Hledat

Ubytování

Ubytování město Kiskőrös

Ve městě Kiskőrös (Maďarsko) máme celkem 14 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Kiskőrös

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Kiskőrös

Sarkcsillag Vendégház

9,8

Sarkcsillag Vendégház

Ubytování (Privát) Sarkcsillag Vendégház. Sarkcsillag Vendégház is set in Kiskőrös and offers a garden and a terrace. This homestay offers free private parking, a shared kitchen and free WiFi. Ubytování Sarkcsillag Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Bacs-Kiskun). V následujících dnech se ceny pohybují od 771 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Vass Bor Vendégház

9,8

Vass Bor Vendégház

Ubytování (Apartmán) Vass Bor Vendégház. Featuring air-conditioned accommodation with a terrace, Vass Bor Vendégház is set in Kiskőrös. Ubytování Vass Bor Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Bacs-Kiskun). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 413 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Bor- Vendégház

9,6

Bor- Vendégház

Ubytování (Penzion) Bor- Vendégház. Bor- Vendégház features a restaurant, free bikes, a bar and shared lounge in Kiskőrös. Ubytování Bor- Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Bacs-Kiskun). V následujících dnech se ceny pohybují od 950 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Napsugár Vendégház

9,6

Napsugár Vendégház

Ubytování (Apartmány) Napsugár Vendégház. Napsugár Vendégház in Kiskőrös, 800 metres from the centre and the thermal bath, offers you studios and apartments with free WiFi, a TV, air-conditioning... Ubytování Napsugár Vendégház se nachází ve městě Kiskőrös (Maďarsko - Bacs-Kiskun). V následujících dnech se ceny pohybují od 823 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Tölgyfa Vendégház

9,6

Tölgyfa Vendégház

Ubytování (Penzion) Tölgyfa Vendégház. Located in Kiskőrös, Tölgyfa Vendégház features a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytování Tölgyfa Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Bacs-Kiskun). V následujících dnech se ceny pohybují od 873 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Petra Apartman

9,5

Petra Apartman

Ubytování (Apartmány) Petra Apartman. Petra Apartman offers accommodation 3-minutes walking distance from the thermal bath in Kiskőrös. Ubytování Petra Apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Bacs-Kiskun). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 464 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Szerencsecsillag Vendégház

9,5

Szerencsecsillag Vendégház

Ubytování (Penzion) Szerencsecsillag Vendégház. Szerencsecsillag Vendégház in Kiskőrös provides accommodation with a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytování Szerencsecsillag Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Bacs-Kiskun). V následujících dnech se ceny pohybují od 539 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Madácsi Vendégház

9,2

Madácsi Vendégház

Ubytování (Apartmány) Madácsi Vendégház. Located in Kiskőrös in the Bacs-Kiskun region, Madácsi Vendégház provides accommodation with free private parking. Ubytování Madácsi Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Bacs-Kiskun). V následujících dnech se ceny pohybují od 822 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Villa Medici Vendégház

8,9

Villa Medici Vendégház

Ubytování (Penzion) Villa Medici Vendégház. Situated in Kiskőrös, Villa Medici Vendégház has free bikes, garden, terrace, and free WiFi throughout the property. Ubytování Villa Medici Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Bacs-Kiskun). V následujících dnech se ceny pohybují od 2 132 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Hotel Imperial Gyogyszallo es Gyogyfurdo

8,3

Hotel Imperial Gyogyszallo es Gyogyfurdo

Ubytování (Hotel) Hotel Imperial Gyogyszallo es Gyogyfurdo. Hotel Imperial Gyogyszallo es Gyogyfurdo is located in Kiskőrös, 800 metres from the city centre, and offers free access to a spa centre, a swimming pool,... Ubytování Hotel Imperial Gyogyszallo es Gyogyfurdo se nachází ve městě Kiskőrös (Maďarsko - Bacs-Kiskun). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 182 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Vinum Hotel

8,3

Vinum Hotel

Ubytování (Hotel) Vinum Hotel. Offering free access to an indoor pool and a sauna, as well as free WiFi in all areas, Vinum Hotel is located in Kiskőrös, within 2 km from the train... Ubytování Vinum Hotel se nachází ve městě (Maďarsko - Bacs-Kiskun). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 593 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Kőrös Hotel

8

Kőrös Hotel

Ubytování (Hotel) Kőrös Hotel. Located in Kiskőrös, Kőrös Hotel provides a terrace. All rooms feature a flat-screen TV with cable channels and a private bathroom. Ubytování Kőrös Hotel se nachází ve městě (Maďarsko - Bacs-Kiskun). V následujících dnech se ceny pohybují od 1 027 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Petőfi Vendégház

Petőfi Vendégház

Ubytování (Penzion) Petőfi Vendégház. Set in Kiskőrös, Petőfi Vendégház provides a garden. All rooms boast a kitchen and a private bathroom. Ubytování Petőfi Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Bacs-Kiskun). V následujících dnech se ceny pohybují od 771 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Bettina Vendégház

Bettina Vendégház

Ubytování (Apartmán) Bettina Vendégház. Located in Kiskőrös in the Bacs-Kiskun region, Bettina Vendégház features a garden. This property offers access to free WiFi. Ubytování Bettina Vendégház se nachází ve městě Kiskőrös (Maďarsko - Bacs-Kiskun). V následujících dnech se ceny pohybují od 715 Kč za noc (Rozdíl v ceně vyrovnáme)

Ubytování ve městě Kiskőrös

Město Kiskőrös se nachází na území země Maďarsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 14 hotelů a ubytování ve městě Kiskőrös.