Hledat

Ubytování

Ubytování město Tiszakécske

Ve městě Tiszakécske (Maďarsko) máme celkem 21 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Tiszakécske

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Tiszakécske

Barack Thermal Resort Apartments

9,6

Barack Thermal Resort Apartments

Ubytování (Apartmány) Barack Thermal Resort Apartments. Barack Thermal Resort Apartments offers modern apartments with air-conditioning, a spacious living room and kitchenette. Ubytování Barack Thermal Resort Apartments se nachází ve městě (Maďarsko - Bacs-Kiskun). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 372 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Csilla Nyaraló

9,5

Csilla Nyaraló

Ubytování (Penzion) Csilla Nyaraló. Csilla Nyaraló se nachází v Tiszakécske. Penzion nabízí zázemí pro grilování, zahradu, sdílenou kuchyni, terasu a sdílený obývací prostor. Ubytování Csilla Nyaraló se nachází ve městě (Maďarsko - Bacs-Kiskun). V následujících dnech se ceny pohybují od 668 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Tiszavilág Pihenőház

9,4

Tiszavilág Pihenőház

Ubytování (Penzion) Tiszavilág Pihenőház. Set in Tiszakécske, Tiszavilág Pihenőház has a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytování Tiszavilág Pihenőház se nachází ve městě (Maďarsko - Bacs-Kiskun). V následujících dnech se ceny pohybují od 668 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Barack Thermal Hotel and Spa

9,3

Barack Thermal Hotel and Spa

Ubytování (Hotel) Barack Thermal Hotel and Spa. Barack Thermal Hotel and Spa se nachází ve městě Tiszakécske a nabízí krytý bazén, wellness centrum a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Barack Thermal Hotel and Spa se nachází ve městě (Maďarsko - Bacs-Kiskun). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 978 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Zsuzsanyaraló

9

Zsuzsanyaraló

Ubytování (Apartmány) Zsuzsanyaraló. Situated in Tiszakécske, 38 km from Szolnok, Zsuzsanyaraló features a restaurant and free WiFi. Ubytování Zsuzsanyaraló se nachází ve městě (Maďarsko - Bacs-Kiskun). V následujících dnech se ceny pohybují od 781 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

J&M Thermal Apartments

8,8

J&M Thermal Apartments

Ubytování (Apartmány) J&M Thermal Apartments. Located in Tiszakécske, 33 km from Szolnok, J&M Thermal Apartments provides free bikes and free WiFi. Ubytování J&M Thermal Apartments se nachází ve městě (Maďarsko - Bacs-Kiskun). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 201 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Tiszapart-Vendégház

8,7

Tiszapart-Vendégház

Ubytování (Penzion) Tiszapart-Vendégház. Facing the beachfront in Tiszakécske, Tiszapart-Vendégház features a shared lounge and a garden. Ubytování Tiszapart-Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Bacs-Kiskun). V následujících dnech se ceny pohybují od 6 565 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Aranypart Vendégház - Tiszakécske

8,6

Aranypart Vendégház - Tiszakécske

Ubytování (Prázdninový dům) Aranypart Vendégház - Tiszakécske. Situated in Tiszakécske in the Bacs-Kiskun Region, 10 km from Cserkeszőlő, Aranypart Vendégház - Tiszakécske boasts a barbecue and sun terrace. Ubytování Aranypart Vendégház - Tiszakécske se nachází ve městě (Maďarsko - Bacs-Kiskun). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 876 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Varga Vendégház

8,5

Varga Vendégház

Ubytování (Apartmány) Varga Vendégház. Located in Tiszakécske, 38 km from Szolnok, Varga Vendégház provides free bikes and free WiFi. Ubytování Varga Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Bacs-Kiskun). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 096 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Gát Vendégház

7,9

Gát Vendégház

Ubytování (Apartmány) Gát Vendégház. Offering a barbecue and views of the garden, Gát Vendégház is located in Tiszakécske, 200 metres from the beach at the River Tisza and 450 metres from a... Ubytování Gát Vendégház se nachází ve městě Tiszakécske (Maďarsko - Bacs-Kiskun).

J&M Rooms at Thermal Bath

6,9

J&M Rooms at Thermal Bath

Ubytování (Penzion) J&M Rooms at Thermal Bath. Situated in Tiszakécske, J&M Rooms at Thermal Bath has a shared lounge, garden, terrace, and free WiFi. Private parking can be arranged at an extra charge. Ubytování J&M Rooms at Thermal Bath se nachází ve městě (Maďarsko - Bacs-Kiskun). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 130 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Príma Vendégház

Príma Vendégház

Ubytování (Penzion) Príma Vendégház. Situated in Tiszakécske 700 metres from the thermal bath and 800 metres from the public beach, Príma Vendégház offers a sauna and barbecue facilities. Ubytování Príma Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Bacs-Kiskun). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 373 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

APA Vendégház

APA Vendégház

Ubytování (Prázdninový dům) APA Vendégház. Set in Tiszakécske in the Bacs-Kiskun region, APA Vendégház has a terrace. Guests staying at this holiday home have access to a fully equipped kitchen. Ubytování APA Vendégház se nachází ve městě Tiszakécske (Maďarsko - Bacs-Kiskun). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 632 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Aranypart Apartmanházak

Aranypart Apartmanházak

Ubytování (Apartmán) Aranypart Apartmanházak. Situated in Tiszakécske in the Bacs-Kiskun region, Aranypart Apartmanházak has a terrace and garden views. Ubytování Aranypart Apartmanházak se nachází ve městě (Maďarsko - Bacs-Kiskun). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 462 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Tünde Vendégház

Tünde Vendégház

Ubytování (Penzion) Tünde Vendégház. Located in Tiszakécske, Tünde Vendégház features a garden, BBQ facilities and terrace. Ubytování Tünde Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Bacs-Kiskun). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 731 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

J&M Tisza Apartments

J&M Tisza Apartments

Ubytování (Apartmán) J&M Tisza Apartments. Situated in Tiszakécske, J&M Tisza Apartments offers accommodation with free WiFi and access to a garden. Ubytování J&M Tisza Apartments se nachází ve městě Tiszakécske (Maďarsko - Bacs-Kiskun). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 448 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Katica Nyaraló

Katica Nyaraló

Ubytování (Prázdninový dům) Katica Nyaraló. Katica Nyaraló is located in Tiszakécske. Featuring free WiFi, the property also has a terrace. Ubytování Katica Nyaraló se nachází ve městě Tiszakécske (Maďarsko - Bacs-Kiskun). V následujících dnech se ceny pohybují od 3 583 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Boróka Lak

Boróka Lak

Ubytování (Apartmán) Boróka Lak. Set in Tiszakécske in the Bacs-Kiskun region, Boróka Lak features a terrace and garden views. Ubytování Boróka Lak se nachází ve městě Tiszakécske (Maďarsko - Bacs-Kiskun). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 187 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Mediterrán Apartman

Mediterrán Apartman

Ubytování (Prázdninový dům) Mediterrán Apartman. Mediterrán Apartman is located in Tiszakécske. The accommodation is 10 km from Cserkeszőlő. The holiday home consists of 2 bathrooms and a living room. Ubytování Mediterrán Apartman se nachází ve městě Tiszakécske (Maďarsko - Bacs-Kiskun). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 341 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Szőlőfürt Nyaraló

Szőlőfürt Nyaraló

Ubytování (Prázdninový dům) Szőlőfürt Nyaraló. Set in Tiszakécske in the Bacs-Kiskun region, Szőlőfürt Nyaraló has a terrace. The air-conditioned accommodation is 38 km from Szolnok. Ubytování Szőlőfürt Nyaraló se nachází ve městě (Maďarsko - Bacs-Kiskun). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 194 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Halász Vendégház Tiszakécske

Halász Vendégház Tiszakécske

Ubytování (Prázdninový dům) Halász Vendégház Tiszakécske. Halász Vendégház Tiszakécske is set in Tiszakécske and offers a garden and barbecue facilities. Ubytování Halász Vendégház Tiszakécske se nachází ve městě (Maďarsko - Bacs-Kiskun). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 721 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Tisza Dream Apartman

Tisza Dream Apartman

Ubytování (Prázdninový dům) Tisza Dream Apartman. Set in Tiszakécske in the Bacs-Kiskun region, Tisza Dream Apartman features a garden. Ubytování Tisza Dream Apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Bacs-Kiskun). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 849 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Tiszakécske

Město Tiszakécske se nachází na území země Maďarsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 21 hotelů a ubytování ve městě Tiszakécske.