Hledat

Ubytování

Ubytování město Lecce

Ve městě Lecce (Itálie) máme celkem 1097 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Lecce

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Lecce

Attico San Biagio

10

Attico San Biagio

Ubytování (Apartmány) Attico San Biagio. Attico San Biagio se nachází v Lecce, necelý 1 km od náměstí Piazza Mazzini, 6 minut chůze od náměstí Sant' Oronzo a 26 km od Rocy. Nabízí bar a terasu. Ubytování Attico San Biagio se nachází ve městě Lecce (Itálie - Apulie).

Civico40 Apartment

10

Civico40 Apartment

Ubytování (Apartmány) Civico40 Apartment. Civico40 Apartment se nachází v historickém centru Lecce, 600 metrů od náměstí Piazza Mazzini, 70 metrů od náměstí Sant' Oronzo a 27 km od Rocy. Ubytování Civico40 Apartment se nachází ve městě Lecce (Itálie - Apulie).

Corte dei Miracoli

10

Corte dei Miracoli

Ubytování (Apartmány) Corte dei Miracoli. Corte dei Miracoli se nachází v Lecci, 1,5 km od náměstí Sant' Oronzo, 28 km od města Roca a 1,2 km od katedrály. 2,8 km od náměstí Piazza Mazzini. Ubytování Corte dei Miracoli se nachází ve městě Lecce (Itálie - Apulie).

La CASA DI GIOVANNI 2

10

La CASA DI GIOVANNI 2

Ubytování (Apartmány) La CASA DI GIOVANNI 2. La CASA DI GIOVANNI 2 se nachází 1,6 km od náměstí Piazza Mazzini a nabízí ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi. Ubytování La CASA DI GIOVANNI 2 se nachází ve městě Lecce (Itálie - Apulie).

Maison Lumière Holiday Home

10

Maison Lumière Holiday Home

Ubytování (Prázdninový dům) Maison Lumière Holiday Home. Maison Lumière Holiday Home se nachází v Lecci, 2,4 km od náměstí Piazza Mazzini, 1,6 km od katedrály a 1,1 km od brány Porta Rudiae. Ubytování Maison Lumière Holiday Home se nachází ve městě Lecce (Itálie - Apulie).

Villa piscina, calcio, tennis, beach-volley m990

10

Villa piscina, calcio, tennis, beach-volley m990

Ubytování (Vila) Villa piscina, calcio, tennis, beach-volley m990. Villa piscina, calcio, tenis, plážový volejbal m990 se nachází asi 6 km od náměstí Sant' Oronzo a nabízí ubytování s terasou, rychlovarnou konvicí a... Ubytování Villa piscina, calcio, tennis, beach-volley m990 se nachází ve městě (Itálie - Apulie).

Villa Rapolla by RivedelSalento

10

Villa Rapolla by RivedelSalento

Ubytování (Vily) Villa Rapolla by RivedelSalento. Villa Rapolla nabízí ubytování s vlastním bazénem, výhledem do zahrady a terasou. a Lecce se nachází v Lecci. 3,4 km od náměstí Piazza Mazzini. Ubytování Villa Rapolla by RivedelSalento se nachází ve městě (Itálie - Apulie).

Villino Quattro Stagioni

10

Villino Quattro Stagioni

Ubytování (Vila) Villino Quattro Stagioni. Ubytování se nachází v Lecce, 1 km od náměstí Piazza Mazzini a 600 metrů od náměstí Sant' Oronzo. Ubytování Villino Quattro Stagioni se nachází ve městě (Itálie - Apulie).

Terrazza 44

10

Terrazza 44

Ubytování (Apartmány) Terrazza 44. Terrazza 44 se nachází v Lecci, necelý 1 km od náměstí Sant' Oronzo a 16 minut chůze od náměstí Piazza Mazzini, a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi,... Ubytování Terrazza 44 se nachází ve městě (Itálie - Apulie).

Casa Stanga

10

Casa Stanga

UbytováníCasa Stanga. Casa Stanga se nachází v Lecci, 1,6 km od náměstí Sant' Oronzo, 1,8 km od náměstí Piazza Mazzini a 28 km od města Roca. Ubytování Casa Stanga se nachází ve městě Lecce (Itálie - Apulie).

SalentoSouthApulia - MY Home Ronzini

10

SalentoSouthApulia - MY Home Ronzini

UbytováníSalentoSouthApulia - MY Home Ronzini. SalentoSouthApulia - MY Home Ronzini se nachází v Lecci v Apulii a nabízí balkon. Ubytování SalentoSouthApulia - MY Home Ronzini se nachází ve městě Lecce (Itálie - Apulie).

Made in Raho 1 Lecce

10

Made in Raho 1 Lecce

UbytováníMade in Raho 1 Lecce. Made in Raho 1 Lecce se nachází v Lecce, 500 metrů od náměstí Sant' Oronzo a 1,2 km od náměstí Piazza Mazzini, a nabízí výhled na město. Ubytování Made in Raho 1 Lecce se nachází ve městě Lecce (Itálie - Apulie).

CASAL DI LUPIAE MERCURI

10

CASAL DI LUPIAE MERCURI

UbytováníCASAL DI LUPIAE MERCURI. CASAL DI LUPIAE MERCURI se nachází v Lecci, 2,8 km od náměstí Piazza Mazzini a 3,2 km od náměstí Sant' Oronzo, a nabízí terasu a klimatizaci. Ubytování CASAL DI LUPIAE MERCURI se nachází ve městě Lecce (Itálie - Apulie).

SUITE '400

10

SUITE '400

UbytováníSUITE '400. V historickém centru Lecce, v blízkosti náměstí Sant' Oronzo, SUITE '400 má sdílený lounge, bezplatné Wi-Fi a pračku. Ubytování bylo postaveno v 15. Ubytování SUITE '400 se nachází ve městě Lecce (Itálie - Apulie).

Appartamento Scirocco

10

Appartamento Scirocco

UbytováníAppartamento Scirocco. Appartamento Scirocco se nachází v Lecce, 3,3 km od náměstí Piazza Mazzini a 3,7 km od náměstí Sant' Oronzo. Ubytování Appartamento Scirocco se nachází ve městě Lecce (Itálie - Apulie).

Holiday Home

10

Holiday Home

UbytováníHoliday Home. Holiday Home se nachází v Lecce, 1,9 km od náměstí Piazza Mazzini a 28 km od Rocy, a nabízí klimatizaci. Ubytování Holiday Home se nachází ve městě Lecce (Itálie - Apulie).

Ai Propilei del Duomo Luxury Suite

10

Ai Propilei del Duomo Luxury Suite

Ubytování (Prázdninové domy) Ai Propilei del Duomo Luxury Suite. Ai Propilei del Duomo Luxury Suite se nachází v Lecce, 400 metrů od náměstí Sant' Oronzo, a nabízí ubytování s terasou, bezplatným Wi-Fi a nepřetržitě... Ubytování Ai Propilei del Duomo Luxury Suite se nachází ve městě Lecce (Itálie - Apulie).

A Casa Di Francesca

10

A Casa Di Francesca

Ubytování (Apartmán) A Casa Di Francesca. A Casa Di Francesca se nachází v historickém centru Lecce, 1,3 km od náměstí Piazza Mazzini, 1,2 km od katedrály a 600 metrů od brány Porta Napoli. Ubytování A Casa Di Francesca se nachází ve městě Lecce (Itálie - Apulie).

Corte Tiso

10

Corte Tiso

Ubytování (Apartmány) Corte Tiso. Corte Tiso se nachází v Lecci, 200 metrů od náměstí Sant' Oronzo a méně než 1 km od náměstí Piazza Mazzini. Ubytování Corte Tiso se nachází ve městě Lecce (Itálie - Apulie).

Masseria Tramonti

10

Masseria Tramonti

Ubytování (Vila) Masseria Tramonti. Masseria Tramonti se nachází v Lecci a nabízí terasu, bezplatné Wi-Fi a výhled do zahrady. 3,9 km od náměstí Sant' Oronzo. Ubytování Masseria Tramonti se nachází ve městě Lecce (Itálie - Apulie).

Della Tita Suite

10

Della Tita Suite

Ubytování (Prázdninové domy) Della Tita Suite. Della Tita Suite se nachází v Lecce, necelý 1 km od náměstí Piazza Mazzini a 6 minut chůze od náměstí Sant' Oronzo, a nabízí výhled na město. Ubytování Della Tita Suite se nachází ve městě Lecce (Itálie - Apulie).

Casetta albalè

10

Casetta albalè

Ubytování (Apartmány) Casetta albalè. Casetta albalè se nachází v Lecci, 400 metrů od náměstí Piazza Mazzini, a nabízí balkon, zahradu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Casetta albalè se nachází ve městě Lecce (Itálie - Apulie).

Prezioso suites & rooms

10

Prezioso suites & rooms

Ubytování (Bed and breakfast) Prezioso suites & rooms. Prezioso suites & rooms se nachází 700 metrů od náměstí Piazza Mazzini a nabízí bar, sdílený lounge a nepřetržitě otevřenou recepci. Ubytování Prezioso suites & rooms se nachází ve městě Lecce (Itálie - Apulie).

Roiss Haus Suites

10

Roiss Haus Suites

UbytováníRoiss Haus Suites. Offering city views, Roiss Haus Suites is set in the Old Town district of Lecce, 1 km from Piazza Mazzini and 400 metres from Sant' Oronzo Square. Ubytování Roiss Haus Suites se nachází ve městě Lecce (Itálie - Apulie).

Lecce Centro Exclusive Apartment

10

Lecce Centro Exclusive Apartment

UbytováníLecce Centro Exclusive Apartment. Ubytování se nachází v Lecce, necelý 1 km od náměstí Sant' Oronzo a 19 minut chůze od náměstí Piazza Mazzini. Ubytování Lecce Centro Exclusive Apartment se nachází ve městě Lecce (Itálie - Apulie).

ARISTOCASA

10

ARISTOCASA

UbytováníARISTOCASA. Located 2.7 km from Piazza Mazzini and 3.2 km from Sant' Oronzo Square, ARISTOCASA in Lecce provides air-conditioned accommodation with views of the city... Ubytování ARISTOCASA se nachází ve městě Lecce (Itálie - Apulie).

Coniger 4 Casa vacanze in centro Lecce con Wi-Fi e smart tv

10

Coniger 4 Casa vacanze in centro Lecce con Wi-Fi e smart tv

UbytováníConiger 4 Casa vacanze in centro Lecce con Wi-Fi e smart tv. Coniger 4 Casa vacanze in centro Lecce con Wi-Fi e smart tv is set in the Old Town district of Lecce, 1 km from Piazza Mazzini, 28 km from Roca and 500... Ubytování Coniger 4 Casa vacanze in centro Lecce con Wi-Fi e smart tv se nachází ve městě Lecce (Itálie - Apulie).

Oriental Design Apartment nel centro di Lecce

10

Oriental Design Apartment nel centro di Lecce

UbytováníOriental Design Apartment nel centro di Lecce. Ubytování se nachází v Lecce, necelý 1 km od náměstí Sant' Oronzo a 11 minut chůze od náměstí Piazza Mazzini. Ubytování Oriental Design Apartment nel centro di Lecce se nachází ve městě Lecce (Itálie - Apulie).

La corte dei Messapi

10

La corte dei Messapi

UbytováníLa corte dei Messapi. La corte dei Messapi se nachází 2,9 km od náměstí Piazza Mazzini a 1,6 km od náměstí Sant' Oronzo. Nabízí bezplatné Wi-Fi a terasu. Ubytování La corte dei Messapi se nachází ve městě Lecce (Itálie - Apulie).

MERAKI APARTMENT

10

MERAKI APARTMENT

UbytováníMERAKI APARTMENT. MERAKI APARTMENT se nachází v Lecci, 2,1 km od náměstí Piazza Mazzini, 2,6 km od náměstí Sant' Oronzo a 26 km od Rocy. Ubytování MERAKI APARTMENT se nachází ve městě Lecce (Itálie - Apulie).

Attico con piscina, beach volley, calcetto m991

10

Attico con piscina, beach volley, calcetto m991

Ubytování (Apartmán) Attico con piscina, beach volley, calcetto m991. Attico con piscina, beach volley, calcetto m991 se nachází v Lecci, 4,1 km od náměstí Sant' Oronzo a 5 km od náměstí Piazza Mazzini. Ubytování Attico con piscina, beach volley, calcetto m991 se nachází ve městě Lecce (Itálie - Apulie).

David's Room: City Apartment

10

David's Room: City Apartment

Ubytování (Apartmány) David's Room: City Apartment. David's Room: City Apartment in Lecce nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, 300 metrů od náměstí Piazza Mazzini, 600 metrů od náměstí Sant' Oronzo a 26 km... Ubytování David's Room: City Apartment se nachází ve městě Lecce (Itálie - Apulie).

Casetta Rubichi

10

Casetta Rubichi

Ubytování (Apartmány) Casetta Rubichi. Casetta Rubichi se nachází v historickém centru města Lecce, v blízkosti náměstí Sant' Oronzo. Nabízí bezplatné Wi-Fi a pračku. Ubytování Casetta Rubichi se nachází ve městě Lecce (Itálie - Apulie).

VIANNA SUITES SPA

10

VIANNA SUITES SPA

UbytováníVIANNA SUITES SPA. VIANNA SUITES SPA se nachází v Lecci, 700 metrů od náměstí Piazza Mazzini, a nabízí wellness centrum, wellness balíčky a klimatizované ubytování s... Ubytování VIANNA SUITES SPA se nachází ve městě Lecce (Itálie - Apulie).

Il Parco Casa Vacanze

10

Il Parco Casa Vacanze

UbytováníIl Parco Casa Vacanze. Il Parco Casa Vacanze se nachází v Lecci, 3 km od náměstí Piazza Mazzini, a nabízí klimatizované ubytování s bezplatným Wi-Fi a přístupem na terasu. Ubytování Il Parco Casa Vacanze se nachází ve městě Lecce (Itálie - Apulie).

Le Verdi Dimore

10

Le Verdi Dimore

UbytováníLe Verdi Dimore. Le Verdi Dimore se nachází v Lecce, 4,6 km od náměstí Piazza Mazzini a 30 km od Rocy, a nabízí klimatizaci. 3,8 km od náměstí Sant' Oronzo. Ubytování Le Verdi Dimore se nachází ve městě Lecce (Itálie - Apulie).

La casa del Mare(k)

10

La casa del Mare(k)

UbytováníLa casa del Mare(k). La casa del Mare(k) is located in Lecce, 1.3 km from Sant' Oronzo Square, 1.9 km from Piazza Mazzini, as well as 29 km from Roca. Ubytování La casa del Mare(k) se nachází ve městě Lecce (Itálie - Apulie).

Casa Giuseppina Lecce

10

Casa Giuseppina Lecce

UbytováníCasa Giuseppina Lecce. Casa Giuseppina Lecce se nachází v Lecce, 1,9 km od náměstí Piazza Mazzini a 1,2 km od náměstí Sant' Oronzo. Ubytování Casa Giuseppina Lecce se nachází ve městě Lecce (Itálie - Apulie).

"ELLE home" ATTICO panoramico

10

"ELLE home" ATTICO panoramico

Ubytování"ELLE home" ATTICO panoramico. ELLE home ATTICO panoramico se nachází v Lecci, 2,8 km od náměstí Piazza Mazzini a 3,2 km od náměstí Sant' Oronzo. Nabízí klimatizaci. Ubytování "ELLE home" ATTICO panoramico se nachází ve městě Lecce (Itálie - Apulie).

Palazzo Luce

10

Palazzo Luce

UbytováníPalazzo Luce. Palazzo Luce se nachází v Lecce, 1,1 km od náměstí Piazza Mazzini a 400 metrů od náměstí Sant' Oronzo. Ubytování Palazzo Luce se nachází ve městě Lecce (Itálie - Apulie).

Origini - Casa Salentina con Volte a Stella

10

Origini - Casa Salentina con Volte a Stella

UbytováníOrigini - Casa Salentina con Volte a Stella. Origini - Casa Salentina con Volte a Stella se nachází v Lecci, necelý 1 km od náměstí Sant' Oronzo, 18 minut chůze od náměstí Piazza Mazzini a 28 km od... Ubytování Origini - Casa Salentina con Volte a Stella se nachází ve městě Lecce (Itálie - Apulie).

A casa di Carla - Villa in Salento

10

A casa di Carla - Villa in Salento

Ubytování (Vily) A casa di Carla - Villa in Salento. A casa di Carla - Villa in Salento se nachází v Lecce, 2,5 km od náměstí Sant' Oronzo a 2,8 km od katedrály. Nabízí klimatizaci. Ubytování A casa di Carla - Villa in Salento se nachází ve městě Lecce (Itálie - Apulie).

Appartamento con parcheggio privato e giardino

10

Appartamento con parcheggio privato e giardino

Ubytování (Apartmány) Appartamento con parcheggio privato e giardino. Appartamento con parcheggio privato e giardino nabízí ubytování s výhledem do zahrady v Lecce, 4,2 km od náměstí Sant' Oronzo a 28 km od Rocy. Ubytování Appartamento con parcheggio privato e giardino se nachází ve městě Lecce (Itálie - Apulie).

Dimora Theutra

10

Dimora Theutra

Ubytování (Prázdninový dům) Dimora Theutra. Dimora Theutra se nachází v Lecce a nabízí vířivku. Tento prázdninový dům se nachází 70 metrů od kostela sv. Ubytování Dimora Theutra se nachází ve městě Lecce (Itálie - Apulie).

Il Pumo Boutique Apartment

10

Il Pumo Boutique Apartment

Ubytování (Apartmány) Il Pumo Boutique Apartment. Il Pumo Boutique Apartment se nachází v Lecci, necelý 1 km od náměstí Sant' Oronzo a 18 minut chůze od náměstí Piazza Mazzini, a nabízí ubytování s... Ubytování Il Pumo Boutique Apartment se nachází ve městě Lecce (Itálie - Apulie).

Terrazze Paladini Apartments

10

Terrazze Paladini Apartments

Ubytování (Apartmány) Terrazze Paladini Apartments. Terrazze Paladini Apartments se nachází v Lecci, kousek od náměstí Piazza Mazzini, náměstí Sant' Oronzo a vlakového nádraží Lecce. Ubytování Terrazze Paladini Apartments se nachází ve městě (Itálie - Apulie).

Cianci Luxury Suite

10

Cianci Luxury Suite

UbytováníCianci Luxury Suite. Cianci Luxury Suite se nachází v Lecci, 1,1 km od náměstí Sant' Oronzo a 26 km od Rocy, a nabízí bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách. Ubytování Cianci Luxury Suite se nachází ve městě Lecce (Itálie - Apulie).

Civico 3

10

Civico 3

UbytováníCivico 3. Civico 3 se nachází v Lecci, 1,8 km od náměstí Piazza Mazzini a 1,1 km od náměstí Sant' Oronzo. Ubytování Civico 3 se nachází ve městě Lecce (Itálie - Apulie).

CASAFRANCY

10

CASAFRANCY

UbytováníCASAFRANCY. CASAFRANCY se nachází v Lecci, necelý 1 km od náměstí Sant' Oronzo, 7 minut chůze od náměstí Piazza Mazzini a 27 km od Rocy. Ubytování CASAFRANCY se nachází ve městě (Itálie - Apulie).

Appartamento Tramontana

10

Appartamento Tramontana

UbytováníAppartamento Tramontana. Appartamento Tramontana nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi v Lecce, 3,3 km od náměstí Piazza Mazzini, 3,7 km od náměstí Sant' Oronzo a 28 km od Rocy. Ubytování Appartamento Tramontana se nachází ve městě Lecce (Itálie - Apulie).

Casa Caracciolo

10

Casa Caracciolo

UbytováníCasa Caracciolo. Casa Caracciolo se nachází v Lecce, 700 metrů od náměstí Sant' Oronzo, 27 km od Rocy a 600 metrů od vlakového nádraží Lecce. Ubytování Casa Caracciolo se nachází ve městě Lecce (Itálie - Apulie).

Ubytování ve městě Lecce

Město Lecce se nachází na území země Itálie. Momentálně pro vás evidujeme celkem 1097 hotelů a ubytování ve městě Lecce.