Hledat

Ubytování

Ubytování město Monopoli

Ve městě Monopoli (Itálie) máme celkem 840 hotelů a ubytování.

Nejlepší ubytování ve městě Monopoli

Nejlepší ubytování v hotelech ve městě Monopoli

Casa Perricci - short lets - Monopoli (BA)

10

Casa Perricci - short lets - Monopoli (BA)

Ubytování (Prázdninové domy) Casa Perricci - short lets - Monopoli (BA). Casa Perricci - short lets - Monopoli (BA) se nachází v Monopoli, 300 metrů od pláže Porta Vecchia a 1,5 km od Cala Paradiso. Ubytování Casa Perricci - short lets - Monopoli (BA) se nachází ve městě Monopoli (Itálie - Apulie).

COMES 33 HOME

10

COMES 33 HOME

Ubytování (Apartmán) COMES 33 HOME. COMES se nachází v Monopoli, 300 metrů od pláže Porta Vecchia a 1,7 km od Cala Paradiso. Ubytování COMES 33 HOME se nachází ve městě Monopoli (Itálie - Apulie).

CASADINA - pochi passi dal centro di Monopoli

10

CASADINA - pochi passi dal centro di Monopoli

Ubytování (Apartmán) CASADINA - pochi passi dal centro di Monopoli. CASADINA - pochi passi dal centro di Monopoli se nachází v Monopoli, necelý 1 km od pláže Lido Pantano, 12 minut chůze od pláže Porta Vecchia a 1,2 km od... Ubytování CASADINA - pochi passi dal centro di Monopoli se nachází ve městě Monopoli (Itálie - Apulie).

casamare33

10

casamare33

Ubytování (Apartmán) casamare33. casamare33 se nachází v Monopoli, 600 metrů od pláže Lido Pantano a necelý 1 km od pláže Cala Suschetta. Nabízí zahradu a klimatizaci. Nabízí terasu. Ubytování casamare33 se nachází ve městě Monopoli (Itálie - Apulie).

CASA VITTORIA

10

CASA VITTORIA

Ubytování (Apartmán) CASA VITTORIA. CASA VITTORIA se nachází v Monopoli, 550 metrů od pláže Porta Vecchia a 550 metrů od Cala Paradiso. Nabízí bezplatné Wi-Fi a klimatizaci. Ubytování CASA VITTORIA se nachází ve městě Monopoli (Itálie - Apulie).

TRE PESCIOLINI HOME

10

TRE PESCIOLINI HOME

Ubytování (Apartmány) TRE PESCIOLINI HOME. TRE PESCIOLINI HOME se nachází v Monopoli, 200 metrů od pláže Porta Vecchia a 1,2 km od Cala Paradiso. Ubytování TRE PESCIOLINI HOME se nachází ve městě (Itálie - Apulie).

Trulli&Dimore - Trulli Tortorella

10

Trulli&Dimore - Trulli Tortorella

Ubytování (Vila) Trulli&Dimore - Trulli Tortorella. Trulli&Dimore - Trulli Tortorella se nachází v Monopoli a nabízí klimatizované ubytování se soukromým bazénem. Nabízí bezplatné Wi-Fi a zahradu. Ubytování Trulli&Dimore - Trulli Tortorella se nachází ve městě (Itálie - Apulie).

Maison Soleil

10

Maison Soleil

UbytováníMaison Soleil. Maison Soleil se nachází v Monopoli, 1,4 km od pláže Lido Pantano, a nabízí obývací pokoj s TV s plochou obrazovkou a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Maison Soleil se nachází ve městě Monopoli (Itálie - Apulie).

Casale SetteVolte - Giglio

10

Casale SetteVolte - Giglio

UbytováníCasale SetteVolte - Giglio. Casale SetteVolte - Giglio se nachází v Monopoli. Tento apartmán má zahradu a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování Casale SetteVolte - Giglio se nachází ve městě Monopoli (Itálie - Apulie).

WePuglia - Al Castello di AMEC - Apt Marika

10

WePuglia - Al Castello di AMEC - Apt Marika

UbytováníWePuglia - Al Castello di AMEC - Apt Marika. WePuglia - Al Castello di AMEC - Apt Marika se nachází v Monopoli, 1,7 km od Cala Paradiso, 1,8 km od pláže Lido Pantano a 46 km od hlavního vlakového... Ubytování WePuglia - Al Castello di AMEC - Apt Marika se nachází ve městě Monopoli (Itálie - Apulie).

WePuglia - LOI20

10

WePuglia - LOI20

UbytováníWePuglia - LOI20. WePuglia - LOI20 se nachází v Monopoli v Apulii, nedaleko pláže Porta Vecchia. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování WePuglia - LOI20 se nachází ve městě Monopoli (Itálie - Apulie).

THE WHITE LUXURY HOUSES CON PISCINA IDROMASSAGGIO ESTERNA PRIVATA Gessicaholidayhomes

10

THE WHITE LUXURY HOUSES CON PISCINA IDROMASSAGGIO ESTERNA PRIVATA Gessicaholidayhomes

UbytováníTHE WHITE LUXURY HOUSES CON PISCINA IDROMASSAGGIO ESTERNA PRIVATA Gessicaholidayhomes. THE WHITE LUXURY HOUSES gessicaholidayhomes se nachází v Monopoli, necelý 1 km od pláže Lido Pantano a 13 minut chůze od pláže Cala Suschetta, a nabízí... Ubytování THE WHITE LUXURY HOUSES CON PISCINA IDROMASSAGGIO ESTERNA PRIVATA Gessicaholidayhomes se nachází ve městě Monopoli (Itálie - Apulie).

SeaCity Vibes Apartments

10

SeaCity Vibes Apartments

UbytováníSeaCity Vibes Apartments. SeaCity Vibes Apartments se nachází v Monopoli a nabízí klimatizované ubytování s terasou. Nabízí terasu a bezplatné Wi-Fi. Ubytování SeaCity Vibes Apartments se nachází ve městě Monopoli (Itálie - Apulie).

Casa SteVì

10

Casa SteVì

Ubytování (Apartmány) Casa SteVì. Casa SteVì se nachází v Monopoli, 1,1 km od pláže Porta Vecchia a 1,9 km od Cala Paradiso. Ubytování Casa SteVì se nachází ve městě Monopoli (Itálie - Apulie).

CASA SANTA CATERINA 2

10

CASA SANTA CATERINA 2

Ubytování (Prázdninové domy) CASA SANTA CATERINA 2. CASA SANTA CATERINA 2 se nachází v Monopoli, 300 metrů od pláže Porta Vecchia, 1,6 km od Cala Paradiso a 1,6 km od pláže Lido Pantano. Ubytování CASA SANTA CATERINA 2 se nachází ve městě Monopoli (Itálie - Apulie).

Casa GianRè

10

Casa GianRè

Ubytování (Venkovský dům) Casa GianRè. Casa GianRè se nachází v Monopoli, 12 km od Alberobella, a nabízí sdílený lounge a bezplatné Wi-Fi. Ubytování Casa GianRè se nachází ve městě Monopoli (Itálie - Apulie).

Trulli & Dimore - Casale D'Alessio

10

Trulli & Dimore - Casale D'Alessio

Ubytování (Vila) Trulli & Dimore - Casale D'Alessio. Casale D'Alessio se nachází v Monopoli a nabízí klimatizované ubytování se soukromým bazénem. Alberobello leží 8 km daleko. Ubytování Trulli & Dimore - Casale D'Alessio se nachází ve městě Monopoli (Itálie - Apulie).

HelloApulia - Roseto

10

HelloApulia - Roseto

Ubytování (Apartmán) HelloApulia - Roseto. Roseto se nachází v Monopoli. Ubytování je vzdálené 18 km od Fasana a hosté mohou využívat bezplatné Wi-Fi, společný bazén a soukromé parkoviště. Ubytování HelloApulia - Roseto se nachází ve městě Monopoli (Itálie - Apulie).

Relax in Riva

10

Relax in Riva

UbytováníRelax in Riva. Relax in Riva se nachází v Monopoli, 600 metrů od pláže Porta Vecchia a 1,2 km od pláže Porto Rosso, a nabízí klimatizaci. Ubytování Relax in Riva se nachází ve městě Monopoli (Itálie - Apulie).

Le Dimore di Rosa

10

Le Dimore di Rosa

UbytováníLe Dimore di Rosa. Le Dimore di Rosa se nachází v Monopoli, 1 km od pláže Porta Vecchia, 1,5 km od pláže Lido Pantano a 1,7 km od pláže Cala Suschetta. Ubytování Le Dimore di Rosa se nachází ve městě Monopoli (Itálie - Apulie).

ORO BLU SUITE

10

ORO BLU SUITE

UbytováníORO BLU SUITE. ORO BLU SUITE se nachází v Monopoli, 500 metrů od pláže Porta Vecchia, a nabízí vířivku. Ubytování ORO BLU SUITE se nachází ve městě Monopoli (Itálie - Apulie).

HelloApulia - Trulli Francisto

10

HelloApulia - Trulli Francisto

Ubytování (Apartmán) HelloApulia - Trulli Francisto. HelloApulia - Trulli Francisto se nachází v Monopoli a nabízí sezónní venkovní bazén, zahradu a gril. Do Ostuni je to 37 km. Ubytování HelloApulia - Trulli Francisto se nachází ve městě Monopoli (Itálie - Apulie).

Dimora AMOMONOPOLI

10

Dimora AMOMONOPOLI

Ubytování (Prázdninový dům) Dimora AMOMONOPOLI. Dimora AMOMONOPOLI se nachází v Monopoli, 100 metrů od pláže Porta Vecchia a 1,2 km od Cala Paradiso. Ubytování Dimora AMOMONOPOLI se nachází ve městě Monopoli (Itálie - Apulie).

Dimore del Borgo Antico - La Zaffara

10

Dimore del Borgo Antico - La Zaffara

Ubytování (Apartmán) Dimore del Borgo Antico - La Zaffara. Dimore del Borgo Antico - La Zaffara se nachází v Monopoli a nabízí vířivku. Toto klimatizované ubytování je vzdálené 14 km od Fasana. Ubytování Dimore del Borgo Antico - La Zaffara se nachází ve městě Monopoli (Itálie - Apulie).

La Dimora di Winnie

10

La Dimora di Winnie

Ubytování (Apartmány) La Dimora di Winnie. La Dimora di Winnie se nachází v Monopoli, 2,1 km od pláže Lido Pantano, 2,3 km od pláže Cala Suschetta a 2,4 km od pláže Cala Susca, a nabízí bezplatné... Ubytování La Dimora di Winnie se nachází ve městě Monopoli (Itálie - Apulie).

Casa Gimmi

10

Casa Gimmi

Ubytování (Apartmány) Casa Gimmi. Casa Gimmi se nachází v Monopoli v Apulii a nabízí balkon a výhled do zahrady. 2,1 km od pláže Cala Suschetta a 2,5 km od pláže Purple. Ubytování Casa Gimmi se nachází ve městě Monopoli (Itálie - Apulie).

PALAZZO DEI GESUITI APPARTAMENTO con TERRAZZA PRIVATA

10

PALAZZO DEI GESUITI APPARTAMENTO con TERRAZZA PRIVATA

Ubytování (Apartmán) PALAZZO DEI GESUITI APPARTAMENTO con TERRAZZA PRIVATA. PALAZZO DEI GESUITI APPARTAMENTO con TERRAZZA PRIVATA se nachází v Monopoli, 300 metrů od pláže Porta Vecchia a 1,6 km od pláže Lido Pantano. Ubytování PALAZZO DEI GESUITI APPARTAMENTO con TERRAZZA PRIVATA se nachází ve městě Monopoli (Itálie - Apulie).

M&Mapartments

10

M&Mapartments

Ubytování (Apartmány) M&Mapartments. M&Mapartments se nachází v Monopoli, 1,2 km od pláže Porta Vecchia a 1,3 km od pláže Lido Pantano. Ubytování M&Mapartments se nachází ve městě Monopoli (Itálie - Apulie).

TRULLO ELVIRA & LUIGI

10

TRULLO ELVIRA & LUIGI

Ubytování (Prázdninové domy) TRULLO ELVIRA & LUIGI. TRULLO ELVIRA & LUIGI se nachází v Monopoli a nabízí klimatizované ubytování s terasou a bezplatným Wi-Fi. Ubytování TRULLO ELVIRA & LUIGI se nachází ve městě (Itálie - Apulie).

Villa Marigiú

10

Villa Marigiú

UbytováníVilla Marigiú. Villa Marigiú se nachází v Monopoli, 50 km od hlavního vlakového nádraží v Bari, 23 km od archeologického muzea Egnazia a 23 km od golfového hřiště San... Ubytování Villa Marigiú se nachází ve městě Monopoli (Itálie - Apulie).

Villa Alessandra

10

Villa Alessandra

UbytováníVilla Alessandra. Villa Alessandra se nachází v Monopoli, necelý 1 km od pláže Torre Egnazia a 12 minut chůze od Lido Losciale. Nabízí terasu a klimatizaci. Ubytování Villa Alessandra se nachází ve městě Monopoli (Itálie - Apulie).

Iris apartments

10

Iris apartments

UbytováníIris apartments. Iris apartments se nachází 200 metrů od pláže Porta Vecchia a nabízí klimatizované ubytování s terasou a bezplatným Wi-Fi. Ubytování Iris apartments se nachází ve městě Monopoli (Itálie - Apulie).

Dimore Calculli - Puglia Mia Apartments

10

Dimore Calculli - Puglia Mia Apartments

UbytováníDimore Calculli - Puglia Mia Apartments. Dimore Calculli - Puglia Mia Apartments se nachází v Monopoli, 500 metrů od pláže Porta Vecchia a 1,5 km od pláže Lido Pantano, a nabízí bezplatné Wi-Fi a... Ubytování Dimore Calculli - Puglia Mia Apartments se nachází ve městě Monopoli (Itálie - Apulie).

Casa Lella

10

Casa Lella

UbytováníCasa Lella. Casa Lella se nachází asi 500 metrů od pláže Porta Vecchia a nabízí ubytování s terasou, balkonem a výhledem na město. Ubytování Casa Lella se nachází ve městě Monopoli (Itálie - Apulie).

La Casa di Mimi

10

La Casa di Mimi

UbytováníLa Casa di Mimi. La Casa di Mimi se nachází v Monopoli, 700 metrů od Cala Paradiso a necelý 1 km od pláže Porta Vecchia. Nabízí klimatizaci. Nabízí terasu a bezplatné... Ubytování La Casa di Mimi se nachází ve městě Monopoli (Itálie - Apulie).

Boa Vista, un viaggio nel Paradiso di Monopoli

10

Boa Vista, un viaggio nel Paradiso di Monopoli

UbytováníBoa Vista, un viaggio nel Paradiso di Monopoli. Boa Vista, un viaggio nel Paradiso di Monopoli se nachází 1,1 km od pláže Lido Pantano a nabízí ubytování s terasou, kávovarem a výhledem na moře. Ubytování Boa Vista, un viaggio nel Paradiso di Monopoli se nachází ve městě Monopoli (Itálie - Apulie).

Apulianstay- Casa Figaro

10

Apulianstay- Casa Figaro

UbytováníApulianstay- Casa Figaro. Apulianstay- Casa Figaro se nachází v Monopoli, 600 metrů od pláže Porto Rosso a 700 metrů od Cala Paradiso. Ubytování Apulianstay- Casa Figaro se nachází ve městě Monopoli (Itálie - Apulie).

Palazzo Scianni Dimora della Petraia

10

Palazzo Scianni Dimora della Petraia

UbytováníPalazzo Scianni Dimora della Petraia. Palazzo Scianni Dimora della Petraia se nachází asi 300 metrů od pláže Porta Vecchia a nabízí ubytování s terasou, rychlovarnou konvicí a výhledem do... Ubytování Palazzo Scianni Dimora della Petraia se nachází ve městě Monopoli (Itálie - Apulie).

Monn Ulivo

10

Monn Ulivo

Ubytování (Prázdninový dům) Monn Ulivo. Monn Ulivo se nachází v Monopoli a nabízí venkovní bazén, zahradu a gril. Toto klimatizované ubytování je vzdálené 50 km od Ostuni. Ubytování Monn Ulivo se nachází ve městě Monopoli (Itálie - Apulie).

Gimmi's House

10

Gimmi's House

Ubytování (Apartmány) Gimmi's House. Gimmi's House se nachází v Monopoli, necelý 1 km od pláže Porta Vecchia a 12 minut chůze od pláže Lido Pantano, a nabízí bezplatné Wi-Fi a klimatizaci. Ubytování Gimmi's House se nachází ve městě Monopoli (Itálie - Apulie).

I Trulli di nonno Oronzo

10

I Trulli di nonno Oronzo

Ubytování (Prázdninové domy) I Trulli di nonno Oronzo. I Trulli di nonno Oronzo se nachází v Monopoli v Apulii a má zahradu. 14 km od Alberobella. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Ubytování I Trulli di nonno Oronzo se nachází ve městě Monopoli (Itálie - Apulie).

Dimora Palestro

10

Dimora Palestro

Ubytování (Apartmány) Dimora Palestro. Dimora Palestro se nachází v Monopoli, 250 metrů od pláže Porta Vecchia a 1,1 km od Cala Paradiso. Nabízí bezplatné Wi-Fi a klimatizaci. Ubytování Dimora Palestro se nachází ve městě Monopoli (Itálie - Apulie).

The Perfect House

10

The Perfect House

Ubytování (Apartmány) The Perfect House. The Perfect House se nachází v Monopoli, 400 metrů od pláže Porta Vecchia a 1,6 km od pláže Lido Pantano. Ubytování The Perfect House se nachází ve městě (Itálie - Apulie).

Casa Maristé

10

Casa Maristé

UbytováníCasa Maristé. Casa Maristé se nachází asi 500 metrů od pláže Porta Vecchia a nabízí ubytování s terasou, balkonem a výhledem na moře. Ubytování Casa Maristé se nachází ve městě Monopoli (Itálie - Apulie).

Donna Vittoria - Monopoli

10

Donna Vittoria - Monopoli

UbytováníDonna Vittoria - Monopoli. Donna Vittoria - Monopoli se nachází v Monopoli, jen 1,5 km od pláže Porto Ghiacciolo. Ubytování Donna Vittoria - Monopoli se nachází ve městě Monopoli (Itálie - Apulie).

Tenuta Lamanna

10

Tenuta Lamanna

UbytováníTenuta Lamanna. Tenuta Lamanna se nachází v Monopoli, 48 km od hlavního vlakového nádraží v Bari. Ubytování Tenuta Lamanna se nachází ve městě Monopoli (Itálie - Apulie).

Casa Grazia

10

Casa Grazia

UbytováníCasa Grazia. Casa Grazia se nachází v Monopoli, 1,1 km od pláže Lido Pantano, 1,4 km od pláže Porto Rosso a 45 km od hlavního vlakového nádraží v Bari. Ubytování Casa Grazia se nachází ve městě Monopoli (Itálie - Apulie).

Mare d'amare

10

Mare d'amare

UbytováníMare d'amare. Mare d'amare se nachází v Monopoli, necelý 1 km od Cala Paradiso, 2,1 km od pláže Lido Pantano a 46 km od hlavního vlakového nádraží v Bari. Ubytování Mare d'amare se nachází ve městě Monopoli (Itálie - Apulie).

Apulianstay- Santa Maria

10

Apulianstay- Santa Maria

Ubytování (Apartmány) Apulianstay- Santa Maria. Apulianstay- Santa Maria se nachází v Monopoli v Apulii, nedaleko pláže Porta Vecchia a Cala Paradiso. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi. Ubytování Apulianstay- Santa Maria se nachází ve městě Monopoli (Itálie - Apulie).

Casa Marialuisa

10

Casa Marialuisa

Ubytování (Apartmán) Casa Marialuisa. Casa Marialuisa se nachází v Monopoli a nabízí klimatizované ubytování s balkonem. Ubytování Casa Marialuisa se nachází ve městě Monopoli (Itálie - Apulie).

Casa Camillo Querno

10

Casa Camillo Querno

Ubytování (Prázdninový dům) Casa Camillo Querno. Casa Camillo Querno se nachází v Monopoli, 150 metrů od pláže Porta Vecchia a 1,2 km od Cala Paradiso. Ubytování Casa Camillo Querno se nachází ve městě Monopoli (Itálie - Apulie).

Ubytování ve městě Monopoli

Město Monopoli se nachází na území země Itálie. Momentálně pro vás evidujeme celkem 840 hotelů a ubytování ve městě Monopoli.