Hledat

Ubytování

Bor-Vendégház Penzion

6200 Kiskőrös, Kiskőrös, Maďarsko - Zobrazit mapu

Ubytování (Penzion) Bor-Vendégház. Bor-Vendégház se nachází v obci Kiskőrös a nabízí sezónní venkovní bazén, sdílený lounge, zahradu a gril. Ubytování Bor-Vendégház se nachází ve městě Kiskőrös (Maďarsko - Bacs-Kiskun).

Popis ubytování Bor-Vendégház

Všechny pokoje v penzionu mají šatní skříň, TV s plochou obrazovkou, vlastní koupelnu, ložní prádlo a ručníky. K dispozici je nepřetržitě otevřená recepce a sdílená kuchyň. Bor-Vendégház stojí 48 km od Kecskemétu a 47 km od Dunaújvárosu. Všechny pokoje v Bor-Vendégház jsou klimatizované a některé mají terasu. Bor-Vendégház se nachází v obci Kiskőrös a nabízí sezónní venkovní bazén, sdílený lounge, zahradu a gril. Standardem je také lednice. Každé ráno se podává kontinentální snídaně nebo snídaně formou bufetu.

Nejoblíbenější vybavení ubytování

  • 1 bazén
  • Příslušenství na přípravu čaje a kávy ve všech pokojích
  • Plá E;

Jiná ubytování ve městě Kiskőrös

Sarkcsillag Vendégház

9,8

Sarkcsillag Vendégház

Ubytování (Privát) Sarkcsillag Vendégház. Sarkcsillag Vendégház is set in Kiskőrös and offers a garden and a terrace. This homestay offers free private parking, a shared kitchen and free WiFi. Ubytování Sarkcsillag Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Bacs-Kiskun).

Vass Bor Vendégház

9,8

Vass Bor Vendégház

Ubytování (Apartmán) Vass Bor Vendégház. Featuring air-conditioned accommodation with a terrace, Vass Bor Vendégház is set in Kiskőrös. Ubytování Vass Bor Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Bacs-Kiskun).

Bor- Vendégház

9,6

Bor- Vendégház

Ubytování (Penzion) Bor- Vendégház. Bor- Vendégház features a restaurant, free bikes, a bar and shared lounge in Kiskőrös. Ubytování Bor- Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Bacs-Kiskun).

Napsugár Vendégház

9,6

Napsugár Vendégház

Ubytování (Apartmány) Napsugár Vendégház. Napsugár Vendégház in Kiskőrös, 800 metres from the centre and the thermal bath, offers you studios and apartments with free WiFi, a TV, air-conditioning... Ubytování Napsugár Vendégház se nachází ve městě Kiskőrös (Maďarsko - Bacs-Kiskun).

Tölgyfa Vendégház

9,6

Tölgyfa Vendégház

Ubytování (Penzion) Tölgyfa Vendégház. Located in Kiskőrös, Tölgyfa Vendégház features a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytování Tölgyfa Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Bacs-Kiskun).

Petra Apartman

9,5

Petra Apartman

Ubytování (Apartmány) Petra Apartman. Petra Apartman offers accommodation 3-minutes walking distance from the thermal bath in Kiskőrös. Ubytování Petra Apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Bacs-Kiskun).

Szerencsecsillag Vendégház

9,5

Szerencsecsillag Vendégház

Ubytování (Penzion) Szerencsecsillag Vendégház. Szerencsecsillag Vendégház in Kiskőrös provides accommodation with a garden, barbecue facilities and a terrace. Ubytování Szerencsecsillag Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Bacs-Kiskun).

Madácsi Vendégház

9,2

Madácsi Vendégház

Ubytování (Apartmány) Madácsi Vendégház. Located in Kiskőrös in the Bacs-Kiskun region, Madácsi Vendégház provides accommodation with free private parking. Ubytování Madácsi Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Bacs-Kiskun).

Villa Medici Vendégház

8,9

Villa Medici Vendégház

Ubytování (Penzion) Villa Medici Vendégház. Situated in Kiskőrös, Villa Medici Vendégház has free bikes, garden, terrace, and free WiFi throughout the property. Ubytování Villa Medici Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Bacs-Kiskun).

Hotel Imperial Gyogyszallo es Gyogyfurdo

8,3

Hotel Imperial Gyogyszallo es Gyogyfurdo

Ubytování (Hotel) Hotel Imperial Gyogyszallo es Gyogyfurdo. Hotel Imperial Gyogyszallo es Gyogyfurdo is located in Kiskőrös, 800 metres from the city centre, and offers free access to a spa centre, a swimming pool,... Ubytování Hotel Imperial Gyogyszallo es Gyogyfurdo se nachází ve městě Kiskőrös (Maďarsko - Bacs-Kiskun).

Vinum Hotel

8,3

Vinum Hotel

Ubytování (Hotel) Vinum Hotel. Offering free access to an indoor pool and a sauna, as well as free WiFi in all areas, Vinum Hotel is located in Kiskőrös, within 2 km from the train... Ubytování Vinum Hotel se nachází ve městě (Maďarsko - Bacs-Kiskun).

Kőrös Hotel

8

Kőrös Hotel

Ubytování (Hotel) Kőrös Hotel. Located in Kiskőrös, Kőrös Hotel provides a terrace. All rooms feature a flat-screen TV with cable channels and a private bathroom. Ubytování Kőrös Hotel se nachází ve městě (Maďarsko - Bacs-Kiskun).

Csengő Vendégház

Csengő Vendégház

Ubytování (Penzion) Csengő Vendégház. Csengő Vendégház nabízí klimatizované pokoje v Kiskőrös. Ubytování Csengő Vendégház se nachází ve městě Kiskőrös (Maďarsko - Bacs-Kiskun).

Bettina Vendégház

Bettina Vendégház

Ubytování (Apartmán) Bettina Vendégház. Located in Kiskőrös in the Bacs-Kiskun region, Bettina Vendégház features a garden. This property offers access to free WiFi. Ubytování Bettina Vendégház se nachází ve městě Kiskőrös (Maďarsko - Bacs-Kiskun).

Petőfi Vendégház

Petőfi Vendégház

Ubytování (Penzion) Petőfi Vendégház. Set in Kiskőrös, Petőfi Vendégház provides a garden. All rooms boast a kitchen and a private bathroom. Ubytování Petőfi Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Bacs-Kiskun).