Hledat

Ubytování

Bacs-Kiskun

V regionu Bacs-Kiskun (Maďarsko) máme celkem 303 hotelů a ubytování.

Pro region Bacs-Kiskun doporučujeme se ubytovat v těchto městech: Kecskemét (58), Baja (35), Tiszakécske (21), Kiskunmajsa (16), Kiskőrös (14), Kalocsa (11), Lajosmizse (11), Kiskunhalas (9), Soltvadkert (8), Dávod (7). Tato města stojí za to navštívit a stravit v nich svou dovolenou.

Nejlepší ubytování v hotelech regionu Bacs-Kiskun

Nejlepší ubytování v hotelech regionu Bacs-Kiskun

CC Apartment

10

CC Apartment

Ubytování (Apartmán) CC Apartment. Located in Kecskemét, this air-conditioned apartment features free WiFi. Guests benefit from two terraces. Free private parking is available on site. Ubytování CC Apartment se nachází ve městě (Maďarsko - Bacs-Kiskun). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 798 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Tőserdő Kastély Üdülő

9,9

Tőserdő Kastély Üdülő

Ubytování (Vila) Tőserdő Kastély Üdülő. Tőserdő Kastély Üdülő is set in Lakitelek and offers a shared lounge, a garden and a tennis court. The accommodation is 49 km from Szolnok. Ubytování Tőserdő Kastély Üdülő se nachází ve městě (Maďarsko - Bacs-Kiskun). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 776 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Belvárosi Apartmanszálló - Kiskunfélegyháza

9,9

Belvárosi Apartmanszálló - Kiskunfélegyháza

Ubytování (Apartmány) Belvárosi Apartmanszálló - Kiskunfélegyháza. Located in Kiskunfélegyháza, 29 km from Kiskunmajsa, Belvárosi Apartmanszálló - Kiskunfélegyháza provides a garden and free WiFi. Ubytování Belvárosi Apartmanszálló - Kiskunfélegyháza se nachází ve městě (Maďarsko - Bacs-Kiskun). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 310 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Napsugár Nyaraló

9,9

Napsugár Nyaraló

Ubytování (Prázdninový dům) Napsugár Nyaraló. Located in Tiszaalpár in the Bacs-Kiskun region, Napsugár Nyaraló features a balcony and garden views. Ubytování Napsugár Nyaraló se nachází ve městě (Maďarsko - Bacs-Kiskun). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 156 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Szlavi Apartman

9,9

Szlavi Apartman

Ubytování (Apartmány) Szlavi Apartman. Offering a garden and terrace, the self-catering Szlavi Apartman is situated in Baja. Free WiFi is available. Ubytování Szlavi Apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Bacs-Kiskun). V následujících dnech se ceny pohybují od 814 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Fenyő apartman

9,9

Fenyő apartman

Ubytování (Apartmán) Fenyő apartman. Located in Baja in the Bacs-Kiskun region, Fenyő apartman features a garden. Ubytování Fenyő apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Bacs-Kiskun). V následujících dnech se ceny pohybují od 940 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Happy Colours House

9,8

Happy Colours House

Ubytování (Apartmán) Happy Colours House. Set in Kecskemét in the Bacs-Kiskun region, Happy Colours House has a garden. Ubytování Happy Colours House se nachází ve městě (Maďarsko - Bacs-Kiskun). V následujících dnech se ceny pohybují od 925 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

ECOmfort Apartment

9,8

ECOmfort Apartment

Ubytování (Apartmán) ECOmfort Apartment. ECOmfort Apartment is located in Kecskemét. Guests staying at this apartment have access to a fully equipped kitchen. Ubytování ECOmfort Apartment se nachází ve městě (Maďarsko - Bacs-Kiskun). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 623 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Samuel Sommer

9,8

Samuel Sommer

Ubytování (Prázdninový dům) Samuel Sommer. Samuel Sommer is situated in Kiskunmajsa and offers a shared lounge, a garden and a terrace. Ubytování Samuel Sommer se nachází ve městě Kiskunmajsa (Maďarsko - Bacs-Kiskun).

Gólya Vendégház

9,8

Gólya Vendégház

Ubytování (Apartmány) Gólya Vendégház. Offering a garden and barbecue, Gólya Vendégház is set in Tiszaug, 12 km from Cserkeszőlő. Kecskemét is 28 km away. Ubytování Gólya Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Bacs-Kiskun). V následujících dnech se ceny pohybují od 771 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Old Town VINTAGE Apartman

9,8

Old Town VINTAGE Apartman

Ubytování (Apartmán) Old Town VINTAGE Apartman. Old Town VINTAGE Apartman is set in Kecskemét. Guests may enjoy free WiFi throughout the property. Cserkeszőlő is 43 km from the apartment. Ubytování Old Town VINTAGE Apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Bacs-Kiskun). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 016 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Sarkcsillag Vendégház

9,8

Sarkcsillag Vendégház

Ubytování (Privát) Sarkcsillag Vendégház. Sarkcsillag Vendégház is set in Kiskőrös and offers a garden and a terrace. This homestay offers free private parking, a shared kitchen and free WiFi. Ubytování Sarkcsillag Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Bacs-Kiskun). V následujících dnech se ceny pohybují od 771 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Vass Bor Vendégház

9,8

Vass Bor Vendégház

Ubytování (Apartmán) Vass Bor Vendégház. Featuring air-conditioned accommodation with a terrace, Vass Bor Vendégház is set in Kiskőrös. Ubytování Vass Bor Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Bacs-Kiskun). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 413 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Weninger Apartman Lakás

9,8

Weninger Apartman Lakás

Ubytování (Apartmán) Weninger Apartman Lakás. Featuring air-conditioned accommodation with a terrace, Weninger Apartman Lakás is located in Kiskunhalas. Ubytování Weninger Apartman Lakás se nachází ve městě (Maďarsko - Bacs-Kiskun). V následujících dnech se ceny pohybují od 925 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

River Side Apatman

9,8

River Side Apatman

Ubytování (Apartmán) River Side Apatman. Situated in Kalocsa in the Bacs-Kiskun region, River Side Apatman has a garden. Ubytování River Side Apatman se nachází ve městě (Maďarsko - Bacs-Kiskun). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 079 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Kossuth Apartman Soltvadkert

9,7

Kossuth Apartman Soltvadkert

Ubytování (Apartmán) Kossuth Apartman Soltvadkert. Boasting a restaurant and a terrace, Kossuth Apartman Soltvadkert features accommodation in Soltvadkert with free WiFi and city views. Ubytování Kossuth Apartman Soltvadkert se nachází ve městě (Maďarsko - Bacs-Kiskun). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 824 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Füzesi Papa Vendégház

9,7

Füzesi Papa Vendégház

Ubytování (Penzion) Füzesi Papa Vendégház. Set in Harta, Füzesi Papa Vendégház features a shared lounge, garden, BBQ facilities, and free WiFi. Ubytování Füzesi Papa Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Bacs-Kiskun). V následujících dnech se ceny pohybují od 642 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pál Villa - Premium Apartments - Kecskemét

9,7

Pál Villa - Premium Apartments - Kecskemét

Ubytování (Apartmány) Pál Villa - Premium Apartments - Kecskemét. Pál Villa - Premium Apartments - Kecskemét is situated in Kecskemét. Complimentary WiFi and closed parking with camera surveillance are featured. Ubytování Pál Villa - Premium Apartments - Kecskemét se nachází ve městě (Maďarsko - Bacs-Kiskun). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 112 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gemenc Vendégház

9,7

Gemenc Vendégház

Ubytování (Penzion) Gemenc Vendégház. Located in Hercegszántó, Gemenc Vendégház features a shared lounge, garden, BBQ facilities, and free WiFi. Ubytování Gemenc Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Bacs-Kiskun). V následujících dnech se ceny pohybují od 514 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Weninger Apartmanok

9,7

Weninger Apartmanok

Ubytování (Apartmán) Weninger Apartmanok. Located in Kiskunhalas, 150 metres from the thermal bath, Weninger Apartmanok offers free bikes. This self-catering accommodation features free WiFi. Ubytování Weninger Apartmanok se nachází ve městě (Maďarsko - Bacs-Kiskun). V následujících dnech se ceny pohybují od 668 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Tanya Szálló

9,7

Tanya Szálló

Ubytování (Apartmány) Tanya Szálló. Set in Lajosmizse, 19 km from Kecskemét, Tanya Szálló offers a shared lounge and free WiFi. Ubytování Tanya Szálló se nachází ve městě (Maďarsko - Bacs-Kiskun). V následujících dnech se ceny pohybují od 961 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Guest House Vidravar

9,7

Guest House Vidravar

Ubytování (Penzion) Guest House Vidravar. Guest House Vidravar offers accommodation in Tabdi. Some units feature a seating area to relax in after a busy day. Ubytování Guest House Vidravar se nachází ve městě (Maďarsko - Bacs-Kiskun). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 002 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Old Town Apartman

9,7

Old Town Apartman

Ubytování (Apartmán) Old Town Apartman. Situated in Kecskemét in the Bacs-Kiskun region, Old Town Apartman has a terrace. Ubytování Old Town Apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Bacs-Kiskun). V následujících dnech se ceny pohybují od 904 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Központi apartman

9,7

Központi apartman

Ubytování (Apartmán) Központi apartman. Központi apartman is situated in Kiskunfélegyháza and offers a terrace. The air-conditioned accommodation is 32 km from Cserkeszőlő. Ubytování Központi apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Bacs-Kiskun). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 063 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Vándor tanya

9,6

Vándor tanya

Ubytování (Prázdninové domy) Vándor tanya. Set in Ágasegyháza in the Bacs-Kiskun region, Vándor tanya offers accommodation with free WiFi and free private parking. The holiday home offers a terrace. Ubytování Vándor tanya se nachází ve městě (Maďarsko - Bacs-Kiskun). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 055 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Walter Ranch

9,6

Walter Ranch

Ubytování (Prázdninový dům) Walter Ranch. Walter Ranch is situated in Kaskantyú and offers a shared lounge. Ubytování Walter Ranch se nachází ve městě (Maďarsko - Bacs-Kiskun). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 339 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Berger Pince-vendégház, Hajósi pincék

9,6

Berger Pince-vendégház, Hajósi pincék

Ubytování (Penzion) Berger Pince-vendégház, Hajósi pincék. Berger Pince-vendégház, Hajósi pincék has a bar, shared lounge, a garden and terrace in Hajósi Pincék. The guest house features family rooms. Ubytování Berger Pince-vendégház, Hajósi pincék se nachází ve městě Hajósi Pincék (Maďarsko - Bacs-Kiskun). V následujících dnech se ceny pohybují od 511 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Panoráma Lux Vendégház

9,6

Panoráma Lux Vendégház

Ubytování (Penzion) Panoráma Lux Vendégház. Situated on the beachfront in Dunapataj and boasting a garden, Panoráma Lux Vendégház has free WiFi throughout the property. Ubytování Panoráma Lux Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Bacs-Kiskun). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 695 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ciszterci Ház Baja

9,6

Ciszterci Ház Baja

Ubytování (Apartmány) Ciszterci Ház Baja. Featuring a garden with grill and free WiFi, Ciszterci Ház Baja offers accommodation in the heart of Baja. The property has shared kitchen and dining area. Ubytování Ciszterci Ház Baja se nachází ve městě (Maďarsko - Bacs-Kiskun). V následujících dnech se ceny pohybují od 411 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Bor- Vendégház

9,6

Bor- Vendégház

Ubytování (Penzion) Bor- Vendégház. Bor- Vendégház features a restaurant, free bikes, a bar and shared lounge in Kiskőrös. Ubytování Bor- Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Bacs-Kiskun). V následujících dnech se ceny pohybují od 950 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Napsugár Vendégház

9,6

Napsugár Vendégház

Ubytování (Apartmány) Napsugár Vendégház. Napsugár Vendégház in Kiskőrös, 800 metres from the centre and the thermal bath, offers you studios and apartments with free WiFi, a TV, air-conditioning... Ubytování Napsugár Vendégház se nachází ve městě Kiskőrös (Maďarsko - Bacs-Kiskun). V následujících dnech se ceny pohybují od 823 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Barack Thermal Resort Apartments

9,6

Barack Thermal Resort Apartments

Ubytování (Apartmány) Barack Thermal Resort Apartments. Barack Thermal Resort Apartments offers modern apartments with air-conditioning, a spacious living room and kitchenette. Ubytování Barack Thermal Resort Apartments se nachází ve městě (Maďarsko - Bacs-Kiskun). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 372 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Tölgyfa Vendégház

9,6

Tölgyfa Vendégház

Ubytování (Penzion) Tölgyfa Vendégház. Located in Kiskőrös, Tölgyfa Vendégház features a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytování Tölgyfa Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Bacs-Kiskun). V následujících dnech se ceny pohybují od 873 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Belvárosi Deluxe Apartman

9,6

Belvárosi Deluxe Apartman

Ubytování (Apartmán) Belvárosi Deluxe Apartman. Belvárosi Deluxe Apartman in Baja is set 200 metres from the historical downtown and the pedestrian area. Free WiFi access is available. Ubytování Belvárosi Deluxe Apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Bacs-Kiskun). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 318 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Quiet Hom

9,6

Quiet Hom

Ubytování (Apartmán) Quiet Hom. Set in Kecskemét, Quiet Hom offers restaurant, free WiFi, a shared kitchen, and room service. This apartment features a garden and free private parking. Ubytování Quiet Hom se nachází ve městě (Maďarsko - Bacs-Kiskun). V následujících dnech se ceny pohybují od 760 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Csányi vendégház

9,5

Csányi vendégház

Ubytování (Apartmán) Csányi vendégház. Situated in the town of Kiskunmajsa, on the ground floor and only 500 metres from the town centre, Csányi Vendégház offers self-catered accommodation, a... Ubytování Csányi vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Bacs-Kiskun). V následujících dnech se ceny pohybují od 752 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Melody Apartman

9,5

Melody Apartman

Ubytování (Apartmán) Melody Apartman. Set in Baja in the Bacs-Kiskun region, Melody Apartman has a garden. Guests staying at this apartment have access to free WiFi and a fully equipped... Ubytování Melody Apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Bacs-Kiskun). V následujících dnech se ceny pohybují od 547 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Petra Apartman

9,5

Petra Apartman

Ubytování (Apartmány) Petra Apartman. Petra Apartman offers accommodation 3-minutes walking distance from the thermal bath in Kiskőrös. Ubytování Petra Apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Bacs-Kiskun). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 464 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Frittmann Borászat és Panzió

9,5

Frittmann Borászat és Panzió

Ubytování (Bed and breakfast) Frittmann Borászat és Panzió. Featuring a garden and a terrace, Frittmann Borászat és Panzió is located in Soltvadkert. Free WiFi access is available. Ubytování Frittmann Borászat és Panzió se nachází ve městě (Maďarsko - Bacs-Kiskun). V následujících dnech se ceny pohybují od 882 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Csilla Nyaraló

9,5

Csilla Nyaraló

Ubytování (Penzion) Csilla Nyaraló. Csilla Nyaraló se nachází v Tiszakécske. Penzion nabízí zázemí pro grilování, zahradu, sdílenou kuchyni, terasu a sdílený obývací prostor. Ubytování Csilla Nyaraló se nachází ve městě (Maďarsko - Bacs-Kiskun). V následujících dnech se ceny pohybují od 668 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Alföldi Borok Háza

9,5

Alföldi Borok Háza

Ubytování (Penzion) Alföldi Borok Háza. Located in Kunfehértó, Alföldi Borok Háza features a bar, shared lounge, garden, and free WiFi throughout the property. Ubytování Alföldi Borok Háza se nachází ve městě (Maďarsko - Bacs-Kiskun). V následujících dnech se ceny pohybují od 539 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Luxury Apartman

9,5

Luxury Apartman

Ubytování (Apartmán) Luxury Apartman. Luxury Apartman is set in Baja and offers a garden and barbecue facilities. The property is 39 km from Szekszárd and free private parking is featured. Ubytování Luxury Apartman se nachází ve městě Baja (Maďarsko - Bacs-Kiskun). V následujících dnech se ceny pohybují od 933 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Weninger Studio Apartman

9,5

Weninger Studio Apartman

Ubytování (Apartmán) Weninger Studio Apartman. Featuring air-conditioned accommodation with a balcony, Weninger Studio Apartman is located in Kiskunhalas. Ubytování Weninger Studio Apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Bacs-Kiskun). V následujících dnech se ceny pohybují od 668 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Szerencsecsillag Vendégház

9,5

Szerencsecsillag Vendégház

Ubytování (Penzion) Szerencsecsillag Vendégház. Szerencsecsillag Vendégház in Kiskőrös provides accommodation with a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytování Szerencsecsillag Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Bacs-Kiskun). V následujících dnech se ceny pohybují od 539 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Fábián Panzió

9,5

Fábián Panzió

Ubytování (Penzion) Fábián Panzió. Situated in the town of Kecskemét and only 200 metres from the Main Square, Fábián Panzió offers accommodation in the Mediterranean style, rooms with a... Ubytování Fábián Panzió se nachází ve městě (Maďarsko - Bacs-Kiskun). V následujících dnech se ceny pohybují od 701 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Fekete Lovastanya

9,5

Fekete Lovastanya

Ubytování (Apartmány) Fekete Lovastanya. Located in Kiskunfélegyháza, 32 km from Kiskunmajsa, Fekete Lovastanya provides a garden and free WiFi. Ubytování Fekete Lovastanya se nachází ve městě (Maďarsko - Bacs-Kiskun). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 209 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Duna-Lak Vendégház

9,5

Duna-Lak Vendégház

Ubytování (Apartmány) Duna-Lak Vendégház. Located in Apostag, 25 km from Harta, Duna-Lak Vendégház provides free bikes and free WiFi. Ubytování Duna-Lak Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Bacs-Kiskun). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 025 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Csipkerozsa Parkhotel

9,5

Csipkerozsa Parkhotel

Ubytování (Hotel) Csipkerozsa Parkhotel. Situated in Csólyospálos in the Bacs-Kiskun Region, 34 km from Szeged, Csipkerozsa Parkhotel boasts an outdoor pool and an infrared sauna. Ubytování Csipkerozsa Parkhotel se nachází ve městě (Maďarsko - Bacs-Kiskun). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 187 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Heffler-tanya

9,5

Heffler-tanya

Ubytování (Venkovský dům) Heffler-tanya. Set in Madaras, Heffler-tanya offers free WiFi, and guests can enjoy a shared lounge, a garden and barbecue facilities. Ubytování Heffler-tanya se nachází ve městě (Maďarsko - Bacs-Kiskun). V následujících dnech se ceny pohybují od 385 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Belvárosi Stúdió Apartman

9,5

Belvárosi Stúdió Apartman

Ubytování (Apartmán) Belvárosi Stúdió Apartman. Set in Kecskemét in the Bacs-Kiskun region, Belvárosi Stúdió Apartman has a balcony. Ubytování Belvárosi Stúdió Apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Bacs-Kiskun). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 382 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Fortuna

9,5

Hotel Fortuna

Ubytování (Hotel) Hotel Fortuna. Hotel Fortuna se nachází v obci Dávod, 20 km od města Baja. Ubytování Hotel Fortuna se nachází ve městě Dávod (Maďarsko - Bacs-Kiskun). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 429 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování v městech regionu Bacs-Kiskun

Ubytování v městech regionu Bacs-Kiskun

Ubytování v regionu Bacs-Kiskun - Maďarsko

Momentálně pro vás evidujeme celkem 303 hotelů, penzionů, apartmánů, kempů a jiných druhů ubytování v regionu Bacs-Kiskun.

Pro region Bacs-Kiskun doporučujeme se ubytovat v těchto městech: Kecskemét (58), Baja (35), Tiszakécske (21), Kiskunmajsa (16), Kiskőrös (14), Kalocsa (11), Lajosmizse (11), Kiskunhalas (9), Soltvadkert (8), Dávod (7). Tato města stojí za to navštívit a stravit v nich svou dovolenou.

V regionu Bacs-Kiskun máme v nabídce tato nejlépe hodnocená ubytování: CC Apartment (10*), Tőserdő Kastély Üdülő (9,9*), Belvárosi Apartmanszálló - Kiskunfélegyháza (9,9*), Napsugár Nyaraló (9,9*), Szlavi Apartman (9,9*), Fenyő apartman (9,9*), Happy Colours House (9,8*), ECOmfort Apartment (9,8*), Samuel Sommer (9,8*), Gólya Vendégház (9,8*).

Region Bacs-Kiskun může být skvělým místem pro strávení dovolené.