Hledat

Ubytování

Ubytování město Soltvadkert

Ve městě Soltvadkert (Maďarsko) máme celkem 8 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Soltvadkert

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Soltvadkert

Kossuth Apartman Soltvadkert

9,7

Kossuth Apartman Soltvadkert

Ubytování (Apartmán) Kossuth Apartman Soltvadkert. Boasting a restaurant and a terrace, Kossuth Apartman Soltvadkert features accommodation in Soltvadkert with free WiFi and city views. Ubytování Kossuth Apartman Soltvadkert se nachází ve městě (Maďarsko - Bacs-Kiskun). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 824 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Frittmann Borászat és Panzió

9,5

Frittmann Borászat és Panzió

Ubytování (Bed and breakfast) Frittmann Borászat és Panzió. Featuring a garden and a terrace, Frittmann Borászat és Panzió is located in Soltvadkert. Free WiFi access is available. Ubytování Frittmann Borászat és Panzió se nachází ve městě (Maďarsko - Bacs-Kiskun). V následujících dnech se ceny pohybují od 882 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Nádas Apartman

8,5

Nádas Apartman

Ubytování (Penzion) Nádas Apartman. Nádas Apartman features a garden, BBQ facilities and terrace in Soltvadkert. Ubytování Nádas Apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Bacs-Kiskun). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 577 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pingpong Apartman

8,1

Pingpong Apartman

Ubytování (Apartmán) Pingpong Apartman. Pingpong Apartman is set in Soltvadkert and offers a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytování Pingpong Apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Bacs-Kiskun). V následujících dnech se ceny pohybují od 694 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Öreg-Tó Panzió

8,1

Öreg-Tó Panzió

Ubytování (Bed and breakfast) Öreg-Tó Panzió. Situated in Soltvadkert, 30 km from Kiskunmajsa, Öreg-Tó Panzió features a garden and free WiFi. Ubytování Öreg-Tó Panzió se nachází ve městě (Maďarsko - Bacs-Kiskun). V následujících dnech se ceny pohybují od 462 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Home Sweet Home

Home Sweet Home

Ubytování (Apartmán) Home Sweet Home. Home Sweet Home is located in Soltvadkert. The property has city views. Ubytování Home Sweet Home se nachází ve městě Soltvadkert (Maďarsko - Bacs-Kiskun). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 224 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

AGARDI

AGARDI

Ubytování (Privát) AGARDI. Located in Soltvadkert in the Bacs-Kiskun region, AGARDI provides accommodation with free private parking. Ubytování AGARDI se nachází ve městě Soltvadkert (Maďarsko - Bacs-Kiskun). V následujících dnech se ceny pohybují od 493 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Amira apartman

Amira apartman

Ubytování (Apartmán) Amira apartman. Amira apartman is set in Soltvadkert and offers a terrace. Ubytování Amira apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Bacs-Kiskun). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 336 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Soltvadkert Luxus Szállás

Soltvadkert Luxus Szállás

Ubytování (Apartmán) Soltvadkert Luxus Szállás. Set in Soltvadkert in the Bacs-Kiskun region, Soltvadkert Luxus Szállás has a terrace. Ubytování Soltvadkert Luxus Szállás se nachází ve městě Soltvadkert (Maďarsko - Bacs-Kiskun).

Ubytování ve městě Soltvadkert

Město Soltvadkert se nachází na území země Maďarsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 8 hotelů a ubytování ve městě Soltvadkert.