Hledat

Ubytování

Ubytování město Kiskunhalas

Ve městě Kiskunhalas (Maďarsko) máme celkem 9 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Kiskunhalas

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Kiskunhalas

Weninger Apartman Lakás

9,8

Weninger Apartman Lakás

Ubytování (Apartmán) Weninger Apartman Lakás. Featuring air-conditioned accommodation with a terrace, Weninger Apartman Lakás is located in Kiskunhalas. Ubytování Weninger Apartman Lakás se nachází ve městě (Maďarsko - Bacs-Kiskun). V následujících dnech se ceny pohybují od 925 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Weninger Apartmanok

9,7

Weninger Apartmanok

Ubytování (Apartmán) Weninger Apartmanok. Located in Kiskunhalas, 150 metres from the thermal bath, Weninger Apartmanok offers free bikes. This self-catering accommodation features free WiFi. Ubytování Weninger Apartmanok se nachází ve městě (Maďarsko - Bacs-Kiskun). V následujících dnech se ceny pohybují od 668 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Weninger Studio Apartman

9,5

Weninger Studio Apartman

Ubytování (Apartmán) Weninger Studio Apartman. Featuring air-conditioned accommodation with a balcony, Weninger Studio Apartman is located in Kiskunhalas. Ubytování Weninger Studio Apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Bacs-Kiskun). V následujících dnech se ceny pohybují od 668 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Lia Apartman

9,2

Lia Apartman

Ubytování (Apartmán) Lia Apartman. Featuring free bikes, Lia Apartman provides accommodation in Kiskunhalas with free WiFi and city views. Ubytování Lia Apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Bacs-Kiskun). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 053 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Termal Apartman

8,3

Termal Apartman

Ubytování (Apartmán) Termal Apartman. Termal Apartman is situated in Kiskunhalas. The property features garden views and is 23 km from Kiskunmajsa. Ubytování Termal Apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Bacs-Kiskun). V následujících dnech se ceny pohybují od 647 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Betti Motel

8,3

Betti Motel

Ubytování (Motel) Betti Motel. Located 2200 metres from the thermal baths in Kiskunhalas, Betti Motel offers accommodation units with free WiFi and a flat-screen cable TV. Ubytování Betti Motel se nachází ve městě (Maďarsko - Bacs-Kiskun). V následujících dnech se ceny pohybují od 796 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Waldhaus

8,2

Waldhaus

Ubytování (Chata) Waldhaus. Featuring garden views, Waldhaus in Kiskunhalas features accommodation, free bikes, a shared lounge, a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytování Waldhaus se nachází ve městě (Maďarsko - Bacs-Kiskun). V následujících dnech se ceny pohybují od 902 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Csipke Hotel

8

Csipke Hotel

Ubytování (Hotel) Csipke Hotel. This hotel is surrounded by a park and located in a quiet area, 200 metres away from the centre of Kiskunhalas. Ubytování Csipke Hotel se nachází ve městě Kiskunhalas (Maďarsko - Bacs-Kiskun). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 864 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hársfa Apartman

Hársfa Apartman

Ubytování (Apartmán) Hársfa Apartman. Hársfa Apartman is situated in Kiskunhalas. The accommodation has free WiFi. This air-conditioned apartment has 2 bedrooms, a flat-screen TV, and a... Ubytování Hársfa Apartman se nachází ve městě Kiskunhalas (Maďarsko - Bacs-Kiskun). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 758 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Lotti apartman

Lotti apartman

Ubytování (Apartmán) Lotti apartman. Lotti apartman is located in Kiskunhalas. The air-conditioned accommodation is 23 km from Kiskunmajsa. Ubytování Lotti apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Bacs-Kiskun). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 053 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Fortuna Vendégház

Fortuna Vendégház

Ubytování (Penzion) Fortuna Vendégház. Fortuna Vendégház is located in Kiskunhalas. There is a terrace and guests can make use of free WiFi and free private parking. Ubytování Fortuna Vendégház se nachází ve městě Kiskunhalas (Maďarsko - Bacs-Kiskun). V následujících dnech se ceny pohybují od 987 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Thermal Forest Apartment

Thermal Forest Apartment

Ubytování (Apartmán) Thermal Forest Apartment. Thermal Forest Apartment is situated in Kiskunhalas and offers a shared lounge, a garden and a terrace. Ubytování Thermal Forest Apartment se nachází ve městě Kiskunhalas (Maďarsko - Bacs-Kiskun). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 251 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ambiente

Ambiente

Ubytování (Bed and breakfast) Ambiente. Offering garden views, Ambiente in Kiskunhalas offers accommodation, a bar, a garden and a terrace. Ubytování Ambiente se nachází ve městě Kiskunhalas (Maďarsko - Bacs-Kiskun). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 487 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Relax time Vidéken

Relax time Vidéken

Ubytování (Apartmán) Relax time Vidéken. Located in Kiskunhalas, Relax time offers accommodation with a private pool and garden views. Free WiFi is featured. Ubytování Relax time Vidéken se nachází ve městě Kiskunhalas (Maďarsko - Bacs-Kiskun). V následujících dnech se ceny pohybují od 960 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Kiskunhalas

Město Kiskunhalas se nachází na území země Maďarsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 9 hotelů a ubytování ve městě Kiskunhalas.