Hledat

Ubytování

Ubytování město Mezőkövesd

Ve městě Mezőkövesd (Maďarsko) máme celkem 64 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Mezőkövesd

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Mezőkövesd

Starlight Apartment

10

Starlight Apartment

Ubytování (Penzion) Starlight Apartment. Starlight Apartment offers air-conditioned rooms in Mezőkövesd. Among the various facilities of this property are a garden and a terrace. Ubytování Starlight Apartment se nachází ve městě (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 464 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Sakura apartman

10

Sakura apartman

Ubytování (Apartmán) Sakura apartman. Sakura Apartman is within 5 minutes from Zsóry Spa and the Open Air Swimming Pool of Mezőkövesd, in quiet surroundings with a garden and barbecue... Ubytování Sakura apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 599 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hello Apartman

9,7

Hello Apartman

Ubytování (Apartmán) Hello Apartman. Hello Apartman se nachází v Mezőkövesdu. Nabízí klimatizované ubtyování s terasou a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Hello Apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen). V následujících dnech se ceny pohybují od 832 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Geri Apartman

9,6

Geri Apartman

Ubytování (Apartmán) Geri Apartman. Conveniently situated in Zsórifürdő district of Mezőkövesd, Geri Apartman features a shared lounge, a garden and a terrace. Ubytování Geri Apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 877 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Nosztalgia Vendégház

9,6

Nosztalgia Vendégház

Ubytování (Penzion) Nosztalgia Vendégház. Located in Mezőkövesd, Nosztalgia Vendégház provides a garden, BBQ facilities and terrace. Ubytování Nosztalgia Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen).

Bokreta Udulohaz

9,6

Bokreta Udulohaz

Ubytování (Penzion) Bokreta Udulohaz. Situated in the Zsórifürdő district of Mezőkövesd, Bokreta Udulohaz features a garden and a terrace. Ubytování Bokreta Udulohaz se nachází ve městě (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 233 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

St. Benedek Apartmanlakás

9,6

St. Benedek Apartmanlakás

Ubytování (Apartmán) St. Benedek Apartmanlakás. Featuring free bikes and a terrace, St. Benedek Apartmanlakás features accommodation in Mezőkövesd with free WiFi and mountain views. Ubytování St. Benedek Apartmanlakás se nachází ve městě (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen). V následujících dnech se ceny pohybují od 800 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Tóni Bácsi Üdülő

9,6

Tóni Bácsi Üdülő

Ubytování (Apartmány) Tóni Bácsi Üdülő. Located in Mezőkövesd, 20 km from Demjén, Tóni Bácsi Üdülő provides barbecue facilities and free WiFi. Ubytování Tóni Bácsi Üdülő se nachází ve městě Mezőkövesd (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 120 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Sarkantyú Apartman

9,5

Sarkantyú Apartman

Ubytování (Apartmány) Sarkantyú Apartman. Set in Mezőkövesd in the Borsod-Abauj-Zemplen region, Sarkantyú Apartman offers accommodation with free private parking. Ubytování Sarkantyú Apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 081 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pandora Zsóry Apartmanok Mezőkövesd

9,5

Pandora Zsóry Apartmanok Mezőkövesd

Ubytování (Aparthotel) Pandora Zsóry Apartmanok Mezőkövesd. Pandora Zsóry Apartmanok stojí v prostorách léčivých lázní Mezőkövesd, 16 km od města Egerszalók a 34 km od lázní Miskolctapolca. Ubytování Pandora Zsóry Apartmanok Mezőkövesd se nachází ve městě (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 498 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Galéria Vendégház

9,5

Galéria Vendégház

Ubytování (Penzion) Galéria Vendégház. Galéria Vendégház is located in Mezőkövesd and features a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytování Galéria Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen). V následujících dnech se ceny pohybují od 642 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

The Weekend House - Zsóry

9,5

The Weekend House - Zsóry

Ubytování (Prázdninový dům) The Weekend House - Zsóry. Situated in Mezőkövesd in the Borsod-Abauj-Zemplen region, The Weekend House - Zsóry has a patio and garden views. Ubytování The Weekend House - Zsóry se nachází ve městě Mezőkövesd (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 527 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Kövesdi Vendégház

9,5

Kövesdi Vendégház

Ubytování (Apartmány) Kövesdi Vendégház. Located in Mezőkövesd in the Borsod-Abauj-Zemplen region, Kövesdi Vendégház provides accommodation with free WiFi and free private parking. Ubytování Kövesdi Vendégház se nachází ve městě Mezőkövesd (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen).

Vintage apartman

9,4

Vintage apartman

Ubytování (Prázdninový dům) Vintage apartman. Conveniently located in Zsórifürdő district of Mezőkövesd, Vintage apartman features a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytování Vintage apartman se nachází ve městě Mezőkövesd (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 231 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Marcsi Apartman

9,4

Marcsi Apartman

Ubytování (Apartmán) Marcsi Apartman. Well situated in Zsórifürdő district of Mezőkövesd, Marcsi Apartman has a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytování Marcsi Apartman se nachází ve městě Mezőkövesd (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen).

Zsoryka Vendégház

9,4

Zsoryka Vendégház

Ubytování (Apartmány) Zsoryka Vendégház. Situated in Mezőkövesd, 21 km from Demjén, Zsoryka Vendégház features a shared lounge and free WiFi. Ubytování Zsoryka Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen).

Csipke Vendégház

9,4

Csipke Vendégház

Ubytování (Apartmán) Csipke Vendégház. Csipke28 Vendégház se nachází v klidném prostředí, 300 metrů od termálních lázní Zsóry v městečku Mezőkövesd. Ubytování Csipke Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen). V následujících dnech se ceny pohybují od 950 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ciklámen vendégházak

9,3

Ciklámen vendégházak

Ubytování (Prázdninové domy) Ciklámen vendégházak. Ciklámen vendégházak se nachází ve městě Mezőkövesd. Ubytování Ciklámen vendégházak se nachází ve městě Mezőkövesd (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 082 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Alina vendégház

9,2

Alina vendégház

Ubytování (Prázdninový dům) Alina vendégház. Situated in Mezőkövesd in the Borsod-Abauj-Zemplen region, close to Zsory Bath, Alina vendégház offers accommodation with patio and barbecue facilities. Ubytování Alina vendégház se nachází ve městě Mezőkövesd (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen).

Menta Apartman

9,2

Menta Apartman

Ubytování (Apartmán) Menta Apartman. Situated conveniently in Zsórifürdő district of Mezőkövesd, Menta Apartman has a terrace. Ubytování Menta Apartman se nachází ve městě Mezőkövesd (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen).

Elizabeth Vendégház

9,2

Elizabeth Vendégház

Ubytování (Penzion) Elizabeth Vendégház. Elizabeth Vendégház offers a garden with barbecue area and apartments with fully equipped kitchen, bathroom and satellite TV, a 10-minute walk from the... Ubytování Elizabeth Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 233 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Csalogány19 Apartman

9,2

Csalogány19 Apartman

Ubytování (Apartmán) Csalogány19 Apartman. Csalogány19 Apartman offers air-conditioned accommodation in Mezőkövesd, 500 metres from Zsóry Thermal Baths and Spa. Ubytování Csalogány19 Apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 310 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ciklámen Apartman

9,2

Ciklámen Apartman

Ubytování (Prázdninový dům) Ciklámen Apartman. Providing a garden and a terrace, Ciklámen Apartman is located in the Zsórifürdő district in Mezőkövesd. Ubytování Ciklámen Apartman se nachází ve městě Mezőkövesd (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen).

Zsuzsanna vendégház

9,2

Zsuzsanna vendégház

Ubytování (Penzion) Zsuzsanna vendégház. Situated in the Zsórifürdő district of Mezőkövesd, Zsuzsanna vendégház features a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytování Zsuzsanna vendégház se nachází ve městě Mezőkövesd (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 958 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Better Than Home "Jobb, mint Otthon"

9,2

Better Than Home "Jobb, mint Otthon"

Ubytování (Prázdninový dům) Better Than Home "Jobb, mint Otthon". Featuring a shared lounge and a garden, Better Than Home "Jobb, mint Otthon" provides accommodation in Mezőkövesd with free WiFi and garden views. Ubytování Better Than Home "Jobb, mint Otthon" se nachází ve městě (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 053 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gyöngyviràg apartman

9

Gyöngyviràg apartman

Ubytování (Prázdninový dům) Gyöngyviràg apartman. Well set in Zsórifürdő district of Mezőkövesd, Gyöngyviràg apartman features a shared lounge, a garden and barbecue facilities. Ubytování Gyöngyviràg apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 784 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Csipke Vendégházak

9

Csipke Vendégházak

Ubytování (Prázdninový dům) Csipke Vendégházak. Ideally set in Zsórifürdő district of Mezőkövesd, Csipke Vendégházak has free bikes, a garden and a terrace. Ubytování Csipke Vendégházak se nachází ve městě (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen). V následujících dnech se ceny pohybují od 976 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Álom Apartman

8,9

Álom Apartman

Ubytování (Apartmán) Álom Apartman. Ideally set in Zsórifürdő district of Mezőkövesd, Álom Apartman has a shared lounge, a garden and barbecue facilities. Ubytování Álom Apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 418 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Cseresznyés Vendégház

8,9

Cseresznyés Vendégház

Ubytování (Prázdninový dům) Cseresznyés Vendégház. Cseresznyés Vendégház se nachází v Zsórifürdő, 300 metrů od místních termálních lázní a 3 minuty chůze od autobusové zastávky. Ubytování Cseresznyés Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 259 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Négy évszak apartmanház

8,9

Négy évszak apartmanház

Ubytování (Apartmány) Négy évszak apartmanház. Négy évszak apartmanház nabízí ubytování s možností vlastního stravování, bezplatným Wi-Fi, grilem a vstupem do zahrady v obci Mezőkövesd. Ubytování Négy évszak apartmanház se nachází ve městě (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 027 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartman Garami Porta

8,9

Apartman Garami Porta

Ubytování (Apartmán) Apartman Garami Porta. Apartman Garami Porta is a self-catering accommodation located in Mezőkövesd. Accommodation will provide you with a TV, a terrace and satellite channels. Ubytování Apartman Garami Porta se nachází ve městě (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen).

Derű Apartman

8,8

Derű Apartman

Ubytování (Apartmány) Derű Apartman. Set in Mezőkövesd, 20 km from Demjén, Derű Apartman offers a garden and free WiFi. Ubytování Derű Apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen). V následujících dnech se ceny pohybují od 878 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Boglárka Panzió - Étterem és Apartmanházak

8,8

Boglárka Panzió - Étterem és Apartmanházak

Ubytování (Penzion) Boglárka Panzió - Étterem és Apartmanházak. Only 300 metres away from Zsory Thermal Bath and 3 km from the small town of Mezokovesd, famous for its Matyó embroidery, Boglárka Panzió offers... Ubytování Boglárka Panzió - Étterem és Apartmanházak se nachází ve městě Mezőkövesd (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 032 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Arany apartman Zsóry

8,7

Arany apartman Zsóry

Ubytování (Prázdninový dům) Arany apartman Zsóry. Ideally set in Zsórifürdő district of Mezőkövesd, Arany apartman Zsóry features a shared lounge, a garden and barbecue facilities. Ubytování Arany apartman Zsóry se nachází ve městě (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen).

Napraforgó Vendégház

8,5

Napraforgó Vendégház

Ubytování (Prázdninový dům) Napraforgó Vendégház. Napraforgó Vendégház se nachází ve městě Mezőkövesd-Zsórifürdő, 350 metrů od termálních lázní. Ubytování Napraforgó Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 880 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Grill Terasz Étterem és Szálláshely

8,4

Grill Terasz Étterem és Szálláshely

Ubytování (Bed and breakfast) Grill Terasz Étterem és Szálláshely. Situated in Mezőkövesd, 20 km from Demjén, Grill Terasz Étterem és Szálláshely features a restaurant and free WiFi. Ubytování Grill Terasz Étterem és Szálláshely se nachází ve městě (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen). V následujících dnech se ceny pohybují od 873 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Noclegi na Węgrzech

8,3

Noclegi na Węgrzech

Ubytování (Prázdninový dům) Noclegi na Węgrzech. Conveniently set in Zsórifürdő district of Mezőkövesd, Noclegi na Węgrzech features a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytování Noclegi na Węgrzech se nachází ve městě Mezőkövesd (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen). V následujících dnech se ceny pohybují od 747 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Napfürdő Vendégház

8,3

Napfürdő Vendégház

Ubytování (Penzion) Napfürdő Vendégház. Located in the Zsórifürdő district of Mezőkövesd with a garden and barbecue facilities, Napfürdő Vendégház offers accommodation with free WiFi. Ubytování Napfürdő Vendégház se nachází ve městě Mezőkövesd (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen).

Nefelejcs Hotel

8,2

Nefelejcs Hotel

Ubytování (Hotel) Nefelejcs Hotel. Tříhvězdičkový Nefelejcs Hotel se nachází jen 100 metrů od termálních lázní a koupališť Zsóry. Ubytování Nefelejcs Hotel se nachází ve městě Mezőkövesd (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen). V následujících dnech se ceny pohybují od 956 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gizmó apartman

8,1

Gizmó apartman

Ubytování (Apartmán) Gizmó apartman. Set in Mezőkövesd in the Borsod-Abauj-Zemplen region, Gizmó apartman has a terrace and garden views. Ubytování Gizmó apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 130 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness

8

Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness

Ubytování (Hotel) Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness. Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness se nachází vedle slavných termálních lázní Zsóry a nabízí příjemně zařízené klimatizované pokoje s balkonem. Ubytování Balneo Hotel Zsori Thermal & Wellness se nachází ve městě (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 955 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Fenyő Panzió

7,8

Fenyő Panzió

Ubytování (Bed and breakfast) Fenyő Panzió. Located in Mezőkövesd, 21 km from Demjén, Fenyő Panzió provides a garden and free WiFi. A microwave and fridge are also featured, as well as a kettle. Ubytování Fenyő Panzió se nachází ve městě (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen). V následujících dnech se ceny pohybují od 873 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Hajnal

7,7

Hotel Hajnal

Ubytování (Hotel) Hotel Hajnal. Kromě známých léčivých pramenů nabízí tento moderní lázeňský hotel zdraví a relaxaci na tradičním místě. Ubytování Hotel Hajnal se nachází ve městě Mezőkövesd (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 007 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Viola Vendégház

7,3

Viola Vendégház

Ubytování (Prázdninový dům) Viola Vendégház. Situated in Mezőkövesd in the Borsod-Abauj-Zemplen region, Viola Vendégház has a garden. Ubytování Viola Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen). V následujících dnech se ceny pohybují od 516 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Apartmanházak

7,2

Apartmanházak

Ubytování (Prázdninový dům) Apartmanházak. Apartmanházak se nachází v Mezőkövesdu v oblasti Borsod-Abauj-Zemplen. Tento prázdninový dům nabízí zahradu a Wi-Fi zdarma. Ubytování Apartmanházak se nachází ve městě (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 824 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Zsóry Hotel Zen & Spa

7,1

Zsóry Hotel Zen & Spa

Ubytování (Hotel) Zsóry Hotel Zen & Spa. Zsóry Hotel Zen & Spa se nachází 700 metrů od termálních lázní Zsóry a nabízí restauraci, wellness centrum a klimatizované pokoje. Ubytování Zsóry Hotel Zen & Spa se nachází ve městě (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 625 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Kamil Ház

Kamil Ház

Ubytování (Prázdninový dům) Kamil Ház. Kamil Ház se nachází v Mezőkövesdu a nabízí zahradu. Wi-Fi je dostupné zdarma. Prázdninový dům má terasu. Kamil Ház stojí 17 km od Egerszalóku. Ubytování Kamil Ház se nachází ve městě Mezőkövesd (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 499 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Bálint Lak

Bálint Lak

Ubytování (Prázdninový dům) Bálint Lak. Situated conveniently in Zsórifürdő district of Mezőkövesd, Bálint Lak features a shared lounge, a garden and barbecue facilities. Ubytování Bálint Lak se nachází ve městě (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen).

Aleksandros

Aleksandros

Ubytování (Prázdninový dům) Aleksandros. Well located in Zsórifürdő district of Mezőkövesd, Aleksandros features a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytování Aleksandros se nachází ve městě Mezőkövesd (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen).

Galéria deluxe apartman

Galéria deluxe apartman

Ubytování (Apartmán) Galéria deluxe apartman. Boasting a garden and a terrace, Galéria deluxe apartman features accommodation in Mezőkövesd with free WiFi and garden views. Ubytování Galéria deluxe apartman se nachází ve městě Mezőkövesd (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen). V následujících dnech se ceny pohybují od 960 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Bogi vendégház

Bogi vendégház

Ubytování (Apartmán) Bogi vendégház. Bogi vendégház is set in Mezőkövesd. Guests may enjoy free WiFi. The apartment also has 1 bathroom. The apartment offers a terrace. Ubytování Bogi vendégház se nachází ve městě Mezőkövesd (Maďarsko - Borsod-Abauj-Zemplen). V následujících dnech se ceny pohybují od 527 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Mezőkövesd

Město Mezőkövesd se nachází na území země Maďarsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 64 hotelů a ubytování ve městě Mezőkövesd.