování Barta Pince Vendégház Mád se nachází ve městě (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen). V následujících dnech se ceny pohybují od 873 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Demetervin

8,4

Demetervin

Ubytování (Penzion) Demetervin. Boasting a garden, Demetervin is situated in Mád. There is a terrace and guests can make use of free WiFi and free private parking. Ubytování Demetervin se nachází ve městě (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 414 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Mádi Kúria Hotel

8,4

Mádi Kúria Hotel

Ubytování (Hotel) Mádi Kúria Hotel. Offering free use of the pool, sauna and hot tub, Mádi Kúria Hotel is located in Mád, a 15-minute drive from Tokaj, the famous wine region. Ubytování Mádi Kúria Hotel se nachází ve městě (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen). V následujících dnech se ceny pohybují od 760 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Sós Borház Panzió

8,3

Sós Borház Panzió

Ubytování (Penzion) Sós Borház Panzió. Located in a quiet area in Mezozombor, in the Tokaj Wine Region, Sós Borház Panzió is surrounded by vineyards and offers free WiFi, a garden with free... Ubytování Sós Borház Panzió se nachází ve městě (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen). V následujících dnech se ceny pohybují od 899 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Grossmann Ház

Grossmann Ház

Ubytování (Aparthotel) Grossmann Ház. Situated in Mád, 17 km from Tokaj, Grossmann Ház features a garden and free WiFi. Ubytování Grossmann Ház se nachází ve městě (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 644 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Mád

Město Mád se nachází na území země Maďarsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 14 hotelů a ubytování ve městě Mád.