Hledat

Ubytování

Ubytování město Baja

Ve městě Baja (Maďarsko) máme celkem 35 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Baja

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Baja

Szlavi Apartman

9,9

Szlavi Apartman

Ubytování (Apartmány) Szlavi Apartman. Offering a garden and terrace, the self-catering Szlavi Apartman is situated in Baja. Free WiFi is available. Ubytování Szlavi Apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Bacs-Kiskun). V následujících dnech se ceny pohybují od 814 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Fenyő apartman

9,9

Fenyő apartman

Ubytování (Apartmán) Fenyő apartman. Located in Baja in the Bacs-Kiskun region, Fenyő apartman features a garden. Ubytování Fenyő apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Bacs-Kiskun). V následujících dnech se ceny pohybují od 940 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ciszterci Ház Baja

9,6

Ciszterci Ház Baja

Ubytování (Apartmány) Ciszterci Ház Baja. Featuring a garden with grill and free WiFi, Ciszterci Ház Baja offers accommodation in the heart of Baja. The property has shared kitchen and dining area. Ubytování Ciszterci Ház Baja se nachází ve městě (Maďarsko - Bacs-Kiskun). V následujících dnech se ceny pohybují od 411 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Belvárosi Deluxe Apartman

9,6

Belvárosi Deluxe Apartman

Ubytování (Apartmán) Belvárosi Deluxe Apartman. Belvárosi Deluxe Apartman in Baja is set 200 metres from the historical downtown and the pedestrian area. Free WiFi access is available. Ubytování Belvárosi Deluxe Apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Bacs-Kiskun). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 318 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Melody Apartman

9,5

Melody Apartman

Ubytování (Apartmán) Melody Apartman. Set in Baja in the Bacs-Kiskun region, Melody Apartman has a garden. Guests staying at this apartment have access to free WiFi and a fully equipped... Ubytování Melody Apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Bacs-Kiskun). V následujících dnech se ceny pohybují od 547 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Luxury Apartman

9,5

Luxury Apartman

Ubytování (Apartmán) Luxury Apartman. Luxury Apartman is set in Baja and offers a garden and barbecue facilities. The property is 39 km from Szekszárd and free private parking is featured. Ubytování Luxury Apartman se nachází ve městě Baja (Maďarsko - Bacs-Kiskun). V následujících dnech se ceny pohybují od 933 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Kisviza Vendégház

9,4

Kisviza Vendégház

Ubytování (Penzion) Kisviza Vendégház. Located in Baja, Kisviza Vendégház provides a garden and free WiFi throughout the property. Ubytování Kisviza Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Bacs-Kiskun). V následujících dnech se ceny pohybují od 676 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Kolibri Panzió

9,4

Kolibri Panzió

Ubytování (Bed and breakfast) Kolibri Panzió. Located in the centre of Baja 300m from the River Danube, the Kolibri Panzió features free WiFi, a bar and a snack bar; public parking is possible on site. Ubytování Kolibri Panzió se nachází ve městě (Maďarsko - Bacs-Kiskun). V následujících dnech se ceny pohybují od 804 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Kálvária Apartman

9,4

Kálvária Apartman

Ubytování (Apartmán) Kálvária Apartman. Kálvária Apartman is situated in Baja and offers a restaurant and a garden. Ubytování Kálvária Apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Bacs-Kiskun).

Malom Club Panzió

9,4

Malom Club Panzió

Ubytování (Bed and breakfast) Malom Club Panzió. The Malom Club Panzió is located in Baja, featuring free Wi-Fi and free parking, and it offers various entertainment facilities and a restaurant serving... Ubytování Malom Club Panzió se nachází ve městě (Maďarsko - Bacs-Kiskun). V následujících dnech se ceny pohybují od 598 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Budai Apartman, Baja

9,3

Budai Apartman, Baja

Ubytování (Apartmán) Budai Apartman, Baja. Budai Apartman, Baja is set in Baja. Guests may enjoy free WiFi. Ubytování Budai Apartman, Baja se nachází ve městě (Maďarsko - Bacs-Kiskun). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 307 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Sugó Panzió

9,3

Sugó Panzió

Ubytování (Bed and breakfast) Sugó Panzió. Located in Baja, Sugó Panzió offers a garden. All rooms boast a flat-screen TV with cable channels and a private bathroom. Free WiFi is available. Ubytování Sugó Panzió se nachází ve městě (Maďarsko - Bacs-Kiskun). V následujících dnech se ceny pohybují od 578 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Őrangyal apartman ház

9,2

Őrangyal apartman ház

Ubytování (Apartmány) Őrangyal apartman ház. Set in Baja, 41 km from Szekszárd, Őrangyal apartman ház offers a shared lounge and free WiFi. Ubytování Őrangyal apartman ház se nachází ve městě (Maďarsko - Bacs-Kiskun). V následujících dnech se ceny pohybují od 837 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Főtér Panzió

9,1

Főtér Panzió

Ubytování (Penzion) Főtér Panzió. Set in the centre of Baja, just 200 metres from the Town Hall, Főtér Panzió offers air-conditioned accommodation with free WiFi, a furnished terrace and a... Ubytování Főtér Panzió se nachází ve městě (Maďarsko - Bacs-Kiskun). V následujících dnech se ceny pohybují od 668 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Vizafogó Panzió és Étterem

8,9

Vizafogó Panzió és Étterem

Ubytování (Penzion) Vizafogó Panzió és Étterem. Vizafogó Étterem és Panzió offers accommodation in Baja. The on-site restaurant serves Hungarian cuisine with emphasis on fish dishes. Ubytování Vizafogó Panzió és Étterem se nachází ve městě (Maďarsko - Bacs-Kiskun). V následujících dnech se ceny pohybují od 521 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Elizabeth

8,7

Hotel Elizabeth

Ubytování (Hotel) Hotel Elizabeth. Set in Baja, Hotel Elizabeth features a bar, terrace and free WiFi throughout the property. Ubytování Hotel Elizabeth se nachází ve městě (Maďarsko - Bacs-Kiskun). V následujících dnech se ceny pohybují od 745 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Duna Wellness Hotel

8,7

Duna Wellness Hotel

Ubytování (Hotel) Duna Wellness Hotel. Duna Wellness Hotel nabízí několik saun, vnitřní bazén, lehátka a ubytování s výhledem na hlavní náměstí Baji, řeku Sugovici nebo hotelový dvůr. Ubytování Duna Wellness Hotel se nachází ve městě (Maďarsko - Bacs-Kiskun). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 361 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Bristol Apartments

8,7

Bristol Apartments

Ubytování (Penzion) Bristol Apartments. Bristol Apartments features air-conditioned accommodation in Baja. The property has a garden, as well as a terrace. Ubytování Bristol Apartments se nachází ve městě (Maďarsko - Bacs-Kiskun). V následujících dnech se ceny pohybují od 455 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

HeRo Ferienhaus

8,6

HeRo Ferienhaus

Ubytování (Prázdninový dům) HeRo Ferienhaus. HeRo Ferienhaus is located in Baja and offers a restaurant, free bikes and a garden. Ubytování HeRo Ferienhaus se nachází ve městě (Maďarsko - Bacs-Kiskun). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 510 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gimi Vendégház

8,5

Gimi Vendégház

Ubytování (Penzion) Gimi Vendégház. Gimi Vendégház in Baja offers a bar with terrace and rooms with free WiFi and cable TV. Each room also features a a private bathroom. Ubytování Gimi Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Bacs-Kiskun). V následujících dnech se ceny pohybují od 616 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Sobri Halászcsárda és Panzió

8,4

Sobri Halászcsárda és Panzió

Ubytování (Penzion) Sobri Halászcsárda és Panzió. Featuring a restaurant serving fish specialties, a bar, and a garden with a terrace, Sobri Halászcsárda és Panzió is located in Baja, on the shore of the... Ubytování Sobri Halászcsárda és Panzió se nachází ve městě (Maďarsko - Bacs-Kiskun). V následujících dnech se ceny pohybují od 676 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Tanyacsárda Vendégház

8,3

Tanyacsárda Vendégház

Ubytování (Penzion) Tanyacsárda Vendégház. Tanyacsárda Vendégház features accommodation in Baja. Ubytování Tanyacsárda Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Bacs-Kiskun). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 007 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

King Arthur Vendégház

8,2

King Arthur Vendégház

Ubytování (Bed and breakfast) King Arthur Vendégház. Located in Baja in the Bacs-Kiskun region, King Arthur Vendégház provides accommodation with free WiFi. Ubytování King Arthur Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Bacs-Kiskun). V následujících dnech se ceny pohybují od 609 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Turulpanzio&Gombeach

8,2

Turulpanzio&Gombeach

Ubytování (Bed and breakfast) Turulpanzio&Gombeach. Located in Baja, 41 km from Szekszárd, Turulpanzio&Gombeach provides a restaurant and free WiFi. Ubytování Turulpanzio&Gombeach se nachází ve městě (Maďarsko - Bacs-Kiskun). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 197 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Tölgyfakuckó apartman

8,2

Tölgyfakuckó apartman

Ubytování (Penzion) Tölgyfakuckó apartman. Tölgyfakuckó apartman is located in Baja, 2 km from the city centre and the railway station, and features free access to a pool with a waterslide, and a... Ubytování Tölgyfakuckó apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Bacs-Kiskun). V následujících dnech se ceny pohybují od 547 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Kaiser Panzió

8,2

Hotel Kaiser Panzió

Ubytování (Hotel) Hotel Kaiser Panzió. The Hotel Kaiser Panzió can be found in the centre of Baja, close to many restaurants, shops and banks and offers you cosy and clean rooms featuring free... Ubytování Hotel Kaiser Panzió se nachází ve městě (Maďarsko - Bacs-Kiskun). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 061 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Napsugár Apartman

8,2

Napsugár Apartman

Ubytování (Apartmány) Napsugár Apartman. Situated in Baja, 41 km from Szekszárd, Napsugár Apartman features a garden and free WiFi. There is a fully equipped kitchen and a private bathroom. Ubytování Napsugár Apartman se nachází ve městě Baja (Maďarsko - Bacs-Kiskun).

Hotel Kaiser Szentáhromságtéri Panzió

7,9

Hotel Kaiser Szentáhromságtéri Panzió

Ubytování (Bed and breakfast) Hotel Kaiser Szentáhromságtéri Panzió. Set in Baja in the Bacs-Kiskun region, Hotel Kaiser Szentáhromságtéri Panzió offers accommodation with free WiFi. Ubytování Hotel Kaiser Szentáhromságtéri Panzió se nachází ve městě (Maďarsko - Bacs-Kiskun). V následujících dnech se ceny pohybují od 970 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ifjúsági Szálló és Kemping

7,4

Ifjúsági Szálló és Kemping

Ubytování (Hostel) Ifjúsági Szálló és Kemping. Ifjúsági Szálló és Kemping is located in Baja, on an island on the Sugovica River, offering a private beach, free WiFi, a garden with barbecue facilities... Ubytování Ifjúsági Szálló és Kemping se nachází ve městě (Maďarsko - Bacs-Kiskun).

Daru Üdülőház

Daru Üdülőház

Ubytování (Prázdninový dům) Daru Üdülőház. Daru Üdülőház is set in Baja and offers a garden, water sports facilities and a terrace. The air-conditioned accommodation is 46 km from Szekszárd. Ubytování Daru Üdülőház se nachází ve městě (Maďarsko - Bacs-Kiskun). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 274 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Tíztó Vendégház

Tíztó Vendégház

Ubytování (Penzion) Tíztó Vendégház. Situated in Baja, Tíztó Vendégház has a garden, terrace and free WiFi throughout the property. Ubytování Tíztó Vendégház se nachází ve městě Baja (Maďarsko - Bacs-Kiskun). V následujících dnech se ceny pohybují od 416 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Belvárosi Luxus Apartman

Belvárosi Luxus Apartman

Ubytování (Apartmán) Belvárosi Luxus Apartman. Belvárosi Luxus Apartman is set in Baja. The apartment includes 2 bedrooms, a living room, and 1 bathroom with a hairdryer and a shower. Ubytování Belvárosi Luxus Apartman se nachází ve městě Baja (Maďarsko - Bacs-Kiskun). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 547 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Centrum Apartman

Centrum Apartman

Ubytování (Apartmán) Centrum Apartman. Located in Baja, Centrum Apartman provides accommodation with a terrace and free WiFi. This apartment features a garden and free private parking. Ubytování Centrum Apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Bacs-Kiskun). V následujících dnech se ceny pohybují od 478 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Főtér Apartman Baja

Főtér Apartman Baja

Ubytování (Apartmán) Főtér Apartman Baja. Főtér Apartman Baja is located in Baja. Guests staying at this apartment have access to free WiFi and a fully equipped kitchen. Ubytování Főtér Apartman Baja se nachází ve městě Baja (Maďarsko - Bacs-Kiskun). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 704 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Zöld Ház

Zöld Ház

Ubytování (Privát) Zöld Ház. Situated in Baja in the Bacs-Kiskun region, Zöld Ház features accommodation with free private parking. Ubytování Zöld Ház se nachází ve městě (Maďarsko - Bacs-Kiskun). V následujících dnech se ceny pohybují od 604 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Melody Studio Apartman

Melody Studio Apartman

Ubytování (Apartmán) Melody Studio Apartman. Melody Studio Apartman is set in Baja. This air-conditioned apartment comes with 1 bedroom, a cable flat-screen TV, and a kitchenette with a microwave and... Ubytování Melody Studio Apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Bacs-Kiskun). V následujících dnech se ceny pohybují od 573 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Baja

Město Baja se nachází na území země Maďarsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 35 hotelů a ubytování ve městě Baja.