Hledat

Ubytování

Ubytování město Kalocsa

Ve městě Kalocsa (Maďarsko) máme celkem 11 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Kalocsa

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Kalocsa

River Side Apatman

9,8

River Side Apatman

Ubytování (Apartmán) River Side Apatman. Situated in Kalocsa in the Bacs-Kiskun region, River Side Apatman has a garden. Ubytování River Side Apatman se nachází ve městě (Maďarsko - Bacs-Kiskun). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 079 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Virág-Apartman

9,3

Virág-Apartman

Ubytování (Apartmán) Virág-Apartman. Located in Kalocsa in the Bacs-Kiskun region, Virág-Apartman has a terrace and city views. Ubytování Virág-Apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Bacs-Kiskun). V následujících dnech se ceny pohybují od 704 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Pilvax Hotel Superior Kalocsa

9,1

Pilvax Hotel Superior Kalocsa

Ubytování (Hotel) Pilvax Hotel Superior Kalocsa. Offering a terrace and views of the garden, Pilvax Hotel Kalocsa is set in Kalocsa, 300 metres from Paprika Museum. Ubytování Pilvax Hotel Superior Kalocsa se nachází ve městě (Maďarsko - Bacs-Kiskun). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 207 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Club Haus 502 Kalocsa

8,9

Club Haus 502 Kalocsa

Ubytování (Bed and breakfast) Club Haus 502 Kalocsa. Club Hotel 502 in the centre of Kalocsa offers a restaurant, free WiFi and free parking on site. The Csajda Medical Bath is 1. Ubytování Club Haus 502 Kalocsa se nachází ve městě (Maďarsko - Bacs-Kiskun). V následujících dnech se ceny pohybují od 925 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Alice Panzió Gold

8,6

Alice Panzió Gold

Ubytování (Bed and breakfast) Alice Panzió Gold. Alice Panzió Gold in Kalocsa features accommodation with a garden, a terrace and a bar. Ubytování Alice Panzió Gold se nachází ve městě (Maďarsko - Bacs-Kiskun). V následujících dnech se ceny pohybují od 616 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Alexandra Panzió

8,4

Alexandra Panzió

Ubytování (Bed and breakfast) Alexandra Panzió. Alexandra Panzió is located in Kalocsa and 1 km from the thermal bath and a 3-minute drive from Archbishop’s Palace and Treasury. Ubytování Alexandra Panzió se nachází ve městě (Maďarsko - Bacs-Kiskun). V následujících dnech se ceny pohybují od 796 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Mozaik Apartman

8,4

Mozaik Apartman

Ubytování (Apartmán) Mozaik Apartman. Mozaik Apartman is set in Kalocsa. The property features city views and is 48 km from Szekszárd. Ubytování Mozaik Apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Bacs-Kiskun). V následujících dnech se ceny pohybují od 539 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Alice Panzio

8,1

Alice Panzio

Ubytování (Bed and breakfast) Alice Panzio. Alice Panzio is located 1 km from Kalocsa centre and offers free WiFi in all areas, free public parking on-site and air conditioning in all units. Ubytování Alice Panzio se nachází ve městě (Maďarsko - Bacs-Kiskun). V následujících dnech se ceny pohybují od 539 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Piros Arany Panzió Kalocsa

6,9

Piros Arany Panzió Kalocsa

Ubytování (Penzion) Piros Arany Panzió Kalocsa. Piros Arany Panzió Kalocsa is situated in the centre of Kalocsa and offers accommodation in rooms, a 24-hour front desk and free WiFi available in all... Ubytování Piros Arany Panzió Kalocsa se nachází ve městě (Maďarsko - Bacs-Kiskun). V následujících dnech se ceny pohybují od 822 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hunyadi Apartment

Hunyadi Apartment

Ubytování (Apartmán) Hunyadi Apartment. Located in Kalocsa in the Bacs-Kiskun region, Hunyadi Apartment has a balcony. The air-conditioned accommodation is 47 km from Szekszárd. Ubytování Hunyadi Apartment se nachází ve městě (Maďarsko - Bacs-Kiskun).

Vendégház Kalocsa

Vendégház Kalocsa

Ubytování (Penzion) Vendégház Kalocsa. Boasting a terrace and free WiFi, Vendégház Kalocsa is located in Kalocsa. The rooms in the guest house are equipped with a kettle. Ubytování Vendégház Kalocsa se nachází ve městě Kalocsa (Maďarsko - Bacs-Kiskun). V následujících dnech se ceny pohybují od 658 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Kalocsa

Město Kalocsa se nachází na území země Maďarsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 11 hotelů a ubytování ve městě Kalocsa.