Hledat

Ubytování

Ubytování město Kecskemét

Ve městě Kecskemét (Maďarsko) máme celkem 58 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Kecskemét

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Kecskemét

CC Apartment

10

CC Apartment

Ubytování (Apartmán) CC Apartment. Located in Kecskemét, this air-conditioned apartment features free WiFi. Guests benefit from two terraces. Free private parking is available on site. Ubytování CC Apartment se nachází ve městě (Maďarsko - Bacs-Kiskun).

Victoria Apartman

9,9

Victoria Apartman

Ubytování (Apartmán) Victoria Apartman. Victoria Apartman se nachází v Kecskemétu a nabízí restauraci. Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Victoria Apartman se nachází ve městě Kecskemét (Maďarsko - Bacs-Kiskun).

Happy Colours House

9,8

Happy Colours House

Ubytování (Apartmán) Happy Colours House. Set in Kecskemét in the Bacs-Kiskun region, Happy Colours House has a garden. Ubytování Happy Colours House se nachází ve městě (Maďarsko - Bacs-Kiskun).

ECOmfort Apartment

9,8

ECOmfort Apartment

Ubytování (Apartmán) ECOmfort Apartment. ECOmfort Apartment is located in Kecskemét. Guests staying at this apartment have access to a fully equipped kitchen. Ubytování ECOmfort Apartment se nachází ve městě (Maďarsko - Bacs-Kiskun).

Casa Tajola

9,8

Casa Tajola

Ubytování (Apartmán) Casa Tajola. Casa Tajola se nachází v Kecskemétu. Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování Casa Tajola se nachází ve městě Kecskemét (Maďarsko - Bacs-Kiskun).

Old Town VINTAGE Apartman

9,8

Old Town VINTAGE Apartman

Ubytování (Apartmán) Old Town VINTAGE Apartman. Old Town VINTAGE Apartman is set in Kecskemét. Guests may enjoy free WiFi throughout the property. Cserkeszőlő is 43 km from the apartment. Ubytování Old Town VINTAGE Apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Bacs-Kiskun).

Pál Villa - Premium Apartments - Kecskemét

9,7

Pál Villa - Premium Apartments - Kecskemét

Ubytování (Apartmány) Pál Villa - Premium Apartments - Kecskemét. Pál Villa - Premium Apartments - Kecskemét is situated in Kecskemét. Complimentary WiFi and closed parking with camera surveillance are featured. Ubytování Pál Villa - Premium Apartments - Kecskemét se nachází ve městě (Maďarsko - Bacs-Kiskun).

Old Town Apartman

9,7

Old Town Apartman

Ubytování (Apartmán) Old Town Apartman. Situated in Kecskemét in the Bacs-Kiskun region, Old Town Apartman has a terrace. Ubytování Old Town Apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Bacs-Kiskun).

Quiet Hom

9,6

Quiet Hom

Ubytování (Apartmán) Quiet Hom. Set in Kecskemét, Quiet Hom offers restaurant, free WiFi, a shared kitchen, and room service. This apartment features a garden and free private parking. Ubytování Quiet Hom se nachází ve městě (Maďarsko - Bacs-Kiskun).

Fábián Panzió

9,5

Fábián Panzió

Ubytování (Penzion) Fábián Panzió. Situated in the town of Kecskemét and only 200 metres from the Main Square, Fábián Panzió offers accommodation in the Mediterranean style, rooms with a... Ubytování Fábián Panzió se nachází ve městě (Maďarsko - Bacs-Kiskun).

Belvárosi Stúdió Apartman

9,5

Belvárosi Stúdió Apartman

Ubytování (Apartmán) Belvárosi Stúdió Apartman. Set in Kecskemét in the Bacs-Kiskun region, Belvárosi Stúdió Apartman has a balcony. Ubytování Belvárosi Stúdió Apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Bacs-Kiskun).

ÁRPÁDHÁZ

9,4

ÁRPÁDHÁZ

Ubytování (Apartmán) ÁRPÁDHÁZ. ÁRPÁDHÁZ se nachází v Kecskemétu v regionu Bacs-Kiskun a nabízí terasu. Poskytuje výhled na město a je vzdálen 31 km od Ceglédu. Ubytování ÁRPÁDHÁZ se nachází ve městě Kecskemét (Maďarsko - Bacs-Kiskun).

Aqua Hotel

9,4

Aqua Hotel

Ubytování (Hotel) Aqua Hotel. Aqua Hotel se nachází v Kecskemétu a nabízí wellness centrum a bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách. Nabízí rodinné pokoje a terasu. Ubytování Aqua Hotel se nachází ve městě Kecskemét (Maďarsko - Bacs-Kiskun).

Liszt Ferenc Apartments

9,3

Liszt Ferenc Apartments

Ubytování (Apartmány) Liszt Ferenc Apartments. Located in Kecskemét, 42 km from Cserkeszőlő, Liszt Ferenc Apartments provides a garden and free WiFi. Ubytování Liszt Ferenc Apartments se nachází ve městě (Maďarsko - Bacs-Kiskun).

Boutique Hotel Center

9,3

Boutique Hotel Center

Ubytování (Hotel) Boutique Hotel Center. Boutique Hotel Center se nachází ve městě Kecskemét. Ubytování Boutique Hotel Center se nachází ve městě (Maďarsko - Bacs-Kiskun).

Royal Apartment 2

9,2

Royal Apartment 2

Ubytování (Privát) Royal Apartment 2. Set in Kecskemét, 45 km from Cserkeszőlő, Royal Apartment 2 offers a terrace and free WiFi. Ubytování Royal Apartment 2 se nachází ve městě (Maďarsko - Bacs-Kiskun).

Mediterrán Vendégház

9,2

Mediterrán Vendégház

Ubytování (Penzion) Mediterrán Vendégház. Hotel Mediterrán Vendégház se nachází 200 metrů od centra města Kecskemét a nabízí bezplatné Wi-Fi, neplacené soukromé parkoviště a zahradu. Ubytování Mediterrán Vendégház se nachází ve městě Kecskemét (Maďarsko - Bacs-Kiskun).

Hotel Talizmán

9,2

Hotel Talizmán

Ubytování (Hotel) Hotel Talizmán. Hotel Talizmán se nachází v centru města Kecskemét a nabízí klimatizované pokoje s vlastní koupelnou, kabelovou TV a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Hotel Talizmán se nachází ve městě (Maďarsko - Bacs-Kiskun).

Hotel Central

9,1

Hotel Central

Ubytování (Hotel) Hotel Central. Hotel Central is located in Kecskemét. The air-conditioned rooms provide a city view and come with a wardrobe and free WiFi. Ubytování Hotel Central se nachází ve městě (Maďarsko - Bacs-Kiskun).

Royal Apartment Kecskemét

9,1

Royal Apartment Kecskemét

Ubytování (Apartmány) Royal Apartment Kecskemét. Royal Apartment Kecskemét, snadno dostupný z dálnice M5, se nachází 1 km od centra města. Ubytování Royal Apartment Kecskemét se nachází ve městě (Maďarsko - Bacs-Kiskun).

Hotel Bestseller

9

Hotel Bestseller

Ubytování (Hotel) Hotel Bestseller. Hotel Bestseller se nachází v Kecskemétu a nabízí terasu. Tento 4hvězdičkový hotel má zahradu a klimatizované pokoje s bezplatným Wi-Fi a vlastní... Ubytování Hotel Bestseller se nachází ve městě Kecskemét (Maďarsko - Bacs-Kiskun).

Four Points by Sheraton Kecskemét Hotel és Konferenciaközpont

8,9

Four Points by Sheraton Kecskemét Hotel és Konferenciaközpont

Ubytování (Hotel) Four Points by Sheraton Kecskemét Hotel és Konferenciaközpont. Four Points by Sheraton Kecskemét se nachází 15 minut pěšky od centra. Ubytování Four Points by Sheraton Kecskemét Hotel és Konferenciaközpont se nachází ve městě (Maďarsko - Bacs-Kiskun).

Csalogány Apartman

8,8

Csalogány Apartman

Ubytování (Apartmán) Csalogány Apartman. Csalogány Apartman is a self-catering accommodation located in a quiet area of Kecskemét. Free WiFi access is available and so is free parking. Ubytování Csalogány Apartman se nachází ve městě (Maďarsko - Bacs-Kiskun).

Barokk Antik Panzió

8,7

Barokk Antik Panzió

Ubytování (Penzion) Barokk Antik Panzió. Barokk Antik Panzió se nachází v centru města Kecskemét a zahrnuje zahradu s grilem. Ubytování Barokk Antik Panzió se nachází ve městě (Maďarsko - Bacs-Kiskun).

Highway House

8,7

Highway House

Ubytování (Penzion) Highway House. Highway House se nachází na pláži v Kecskemétu a nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Nabízí rodinné pokoje a gril. Nabízí výhled do zahrady a terasu. Ubytování Highway House se nachází ve městě Kecskemét (Maďarsko - Bacs-Kiskun).

Kazinczy Apartment

8,6

Kazinczy Apartment

Ubytování (Penzion) Kazinczy Apartment. Set in Kecskemét, Kazinczy Apartment offers a garden. Ubytování Kazinczy Apartment se nachází ve městě (Maďarsko - Bacs-Kiskun).

Erika Vendégház

8,6

Erika Vendégház

Ubytování (Penzion) Erika Vendégház. Set in Kecskemét, Erika Vendégház has a garden and terrace. Ubytování Erika Vendégház se nachází ve městě Kecskemét (Maďarsko - Bacs-Kiskun).

Szőlőfürt Fogadó

8,5

Szőlőfürt Fogadó

Ubytování (Bed and breakfast) Szőlőfürt Fogadó. Szőlőfürt Fogadó se nachází v Kecskemétu v regionu Bacs-Kiskun a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplaceným soukromým parkovištěm. Ubytování Szőlőfürt Fogadó se nachází ve městě Kecskemét (Maďarsko - Bacs-Kiskun).

Aranyhomok Business City-Wellness-Hotel

8,5

Aranyhomok Business City-Wellness-Hotel

Ubytování (Hotel) Aranyhomok Business City-Wellness-Hotel. Tento moderní 4hvězdičkový hotel se nachází na hlavním náměstí v Kecskemétu. Nabízí restauraci a wellness centrum s krytým bazénem. Ubytování Aranyhomok Business City-Wellness-Hotel se nachází ve městě (Maďarsko - Bacs-Kiskun).

Gokart Hotel

8,5

Gokart Hotel

Ubytování (Hotel) Gokart Hotel. Gokart Hotel se nachází ve městě Kecskemét. Nabízí ubytování v moderně zařízených pokojích s TV s plochou obrazovkou a bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách. Ubytování Gokart Hotel se nachází ve městě (Maďarsko - Bacs-Kiskun).

Centrál Motel

8,5

Centrál Motel

Ubytování (Motel) Centrál Motel. Centrál Motel se nachází v Kecskemétu, 200 metrů od centra a 6 minut jízdy od dálnice M5, a nabízí ubytování s lednicí, satelitní TV a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Centrál Motel se nachází ve městě Kecskemét (Maďarsko - Bacs-Kiskun).

Napfény Pihenő és Rendezvényház

8,3

Napfény Pihenő és Rendezvényház

Ubytování (Penzion) Napfény Pihenő és Rendezvényház. Situated in Kecskemét, 38 km from Cserkeszőlő, Napfény Pihenő és Rendezvényház boasts air-conditioned rooms with free WiFi. Ubytování Napfény Pihenő és Rendezvényház se nachází ve městě (Maďarsko - Bacs-Kiskun).

Park Vendégház

8,2

Park Vendégház

Ubytování (Penzion) Park Vendégház. Park Vendégház is set in Kecskemét, 750 metres from Cifrapalota, the iconinc Art Nouveau building. Ubytování Park Vendégház se nachází ve městě (Maďarsko - Bacs-Kiskun).

Bajor Panzió

8,2

Bajor Panzió

Ubytování (Bed and breakfast) Bajor Panzió. Offering rooms with free Wi-Fi on the peaceful outskirts of Kecskemét, Bajor Panzió has a restaurant serving Hungarian and Bavarian specialities, as well... Ubytování Bajor Panzió se nachází ve městě (Maďarsko - Bacs-Kiskun).

Hotel Uno

8,1

Hotel Uno

Ubytování (Hotel) Hotel Uno. Hotel Uno se nachází v centru města Kecskemét a nabízí ubytování v menších pokojích a apartmá s kabelovou TV a Wi-Fi zdarma. Ubytování Hotel Uno se nachází ve městě (Maďarsko - Bacs-Kiskun).

Cifra Motel

8

Cifra Motel

Ubytování (Economy business hotel) Cifra Motel. Cifra Motel features accommodation in Kecskemét. There is a terrace and guests can make use of free WiFi and free private parking. Ubytování Cifra Motel se nachází ve městě (Maďarsko - Bacs-Kiskun).

Hotel Három Gúnár

7,8

Hotel Három Gúnár

Ubytování (Hotel) Hotel Három Gúnár. Situated in the heart of Kecskemét, Hotel Három Gúnár offers rooms with free Wi-Fi and cable TV, just a 2-minute walk from the Katona József Theatre. Ubytování Hotel Három Gúnár se nachází ve městě (Maďarsko - Bacs-Kiskun).

Pension szálló és Kemping

7,8

Pension szálló és Kemping

Ubytování (Hostel) Pension szálló és Kemping. Set in Kecskemét, Pension szálló és Kemping offers a garden. There is a terrace and guests can make use of free WiFi and free private parking. Ubytování Pension szálló és Kemping se nachází ve městě (Maďarsko - Bacs-Kiskun).

Granada Conference, Wellness and Sport Hotel

7,8

Granada Conference, Wellness and Sport Hotel

Ubytování (Hotel) Granada Conference, Wellness and Sport Hotel. Hotel Granada Conference, Wellness and Sport, který se nachází v Kadafalva na západní straně Kecskemét, je vzdálen 7 km od centra města. Ubytování Granada Conference, Wellness and Sport Hotel se nachází ve městě (Maďarsko - Bacs-Kiskun).

Sport Hotel

7,8

Sport Hotel

Ubytování (Hotel) Sport Hotel. Sport Hotel se nachází v Kecskemétu, pouhých 2,5 km od dálnice M5 a 2 km od centra města, a nabízí klimatizované pokoje s koupelnou a připojením k... Ubytování Sport Hotel se nachází ve městě (Maďarsko - Bacs-Kiskun).

Kecskemét Guesthouse

7,7

Kecskemét Guesthouse

Ubytování (Penzion) Kecskemét Guesthouse. Situated a 6-minute drive from the M5 motorway and within 2 km from the centre of Kecskemét, Kecskemét Guesthouse offers contemporary designed... Ubytování Kecskemét Guesthouse se nachází ve městě (Maďarsko - Bacs-Kiskun).

Juniperus Park Hotel Kecskemét

7,4

Juniperus Park Hotel Kecskemét

Ubytování (Hotel) Juniperus Park Hotel Kecskemét. Juniperus Park Hotel Kecskemét se nachází blízko dálnice M5 a továrny Mercedes Benz, v blízkosti centra města Kecskemét. Ubytování Juniperus Park Hotel Kecskemét se nachází ve městě (Maďarsko - Bacs-Kiskun).

Véndiófa Szálláshely

6,8

Véndiófa Szálláshely

Ubytování (Penzion) Véndiófa Szálláshely. Offering an à la carte restaurant with a bar, Véndiófa Szálláshely is located in Kecskemét. It also features a 24-hour reception and free WiFi. Ubytování Véndiófa Szálláshely se nachází ve městě (Maďarsko - Bacs-Kiskun).

Apollo Hotel

6,8

Apollo Hotel

Ubytování (Hotel) Apollo Hotel. Apollo Hotel stojí v tiché ulici v centru města Kecskemét, 800 metrů od vlakového nádraží, a nabízí bezplatné Wi-Fi a neplacené parkoviště. Ubytování Apollo Hotel se nachází ve městě (Maďarsko - Bacs-Kiskun).

Orsi Szálláshelyek Kecskemét 2

6,8

Orsi Szálláshelyek Kecskemét 2

Ubytování (Apartmány) Orsi Szálláshelyek Kecskemét 2. Orsi Szálláshelyek Kecskemét 2 se nachází v Kecskemétu, 31 km od Ceglédu, a nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Orsi Szálláshelyek Kecskemét 2 se nachází ve městě Kecskemét (Maďarsko - Bacs-Kiskun).

Golden Residence Kecskemét

Golden Residence Kecskemét

Ubytování (Apartmán) Golden Residence Kecskemét. Golden Residence Kecskemét se nachází v Kecskemétu a nabízí zahradu a terasu. Do Ceglédu je to 31 km. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Golden Residence Kecskemét se nachází ve městě Kecskemét (Maďarsko - Bacs-Kiskun).

MoMa Homes Kecskemét

MoMa Homes Kecskemét

Ubytování (Apartmán) MoMa Homes Kecskemét. MoMa Homes Kecskemét se nachází v Kecskemétu v regionu Bacs-Kiskun a nabízí balkon a výhled na město. 30 km od Ceglédu. Ubytování MoMa Homes Kecskemét se nachází ve městě Kecskemét (Maďarsko - Bacs-Kiskun).

Andrea apartman

Andrea apartman

Ubytování (Privát) Andrea apartman. Featuring air-conditioned accommodation with a terrace, Andrea apartman is set in Kecskemét. Ubytování Andrea apartman se nachází ve městě Kecskemét (Maďarsko - Bacs-Kiskun).

Cuckoo Nest - Kakukfészek

Cuckoo Nest - Kakukfészek

Ubytování (Vila) Cuckoo Nest - Kakukfészek. Boasting a shared lounge, a garden, and barbecue facilities, Cuckoo Nest - Kakukfészek offers accommodation in Kecskemét with free WiFi and garden views. Ubytování Cuckoo Nest - Kakukfészek se nachází ve městě Kecskemét (Maďarsko - Bacs-Kiskun).

Szent Erzsébet Apartmanház

Szent Erzsébet Apartmanház

Ubytování (Apartmán) Szent Erzsébet Apartmanház. Located in Kecskemét in the Bacs-Kiskun region, Szent Erzsébet Apartmanház has a garden. Ubytování Szent Erzsébet Apartmanház se nachází ve městě (Maďarsko - Bacs-Kiskun).

Ubytování ve městě Kecskemét

Město Kecskemét se nachází na území země Maďarsko. Momentálně pro vás evidujeme celkem 58 hotelů a ubytování ve městě Kecskemét.