Hledat

Ubytování

Apulie

V regionu Apulie (Itálie) máme celkem 26257 hotelů a ubytování.

Pro region Apulie doporučujeme se ubytovat v těchto městech: Gallipoli (1457), Ostuni (1196), Lecce (1097), Bari (998), Monopoli (840), Porto Cesareo (818), Otranto (569), Vieste (566), Torre San Giovanni Ugento (410), Martina Franca (404). Tato města stojí za to navštívit a stravit v nich svou dovolenou.

Nejlepší ubytování v hotelech regionu Apulie

Nejlepší ubytování v hotelech regionu Apulie

Appartamento Matilde

10

Appartamento Matilde

Ubytování (Apartmán) Appartamento Matilde. Appartamento Matilde se nachází v Racale a nabízí klimatizované ubytování se soukromým bazénem. 44 km od Lecce. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Appartamento Matilde se nachází ve městě Racale (Itálie - Apulie).

Alloggio incantevole a500m dal mare con posto auto

10

Alloggio incantevole a500m dal mare con posto auto

Ubytování (Prázdninové domy) Alloggio incantevole a500m dal mare con posto auto. Alloggio incantevole a500m dal mare con posto auto se nachází ve městě Sant'Isidoro. 26 km od Lecce. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Alloggio incantevole a500m dal mare con posto auto se nachází ve městě Sant'Isidoro (Itálie - Apulie).

AllegrHouse: intero appartamento

10

AllegrHouse: intero appartamento

Ubytování (Apartmány) AllegrHouse: intero appartamento. AllegrHouse se nachází v Brindisi, 16 km od rezervace Torre Guaceto a 39 km od náměstí Sant' Oronzo. Ubytování AllegrHouse: intero appartamento se nachází ve městě Brindisi (Itálie - Apulie).

A due passi dal mare

10

A due passi dal mare

Ubytování (Penzion) A due passi dal mare. A due passi dal mare se nachází v Trani, necelý 1 km od pláže Trani, a nabízí klimatizované ubytování a bar. Ubytování A due passi dal mare se nachází ve městě Trani (Itálie - Apulie).

A Casa Noscia

10

A Casa Noscia

Ubytování (Apartmány) A Casa Noscia. A Casa Noscia se nachází v Capilungo v Apulii a nabízí zahradu. 48 km od Lecce. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování A Casa Noscia se nachází ve městě Capilungo (Itálie - Apulie).

"LA TORRE" di POZZO VOLITO

10

"LA TORRE" di POZZO VOLITO

Ubytování (Prázdninový dům) "LA TORRE" di POZZO VOLITO. Ubytování LA TORRE di POZZO VOLITO se nachází v Patù a nabízí soukromý bazén, výhled do zahrady a patio. Nabízí bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště. Ubytování "LA TORRE" di POZZO VOLITO se nachází ve městě Patù (Itálie - Apulie).

"IL BOSCO" di POZZO VOLITO

10

"IL BOSCO" di POZZO VOLITO

Ubytování (Prázdninový dům) "IL BOSCO" di POZZO VOLITO. Ubytování "IL BOSCO" di POZZO VOLITO se nachází v Patù a nabízí soukromý bazén, výhled do zahrady a patio. Ubytování "IL BOSCO" di POZZO VOLITO se nachází ve městě Patù (Itálie - Apulie).

29BARRA31

10

29BARRA31

Ubytování (Prázdninový dům) 29BARRA31. 29BARRA31 se nachází v Merine a nabízí ubytování s terasou a bezplatným Wi-Fi. 5 km od Lecce. Ubytování 29BARRA31 se nachází ve městě Merine (Itálie - Apulie).

Appartamento Grace

10

Appartamento Grace

Ubytování (Apartmány) Appartamento Grace. Appartamento Grace se nachází v Otrantu, jen 1,3 km od Spiaggia degli Scaloni a méně než 1 km od Castello di Otranto, a nabízí balkon. Ubytování Appartamento Grace se nachází ve městě Otranto (Itálie - Apulie).

Appartamento Carmen Torre dell'Orso - 4 posti letto

10

Appartamento Carmen Torre dell'Orso - 4 posti letto

Ubytování (Prázdninový dům) Appartamento Carmen Torre dell'Orso - 4 posti letto. Appartamento Carmen Torre dell'Orso - 4 posti letto se nachází v Torre dell'Orso a nabízí klimatizované ubytování s balkonem. Ubytování Appartamento Carmen Torre dell'Orso - 4 posti letto se nachází ve městě (Itálie - Apulie).

Appartamento Calilla

10

Appartamento Calilla

Ubytování (Apartmán) Appartamento Calilla. Appartamento Calilla se nachází v Tarantu a nabízí vířivku. Nabízí balkon a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Appartamento Calilla se nachází ve městě Taranto (Itálie - Apulie).

Angela's Loft

10

Angela's Loft

Ubytování (Apartmány) Angela's Loft. Angela's Loft se nachází v Bari, 1,6 km od pláže Pane e Pomodoro a 3 km od pláže Torre Quetta. Ubytování Angela's Loft se nachází ve městě Bari (Itálie - Apulie).

Angels apartment

10

Angels apartment

Ubytování (Apartmány) Angels apartment. Angels apartment se nachází v Bari, 2,7 km od pláže Pane e Pomodoro, necelý 1 km od hlavního vlakového nádraží a 18 minut chůze od divadla Teatro... Ubytování Angels apartment se nachází ve městě Bari (Itálie - Apulie).

Antico Trullo Ulmo

10

Antico Trullo Ulmo

Ubytování (Prázdninový dům) Antico Trullo Ulmo. Antico Trullo Ulmo se nachází v Ceglie Messapica a nabízí zahradu, sezónní venkovní bazén a výhled do zahrady. 17 km od Ostuni. Ubytování Antico Trullo Ulmo se nachází ve městě Ceglie Messapica (Itálie - Apulie).

Antica Dimora Fontò

10

Antica Dimora Fontò

Ubytování (Prázdninové domy) Antica Dimora Fontò. Antica Dimora Fontò se nachází ve Felline, 16 km od regionální rezervace Punta Pizzo a 20 km od vlakového nádraží Gallipoli. Ubytování Antica Dimora Fontò se nachází ve městě Felline (Itálie - Apulie).

Attico San Biagio

10

Attico San Biagio

Ubytování (Apartmány) Attico San Biagio. Attico San Biagio se nachází v Lecce, necelý 1 km od náměstí Piazza Mazzini, 6 minut chůze od náměstí Sant' Oronzo a 26 km od Rocy. Nabízí bar a terasu. Ubytování Attico San Biagio se nachází ve městě Lecce (Itálie - Apulie).

Attico Tramonti sui due Mari

10

Attico Tramonti sui due Mari

Ubytování (Apartmán) Attico Tramonti sui due Mari. Attico Tramonti sui due Mari se nachází v obci Leuca a nabízí klimatizované ubytování s balkonem. Ubytování Attico Tramonti sui due Mari se nachází ve městě Leuca (Itálie - Apulie).

Appartamento Virginia, lido san Giovanni, Gallipoli

10

Appartamento Virginia, lido san Giovanni, Gallipoli

Ubytování (Apartmán) Appartamento Virginia, lido san Giovanni, Gallipoli. Appartamento Virginia, lido san Giovanni, Gallipoli se nachází v Gallipoli a nabízí klimatizované ubytování s balkonem. Ubytování Appartamento Virginia, lido san Giovanni, Gallipoli se nachází ve městě Gallipoli (Itálie - Apulie).

Bed and breakfast Le sirene 2.0

10

Bed and breakfast Le sirene 2.0

Ubytování (Bed and breakfast) Bed and breakfast Le sirene 2.0. Bed and breakfast se nachází v Bari, 1,9 km od hlavního vlakového nádraží a 3,2 km od divadla Teatro Margherita, Bed and Breakfast. breakfast Le sirene 2. Ubytování Bed and breakfast Le sirene 2.0 se nachází ve městě Bari (Itálie - Apulie).

Appartamentino incantevole a Bari

10

Appartamentino incantevole a Bari

Ubytování (Apartmány) Appartamentino incantevole a Bari. Appartamentino incantevole a Bari se nachází v Bari, 1 km od divadla Teatro Margherita, 1,1 km od hlavního vlakového nádraží a 1,6 km od katedrály. Ubytování Appartamentino incantevole a Bari se nachází ve městě Bari (Itálie - Apulie).

Casa Pietronati

10

Casa Pietronati

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Pietronati. Casa Pietronati se nachází v Andranu. 45 km od Lecce. Ubytování Casa Pietronati se nachází ve městě Andrano (Itálie - Apulie).

Casa Perricci - short lets - Monopoli (BA)

10

Casa Perricci - short lets - Monopoli (BA)

Ubytování (Prázdninové domy) Casa Perricci - short lets - Monopoli (BA). Casa Perricci - short lets - Monopoli (BA) se nachází v Monopoli, 300 metrů od pláže Porta Vecchia a 1,5 km od Cala Paradiso. Ubytování Casa Perricci - short lets - Monopoli (BA) se nachází ve městě Monopoli (Itálie - Apulie).

Casa Rubino Holiday Home

10

Casa Rubino Holiday Home

Ubytování (Apartmán) Casa Rubino Holiday Home. Casa Rubino Holiday Home se nachází v Troii. Toto klimatizované ubytování je vzdálené 23 km od Foggie. Ubytování Casa Rubino Holiday Home se nachází ve městě Troia (Itálie - Apulie).

Casa Rox

10

Casa Rox

Ubytování (Prázdninové domy) Casa Rox. Casa Rox se nachází v Manfredonii. 33 km od Peschici. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Casa Rox se nachází ve městě Manfredonia (Itálie - Apulie).

Casa Rosy

10

Casa Rosy

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Rosy. Prázdninový dům Casa Rosy se nachází v Torre Chianca, 100 metrů od písečné pláže a 15 km od Lecce. Nabízí výhled na moře a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Casa Rosy se nachází ve městě Monte Grappa (Itálie - Apulie).

Casa Vacanze Fiore di Loto

10

Casa Vacanze Fiore di Loto

Ubytování (Prázdninové domy) Casa Vacanze Fiore di Loto. Located in Leporano, Casa Vacanze Fiore di Loto provides accommodation with a private pool, a terrace and city views. Ubytování Casa Vacanze Fiore di Loto se nachází ve městě Leporano (Itálie - Apulie).

Casa con finestra che vede il mare

10

Casa con finestra che vede il mare

Ubytování (Vily) Casa con finestra che vede il mare. Casa con finestra che vede il mare se nachází ve Fasanu a nabízí klimatizované ubytování s terasou. Alberobello leží 12 km daleko. Ubytování Casa con finestra che vede il mare se nachází ve městě Selva di Fasano (Itálie - Apulie).

Casa Carmen

10

Casa Carmen

Ubytování (Apartmány) Casa Carmen. Casa Carmen se nachází v Castellana Grotte v Apulii a nabízí balkon. Katedrála v Bari a bazilika San Nicola jsou vzdálené 41 km. Ubytování Casa Carmen se nachází ve městě Castellana Grotte (Itálie - Apulie).

casa del Carrubo

10

casa del Carrubo

Ubytování (Prázdninový dům) casa del Carrubo. Casa del Carrubo se nachází v Gagliano del Capo v Apulii a nabízí zahradu. 9 km od přístavu Marina di Pescoluse. Ubytování casa del Carrubo se nachází ve městě Gagliano del Capo (Itálie - Apulie).

Casa di Campagna

10

Casa di Campagna

Ubytování (Bed and breakfast) Casa di Campagna. Casa di Campagna se nachází v Trani v Apulii a nabízí zahradu. 39 km od Bari. Na místě je soukromé neplacené parkoviště. Ubytování Casa di Campagna se nachází ve městě Trani (Itálie - Apulie).

Cala Golden Apartment

10

Cala Golden Apartment

Ubytování (Prázdninový dům) Cala Golden Apartment. Cala Golden Apartment se nachází v Porto Cesareo, 1,9 km od ostrova Isola dei Conigli, 2,2 km od pláže Porto Cesareo a 1,1 km od archeologického naleziště... Ubytování Cala Golden Apartment se nachází ve městě Porto Cesareo (Itálie - Apulie).

CASA ANGELA

10

CASA ANGELA

Ubytování (Apartmány) CASA ANGELA. CASA ANGELA se nachází asi 3,4 km od přístavu Vieste a nabízí ubytování s terasou, balkonem a výhledem do zahrady. Ubytování CASA ANGELA se nachází ve městě Vieste (Itálie - Apulie).

Caribia b&b

10

Caribia b&b

Ubytování (Bed and breakfast) Caribia b&b. Caribia b&b se nachází v Torre Lapillo a nabízí výhled na moře, restauraci a bar. Ubytování Caribia b&b se nachází ve městě Torre Lapillo (Itálie - Apulie).

Casa Settembre

10

Casa Settembre

Ubytování (Apartmány) Casa Settembre. Casa Settembre se nachází v Galatonu, 26 km od náměstí Sant' Oronzo a 27 km od náměstí Piazza Mazzini. Ubytování Casa Settembre se nachází ve městě Galatone (Itálie - Apulie).

Casa Sergi

10

Casa Sergi

Ubytování (Apartmány) Casa Sergi. Casa Sergi se nachází v Torre dell'Orso, jen 1,9 km od pláže Torre Sant'Andrea. Nabízí sdílený lounge, zahradu a sdílenou kuchyň. Ubytování Casa Sergi se nachází ve městě (Itálie - Apulie).

Casa storica La Terrazza

10

Casa storica La Terrazza

Ubytování (Prázdninové domy) Casa storica La Terrazza. Casa storica La Terrazza se nachází asi 45 km od náměstí Sant' Oronzo a nabízí ubytování s terasou, kávovarem a výhledem na město. Ubytování Casa storica La Terrazza se nachází ve městě Matino (Itálie - Apulie).

Boho House Bari

10

Boho House Bari

Ubytování (Apartmány) Boho House Bari. Boho House Bari se nachází v Bari, 1,2 km od divadla Teatro Margherita, 1,1 km od katedrály a necelý 1 km od hlavního vlakového nádraží. Ubytování Boho House Bari se nachází ve městě Bari (Itálie - Apulie).

B&B Caterina

10

B&B Caterina

Ubytování (Bed and breakfast) B&B Caterina. B&B Caterina se nachází 33 km od stadionu Pino Zaccheria a nabízí sdílený lounge, terasu a klimatizované pokoje s terasou a bezplatným Wi-Fi. Ubytování B&B Caterina se nachází ve městě Biccari (Itálie - Apulie).

Casetta Maria Grazia

10

Casetta Maria Grazia

Ubytování (Apartmán) Casetta Maria Grazia. Casetta Maria Grazia se nachází v Melissanu a nabízí ubytování s terasou a bezplatným Wi-Fi. Klimatizované ubytování leží 42 km od Lecce. Ubytování Casetta Maria Grazia se nachází ve městě Melissano (Itálie - Apulie).

Casetta Enjoy

10

Casetta Enjoy

Ubytování (Prázdninový dům) Casetta Enjoy. Casetta Enjoy se nachází v Calimera v Apulii a nabízí terasu. 15 km od Lecce. Ubytování Casetta Enjoy se nachází ve městě (Itálie - Apulie).

Casetta via Lazio

10

Casetta via Lazio

Ubytování (Apartmány) Casetta via Lazio. Casetta via Lazio se nachází v Mesagne, 29 km od rezervace Torre Guaceto, a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi. Ubytování Casetta via Lazio se nachází ve městě Mesagne (Itálie - Apulie).

Casetta a due passi dal castello

10

Casetta a due passi dal castello

Ubytování (Apartmány) Casetta a due passi dal castello. Casetta a due passi dal castello se nachází v Otrantu, 500 metrů od pláže Marina a 200 metrů od hradu Castello di Otranto. Ubytování Casetta a due passi dal castello se nachází ve městě Otranto (Itálie - Apulie).

Elementi Luxury House

10

Elementi Luxury House

Ubytování (Prázdninové domy) Elementi Luxury House. Elementi Luxury House se nachází v Otrantu, 700 metrů od Spiaggia degli Scaloni a 1,6 km od pláže Castellana. Ubytování Elementi Luxury House se nachází ve městě Otranto (Itálie - Apulie).

Elegante Location Gallipoli

10

Elegante Location Gallipoli

Ubytování (Prázdninový dům) Elegante Location Gallipoli. Elegante Location Gallipoli se nachází v Gallipoli, v blízkosti pláže Rivabella. Nabízí ubytování s barem, půjčovnu kol, soukromou pláž, zahradu a terasu. Ubytování Elegante Location Gallipoli se nachází ve městě Il Monte (Itálie - Apulie).

Eusebio's House by Holiday World

10

Eusebio's House by Holiday World

Ubytování (Apartmán) Eusebio's House by Holiday World. Eusebio's House by Holiday World se nachází v Cisterninu. 17 km od Alberobella. Ubytování Eusebio's House by Holiday World se nachází ve městě Cisternino (Itálie - Apulie).

COMES 33 HOME

10

COMES 33 HOME

Ubytování (Apartmán) COMES 33 HOME. COMES se nachází v Monopoli, 300 metrů od pláže Porta Vecchia a 1,7 km od Cala Paradiso. Ubytování COMES 33 HOME se nachází ve městě Monopoli (Itálie - Apulie).

Come una volta - Trulli&Dimore

10

Come una volta - Trulli&Dimore

Ubytování (Prázdninové domy) Come una volta - Trulli&Dimore. Come una volta - Trulli&Dimore nabízí ubytování s terasou a výhledem do zahrady, asi 2,5 km od kostela sv. Antonína. Ubytování Come una volta - Trulli&Dimore se nachází ve městě Martina Franca (Itálie - Apulie).

CASADINA - pochi passi dal centro di Monopoli

10

CASADINA - pochi passi dal centro di Monopoli

Ubytování (Apartmán) CASADINA - pochi passi dal centro di Monopoli. CASADINA - pochi passi dal centro di Monopoli se nachází v Monopoli, necelý 1 km od pláže Lido Pantano, 12 minut chůze od pláže Porta Vecchia a 1,2 km od... Ubytování CASADINA - pochi passi dal centro di Monopoli se nachází ve městě Monopoli (Itálie - Apulie).

casamare33

10

casamare33

Ubytování (Apartmán) casamare33. casamare33 se nachází v Monopoli, 600 metrů od pláže Lido Pantano a necelý 1 km od pláže Cala Suschetta. Nabízí zahradu a klimatizaci. Nabízí terasu. Ubytování casamare33 se nachází ve městě Monopoli (Itálie - Apulie).

CASALE SOFIA E MARIAGIULIA

10

CASALE SOFIA E MARIAGIULIA

Ubytování (Prázdninový dům) CASALE SOFIA E MARIAGIULIA. CASALE SOFIA E MARIAGIULIA se nachází v Alessanu a nabízí sdílený lounge a zahradu. 10 km od přístavu Marina di Pescoluse. Ubytování CASALE SOFIA E MARIAGIULIA se nachází ve městě Alessano (Itálie - Apulie).

Casa Vacanze Rosita

10

Casa Vacanze Rosita

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Vacanze Rosita. Casa Vacanze Rosita se nachází v Marina di Pescoluse a nabízí zahradu, gril a terasu. 15 km od přístavu Porto. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Casa Vacanze Rosita se nachází ve městě Marina di Pescoluse (Itálie - Apulie).

Ubytování v městech regionu Apulie

Ubytování v městech regionu Apulie

Ubytování v regionu Apulie - Itálie

Momentálně pro vás evidujeme celkem 26257 hotelů, penzionů, apartmánů, kempů a jiných druhů ubytování v regionu Apulie.

Pro region Apulie doporučujeme se ubytovat v těchto městech: Gallipoli (1457), Ostuni (1196), Lecce (1097), Bari (998), Monopoli (840), Porto Cesareo (818), Otranto (569), Vieste (566), Torre San Giovanni Ugento (410), Martina Franca (404). Tato města stojí za to navštívit a stravit v nich svou dovolenou.

Region Apulie může být skvělým místem pro strávení dovolené.