Hledat

Ubytování

Ubytování město Soltvadkert

Ve městě Soltvadkert (Maďarsko) máme celkem 8 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Soltvadkert

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Soltvadkert

Rózsa Panzió Vadkerti tó

9,7

Rózsa Panzió Vadkerti tó

Ubytování (Vila) Rózsa Panzió Vadkerti tó. Rózsa Panzió Vadkerti tó se nachází v Soltvadkertu a nabízí restauraci, zázemí pro vodní sporty a gril. 40 km od Kecskemétu. Ubytování Rózsa Panzió Vadkerti tó se nachází ve městě Soltvadkert (Maďarsko - Bacs-Kiskun).

Kossuth Apartman Soltvadkert

9,7

Kossuth Apartman Soltvadkert

Ubytování (Apartmán) Kossuth Apartman Soltvadkert. Boasting a restaurant and a terrace, Kossuth Apartman Soltvadkert features accommodation in Soltvadkert with free WiFi and city views. Ubytování Kossuth Apartman Soltvadkert se nachází ve městě (Maďarsko - Bacs-Kiskun).

Frittmann Borászat és Panzió

9,5

Frittmann Borászat és Panzió

Ubytování (Bed and breakfast) Frittmann Borászat és Panzió. Featuring a garden and a terrace, Frittmann Borászat és Panzió is located in Soltvadkert. Free WiFi access is available. Ubytování Frittmann Borászat és Panzió se nachází ve městě (Maďarsko - Bacs-Kiskun).

Nádas Apartman

8,5

Nádas Apartman

Ubytování (Penzion) Nádas Apartman. Nádas Apartman features a garden, BBQ facilities and terrace in Soltvadkert. Ubytování Nádas Apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Bacs-Kiskun).

Pingpong Apartman

8,1

Pingpong Apartman

Ubytování (Apartmán) Pingpong Apartman. Pingpong Apartman is set in Soltvadkert and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytování Pingpong Apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Bacs-Kiskun).

Öreg-Tó Panzió

8,1

Öreg-Tó Panzió

Ubytování (Bed and breakfast) Öreg-Tó Panzió. Situated in Soltvadkert, 30 km from Kiskunmajsa, Öreg-Tó Panzió features a garden and free WiFi. Ubytování Öreg-Tó Panzió se nachází ve městě (Maďarsko - Bacs-Kiskun).

Vadvirág Panzió

Vadvirág Panzió

Ubytování (Bed and breakfast) Vadvirág Panzió. Vadvirág Panzió se nachází v Soltvadkertu v regionu Bacs-Kiskun a nabízí zahradu. 40 km od Kecskemétu. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Vadvirág Panzió se nachází ve městě Soltvadkert (Maďarsko - Bacs-Kiskun).

Home Sweet Home

Home Sweet Home

Ubytování (Apartmán) Home Sweet Home. Home Sweet Home is located in Soltvadkert. The property has city views. Ubytování Home Sweet Home se nachází ve městě Soltvadkert (Maďarsko - Bacs-Kiskun).

AGARDI

AGARDI

Ubytování (Privát) AGARDI. Located in Soltvadkert in the Bacs-Kiskun region, AGARDI provides accommodation with free private parking. Ubytování AGARDI se nachází ve městě Soltvadkert (Maďarsko - Bacs-Kiskun).

Amira apartman

Amira apartman

Ubytování (Apartmán) Amira apartman. Amira apartman is set in Soltvadkert and offers a terrace. Ubytování Amira apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Bacs-Kiskun).

Rózsa Vendégház Vadkerti tó

Rózsa Vendégház Vadkerti tó

Ubytování (Prázdninový dům) Rózsa Vendégház Vadkerti tó. Rózsa Vendégház Vadkerti tó se nachází v Soltvadkertu a nabízí restauraci, sdílený lounge a zahradu. 40 km od Kecskemétu. Ubytování Rózsa Vendégház Vadkerti tó se nachází ve městě Soltvadkert (Maďarsko - Bacs-Kiskun).

Ubytování ve městě Soltvadkert

Město Soltvadkert se nachází na území země Maďarsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 8 hotelů a ubytování ve městě Soltvadkert.